kalem mi? silah mı?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Temmuz 2020, 17:33:07


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: kalem mi? silah mı?  (Okunma Sayısı 8854 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Doğu_Türkistan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 5


« : 13 Mart 2010, 23:31:00 »

arkadaşlar öncelikle herkese selam ben tesadüfen buldum bu siteyi forumlara takılacak zamanım pek olmuyor doğrusunu söylemek gerekirse zamanım var ama ben konuşmaktan yazmaktan sıkıldım artır çünkü artık kalem her işimizi halletmiyor benim Türk dünyasında ençok hayran olduğum 7 gün 24 saaat aklımdan hiç çıkmayan başucuma bayrağını astığım her protesto mitimgine gittiğim (hangi parti düzenlese düzenlesin) DOĞU TÜRKİSTAN peki neden
1. Gök bayrağı çok seviyorum ve bu senede öğrendimki gök bayrağı büyük önder ATATÜRK tavsiye etmiş onlara içim daha kıpır kıpır oldu
2.Doğu türkistan bizim ana yurdumuz
3. Tunadan Altaylara son sınırımız
4. Bütün Türk boyları içerisinde Türklüğünü hiç kaybetmemiş asimiline olmamış benim uygur kardeşlerim
5. Tam bilmiyorum ama herhalde 1700lü yıllarda devletlerini kurdular ama biz kardeşleri osmanlıya biat ettiler
6. İsmini TÜRKİSTAN olması yanı Türk adıyla ikinci Türk yurdu

Biz bu kardeşlerimizi hep katliam oluncamı hatırlıycaz? daha kaç binlerinin ölmesi gerek gündemimize yeniden girmeleri için?
yada gazetelerde köşe yazılarında böyle sitelerde yazarak mı kurtarıcğıaz o kardeşlerimizi? hepimiz TURAN diyoruz ama Turan için ne yapıyoruz lütfen bunu kendimize bi soralım artık cepheye çıkıp erkek gibi savaşma zamanı gelmedimi daha kaçbinlerce kerkük türkmeni Türkistan uyguru Afganistan özbeği balkan Türklerinin ölmesi gerek?Ha? Türkistan islam partisi kurulmuş çinli farelere karşı savaşmak için gitmeyecekmiyiz oraya? göstermeyecekmiyiz dünyaya TÜrkün gücünü?

MİLLETİ İÇİN KENDİNİ DÜNYANIN KİŞİSEL ZEVKLERİNDEN MAHRUM EDİP MİLLETİ (ÜLKÜSÜ) İÇİN YAŞAYAN İNSANLAR GERÇEK  İNSANLARDIR

H.NİHAL ATSIZ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2010, 23:39:26 »

Tabi ki kalem.
Türk kültürünü bırakmanın acısını çekiyoruz. Bu nu yeniden kazandırmalıyız Türklere.
Kültürel faaliyetleri sürdüreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2010, 15:15:58 »

Silahı kalem yapar ama onu insan tutar.İkisininde bir çağı var.
Genel Harp ikiye ayrılır
1-Soğuk savaş (Ekseriya kalemle yürütülür)
2-Sıcak savaş  (Silah ön plandadır)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Freud'un piçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR


« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2010, 15:49:01 »

Kalem, fırça, mermer nedir? birer oyuncak! Şaheserler süngülerle yazılır ancak! ATSIZ

Türk'e kalem gerekmez pusatı varken, mürekkepte gerekmez akacak kan varken, kalem-fırça değil silahla başardı bozkurt başlı sancağı göklere diken!!! KILIÇ ARSLAN

At, avrat, silah! TÜRK ATASÖZÜ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2010, 18:26:55 »

Savaşmak söylendiği gibi kolay bir kelime değildir.Yoktan varolabilmektir.Savaşı meydan topla tüfekle yapılan bür mücadele olarak görmemeli.Savaşmak için illede DoğuTürkistana gitmeye şimdilik gerek yok diye düşünüyorum.Hemen kandaşlarım neden diye soracaklar. Bugün yaptığını alışverişlere dikkat edelim, ne alırsak altından made in prc ya da made in china yazıyor..Önce ekonomik olarak savaş açmak gerekir..Çin mallarına hayır diyebilmeliyiz, aldığımız çin mallarının paraları DoğuTürkistan' daki soydaşlarımıza silah olarak gidiyor. Bu gerçekleri etrafımızdaki kandaşlarımıza ileterek bilinçlendirmeliyiz..Şu gerçeği de paylaşmak isterim, eskisi gibi meydanlarda savaş ikinci plana itilmiştir..Kapital olarak bir gücünüz yoksa birşey yapılamaz hale gelmiştir..Öncelikle ekonomik savaştır dikkat edilmesi gereken, elinde imkanı olan kandaşım varsa önce Doğu Türkistan'a gidip fabraika kursun, fdaha faydalı olur diye düşünüyorum..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2010, 21:05:04 »

