BİZDEKİ HOŞGÖRÜ MÜ? SAFLIK MI? APTALLIK MI?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Temmuz 2020, 00:25:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BİZDEKİ HOŞGÖRÜ MÜ? SAFLIK MI? APTALLIK MI?  (Okunma Sayısı 4684 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aykutluk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 27


« : 22 Ocak 2015, 06:11:53 »

Bu ülkede Türk milleti 30 yıldır bölücü terör tarafından mağduriyet yaşıyor. Türk halkının binnerce evladı pkk'lı orospu çocukları tarafından hunharca katledildi ve katledilmeye devam ediyor.

Buna rağmen biz hala "adına kan dökülen" etnik grupla aynı apartmanı, aynı mahalleyi ve aynı iş yerini paylaşıyoruz. Hatta kimisi onlara evini ya da dükkanını kiraya veriyor. Onların, bizim çocuklarımızı katleden terör örgütünü desteklediğini bildiğimiz halde hala hiç bir şey olmamış gibi hala onlarla barışık bir halde yaşıyoruz.

Sizce bi işte bir gariplik yok mu?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KIZIK
KIZIK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 221


TÜRK'ÜM, TÜRKÇÜYÜM, ATATÜRKÇÜYÜM!


Site
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2015, 13:16:20 »

Türkiye'nin otuz küsür senedir yaşadığı terör olayları bir başka ülkede yaşansaydı, bırakın aynı mahalleyi paylaşmayı, memleketi dar ederlerdi onlara.

Mankurtlaşmak diyorum sadece.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk Budun, ilingin törüngin kim artatı?
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.829


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2015, 14:51:55 »

Türk milletinin ayrani daha kabarmadi. Türk, bi silkinip kendine gelse, iste o zaman Türklük sahlanacak ve düsman kuyruguna basmis enik gibi cengileyecekler. Bu yüzden biz Türkcülere büyük görev düsüyor, cevremizdeki Türklerin uyanmasi icin elimzden geldiginden fazlasini yapmamiz gerek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2015, 18:33:27 »

 Bunların hepsi din kardeşliği denen saçmalık yüzünden. Cahillik yüzünden. "Bütün kürtler aynı değil" saçmalığı yüzünden. Siyasi konu konuştuğum kişiler sürekli bana, "neden sürekli bütün kürtler pkk'lıymış gibi konuşuyorsun" diyor. Ancak bu cahil yobazlar bilmiyor ki her kürt olası pkk'lıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
aykutluk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 27


« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2015, 19:48:14 »

Bunların hepsi din kardeşliği denen saçmalık yüzünden. Cahillik yüzünden. "Bütün kürtler aynı değil" saçmalığı yüzünden. Siyasi konu konuştuğum kişiler sürekli bana, "neden sürekli bütün kürtler pkk'lıymış gibi konuşuyorsun" diyor. Ancak bu cahil yobazlar bilmiyor ki her kürt olası pkk'lıdır.

Bu millet kafayı yemiş.. Madem bunların hepsi pkk'lı değil, pkk'nın legal uzantısı bdp'ye kim oy veriyor? Uzaylılar mı? Cinler periler mi? Adamlar nüfusları az olmasına rağmen 50'ye yakın milletvekili çıkarıyor.

Velhasıl, bir kaç istisna hariç bunların alayı pkk'lıdır.. Hepsini bir tutmadığımız için bu kadar azdılar zaten..

Ahh ulan ülkücü bozuntuları Türklüğe en büyük zararı bu et tırnakçılar veriyor..

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Salur Kazan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2015, 21:23:11 »

SARAY, her zaman Türk milletine ihanet içinde olmuştur.

Saray kim? Sadece devlet ve hükümet değil, aydınlar da! Üniversiteler de. İslam'ı çarpık yorumlayıp milletlerin üstünlüğü olmamasını sanki "milletlerin hiç olmaması" gibi nihilizm'e saparak anlatan, zeka sevileri 50 IQ olan din adamları da. Askerler de. Medya da.

60 milyon Türk var, hepsi bir kenara atılmış fabrika köşelerinde ömür çürütüyor. Sanayi, ticaret, turizm, inşaat, otomotiv, eğlence, uyuşturucu gibi "para basan" sektörler tükürsek boğacağımız, canlarını kurtarmak için IŞİD'e bile yalvaracak 10 milyonluk K*rt piçlerinin elinde iken, ve belirlenen asgari ücret K*rtler kendi işlerini yaptıkları için çoğunluğu ücretli olarak çalışan Türkler'in maaşı için belirleniyorken, yetmezmiş gibi Batı'da Türkler, asgari ücrete çalışmaktan evlenemezken Doğu'da doğurdukları her piç için Saray, Türklerden alıp bir de bu nankörleri besliyor. Dünya'nın en pahalı benzinini kullanıyoruz çünkü benzini Kuzey Irak'taki K*rtlerden alıyoruz! Bu kadar büyük sömürüyü, Allah'ın dini İslam'ı bir yana bırak Allah'ın kendisi inse açıklayamaz, çünkü zekat veriyoruz desek o bile 40'ta 1'dir ve üstelik birikimli servet üzerinden alınır, karın tokluğuna çalışandan değil! Almanya'da Hitler'i doğuran Yahudi belasının aynısı Türklerin başında K*rt belası olarak var!

