K.RD SORUNUNA DEĞİŞİK BİR ÇÖZÜM ÖNERİM VAR !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 16:04:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: K.RD SORUNUNA DEĞİŞİK BİR ÇÖZÜM ÖNERİM VAR !  (Okunma Sayısı 6415 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« : 21 Nisan 2011, 22:42:13 »

Değerli soydaşlarım;

Bilindiği üzere Türkiye'de 5-6 milyon civarında bir K.rd nüfusu yaşıyor..Bu nüfus, her geçen gün, katlanarak artıyor sayısal olarak..Üstelik ülkemize ve TÜRK budununa,tarifsiz zararlar veriyorlar..Sayıca çok olmaları ve yaşadıkları coğrafyada ekonomik gelişmişliğin az olması ve istihdam yetersizliği nedeni ile kendileri de zorlanıyorlar..Ya batı illerimize göç ediyorlar, yada başka sorunlara neden oluyorlar.. K.rd halkının en önemli özelliği paraya ve zenginliğe olan düşkünlükleri..Ayrıca sürekli olarak k.rdçe konuşmak istediklerini ve diğer ülkelerde yaşayan K.rdler ile ortak bir çatıda toplanmak istediklerini falan dile getiriyorlar..

Meseleyi kolay anlaşılması ve hızlı okunması için biraz basite indirgeyeceğim ve madde madde ilerleyeceğim..Gerekirse, siz soydaşlarımın görüşleri ile bu konu randomize edilebilir...

Fazla uzatmadan söze girmek gerekirse;

1-) Irak'ın orta hattından, Türkiye sınırına kadar Irak devletinin bölünmesi sağlanmalı..(( Zaten bu tarz bir bölünme eğilimi ciddi olarak var..Bu eğilim desteklenmeli..))

2-) Bu bölgede bir K.rd devletinin kurulmasına müsade edilmeli..

3-) Petrolden zengin olan bu bölgeler ülkemizde yaşayan K.rdlere de cazip gösterilmeli ve bu topraklara göç etmeleri sağlanmalı..

4-) Bu bölgedeki petrolün çıkarılmasına TÜRK şirketleri ''petrolden pay'' karşılığında yardım etmeli ve  elde edilen gelirle inşaat şirketlerimiz K.rdlerin yaşayacağı bu bölgeye alt yapı,istihdam olanakları ve evler inşa etmeli..Böylece K.rd sorunundan kıyamete kadar kurtulmak için atılan bir adımda, TÜRKİYE ciddi bir biçimde para kazanmış olur..

5-) Bölgedeki su sorunu da çözülmeli ve K.rdlerin bölgeye göç etmesi teşvik edilmeli...Sorunun çözümü için gerekiyorsa; İsrail,ABD, İran gibi ülkeler ile Barzani ve Talabani gibi K.rd liderler ile işbirliğine gidilmeli..

ve böylece sorun çözülmeli..K.rd halkı, paraya ve rahata düşkündür..Kuzey Irak'a kurulacak cazibe merkezleri ve hatta K.rd devleti ile ülkemizden tıpış tıpış gitmeleri pekala sağlanabilir..Üstelik bu K.rd göçünden ve kurulacak K.rd devletinden, Türkiye muazzam paralar da kazanabilir..Bu devirde zorla sürgün,katliam gibi şiddet içeren yöntemler uygun düşmez.Türkiye'nin başına her manada bela olur bu tür yöntemler..Para kazandıranı ve akıllıcası varken, ne diye uğraşalım, büyük problem teşkil eden diğer yöntemler ile ?

Diyeceksinizki '' K.rdlere ayrı devlet kurdurursan, Türkiye'deki bazı şehirleri de isterler..''... Bana göre istemezler..Petrolün verdiği zenginlik ve rahat ile, böyle birşey akıllarına bile gelmez..Gerekirse, bu göçten önce kendileri ile uluslararası bir anlaşma da imzalanbilir..Bir daha hak talep etmemeleri için..Gene de hak talep ederlerse, o zaman çok daha rahat konumda olacağımız için gerekirse savaş ile taleplerini bir taraflarına tıkarız..

Burada anlatmak istediğim taktik, düşmanı içimizden çıkarıp; karşımıza almaktır..Önce bir göç etsinler ve çekilip gitsinler ülkemizden..Kurdukları ayrı devlette yaşasınlar..Ondan sonra birşey talep etsinler de görelim..Yunanlılara yaptığımızı yapalım yani..Yunanlılar şu anda bizden ne koparabilirlerki ? Var mı buna güçleri ?

Aslında zamanında Irak savaşında ABD ile beraber bölgeye girseydik, istediklerimizi çok daha rahat ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirebilirdik..Bazı TSK mensuplarının onca çağrısına rağmen, bu konuda çok duygusal davranıldı..AKP siyasi bir hokkabazlık ile CHP ise tamamen popülizmin kurbanı olarak Irak savaşında Türkiye aleyhine karar aldılar..Bu konuda duygusal davranıldı..Hem PKK'yı tamamen yok etmek, hemde K.rd sorunundan kıyamete kadar kurtulmak varken, biz ''yerimizde sayma''yı tercih ettik..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ilıcalı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 55« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2011, 01:39:30 »

Benimde bir önerim var,gidiceksin Doğu ya vericeksin kısır aşısını bak bakalım sonra çocuk yapabiliyorlarmı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2011, 03:10:30 »


Aslında zamanında Irak savaşında ABD ile beraber bölgeye girseydik, istediklerimizi çok daha rahat ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirebilirdik..Bazı TSK mensuplarının onca çağrısına rağmen, bu konuda çok duygusal davranıldı..AKP siyasi bir hokkabazlık ile CHP ise tamamen popülizmin kurbanı olarak Irak savaşında Türkiye aleyhine karar aldılar..Bu konuda duygusal davranıldı..Hem PKK'yı tamamen yok etmek, hemde K.rd sorunundan kıyamete kadar kurtulmak varken, biz ''yerimizde sayma''yı tercih ettik..[/b][/size][/font]


Aslinda Türkiye ilk körfez harekatinda Irak´a girseydi bugün PKK´nin ve kürtlerin palazlanmasinin önüne coktan gecilmis olurdu. Müttefik dediklerimiz kimseyle bos yere paylasim yapmazlar. Amerika´nin bugün bize düsman kesilmesinin en büyük nedenlerinden birisi 2003 yilindaki tezkerenin reddedilmesidir. ABD o günden sonra "bagimsiz k.rdistan" planini devreye sokmustur. Her zaman merak ederim; Amerika´nin kulu kölesi olan RTE bu tezkereyi nasil olduda gecirtmedi? Nasil oldu da milletvekillerini serbest birakti? Garibi ulusalci kesimde bu konuda RTE ile ayni yolda yürüyüp tezkere karsitligi yaptilar. Bir tek MHP´den Deniz Bölükbasi bu tezkerinin gecmesi icin ugras verdi, hatta sonradan bir kitap dahi yazdi. O zaman, ululararasi kamuoyunun destegiyle, rahat ve mesru bir sekilde girecegimiz Irak´a sonradan cok ugrastiysakta birkac günlügüne ancak girebildik. Eski ABD Baskani Bush´un "get out (defolun gidin)" demesiylede bir anda ciktik. Cuval olayindan sonra bölgede bulunan ÖKK mensuplarida zaten tasfiye edilmislerdi. Böylelikle o bölgedeki kirmizi cizgilerimizi kaybetmis olduk. Bugünki halimizi düsünürsek kim diyebilir ki "tezkere gecseydi daha beter bir durumda olurduk".
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökşad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2011, 03:25:19 »

Benimde bir önerim var Sarızeybek'in dediği gibi karşımızda Abd bile olsa gerekirse 3 milyon şehit verelim ama Musul'u alalım. Misak-ı Milli sınırlarımızı bu çapulculara bırakamayız haritada bizim dışımızda görükse bile Kerkük ve Musul bize aitdir. Bu şehirler Türk yurdudur.  Zaten Abd bu çapulcuları orada bekçi köpeği olarak kullanıyor. Resmi olarak hiç bir toprak parçasının sahibi değiller  bu cihanda savaşmadan kan dökmeden toprak sahibi olan  tek bir millet yoktur. Afrikanın yamyamları bile savaşarak toprak sahibi oldu bunlar olamadılar. Cinsi, ırkı  belli olmayan düşük zekalı k,rt maymunları şimdilik sevinsinler bakalım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2011, 04:56:18 »

Nüfuslarının 5-6 milyondan ibaret olduğundan şüpheliyim kandaşım....
Nitekim önerilerine gelince:

