Adolf Hitler HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ??
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Ekim 2020, 06:57:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Adolf Hitler HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ??  (Okunma Sayısı 11116 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.592


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 30 Kasım 2013, 14:58:54 »

Adolf Hitler


HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ??
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2013, 15:08:15 »

Hitler Türk töresini bir çok alanda kopyalayıp kendine bir alman ırçılığı yaratmıştır. Hitlerin ilk etapta amacı almanyadaki komunistlerin kökünü kazımak iken daha sonradan anti semitik düşücelerle birlikte yüklü miktarlarda altın takviyesi yapılarak avrupadaki yahudileri yok edip özgür bir israil devleti kurmaları için amerikadaki yahudiler hitleri kullanmışlardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.592


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2013, 15:10:10 »

YAKLAŞIK BEŞ YIL EVVEL YAZMIŞ OLDUĞUM BİR YAZI...

ALMAN IRKÇISI DAZLAKLARA HAK VERMİYOR DEĞİLİM

Alman ırkçısı dazlaklara hakvermiyor değilim. Dünyadaki ırkçılar arasında benimde bir Türk ırkçısı olarak kıskandığım tek millettir onlar. Dazlakların birlik ve beraberliğini bozacak bir güç tanımıyorum, neyi nasıl yapmak istiyorlarsa yapıyorlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak oraya  çalışmak için giden geçim derdi yüzündende mecburen  oraya yerleşmek zorunda kalan vatandaşlarımız daha sonraları da çocukları yüzünden veya Türkiye yi beğenmediklerinden geri dönüş yapmamaktadırlar. Aslında oraya yerleşen nesil yapanlar arasında Türk soylular pek azdır ama vardır. Orada ki Türk sayılan milyonların pek çoğu Türkiye den kaçan vatan hainleri ve ümmetçi soyu bozuklardır.

Almanyada neler oluyor? En az on çocuklu kürt gitmiş yerleşmiş, peşindende aşiretini getirmiş tabi bizim sıla hasretini vatan hasreti sanan ümmet yanlısı kandaşlarımızda var. Kalabalık aileler, cahil, her denene inanan körü körüne bir şeylere saplanan insanlarımız. Bunlar bulundukları yerlerde bir şeyleri değiştiren yapıya sahip bir toprağın mensupları.Türkiyenin başına bela olan her pislikte nedense oralardan çıkıyor (Yimpaş,Deniz feneri,ihlas ve irili ufaklı yüzlerce dolandırıcı şebekeler)

Almanya acı vatan derler kesinlikle doğru değil, Almanya bizim ters yönümüzde bizim her ne olursa olsun vatanımız olamaz. Turan dahilindede hiç değildir. Almanya ya yerleşip Türkiye ye gelmek istemeyen vatandaşlardan çoğunun buralarda sorunları vardır. onlar milliyetçi geçinirler ama yalandır uzaktan ağlarlar durumumuza, taşın altına ellerini sokmazlar en azından ırkçı değillerdir. Gelelim Alman ırkçısı dazlaklara.

Almanya ya ülke dışından gelen Germenlikle alakaları bile olmayan yabancı milletlerden kaçak göçekler ve cahil insanlar dolmuştur. Bunlar önceleri Boktan işlerde çalıştırılmak, hizmetçilik yaptırılmak için getirilmişlerse de daha sonraları söz sahibi durumuna gelmişlerdir ülkede. Saf alman ırkının elemanları bunlardan kendilerini üstün görmeye alışık olsalarda altlarda kalmaya başlamışlardır. İşsiz güçsüz ve biçare durumdadırlar, kendi ülkelerinde hizmetçilik yapmakla baş başa kalmışlardır. Şöyle bir tersini düşünsek biz onların yerinde olmayı istermiyiz ben istemem. Yüzlerce yıldır yanımızda aramızda yaşayan etnikleri istemiyorum, mazileri elli yılı bulmayanlaramı hizmetçilik yapacağım. Alman ırkçılarıda bizim düşündüklerimizi yapıyorlar, yani biz anca düşünüyoruz onlarsa yapıyorlar. Yüzde yüz de haklıdırlar. Mesela Türkiyede ben Almanların , İngilizlerin veyabir başkasını bırakın kürdün lazın bile yer yurt sahibi olmalarını bir Türk ırkçısı olarak istemiyorum.

Ben Almanyaya hasbel kader gitmiş Türk soyluların oraya nesilleriyle birlikte yerleşmelerini onaylamıyorum. Ana vatan ve Turan elleri onları beklemektedir. Yönlerini bizden tarafa çevirmeleri lazım. Lüksten ve rahatlıktan uzaklaşmaları zor olanlar bilsinlerki, Türke rahatlık yakışmaz rahatlık yok olmamız demektir. Almanya ya yerleşipte başlarına gelen vahim ve acı olaylarda ahlayıp vahlayanlar boşuna kendilerini acındırmasınlar, elin vatanında elin borusu öter bizim borumuzun burada öttüğü gibi. Dazlaklarla elinde imkanı olarak birlikte yaşamak isteyenler bu tip olaylarada katlanmak zorundadır.


