BİZ KAÇ KİŞİYİZ

(1/21) > >>

Yürekli-kam:
BİZ KAÇ. KİŞİYİZ

   Yüce bir ırkın nasıl yozlaştırıldığını görmek maalesef bizlere nasip oldu. Emanete sahip olamadık. Kendi derdimize düştük veya düşürüldük. Aciz kaldık, güçsüzdük ve aynı zamanda lakayt davrandık, umursamadık.

   Bir ümmetçi iktidarın yapabileceği en güzel işlerden birisiydi bu. Bunu başardılar. Çevremizde ne idüğü belirsiz simalar adam olmuş, her şeyde söz sahibiler. Sanat öne sürülerek bir roman; Çingene furyası almış başını gidiyor. Şu an Türkiye’de roman Çingene olmak bir moda, bir ayrıcalık gibi. Sanatçı zenginlerin hemen hemen hepsi ya Çingene, ya kürt, ya laz, ve bunların hepsi de söz sahibi. Bu soysuz Çingeneler ve diğer ırkı bozuklar Türklere karşı tepeden bakar olmuşlar Türk yurdunda.

   Şerefsiz medya milleti uyutma ve oyalama taktiğini en güzel şekilde yapıyor. Bizim saf milletimiz çoğunluğu maalesef öyle. Kim ne kadar para ister diyenlerin karşısında saatlerce mal gibi oturup, onu seyretmekle meşgul. Bir dönmenin ne haltlar yediğini ballandıra ballandıra anlatması bizimkilerin ağızlarının suyunun akmasına neden olmaktadır. Siyasi düşünmelerine böylesine rezilliklerle engel olmaktadırlar.

     Ya biz Türkçüler ne yapıyoruz? Türkçüyüz ya, kavgacıyız ama kiminle kavga ediyoruz?: kendimizle. Fos, yavan ve kuru bir kavga. Hangi Türkçü ne yapmış şimdiye kadar? Ele avuca sığacak. Bizim tek derdimiz üç beş kişilik Türkçü topluma kendimizi kabul ettirebilmek olmuş. En büyük Türkçü toplum şu an üç beş bin kişilik. Karşı tarafa bakarsan; kıronun biri çıkıp inek gibi bağırsa karşısında yüz binler toplanıyor. Bu ne iş böyle? Artık masaya yumruğu vurmanın zamanı gelmiştir. Boş teraneleri bırakıp, yalnızca davaya odaklanmalıyız. Bize bu yakışır ve mecburuz. Bütün Türkçüler birleşip kenetlenmeli. Ufak tefek meseleleri başarı sonrasına bırakmalı. Aksi takdirde; Türkçüyü Türkçüden başkası tanımayacağa benziyor. Neyse ki Tanrı’nın Türk’e lütfu; kudretli bir kan var ortada da binlerce yıldır varız. Eğer sonuç şu anki bizlere kalsaydı: vah, vah, vah. Düşünmek bile istemiyorum
         BİZ KAÇ KİŞİYİZ   Türkçüyüm diyen arkadaşların bu soruyu her zaman kendilerine sormaları lazım. Birbirimizle aralıksız kavga  halindeyiz. Bu davaya emeği geçen insanlara saygılı olmalı onları takdir etmeliyiz. Havadan sudan sebeplerle hiç yoktan düşman kandaş olmanın anlamı nedir.

öyle bir düşünsek, kendimizden başka acaba kimlerle kavga ettik.Hiç başardık mı yoksa kendimizle didişmekten onlarla ilgilenecek vakit mi bulamadık.Türkçü ,Türkçüdür.Ben Türkçüyüm diyen varsa gerekeni de yapacaktır.Bizler artık kavgayı küfür zanneder olmuşuz ki bu sonun başlangıcıdır.Irksız kanı bozuklar topla tüfekle her gün canımızı yakarken,  biz onlara küfür ediyoruz,hem onlara hem kendimize.

Şunu herkes bilsin ki bu dava  kimsenin stres atma yeri değildir, stresin varsa başka adreslerde senin stresini ve havanı alacak konular ve kişiler muhakkak vardır,kendine uygun malzemeler  oralarda bulabilirsin.Türkçülük kimsenin tekelinde değildir fakat hiç kimsede bu davaya zarar verecek hiç bir şey yapamaz yaptırmayız.

Hepimiz kandaşız, kavga yok,küfür yok,büyüğe saygı küçüğe sevgi var.Gerçekte neyse burada onu olacaksın. Dünyanın her yerindeki  Türkçü kandaşlarımızın tırnağına zarar gelmesini istemeyiz. Birbirimizle dost,arkadaş,kardeş olacak iletişimimizi sağlayacak milletimize fayda sağlayacak fikirler ortaya koyacağız.Biz zaten kaç kişiyiz?

Yüce Türk milletinin bile birçok kesiminin bilgisizlikten veya başka nedenlerden Türkçülerin yanında olmadığı bir zamanda yaşıyoruz. Kavgayı,sürtüşmeyi bırakıp öyle bir kenetlenmeliyiz ki şöyle bir baktığımız zaman gök gürlesin şimşek çaksın.


yürekli-kam  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapınwww.turkcuturanci.com

BABRAK:
3-5 bin Türkçüyü azımsamamak lâzım unutma ki Kürşad çin sarayına sadece 40 kişi ile girmiştir.
Bu konu hakkında bende fazlası  ile düşünüyorum ama söyleyebileceğim fazla bir söz yok.

IŞBARA ALP:
Evet şerefsiz medya.Zamanının çoğunu tv karşısında geçiren,benim milletim hala yapılan yanlışları görmüyor, çünkü uyutuluyor. Kanal D' nin ana haber spikeri şerefsiz M.A. Birand  üç beş askerin şehit edilmesinin haber değeri yok, yayınlamayalım demedi mi? Benim mlletimde tık yok daha ne denebilirki.

BABRAK:
bu tür fitneleri aramıza en güzel dini kullanıp sokuyorlar.Oysa ki kendi türemize uysak böyle sorunlar kesinlikle kalmaz.

ŞehitlerÖlmez:
Doğru güzel söylemişsinde, Atatürkün düşüncelerini benimsemeyip Türkçü diye gezenler var...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa