Herkes neden ırkçı olduğunu biliyor mu? O zaman neden ırkçısınız?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Aralık 2020, 04:06:50


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Herkes neden ırkçı olduğunu biliyor mu? O zaman neden ırkçısınız?  (Okunma Sayısı 4019 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HUNOĞLU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109



« : 28 Aralık 2011, 22:30:15 »


Irkçılığın neden gerekli olduğunu düşünmeden diğer ırklara nefret duymak nedir?
Bir özenti mi? Olabilir
Yoksa çevre edinmek mi? Bu da mantıklı.
Diğer ırklardan nefret mi etmeliyiz? Hangi ırktan olursa olsun bir insan diğer hayvanlardan daha değerlidir.
Hadi gidip Kürtleri öldürelim, Arapları keselim, asalım. Ne hakkımız var? Ya da şöyle söyleyeyim; kendi iradeleri dışında gelişen bu ırk farklılığından onlar mı sorumlu? İki tarafın kendisini haklı gördüğü yerde tek çözüm savaştır. <--- (Kırıkhan)
Asıl soruya cevabım; (Neden ırkçı olmalıyız?)
Farklı ırklar bir arada bulunduğu sürece (Hayvani ırkçılık yaygın olduğundan) çatışmalar ortaya çıkar. Bütün ülke genelinde huzursuzluk ve ardından iç savaş. İç savaştan pay almak isteyen bir çok ülke savaş başlatır. Sonuç? Irk farklılığından doğan çatışmanın ülkeler arası savaşa yönelmiş olması. Yurtta barış Dünya'da barış istiyorsak; ırkçı olmalıyız. Bir ırktan nefret etmek veyâ sebepsizce bir ırkı soykırıma uğratmak için ırkçı olunmaz!
Esenlikler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2011, 23:30:20 »

Türk ırkçısıyım. Türk olmayan herkesi gerekirse gözümü kırpmadan öldürürüm, asarım, keserim. Kimse dünyaya gelirken hangi ırktan olacağını seçmediği gibi Türk'lerde seçmiyor. Buna rağmen senin söylediğinin aksine her yerde öldürülüp aşşağılanıyor ikinci sınıf insanmış gibi davranılıyor. Eğer senin gibi düşünüp kimse nasıl yaratılacağını seçmedi gibi din muhabbetlerine girecek olursak sana kötülük edenle savaşmaktan çekinme buda dinde yazanlardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
HUNOĞLU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109



« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2011, 23:35:00 »

Merak etme kandaş; Ben de gerekirse Türk'ten başka ırk koymam Dünya'da. Türklerin öldürüldüğü kesinliktir, ama dediğim gibi bunların sebebi farklı ırkların bir arada bulunması ve hayvani ırkçılıktır. İlk önce diğer bütün ırklardan ayrışmalı sonra da onlara örnek olmalıyız. Böylelikle bütün ırklar ayrılır. Ölmek, öldürmek sorun değil. Önemli olan nasıl daha huzurlu bir Dünya yaratırız ve bunu daha kolay nasıl başarırız. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2011, 23:40:45 »

Huzurlu Dünya yaratmak için düşünmeye gerek yok kandaş. Hakimiyeti Türk'lere bırakmak yeterlidir.
Diğer ırklardan ayrışmak için de öldürmek dışında başka çare göremiyorum nasıl gerçekleşicek bu? Hele günümüz şartlarında tam tersine her ırktan insanın ülkemize sokularak kardeşimiz gibi gösterilmesi daha kötüye gidildiğinin örneğidir. Biz susup alttan aldıkça onlar daha da havlıyor. Yapma, etme, git, dur demekle bunların halledilebileceğini hiç sanmıyorum. Keşke olsa.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
HUNOĞLU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109



« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2011, 00:02:33 »

Haklısın. İşte tam bu yüzden (İçeriye geçirilen insanlar) gerçekleşen oyunları bilemeyeceğimiz için, yeni bir devlet kurmalıyız. Sadece bizim gibi Türkçülerin olduğu, bilim ile ilgilenen, yenilikçi, eğitim sistemi mükemmel olan bir devlet. Kolay değil ama imkansız da değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202



« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2011, 04:41:08 »

Niye mi ırkçıyım?
Kendi ırkıma borçlu olduğum için. Irkçı olmasaydım, ne olurdum ki? Kendime Türk dememin ne manası kalırdı? Bu dili konuşmamın ne manası kalırdı?
Gerçekten, ırkçı olmadığını söyleyen insanların çoğunun asıl özentiler olduğunu düşünüyorum.
Irkçılar arasında da bazı böyle insanlar olabilir. Amma velakin, ırkçı olmak, çoğunlukla özveri isteyen bir şeydir. Bir sürü insan, bu tutumunuzdan dolayı sizden hoşlanmayacak, sizi sürekli başka kimselere(hitlere falan) benzetecek, ve sizi sürekli yermeye, ve yenmeye çalışacaktır.
Irkçı olmak, aslında insanın özünden gelen bir şeydir. Özü uymayan kimsenin ırkçı olması beklenebilir mi?
Irkçı olmamın sebeplerinden biri de özümün tam, ve saf olmasıdır.
Bu belki de en önemli sebeptir benim için.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Göktürk Savaşçısı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60



« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2011, 06:15:29 »

Neden ırkçıyım?
Bahsettiğiniz kimse mensup olacağı ırkı seçemez. Mesela kimse kör doğmayı da istemez ama doğar. Doğanın yasası bu. Üstünlüğü reddetmek, tabiatı bilimi reddetmek demektir.Üstünlüğe inanmamak eşitliğe kardeşliğe inanmak safların ve soysuzların işidir. Hak üstün olanındır. Doğada da zayıf olan elenir. İnsan hayatı da aynı böyledir; soysuz olan aşağı, üstün olanlar tarafından elenir. Bu tıpkı doğa olayları gibidir hayata bir denge getirir. Nasıl ki suya mürekkep damlattığınızda mürekkep yayılarak suyu bulanıklaştırıyor ise asil arasında da soysuz çoğaldıkça o ortamdaki asalet bozulur ve yok olmaya yüz tutar. Üstünlük doğanın adaletidir, bu bozulmayı engeller çünkü bu bozulursa tabiatın düzeni bozulur. Bozkurtla çakal eşit olamaz. Bozkurt gördüğü yerde çakalı parçalar, parçalamalı da. Çünkü bozkurt, tanrının adaletinin yansımasıdır. İnsanı insan yapan asaleti ve kudretidir. İşte bu yüzden Kürtlerle hayvanlar arasındaki fark çok azdır. Çünkü doğa onların kanlarına böyle bir asalet bahşetmemiştir. İnsanlar veya ırklar kanlarından gelen üstünlüğü unuturlarsa aşağılıkların tarzına yaklaşmaya başlar çünkü bu soysuzluk onları da tıpkı su örneğinde olduğu gibi bulanıklaştırır. Asalet ve kudret kandadır. İnsanın görevi de bu asaletle adalet yaymaktır. Tıpkı atalarımızın yaptığı gibi. İşte bu yüzden ırkçıyım. Ama herhangi bir ırkın değil TÜRK ırkının ırkçısıyım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.25 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.