1-)Nitekim bir eğilim kürtlere bağlı olarak gelişmez. Amerika'ya bağlı olarak gelişir. Bu da, tamamen Iran-Amerika ilişkilerinin nasıl gelişeceğine bağlıdır.
2-)Biz edelim, edelim etmesine, ama orayı işgal edenlerin ve başına getirdikleri köstebeklerin buna baş koymaları gerekiyor.
3-)Nitekim ne kadar cazip gösterirseniz gösterin, doğu illerinde oturan kürtler belki gidebilirler, ama batı illerde oturanlardan bunu pek beklemiyorum...Adam petrol olsa da, İstanbul'u bırakıp elin çölüne göçer mi? Biliyoruz ki, ülkemizdeki kürdün yarısı batı illerimizde yaşıyor. İstanbul'da yüksek sayılarda oldukları söyleniyor(hani kılıçdaroğlu da dedi ya geçenlerde, "İstanbul en büyük kürt kentidir" diye). Ve nitekim en önemlisi, kürtlerin göç ettikleri boşluğu doldurmak gereklidir.
4-)Bizim şu an Irak'ın tamamından aldığımız pasta dilimi zaten Amerikan şirketlerinin aldığından çok daha ufak. Türk şirketleri uluslararası şirketlerle baş edebilir mi acaba? Hiç zannetmiyorum. Nitekim zaten şu an bile o petrol Amerikan şirketlerinin elinde, ve gerçi bizim şirketlerimizin yatırımları da hatırı sayılır olsa bile, Amerikalılar şu an oradan çok, ama çok para kazanıyorlar. Bizden daha fazla yatırımları var.
5-)Barzani ve Talabani "kürt milliyetçisi" falan değiller. Aksine, tamamen pragmatist, ve kendi ceplerini doldurmaya yönelik çalışan insanlar. Yeri gelir de, Irak kürtleri de buradaki gibi orada etrafı parçalamaya başladıklarında, bavullarını alıp İsviçreye yerleşecekler. Onlardan medet ummak gereksizdir. Aynı şekilde, ABD'den de. ABD'den bize gelebilecek bir hayır yoktur. ABD anca işine gelen şeylere kafa sallar. Sonuçta kürtler kendisinin Türkiye toprakları içinde kolay manipüle edebildiği bir azınlık.
Bakınız, AKP adaylarını siyasetten men etti, adamlar sokaklarda terör estiriyorlar. Niye kimse "neden bunu iki üç sene önce yapmadın" diye sormadı. Neden şu ki, iç karışıklıklar, şu an Amerika'nın işine daha çok yarıyor da ondan. Kürtler sonuçta koyun gibidirler. Çoban nasıl güderse, o yöne giderler. Şu an aynı koyun gibi sokaklarda güdülerek dolanıyorlar.
Asıl soru şu ki, eskiden olduğu gibi, bir "isyana" ne zaman güdülecekleri.

Nitekim arkadaşlar, Irak'ta bir Kürdistan'ın kurulmasının bize bir faydası olmayacaktır. Tam tersine, Irak'ın bölündüğünü gören kürtlerden bazıları belki kendilerinin de bir parça koparıp "büyük kürdistana" eklemeye çalışmaları da konu olabilir.
O yüzden ben Irak'ta, ya da herhangi bir yerde bir Kürdistan kurulmasına karşıyım. Hele ki, daha istila edilmiş doğu illerimiz Türklerin eline tam geçmemişken. Daha hele oraları tekrar Türk eli haline getirelim, ardından kürtleri taşraya kovarız. Ondan sonra da devamı gelir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2011, 05:21:26 »

Benimde bir önerim var Sarızeybek'in dediği gibi karşımızda Abd bile olsa gerekirse 3 milyon şehit verelim ama Musul'u alalım. Misak-ı Milli sınırlarımızı bu çapulculara bırakamayız haritada bizim dışımızda görükse bile Kerkük ve Musul bize aitdir. Bu şehirler Türk yurdudur.  Zaten Abd bu çapulcuları orada bekçi köpeği olarak kullanıyor. Resmi olarak hiç bir toprak parçasının sahibi değiller  bu cihanda savaşmadan kan dökmeden toprak sahibi olan  tek bir millet yoktur. Afrikanın yamyamları bile savaşarak toprak sahibi oldu bunlar olamadılar. Cinsi, ırkı  belli olmayan düşük zekalı k,rt maymunları şimdilik sevinsinler bakalım.


