Fransa'da ırkçılık tavan yaparak %24 oy ile anketlerde birinci parti oldu!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2020, 05:30:50


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fransa'da ırkçılık tavan yaparak %24 oy ile anketlerde birinci parti oldu!  (Okunma Sayısı 6822 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.588


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 11 Ekim 2013, 14:41:51 »

Güya demokrasinin beşiği sayılan Fransa da ırkçılık tavan yaparak %24 oy ile anketlerde birinci parti oldu, Yunanistan'da da ırkçılık eşi görülmemiş şekilde yükselirken bizde neden öcü gibi gösteriliyor.

Dünya kendisine dönerken bizi hala Türbanla, camiyle, din iman işleriyle uğraştırarak mankurtlaştırmak peşinde olanların amacı belli değil mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2013, 19:24:59 »

Avrupa  son yıllarda, inanılmaz bir dış göç yaşıyor. Kaçak göçmenleri önleyememe Avrupa'nın baş belası oldu. Ekonomik krizlerde birbiri ardına gelmeye başlayınca kendi miilletine iş bulamazken, birde göçmenlerle başı derde giren Avrupa da haklı olarak ırkçılık yükselmeye başladı. Avusturya, Macaristan, Fransa, Yunanistan ve İtalyada son yıllarda artış gösteren ırkçılığı bu nedenlere bağlıyorum. Avrupa da durum böyle iken, Türkiyede de durum hiç iç açıcı değil. Somaliden, Filistinden,Libyadan derken şimdi Suriyeden ne idüğü belirsiz bir sürü göçmen ülkemizde ekmek elden su gölden kol geziyor. Ve üstelik bu etnik kırıntılar bir kaç ay geçmeden Türk vatandaşı yapılıyor. Ülkemizdeki etnikler az geliyormuş gibi yeni dertleri başımıza bela ediyoruz. Yurdumuzda, kendimize ait ne kadar sanayi kuruluşu, fabrikalar, bankalar varsa yabancılara satılmışken, hiç bir üretim yapamazken, kendi milletimizin geleceği kararırken birde bu etnik kırıntıları başımıza bela ederek nasıl bir geleceğe imza atıyoruz anlamak mümkün değil. Türkiye'nin Türklere ait olmaması, her türlü etniği içinde barındıran bir ülke durumuna gelmesi için iktidardan, sivil toplum örgütlerine ve dışgüçlerin ajanlarına dek herkesin işbirliği içinde olduğu bu yıllarda elbette Türk ırkçılığı onlar için en büyük engel. Bu yüzden hem görsel hem yazılı medyada bunun için inanılmaz bir kampanya var. Tüm bunlarla başetmenin tek yolu Türk Irkçılarının bir ve bütün olmasından geçiyor. Umarım uyuyan milletimiz bir an önce uyanır demek isterdim ama şimdilik bu imkansız görünüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
0707
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 374


« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2013, 20:19:04 »

Irkçılık, her kavmin geliştirdiği ülkülere göre değişkenlik gösterir. Ablanın dediği gibi Avrupalı kavimlerin derdi geçim meselesi. Bir de atlayamayacağımız bir ayrıntı Fransa, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerin hükümetleri komünist partidir. Komünizmin bir boka yaramadığını Avrupalılar anlamış durumda.  Devletlerin icraat gösteremeyip gevşek davranması da halkı isyan noktasına getirmiştir. Bizdeki komünist güruhlar ise cemaatçilerin alternatifi gibi gözükerek milletin aklında iki tipten başka model olmayacağı kavramını yerleştirmeye çalışıyor. Halbuki mankurtların bile gözünden kaçmayacakları gerçekleri saklamayı başaramıyorlar... Şu anda yavaş giden bir at gibiyiz kabul. Ama zamanı gelince çiftemiz pek olacak!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2013, 20:44:25 »

Irkçılığın bu ülkede gerilemesi çok doğal çünkü bin yıldır bu ülkede Türk Irkçılığı yapmak yasaktır. Irkçılık kültürü oluşmamış, oluşmasına izin verilmemiştir. Atatürk'ün çektikleri, Atsız'ın çektikleri ortadadır. Bin yıldır Türk olmak demek eziklik ile eşdeğer tutulmuştur. Türkçüler hep yalnız olmuştur, Atatürk gibi, Atsız gibi ve şimdide bizler gibi ama en şanslıları yine de bizleriz çünkü bizlerden daha yalnızdılar bize yol gösterenler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2013, 22:05:33 »

Parti kurmak kolaylaşıyor. Bakalım bizde nasıl tavan yapacak ırkçılık Göz Kırp
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2013, 00:34:11 »

Güya demokrasinin beşiği sayılan Fransa da ırkçılık tavan yaparak %24 oy ile anketlerde birinci parti oldu, Yunanistan'da da ırkçılık eşi görülmemiş şekilde yükselirken bizde neden öcü gibi gösteriliyor.

Dünya kendisine dönerken bizi hala Türbanla, camiyle, din iman işleriyle uğraştırarak mankurtlaştırmak peşinde olanların amacı belli değil mi?

