KAN OLARAK TÜRK OLAN, TÜRKÇÜLÜK İLE TANIŞIP TA TÜRKÇÜ OLMAYAN KİŞİYE NE DİYELİM
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Ağustos 2020, 15:18:13


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KAN OLARAK TÜRK OLAN, TÜRKÇÜLÜK İLE TANIŞIP TA TÜRKÇÜ OLMAYAN KİŞİYE NE DİYELİM  (Okunma Sayısı 4439 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« : 16 Nisan 2011, 02:37:18 »

KAN OLARAK TÜRK OLAN, TÜRKÇÜLÜK İLE TANIŞIP TA TÜRKÇÜ OLMAYAN KİŞİYE NE DİYELİM KANDAŞLARIM?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2011, 02:48:23 »

Bilinçsiz denir ağabey bence.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2011, 03:00:24 »

Bilinçsiz bilmeyene denir, duymayana denir, biz  Türkçülükle tanışanlar için soruyoruz. Mankurt olmasına Mankurt denir de daha ağırını ben diyemem!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2011, 08:56:57 »

Ne denir ki ?  Doğad  ki bütün yaratıklar aslını neslini bilirler, bitkiler dahi .Elma ağacı hiç armut verirmi, domates tohumundan  hiç hıyar çıkarmı, söğüt dikersin   hiç kavak olurmu, attan eşşek doğrmı, kurttan çakal çıkarmı, aslan hiç it doğururmu ? Hem hayvan alemi hem de bitki  alemi aslını takip eder dışardan bir etki olursa  bozulur her şey birbirine karışır buda doğaya büyük  ölçüde zarar verir yok olmaya  yüz tutar.
İnsanlık da sınıf sınıf olduğuna göre her ırkı kendisini saf tutmak zorunda.  Çinliler karılarını Türklere yollarlamış  zamanında ki TÜRK gibi savşçı ,gözüpek, yiğit çocuk doğursunlar diye. Töre yaşatıldığı müdetce Türk ırkı saf temiz kalacakdır. Zamanımıza gelince  ne örf kaldı ne adeet ne Töre ne diyordu BİLGE KAAN.

“Ey Türk Oğuz Beyleri! Bu sözümü iyi işitin! Üstten gök çökmedikçe, alttan yer delinmedikçe biliniz ki, Türk milleti, Türk yurdu, Türk devleti, Türk töresi bozulmaz. Ey ölümsüz Türk milleti! Kendine dön! Milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk milleti için, gece gündüz uyumadım, gündüzleri oturmadım. Kardeşim Kül Tigin ile ölesiye çalıştım. Birleşen milleti dağıtmadım. Türk Kağan Ötükende oturursa, Türk yurdunda sıkıntı olmaz. Ben Ötükende oturarak tek başına yurdu idare ettim. Çinlilerin değerli hediyelerine kapılmadım. Buna kapılan ne kadar Türk’ün öldüğünü, Çin boyunduruğuna girdiğini unutmadım. Tanrı yardım etti, Türk kağanı oldum. Dağılmış milletimi topladım. Fakir milletimi zengin ettim. Azalmış milletimi çoğalttım. Atalarıma layık bir evlat olmağa çalıştım. Ecdadımız törelerine öyle bağlı idi ki, bununla milleti mutlu ettiler. Onlar bilge kağandılar. Sonradan bilgisiz, beceriksiz kağanlar, Çinlilerin hilesine kandılar. Türk milleti, zengin ülkelerini kaybettiler. Türk kağanların cihanı tutan haşmeti maziye karıştı. Bu yüzden Türk yöneticileri köle, Türk kızları da cariye oldu. Türk adı yerine Çince isim kullandılar. Bu utanç vericidir. Yüce Tanrı, Türk’ün bu haline acıdı, babam İlter Kağanı Türklere Kağan yaptı. Babamın Türk ordusu kurt, Türk düşmanları koyun oldu. Kurt önünden kaçan koyunlar dağılıp gittiler.

Babam, Doğudan Batıya at koşturdu. Türkleri birleştirdi, Türk devletini ihya etti. Ben zengin ve parlak bir millete Han olmadım. Kardeşim ve yeğenlerimle birlikte yemin ettik, Türk milletinin, Türk devletinin adı, sanı yok olmasın diye gündüz oturmadım, gece uyumadım, çalıştım.”

 

Kanı  kana , suyu suya bulaştırmayacaksın saf temiz kalmaya  elinden geldiği kadar özen göstereceksin  atanı ilini  töreni unutmayacaksın aslına dönüp ırkına ihanet etmeyeceksin.

