Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Ozmış üzerinde 13 Eylül 2015, 01:25:58Konu Başlığı: Faturalardaki TRT Payı
Gönderen: Ozmış üzerinde 13 Eylül 2015, 01:25:58
Kandaşlarım herkese esenlikler dilerim, TRT devlet adına yayın yapsada "TRT kürdi" adlı kanalı ve kürtlere yayın yapmaktadır, ben bu kürtlere yayın yapan kanal yerine ödedim pay Mehmetçik vakfı vb biryere pay olarak gönderilsin isterim, bunun hakkında itiraz edebileceğim bir yer bulunmaktamıdır, bir fatura diyip geçmeyelim, bir evden ortalama tüm fatura toplamında en az 2-3tl almaktadır Türkiye'de milyonlarca ev bulunmakta, bu pay Mehmetçik vakfı vb bir vakfa ve kuruma gitse daha iyi olmazmı? TRT yayınladığı reklamlar ile zaten parayı kazanmakta...


Konu Başlığı: Ynt: Faturalardaki TRT Payı
Gönderen: Onbaşı üzerinde 13 Eylül 2015, 02:52:29
TRT her türlü elektronik üründen de pay alıyor. Bu konuda da gereği yapılmalı...


Konu Başlığı: Ynt: Faturalardaki TRT Payı
Gönderen: _ruhadam üzerinde 13 Eylül 2015, 21:42:35
   Trt, para kazanma amacı olmayan bir kuruluştur. Bu nedenle, zarar etmez. Bizim vergilerimizle zararını karşılar. Hepimizin dikkatini çekmiştir; gereksiz ve saçma yayınlar yıllarca yayınlanır. Hiç kimsenin izlemediği bu yayınların masrafları bizlerin cebinden çıkar. İzlenmediği halde bitmek bilmeyen diziler, yayından kalkmayan programlar, bu şekilde akpkk yandaşlarına para kazandırmaktadır.
   Bu ekonomik ayrıcalık verdiğiniz örnek gibi, vatana ve ulusa faydalı olan kurum ve kuruluşlara tanınırsa elbetteki faydası Türklüğe olacaktır.
   Bu konuda bilinçli ve daha duyarlı olmak, toplumda algı yaratmak belki bir çözüm olabilir. Örgütlü bir çalışma yapılabilir ise, belki bir başarı sağlanabilir.