Eski bir askerim ve başka hiç bir mesleğim yok şu an işsizim sivilde bir halta yaramam ama savaşın ne olduğunu onsekiz ay askerlik yapan silah atmayı öğrettiğim erimden daha iyi bilirim değilmi.
Savaş topla tüfekle yapılır bu doğru ama kalemsiz kuru gürültüdür.Zafer için ikisde gereklidir.
kalem den kastedilen fikirdir.Akıldır.Stratejidir.Planlama muhakemedir.Öyle sivillerin sandığı gibi tüfekçilik oynamak değildir değilmi.
Hiç bir kardeş 10 yılını güney doğuda terörle mücadeleye vermiş eski bir tim komutanına savaş dersi vermesin iyimi?Başka şeylere bişey demem ama savaşı omzu tüfekliler bilir yoğurdu sinekliler değil
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2010, 23:14:28 »

Önce kalem.Çğımızda artık harpler hemen başlamıyor dünya önce pisikolojik olarak hazırlanıyor harp ondan sonra belkide seneler sonra başlıyor dünyamızda şu an olan savaşların (işgallerin) nasıl bir planla hazırlandığını vede devam etirildiğini hatırlarsak yardımcı olur bizlere.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2010, 23:30:04 »

Değerli kandaşım URALTU, amacım kimseye savaş dersi vermek değil tabi ki, bu arada bende askerim, sen 10 yıl terörle mücade etmişsin, senin bıraktığın yerden ben devam ediyorum..Unutma ki terör sadece doğu ve güneydoğuda değil, ben çöpe attırdığım konserveleri toplatıp yemiş biriyim, yediğim yaprakları saymıyorum bile..yoğurdumda sinekli falan değil, ben kuru ekmek bulsam şanslı sayardım kendimi, tunceli de..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2010, 20:21:42 »

Bıraktığın yerden devam ediyoz demişsin Arslan parçası var ol sen kandaşım seni gözlerinden öperim Tanrı sizi korusun uğraşın kutlu olsun.

Kandaşım yazımdaki amaç savaşın silahlı kısmında dahi akla stratejiye gerek olduğunu vurgulamaktır.
Yoksa seni gücendirmek değil.Bişeyleri yazarak ifade etmek konuşma gibi olmuyor ordaki cümlelerim seni kastederek değil genel bir söylemdi üzerine alınmana üzüldüm.Özellikle belirtmek isterim senin iletine cevap olarak yazmadım bunu benim bir yeğen var abi şöyle saldırırız şöyle vururuz şöyle dalarız deyip durur her zaman onada söylerim yeğen sandığın gibi bişey değil bu hayattaki her işde olduğu gibi yine zeka gerekiyor uygunsuz bir anda mevzi değiştirmek için çıkarsan vurulursun paldır küldür gitmeyi esas alırsak civanlarımızı toprağa verir yasa boğuluruz.Evlatları kolay yetiştirmiyoz Türk savaşa girdimi az zayiat çok hedef paralamalı aslında yazıyı baştan böyle yazmalıydım yoğurdu sinekli lafınıda üstüne alma hiç bir kandaşı kastedmedim onla bir anonim cümle bu ayrıca yazarı bende değilim Türk halkınını anonim bir sözü dür.Zaten askersen omzun tüfekli bu söz seni kastemez değilmi?Askerliğini yapmamak için bin düzen kuran yahut küfürler ederek istemiye istemiye giden bir çok kansız gördük hep birlikte bu söz onlara yakışır yoksa bunlar hariç her Türk omzu tüfeklidir. Her Türk asker doğar biz bu işin ince ilmine kadar biliriz o ayrı kandaş ne diyyim daha üstüne alma diyim senden uzak olsun öyle ithamlar.Ayrıca uğraştasın madem  uğraşın kutlu ola.

Sonuç olarak genç kardeşlere tavsiyemiz her zaman kalemdir. Çünkü silahı tutan askerimiz zaten vardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2017, 20:28:12 »

Kalem, fırça, mermer nedir? birer oyuncak! Şaheserler süngülerle yazılır ancak! ATSIZ

Türk'e kalem gerekmez pusatı varken, mürekkepte gerekmez akacak kan varken, kalem-fırça değil silahla başardı bozkurt başlı sancağı göklere diken!!! KILIÇ ARSLAN

At, avrat, silah! TÜRK ATASÖZÜ
Artık atla, kılıçla ve okla savaşacak devri çoktan geçtik. Hatta cephe savaşları bile geride kaldı. Tabi ki kolumuzun kudretiyle düşmanı her zaman ezeceğiz ama artık eller silah değil kalem tutmalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.244 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.