Ağabey haklisin Yunanistan'da eskiye oranla ırkçılık cok yükseldi. Irkci partinin 20 tane milletvekili var, ve devlet tarafindan gizli destek sağlaniyor. Ayrica Yunanistanda bu irkcilara polis tarafindan da aciktan destek var, simdilik bizlere sataşamiyorlar ama biraz daha guclensinler ona da kalkisirlar. Burada irkcilik nazi kopyasi adeta ben bugun kendi arkadaşlarimla sohbet ederken Türklük bilincine sahip olalim dedim, ama nafile ümmetcilik almis basini burada da gidiyor, daha dün  (ab bakani) musluman ifadesini kullandi bize. Zaten onlar icin dindas olmamiz yeterli Türklügün onemi yok. Ana vatan düzelmeden diş Türkler'de düzelmez. Tanri yardimcimiz olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2013, 01:27:35 »

Yabancı ülkelerde ırkçılık revaçta olabilir, yükselebilir, artabilir doğaldır. Türkler ırkçılık yapamaz, diğer ülkeler Türklerin ırkçı olmalarını istemiyor çünkü Türk ırkçı olduğu zaman dünyayı ayağının altında ezer.

Diğer ülkelerde bu kapasite olmadığı için, hepsine ırkçılık serbest sadece Türklere yasaktır.

Düşünsenize Türklerin tümü ırkçı ! 7 düvelin anasını ağlatmaz mıydık ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2013, 07:52:39 »

Artık genetik ve psikoloji bilimleri gösterdi ki, enternasyonalist bir şey yoktur. Milletlerin tüm davranışları soy köklerine, mazilerinde yaşadıkları olaylara bağlı olarak gerçekleşiyor. Avrupa fark etti ki, tek bir ideolojinin birden fazla millete tatbiki mümkün değildir. Tek dünyalı devlet hayalleri acı savaş deneyimleri ile yıkıldı, avrupa devleti kurma fikirleri yani AB neredeyse dağılmak üzere.

Nasıl ki her milletin davranışı farklıdır, her millet kendisine has düşünceler savunmalıdır. Tembel ve ahlaksız Çinliler ile Ruslar için komünizm münasip olabilir. Aç gözlü basiretsiz Ingilizler için Kapitalizm faydalı olabilir. Korkak yedi dilli Italyanlar için faşizm çok büyük bir itici kuvvet olabilir.

Ancak Türk sadece Türkleştikçe güçlenecektir. Artık Türk Milletinin üstün fertleri bu gerçeği görmeli yabancı kaynaklı fikirlerden derhal sırt çevirmelidir. Bu onları fikirde milliyetçi, fikirde Irkçı yapacaktır. Bu doğal olarak gelecek bir süreç. Turkler ahlaklı, namuslu, çalışkan bir millet olduklarından diğer fikirlerin gerçek yüzünü bir bir görüyorlar. Kabul etmeseler de ozumuze dönüyor, Irkçı oluyorlar.

Avrupa'da bu yükselen hareketler de artan ekonomik bunalımlara bağlı, yabancı göçmenlerle oluşan sosyal sıkıntılardan kaynaklı durumlar. Avrupalılar neyi, hangi kahraman (!) tarihlerini göz önüne alarak Irkçı oluyorlar bilinmez, ancak bu hareketleri Türk ırkçılığı ile aynı yere koymak akıllıca değildir. Türk ırkçılığı kendine has bir harekettir. Dünyanın hiçbir beldesinde benzerini görmek mümkün değildir. Avrupalılar, şovenizm yapıyorlar. Şovenizm avrupa tipi doğulu karşıtı ırkçılık demektir. Yani frenkler, germenler, angillar kendi aralarında gayet iyi geçiniyorlar. Bu da şovenist bir özelliktir.


Avrupalılar istediklerini yapabilirler. Bu sadece daha uyanık olmayı gerektiren bir durum. Iki yüzlü avrupa siyaseti destek bulurlarsa Irkçı partilere parlamentoda yer açacak kadar ahlaksızdir. Işte o zaman biz de bizdeki avrupa hayranlarını sıkıştırıp kendimize yer edinebiliriz.

O halde, yaşasın ırkımız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2013, 21:34:51 »

   Din ya da insanların kardeşliği saçmalığı sadece Türklerde işliyor. Tüm dünya ırkçı olmasına rağmen dillendirmeye bile gerek görmüyorlar. Oysa Türkler çok insancıl, aklım almıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Basbug Tong Yabgu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 166


Barbar Türk


« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2013, 15:48:16 »

  Din ya da insanların kardeşliği saçmalığı sadece Türklerde işliyor. Tüm dünya ırkçı olmasına rağmen dillendirmeye bile gerek görmüyorlar. Oysa Türkler çok insancıl, aklım almıyor.

Olur mu öyle şey? Bizler Hacı Bektaşı Veli'nin, Yunus Emre'nin, Mevlana hazretlerinin sözleri, düşünceleri ile büyüdük. 72 millete bir bakmayan bizden değildir. Bizler kan dökücü zalim Cengiz'i, Avrupa'da taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakmayan Attila'yı mı örnek alacağız? Olmaz öyle şey...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türke karşı gelmek Tengri'ye karşı gelmektir!"

Başbuğ Tong Yabgu (Kuzeyin Efendisi)
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.313 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.08s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.