Bizim heryerde şehitlerimiz var...Suudi Arabistan,Yemen,Libya vs bunlardan bazıları..O zaman gidip buraları da alalım ! Çünkü bu bölgelerde Musul'dan daha fazla şehidimiz ve daha fazla akıttığımız TÜRK kanı var..

Ayrıca Musul'u ne diye alalımki ? Petrolün pabucu dama atılmak üzere dünyada..Otomobil firmaları ''petrole ihtiyaç duymadan çalışan'' yeni nesil otomobilleri peş peşe piyasaya çıkarmaya başladı bile..Hatta Renault, petrole ihtiyaç duymayan,tamamen elektirik ile çalışan bir modelini Bursa'daki fabrikada üretti ve piyasaya sürdü daha şimdiden ! ..BMW,Mercesedes, Toyota gibi otomobil devleri de geliyor peşi sıra..Ayrıca İngiliz bilimadamları, ''yapay petrol'' ürettiler..Hidrojeni sıvı hale getirip, petrolden çok daha güçlü ve temiz bir yakıt elde etmeyi başardılar..Üstelik bu yeni nesil yakıt çevreyi hiç kirletmiyor. Ayrıca mevcut durumda benzinle çalışan çalışan otomobillerde de sorunsuzca kullanılabiliyor..Litre fiyatı ise 0,25 dolar olarak tahmin ediliyor..Yapay petrolün 2015'de piyasada olması bekleniyor..

Musul ve buna benzer topraklar, geçen yüzyıl cazip durumdaydı..Artık bir cazibesi kalmadı..Ayrıca ülkemizde bulunan şehirlerin içinde ve denizlerimizde Musul kadar petrol barındıran bölgeler de var..Petrol heryerde var..Faydalanabiliyor muyuz ? Ayrıca Musul'un alınması gerekseydi, Başbuğ ATATÜRK bir yolunu bulur alırdı..Ayrıca günümüze ve geleceğe bakmalıyız..Musul'un bir önemi yok..Musul'un alınması demek milyonlarca K.rdün daha ülkemize dahil olması demektir..Değer mi buna ? Ya hepsini imha edeceksin, ya da uzak duracaksın tamamen..Böyle birşeye kalkışmaya değmez bana göre...Üstelik ünlü tarihçi Murat Bardakçı, bir televizyon programında açık açık bu cümleyi sarfetmiştir Yalçın Küçük'e karşı..Yalçın Küçük ''Musul'u alabiliriz'' demiştir ve Murat Bardakçı, aynen benim söylediğime benzer okkalı bir cevabı Yalçın Küçük denen ruh hastasına yapıştırmıştır..

Gelecekte büyük önem teşkil edecek yegane unsur ''su'' olacaktır..Tarım ürünleri ve hayvancılık olacaktır..Bunların hepsine müsait olan topraklar ve su kaynakları bizde..Değerli madenler de bizde..Biz önce kendi topraklarımızdaki fırsatları değerlendirmeli ve k.rd belasından temizlemeliyiz ülkemizi..Dolayısı ile topraklarımız çok büyük önem arzediyor düşmanlarımız açısından..Biz elimizdeki topraklardan tam anlamı ile faydalanalım da Musul eksik kalsın ! Ben burada bir çözüm önerisi sunuyorum...Barzani ve Talabani gibi K.rd liderlerin ve bu bölgede yaşayan K.rd halkının, ülkemizde yaşayan K.rdlerden daha fazla refaha ve zenginliğe sahip olduğu gerçeği ortada..Hal böyleyken iyi bir devlet stratejisi ve başarılı organizasyon ile medya faktörü de kullanılarak ülkemizde yaşayan K.rdlerin, bu bölgelere göç etmesi ve gerekiyorsa burada ayrı bir devlet kurması TÜRK'ün yararınadır..En azından düşmanı içimizden çıkarır, karşımıza alırız ! Şehirlerimizi istiladan kurtararız..

Böyle olmazsa başta İstanbul, İzmir ve Antalya olmak üzere birçok vilayetimizi kaybedeceğiz..Adamlar heryerdeler ve virüs gibi çoğalıyorlar..O yüzden bu kadar azıttılar..Eskiden akıllarından geçirmeye cesaret edemedikleri şeyleri, şimdi ulu orta haykırmaya başladılar..Sayısal çoğunlukları onlara güç veriyor çünkü..Heryere de yayılmış durumdalar..Yeni bir cazibe merkezi yaratıp, bunları oraya göç ettirmek, içimizden çıkarıp karşımıza dizmek ve biraraya toplamak için bundan güzel fırsat olur mu ?

