Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Alangoya üzerinde 09 Kasım 2018, 22:36:35Konu Başlığı: Gayri Türklere Eğitim
Gönderen: Alangoya üzerinde 09 Kasım 2018, 22:36:35
Esenlikler kandaşlarım, ben sınıf öğretmenliği okuyorum ve bu konuda aklıma takılan çok şey var. Gayri Türklere eğitim vermek istemiyorum, ne yapmam lazım bilmiyorum. Aramızda öğretmenler varsa bu durumda ne yapıyorlar ya da fikri olanlar yardımcı olur musunuz ?


Konu Başlığı: Ynt: Gayri Türklere Eğitim
Gönderen: BATURGAN üzerinde 09 Kasım 2018, 22:42:36
Eğitimi her şekil vereceksin, istemiyorsan öğretmen olmayacaksın. Eğer öğretmen olup vermeyeceğim diyorsan açığa alınırsın.

Aslında bu bir fırsat. Onlara Türklerin üstün olduğunu hissettir, pek fazla akademik başarı sağlamamalarına dikkat et. Büyüyünce akedemisyen, avukat, hakim, asker vs. olup orospu çocukluğu yapıyorlar çünkü. Okumaktan uzaklaştır dağa falan çıksınlar. Dağdakileri de temizleyene bırak.


Konu Başlığı: Ynt: Gayri Türklere Eğitim
Gönderen: ALBASTI üzerinde 10 Kasım 2018, 00:49:12
Baturganin bu sözlerinin uzerine ne eklenir bilemiyorum lakin Tacli sen bu iste duygularinla degil aklinizla hareket edeceksiniz cunku ogretmenlik feragat ve fedakarligin en onemli zirvesidir.
Ne mutlu ki yuce Turk milletinin sizin gibi evlatlari var.


Konu Başlığı: Ynt: Gayri Türklere Eğitim
Gönderen: Alangoya üzerinde 10 Kasım 2018, 03:23:05
Çok doğru söylüyorsunuz ağabeyim. Burada, Türkçülük okulunda, tam anlamıyla Türkçülüğü, evrenkentimde de öğretmenliği öğrenip Türkçü nesiller yetiştirmek uğruna her şeyi feda etmeye hazırım. Gayri Türkler konusunda Baturgan andamın dediklerini uygulayacağım ve bilinçlerine o yaşta Türklere hizmet etmek için var olduklarını kazıyacağım. Kabullenmeyen de dağa çıksın ve av olsun.


Konu Başlığı: Ynt: Gayri Türklere Eğitim
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 12 Kasım 2018, 20:32:28
Taçlı kandaşım sistem öyle bir değişiyor ki, hayaller hiç bir zaman gerçekleşemiyor. Örneğin 30 sene önce salya-sümük gurubu hakimdi, şimdi mendil-türbancı(arapci) benim kuzen katıksız Atatürkçü bir avukat, her sınavı başarıyla verdi ama YÜKSELEMEDİ.Gerçekçi olalım devir onların devri ve bu devir daha çok sürer.  

Onlardan olmadan zor. Kimin ne olduğunu çok iyi biliyorlar, kim olursa olsun önce Biat alıyorlar.

Dönek bir amcam vardı İzmirde bir U dönüşü yaptı ve parasına para kattı.

Biz maddiyat için değil Türklük için varız. Sen yine umudunu hep diri tut ve Türklüğe sarıl kandaşım.