Bu Topraklar Üzerinde Başkalarının Değil, Türk'ün Menfaati Ne Zaman Korunur?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Mayıs 2020, 05:39:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu Topraklar Üzerinde Başkalarının Değil, Türk'ün Menfaati Ne Zaman Korunur?  (Okunma Sayısı 1376 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« : 11 Nisan 2014, 21:00:08 »

Kerkük Ortadoğu kilidinin anahtarıdır. Ortadoğu kapısının anahtarı ancak Türkmeneli'nde yaşayan Türklerin ayakta durması ile korunur. Kerkük, bütün varlığı ile tarih boyunca ve hiçbir dönemde Kürt ve Arap şehri olmamış iken, gayri milli çizgide çevrilen, çevirtilen bu anahtar, başkalarına, bütün Türklerin simgesi, kalbi, edebi merkezi, siyasi kaynağı ve yalnız bir şehrin adı olmayan, Telaferden Mendeliye kadar uzanan Ata toprağı uğruna, sonsuza dek kanının son damlasını akıtmaya hazır öz be öz Türk olan, Türklük simgesi olan Kerkük'ün kapısı, ister Anavatanda, ister Ata toprağında kutsal Türk kanı dökenlerindir. Türk varlığını yok etmek, etkisizleştirme girişimleri, her gün gözü Türk topraklarında ve Türk kimliğinde olanlar tarafından uygulanmaktadır. Türkmenlerin yaşadığı bölgeler, 1924 yılından itibaren, Musul vilayetine gelen tahkikat komisyonun o tarihte de verdiği raporunda ihtilaflı bölge olarak anılmaktadır.

Sizce 'Kerkük'e müdahale, Diyarbakır'a sayılır, siyasi çözümü Türk Milleti kabul etsin, nasıl olsa bu devleti beraber kurduk' diyenlerin pespayelikleri bitip, bu topraklar üzerinde başkalarının menfaati değil, Türk'ün menfaati ne zaman korunur hale gelir? Türkiye elbette Irak değil, aynı görmek isteyenler, Güneydoğu'da neler oluyor, Irak'ın Kuzeyi nereye gidiyor bunları görüyorlar mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.156« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2014, 21:22:43 »

 Düşmanlar arasında algoritma diye bir hiyerarşiye inanırım.  Ben şahsen kesinlikle bir etniğe, yaptığı ihanetler dolayısıyla kızmıyorum. O fıtratının gereğini yapıyor. Benim asıl kızdığım, Türkçülüğe mesafeli Türkler. Hatta ve hatta MHP yi bile ırkçı sanıp ondan kaçan ve akp yi destekleyen Türkler.
  Eğer bugün ülkede bir etnik temizlik harekatı başlatsak, bize karşı sosyalistler, ümmetçiler, ulusalcılar ve liberaller(Türk kökenli olanları en ön safta) karşı dururlar. Ama sırasıyla ümmetçi Türklere temizlik harekatı başlatsak ulusalcı, liberal, sosyalist Türkler ve diğer etnikler sesini çıkarmayıp zevkle izler. Aynı şekilde diğer yozlaşmış ideolojiye mensup Türk kökenlileri kıracak olursak, bir tane bile etnik, onları korumak için ön safa atılmayacaktır. O zaman bu tespit dahi bize yol haritasını sunmaktadır.
  Hitlerden örnek vermek gerekirse, ülkesindeki onların etniklerini temizlemek için, işe sosyalist ve liberal sonra da hristiyan demokrat almanları temizlemekten başlamıştır. Öncelikle milliyetçi parti isimli partiyle koalisyon şeklinde iktidara gelip sonra onu da kapattırmıştır. Geriye etniklerini koruyacak hiç bir kesim kalmadığı zamanda etnik dezenfeksiyonuna başlamıştır. Kısmen de bu yönden başarılı olmuştur. Almanyanın ikinci dünya savaşını yenildiğine bakmayın, uzun vadede bu savaşın kazananıdır. Savaşı yenilmesinin sebebi birden fazla cephede ahmakça gücünü harcayıp eritmesidir. Ama ülkesindeki kan emici sülüklerden kurtulduğu için, önündeki süreçte alman bir dünya markası olmuş, her alanda kalkınıp ihya olan bir ulus olmuştur. Bunda ne kadar inkar etseler de nefret edip gıyabında özür dileseler de Adolf Hitlerin alman ulusuna aşıladığı milli ülkü etkili olmuştur.
 
  Türk e gelecek olursak. Algoritmik olarak bu ideoloji mensubu bütün Türkleri siyasetten, medyadan, iş adamlarından, akademilerden temizleyip bir daha soylarını türetemeyecek şekle getirmemiz gerekir. Başlıca Türkçülüğün düşmanı ideolojilerden, hepsi düşman olsa da algoritmik olarak en önde ümmetçilik gelir. Ülkede milliyetçiliğin en büyük rakibi ümmetçiliktir. Bu biraz da aynı tabana hitap etmekten gelmekte ve ırkçılığın önüne islam engelini çıkarmaktadırlar. Türklüğün bekası için, ümmetçilikle mücadelede, sosyalistlerle, liberallerle,ulusalcılarla hatta ve hatta etnik bölücü hareketiyle bile işbirliği içerisinde olmayı meşru görüyorum. Ümmetçi arap milliyetçileri iktidardan indikten sonra, bütün köşebaşı destekleyenlerin hepsini tasfiye ve mümkün olursa idam edecek şekilde bir daha yeniden alevlenmesini engellemek gerekmektedir. Ondan sonra sırasıyla liberal, sosyalist(sosyal demokrat da dahil) ve ulusalcıların kafasını ezerek en sona etniklerle başbaşa kalacak şekilde Türk ırkçılığını iktidara getirmek ana hedef olmalıdır. Bugünkü akp nin yaptığı gibi eğer arap ırkçılığı değil de Türk ırkçılığı her alanda mutlak iktidarı ele geçirmiş vaziyette olursa, etniklerden kurtulmak ve dünya Türklüğüyle bütünleşmek, ardından da bir dünya markası olmak çok da zor olmayacak işlerdir.
 Bunun için, bugün itibariyle Türk ırkçıları, ırkçılığa uzak olduğunu iddia eden en güçlü milliyetçi partinin içine nüfuz edip onun iktidarı için çalışmalı ve belli bir noktaya gelene kadar da kapalı kutu şeklinde olmalıdır. Tıpkı arap milliyetçisi akp nin milli görüş gömleğini değiştirdiğini iddia etmesi gibi. İş mutlak iktidara gelince de ırkçılık yönünde tıpkı Mustafa Kemal gibi elinden geleni ardına koymamalıdır. Bu konuda başbakanımızın katıldığım en önemli görüşü de devreye giriyor, demokrasi en büyük silahtır. Bu devirde bu silahı en etkili şekilde kullanan kazanır. Ve unutulmamalıdır ki demokrasi sadece ve sadece tramvaydır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.209 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.028s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.