Yapılması gereken;

* Irak'ın ortası ile kuzeyi arasında bir K.rd devletinin kurulmasını sağlamak

* Yeni kurulan K.rd devletini ''zenginlik,refah vb'' unsurları öne sürerek ve medya unsurunu kullanarak ''cazip'' göstermek

* Burada yaşayan K.rdlerin, bu yeni devlete göç etmesini sağlamak

* Uluslararası geçerliliği olan bir anlaşma imzalayarak, Türkiye'de bir tane K.rd bırakmamak

* Katı bir vize uygulaması koyup, kaçak girişleri engellemek ve sadece ticari,ekonomik faaliyetlere izin vermek

* Daha sonra da yeni kurulacak bu K.rd devleti ile Irak'daki Arap unsurları çarpıştırmak....Böylece elimizi kirletmeden omlet yapabilmek..

Bunlar kimseye hayal gibi gelmesin..TÜRKÇÜ bilince sahip olan bir iktidar ile pekala uygulanabilecek bir yöntemdir..Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2011, 05:58:34 »

Nitekim ben kürtlerin milli bir bilinçten yoksun oldukları kanaatindeyim...Çufutlar gibi böyle kendilerine bir ülke verdiğinde gemilere sürülerle binip gitmezler...İstediğimiz kadar cazip gösterelim. Gidecek olanların sadece az sayıda olacağını söyleyebilirim. Nitekim zaten PKK'nın ana üsleri de Irak'ta bulunuyor, o yüzden pek fazla yardımı dokunacağından da şüpheliyim. Teröristi bir cepten alıp diğerine koymak gibi. Musul ve Kerkük'ün alınması şu an için bir hayalden ibarettir. Nitekim alındığında da ülkemizin standartlarına uygun bir şekilde o bölgeyi idare etmek mümkün olmayacaktır.
Türkmenlerin bir şekilde o bölgeden alınıp doğu bölgelerine yerleştirilmesi, aynı zamanda da Afganistan'dan Türkiye'ye Türkmen ve Özbeklerin göç ettirilmesi, ve bunlara özel ayrıcalıkların, ve büyük toprakların verilmesi, ve yavaş yavaş kürtlerin şehirlerden taşralara yerleştirilmesi bunun için daha iyi olacaktır. Kürtler eskiden neyse, ona dönüşecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2011, 06:54:45 »

Nitekim ben kürtlerin milli bir bilinçten yoksun oldukları kanaatindeyim...Çufutlar gibi böyle kendilerine bir ülke verdiğinde gemilere sürülerle binip gitmezler...İstediğimiz kadar cazip gösterelim. Gidecek olanların sadece az sayıda olacağını söyleyebilirim. Nitekim zaten PKK'nın ana üsleri de Irak'ta bulunuyor, o yüzden pek fazla yardımı dokunacağından da şüpheliyim. Teröristi bir cepten alıp diğerine koymak gibi. Musul ve Kerkük'ün alınması şu an için bir hayalden ibarettir. Nitekim alındığında da ülkemizin standartlarına uygun bir şekilde o bölgeyi idare etmek mümkün olmayacaktır.
Türkmenlerin bir şekilde o bölgeden alınıp doğu bölgelerine yerleştirilmesi, aynı zamanda da Afganistan'dan Türkiye'ye Türkmen ve Özbeklerin göç ettirilmesi, ve bunlara özel ayrıcalıkların, ve büyük toprakların verilmesi, ve yavaş yavaş kürtlerin şehirlerden taşralara yerleştirilmesi bunun için daha iyi olacaktır. Kürtler eskiden neyse, ona dönüşecektir.

Bunlar para için kendi ailelerini bile tanımazlar..Nitekim, bunun sayısız örneğini güncel medyadan takip edebiliyoruz. K.rdün teki kalkıyor ve bir şekilde zengin oluyor..Ondan sonra kendi kardeşlerini ve ailesini tanımamaya başlıyor..Sonra kardeşler birbirini öldürüyor falan..Kabul etmek gerekirki; K.rdler yaşadıkları coğrafyada kötü şartlarda yaşıyorlar..Yaşadıkları yerler virane gibi..Doğru dürüst bir evleri,yolları falan yok..Yaşadıkları bölgede istihdam sıkıntısı var..Irak'ın kuzeyi ise petrolün getirdiği imkanlar ile müthiş bir zenginliğe sahip..Üstelik buradaki hakim nüfusu K.rdler oluşturuyor..Hepsi onlar gibi k.rdçe konuşuyor..Aynı tohumun adamları neticede..