K*rt sorunu, k*rtlerin ayrı devlet istemesi değil Türkiye'ye yayılmak istemesiysi. Biz Türklere bilerek ve isteyerek hep yanlış anlatıldı! Bu nedenle de köküne inip kurutamadık. Ayrılık falan hepsi blöftü! "Alın lan size toprak, siktirin gidin!" desen, "Biz dağ başında kimi sömüreceğiz?" der gitmezlerdi zaten. "Burada Türkleri sömürüyoruz. Vatanlarını, kızlarını, mallarını alıyoruz. İki silah çektim mi korkup kaçıyorlar. Korkmayana da "Hepimiz müslüman değil miyiz ağbi?" yapıyoruz, susuyorlar! Orada kimi sömüreceğiz, birbirimizi mi?" der gitmezlerdi zaten. Suçlunun büyüğü Saray'dakiler, gerçekleri çarpıtarak yaptıkları siyasi propaganda ile hepimizi kandırmayı başardılar;

Biz Türkler, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" dedikçe, "Türk-K*rt kardeştir, ayrım yapan kalleştir!" dedikçe; Suriye, İran, Rusya, Batı, PKK ve Apo orgazm üstüne orgazm oluyordu, eminim bundan. "Oluyor galiba ya" diyorlardı "Türkler uyanmamışlar hala".

Hepimiz aldatıldık, artık uyanın ve bu işgali durdurmanın yollarını düşünün. Aksi takdirde Makedonya'da, Yunanistan'da ve Bulgaristan'da Türklerin başına gelenler, 1000 yıllık kendi öz yurdumuzda da başımıza gelecek.

Bir ırkın başka bir ırkın topraklarına bu kadar yayılması doğru değil! Almanlar Fransızların topraklarına bu kadar yayılabildi mi, hayır! Üstelik, aynı dindendiler! Dünya üzerinde farklı ırkların bir arada "sorunsuz" yaşadığı 3 tane örnek gösteremezsiniz. Daha şu en basit gerçeği göremeyip "Siz ne yapıyorsunuz?" diyemeyen sosyologlar var! Aksine K*rt sorununu K*rtlerin ezilmişliği diye tez yapıyorlar. Oysa bu ülkede ezilen, öldürülen, sömürülen, kandırılan Türklerdir.

Dedik ya, ihanet büyük... Türk milleti daha büyük, biz ne ihanetler yaşadık... ama artık yeter! Türklerin, önce Türk milletine, sonra Türk ırkına geri dönme vakitleri gelmiştir. Türk milleti, devlete güvenmeyi, devleti kendisinin zannetmeyi bırakıp kendisi, kendi içinde devlet olsun. Devlet, Türk'ün ayağının bastığı yerdedir, Saray'da değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kara_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 191« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2015, 23:18:05 »

Bu yazıyı çok beğendim alıyorum her yerde paylaşacağım. Yalnız alman fransız örneği olmamış çünkü onlar aynı ırktan aslında yani aynı ırktan oldukları halde anlaşamıyorlar. (Ülke 70 değil 80 milyon bu arada) Bencede dinle bu iş açıklanamaz bir forumda ben kürtlere ırkçılık yaparken arkamda duran ülkücüler lazlara çerkezlere ırkçılık yapınca bana destek vermemeye karşı olmaya başladılar.(bide muhsin yazıcıoğlu denen çerkezi baya seviyorlardı) Bunun tek nedeni ne olabilir ? Bu piçlerdede lazlık çerkezlik vardırda ondan. Facete özlü bir söz söylemiştimde turancılar etkilenmişti o kadar özlü olduğunu farketmemiştim millet etkilenince anladım
Kim ırkçılığa karşıysa o Türklerin azınlık olmasını istiyordur !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Salur Kazan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2015, 00:26:16 »

Alman-Fransız örneğini verirken Germen-Aryan ikileminde kaldım.
80 milyonun 10 milyonunu da laz, çerkez, arnavut, pomak vs için ayırdım.

Türkçü olduğumu söylediğimde "ama islam'da yook" diyerek yalan söyleyenlerin, Kuran "Diller ve renkler Allah'ın ayetleridir" demesine rağmen İslam'ın sanki milletleri ret ettiğini iddia ederek hakikati gizleyenlerin, İslam'da olmadığı halde "Ümmet-millet" çelişkisi yaratanların, "neden böyle olduklarını" anlatmaya kalkarsam, konu sayfa sayfa uzar ve benim birkaç günümü alır.

Aslında daha 2 gün önce, buraya asmak için İslam'ın, millet bilincini kırmak için nasıl çarpıtıldığı ile ilgili birkaç sayfa yazı yazdım, ama sonradan üslüba karar veremedim, diyalog şeklinde mi yazsam yoksa açıklama şeklinde mi diye. Açıklama olursa çok uzun bir yazı olacak ve sıkabilir. Diyalog şeklinde yazarsam anlaşılması zor olabilir. Tamamlayabilirsem, sayfaya asarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
kutluğ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 8


« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2015, 00:57:29 »

Bizdeki aptallık,Kürtler bize dost mu da biz onlara dostluk gösterelim?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.215 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.