İçinde bulunduğumuz  zaman diliminde malesef  Türkün  başı yine derttedir yine varoluşla yok oluşla karşı karşıyayız. 2,5 milyar insan bizle uğraşmakta anladılar ki Türk savaşla  bitirilemiyor savaş dedilermi   HER TÜRK YİĞİDİ  KÜR-ŞAD  HER TÜRK KIZI  ALMILA OLUYOR  HER YERDEN BOZKURT ULUMALARI YÜKSELİYOR HER TÜRK BİR ORDU OLUYOR  1 TÜRK BİN CAN ALIYOR KANLAR OLUK OLUK  AKIYOR VE TÜRKÜ YOK ETMEK İSTEYEN YOK OLMAKLA YÜZ YÜZE GELİYOR.

Türk evladı, ecdadını tanıdıkça, daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Türkçülükle tanışıpta Türkçü olamayan kişiye ne diyelim kandaşlar. ASLINI NESLİNİ UNUTMUŞ ECDADINI TANIMAZ  IRKINA  ASİİLİK YAPAN DENİR ama ne olursa olsun bi gün gelecek onlarda aslına dönecek TÜRKÇÜLÜK kaynağından beslenmeye başlayacaklardır umudum bu.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2011, 11:32:58 »

                Tabiata aykırı her şeye ne denirse, o denir. Yazık ki bu aykırı hal Türkçülüğün dahili ve harici çeşitli düşmanlarıyla ve yabancı kaynaklı fikirler ile öz tarihi boyunca defalarca yaşanmıştır ki Türkçü olmayan Türk bize garip gelmeliyken toplumda tersine bir algı var olmuştur. Zaten uğraşımızın sosyal yönü de milletin fıtratındaki soycu ve töreci yapıyı ortaya çıkarmak.

Eh bir de aşırı entellektüel (!) kandaşlar mani olmasa...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
isenbike
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 433


TÜRK'SEN ÖĞÜN,DEĞİLSEN İTAAT ET!!!


« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2011, 11:44:21 »

Kanı Türk kanı taşıyorsa mutlaka bir gün doğru yolu bulacaklarına eminim. Şimdilik biz onlara '' kandırılmış yada şaşkın '' diyelim.

T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Koştur Türk kızı ak yeleli deli tayları, Asenasız aşılmaz ulu Tanrı dağları!!!
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2011, 15:26:36 »

             Ben birçoğunun içinde olarak görevi olan biri olarak söyleyeyim ; Kanı bozuk derler !!! Adam Türk olduğunu söylüyor yanında evdeşi dağda olan pkk'cı it var. Onunla aynı eylemin içinde ! Bunlar gibi niceleri... Ben binlercesini yakından gördüm. Bu adam Türk olsa ne olur ?.. Toplanıyorlar ve Türkçülüğü bir yönüyle de olsa savunan gençlerin üzerine atlıyorlar. Ellerinde gelse kılıçtan geçirecekler. Bizlerse hala kim daha Türkçü tartışması içinde birbirimizi yiyoruz. Böyle devam ettiği sürece zaten halimiz harap bilginize sunarım Kandaşlar !!!
             Ayrıca bizler bu bayrağı indirmeyeceğiz diyen ülkem için canını vermeye uğraşan çocuklardan acaba sallana sallana gezen, arabalarıyla kız tavlayan, bana ne ki diyen Türk oğlu Türkten daha mı olumsuzlar diye sizlerin takdirine sunarım !.. Bir konu açtım birlik ve dirlik üzerine geçen gün, bir Tanrı kulu yanıt yazmadı. Ancak aramızı bozma konusunda bir yazı olsaydı rekorlar kırardı. Bir sorun yok mu sizce ?..
             Sonuçta bir çin çaşıtının geçmişte söylediği bir sözü gündeme getiriyorum; Yıl 581 söyleyen kişi çin çaşıtı chang sun seng '' Türkler birbirlerine karşı kuşkucu ve kıskançtır. Onları sinsilikle birbirlerine düşürmek, şiddet kullanarak düşürmekten daha kolaydır. ''
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2011, 15:38:21 »

           Küresel acunda bazen yanılgıya düşen belki eğitim ve öğrenim eksikliğinden dolayı geride kalan ancak gönlü ne olursa olsun Türklük aşkından emare olanlar sözlerimden uzaktır Kandaşım. Onlar ne olursa olsun hazır kıtadır. Herhangi bir olumsuzlukta yanımızdadır. Buna inanıyorum. Ancak diğer belirttiklerim yeminle daha tehlikeliler yağıdan. Bu acı işte...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.203 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.