Oraları sistematik bir şekilde cazip gösterirsen, emin ol sen söylemeden defolup giderler..Öyle olmasa, bu şerefsizler yeri gelince dağa çıkmazlar..Demekki ne boktan biryerde yaşıyorlarki, dağ bile daha cazip geliyor..Dağda kendilerine ödenen maaş ve ayrıca çeşitli illegal işlerden kazandıkları paralar cezbediyor bu kanı bozukları.. Emin ol, defolup giderler..Ermeniler, bu K.rdlerden çok daha iyi bir konumdayken, fırsatını buldukları anda defolup gittiler Avrupa'ya ve Amerika'ya..

Benim derdim İstanbul'u, Ankara'yı, izmir'i ve TÜRK topraklarını kurtarmak bu istiladan ! Öncelikli hedef budur..İsterse Irak'da krallar gibi yaşasınlar..Beni bağlamaz bir TÜRK evladı olarak..Herşeyin vakti ve zamanı var..Önce bir çıksınlar aramızdan..Geçsinler karşımıza..O zaman bakarız neyin ne olduğuna..Hastalık gibi düşünün bu meseleyi...Evvela hastalığa neden olan virüsün yada mikrobun, hayati organlara sıçramasını engellemeliyiz..Ondan sonra hasta organı yada uzuvu kesip atmasını veya temizlemesini biliriz.İÇİMİZDE DEĞİL KARŞIMIZDA OLURLARSA, BİZİ ARKADAN VURAMAYACAKLARI İÇİN, BİZE DÜŞMANLIK ETMEYE CESARETLERİ DE KALMAYACAKTIR !

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #8 : 22 Nisan 2011, 07:06:51 »

Unutmayın:

EN KOLAY TEDAVİ EDİLEN MİKROPLAR, APSE İÇİNE TOPLANMIŞ MİKROPLARDIR..

APSE PATLAYIP MİKROPLAR VÜCUDA YAYILDIĞI ANDA TEHLİKE BAŞLAR..

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ GÜÇLÜYSE, GENE MİKROPLARI GEBERTİR AMA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BOZAN AKP GİBİ FAKTÖRLER VARSA, İŞTE O ZAMAN İŞLER DEĞİŞİR.

ÖZETLE; BEN DİYORUMKİ EVVELA ŞU MİKROPLARI BİR APSE İÇİNE TOPLAYALIM..

SONRASI KOLAY..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2011, 19:47:46 »

Benimde Kürt Devletiyle ilgili, bazı önerilerim var;

- Kurulacak Kürt Devletinde, asimilasyona yer verilmeyecek. Türkmenler, kendi anadillerinde eğitim hakkına sahip olacak. Ayrıca Türkmenler, Devlet yönetiminde önemli mevkilere getirilecek. Türkmenlerin kendilerine ait televizyon kanalları olacak. Bir tane Türkmenin kılına dahi dokunulmayacak.

- Kurulacak Kürt Devletinin ordusu olacak, fakat bu ordu, Türkiyenin koyduğu bazı maddelerle sınırlandırılacak. Ne kadar silaha ve ekipmana sahip olacaklarına kendileri değil, Türkiye karar verecek. Misal; 100 Tank, 10 uçak, 15 helikopter yeterde artar bile. Bizim koyduğumuz rakamların üstünde silaha asla sahip olamayacaklar ve ayrıca; Türkiye haricinde hiçbir devletten silah edinemeyecekler. Sadece Türkiyeden silah sistemi alacaklarına dair anlaşma yapılacak.

- Kesinlikle Türkiyenin Doğusundan ve Güneydoğusundan hak talep etmeyeceklerine dair anlaşma imzalanacak. Olurda isterlerse, Türkiye bunu savaş sebebi sayacak. Türkiyede yaşayan Kürtlerin hepsi, Irakta kurulacak, Kürt Devletine gönderilecek.

- PKK' yı bitirmeleri ve bütün elebaşılarını bize teslim etmeleri için, 5 ay süreleri var. 5 ay içerisinde PKK bitmezse, eylemlerine devam ederse ve elebaşılar bize teslim edilmezse, Türkiye bundan Kürt Devletini sorumlu tutacak ve savaş sebebi sayılacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.195 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.