Dünya Vatandaşlığı Projesi Hayırlı Olsun!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Eylül 2020, 02:45:13


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dünya Vatandaşlığı Projesi Hayırlı Olsun!  (Okunma Sayısı 631 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« : 11 Eylül 2017, 11:27:26 »

Mahalli kültürün yok olduğu, sosyal bağların koptuğu, milli devlet kavramının ortadan kaldırıldığı, toplum, topluluk ve bireyler arasındaki ayrışmanın arttığı, sınırların ortadan kalktığı, bireyselciliğin ön plana çıktığı, sosyal kurumların devre dışı bırakıldığı, değerler sisteminin paramparça edildiği, küreselleşmenin bir sonucuymuş gibi yedirilen "Dünya Vatandaşlığı" kavramı nedir?

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2017, 12:02:21 »

Uyuşuk güruh bu 'Dünya vatandaşlığı' kavramını bir hayat prensibi diye benimsemek istiyor. Demokratik seçim ise bu dünya vatandaşlarının baş rahatlatıcıları. Milli ülkü olmadan bir kimse nasıl geleceğine güvenle bakabilir? Türkçüler milli ülkünün temsilcisi oldukları için demokratik seçim ile değil, fikri düşünceyi ileri sürmekle, savunmakla, uğrunda feragât ve fedakârlıkla ülkülerini elde ederler. Ülkü bir milleti iliklerine kadar heyecanla sarsan düşünce demektir. Dünya vatandaşlığı Yahudilerin karakteridir.  Ve daha çok bir milletin fertlerini ihtiva ederek, dünya maliyesini idare eden Yahudiler ırkları ve şahsiyeti yok etmek üzere hareket ederler. Kuvvet ve enerjinin sonsuz üstünlüğü yerine niceliğin üstünlüğünü kabul ediyorlar. İnsanın kişisel değerini inkâr ederek, ırkın önemini tanımıyorlar. Yahudiler arasında farklı düşünenler var gibi gözükse de Siyonizm düşüncesi her Yahudi içinde mevcuttur. Aralarında farklı düşünmeleri birlik olmalarına engel teşkil etmemektedir. Yahudilerin, 'Dünya vatandaşlığı' kavramı ile esas aldıkları en temiz kanları zehirlemektir. Bunu yaparken de kendileri, kendi kanlarını korurlar, başka kan ile karışmasını asla kabul etmez, istemezler. Kanı korumak hususunu hayati bulurlar. Milletlerin şerefini hiçe sayarlar. Hoşgörülü, zararsız, iyilik sever, barışçı, hak savunucusu gibi davranır. Oysa ekonomik hayata girerek, ticaret alanlarındaki maharetleri ile haysiyet anlayışına sahip olan ırklara karşı üstünlük sağlar. Bunlar zelil bir millettir.

'Çamur ne kadar fırına verilse demir olmayacağı gibi Yahudi'de ne kadar yırtınsa Türk olamaz. Türklük bir imtiyazdır. Her kula, özellikle Yahudi gibi kullara nasip olmaz.' Atsız

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler Tan Hu
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.