Kısaca her vatanın sahibi vardır biz nasıl Türk ülkesinin sahibiyiz diyorsak, Almanyanın sahibide dazlaklardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.189


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2013, 16:53:37 »

Yesilci, sosayilist ve Sosyal demokrat Almanlarin düzenledikeri anti Alman(dazlak) yürüyüslerinde veyhut minitnglerinde yapancilarla bir olup, "Naziler disar" sloganlarini duyuyorum ve benim bu tuafima gidiyor. Biz Almanyada yabanci olarak kimi kimin evinden kovuyoruz degil mi? Herkesin Vatani kendi irkina agittir. Türkiye nasil ki Türklerinse, Almanya da elbet Almanlarindir. Ben Almanyada yasayan Gurbetci bir Türk olarak hicbir sekilde bu Germanlarin topraklarinda gözüm yoktur olamaz da. Benim gözüm Orta Asyadan Andoludadir. Kendi Vatanima dönecegim birgün, Türklügün yüce oldugu Türklerin kendi topraklarinda hükmetigi o kutsal topraklarimdadir benim gözüm.

Dedelerimiz, babalarimiz bu gurbet eline gelmisse eger, bunun sorumlusu kendi Vatanimizda bizleri maddi sikintilara iten sebeblerdir. Kutsal Vatan topraklarimizda bizleri itekleyen ve elin k.rtlerine toprak veren Türk(!) yönetimdir. Lanet olsun iste. Hep arap, kürt, rum ve ermeni pisligi yiyenler birtürlü bizlere sahip cikmiyorlar. Cünkü en önemli sebep bizi birtürlü bir TÜRK YÖNETMIYOR.

Hitlere gelince, Türk olmadigidan hic sevmem. Ama takdir etigim su yönü vardir adamin, en azindan kendi irkini ve vatanini seven biriydi, gerci kendi yanlis savas politikasindan dolayi geri de Almanlari felakette sürüklemistir sonunda.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2013, 18:21:40 »

2 tane dünya savaşı çıkarmış bir millet elbetteki son savaştan sonra uygulanan politiklar çerçevesinde ulus devlete dönüştürülmeye çalışılmıştır çünkü kendi köklerine bağlı topluluklar elbet isyan eder mantalitesi almanlar için uygulanmıştır bir çok ülkeden göç almıştır. Bu doğrultuda Türkiyeden göç eden Türk soydaşlarımızın genlerinde olan bölgeleşme birleşme geni almanyadada kendini göstermiş anavatana bağlı bir çevre oluşmuştur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.592


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2013, 18:49:01 »

Bazı arkadaşlar benim şu yukarda ki yazıma istinaden düşüncelerini açıklıyorlar ama bir noktada yanılıyorlar. Almanyada da doğulur Avusturalyada da kişi Türklüğünden zerre kadar parça kaybetmez, safkan Türktür, isterse hiç Türkçe bilmesin.
Lakin anlatmak istenilen konu Almanyadaki ırkçıların bütün dünyanın üzerine çokmelerine rağmen gerçek bir ırkçı nasıl olur göstermelerinedir, ırkçı Bilinçli, tahsilli, görgülü olmasına rağmen can alıcı da olmalıdır, acımasız olmalıdır, dazlakların Türk denilen bazı aileleri kökten yok etmesi, yakması, kesmesi kınanılmamalıdır çünkü ırkçılığın gereği budur, almanya almanlarındır!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2013, 19:45:36 »

Şu dönemde skinhead denilen dazlakların çoğunluğu slavdır yaptıkları beyaz ırkıçılığı kesinlikle neo cermenizm değildir bakılırsa örgütlerine combat 88 çoğunluğu doğu bloğu ülkelerine ait slavlardır. Amerkadaki nazistler ile ku kulux klandan arda kalan protestan saxonlardır cermen olupta cermencşlik oynayan pekte yoktur aslında hitler bir yerde beyaz ırkı çok sonralarda bir araya getirmiştir avrupa birliği olarak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Açina Tayeçe
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2013, 20:13:29 »

   Hitler,kim ne derse desin, benim gözümde tam bir ırkçıdır. Sadece kan ırkçılığı ile dava gütmemiş, sanayiden ekonomiye dek tüm alanlarda Germen ırkını yüceltmiş biridir. Bugün Almanya bugünkü sanayisi ve ekonomisi ile bir dünya devi ise bunu Hitler'e  borçludur. Yaşadığı dönemde, kendisinden bin kat daha fazla kan emici ve soykırımcı olan Stalin değilde, neden sadece Hitler katliamcı gösteriliyor? Bunun tek nedeni, küresel güçlerin tepe noktasında bulunan yahudi lobisidir. Hitler o dönemde, birgün yahudi lobisinin dünyayı ele geçireceğini sezmiş ve ırkını bu tehlikeden korumuş bir liderdir.
   Tabiki bazı aklıevvellerin söylediği gibi, Hitler asla Türk Irkçılığının bir idolü yada sembolü olamaz. Bu Türk Irkçılığına ihenet olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alp77
YörükoğluYörük
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 979« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2013, 22:01:14 »

Hitler'in Alman Irkçılığı ile Türk Irkçılığının en bariz farkını özellikle gençlerimize iyi belletmeliyiz.
Hitler'in Alman Irkçılığında üstün toplum olmak için hastalardan tutun da çingenelere kadar herkesin yok edilmesi gerekmektedir.
Yani bu demektir ki; Almanlar bu vaziyetleri ile üstün değiller, bu bahsedilen temizlikten sonra üstün olabilirler gibi bir teorik ülkülemdir.
Lakin Türk Irkçılığı Türk'lerin her döneminde, her devletlerinde onca faktör ve konjünktüre rağmen, herhangi bir değişiklik
yapılmaya ihtiyaç duyulmaksızın, kendiliğinden varolan üstünlük durumudur.
Bu durumun vurgulanması gereken bir noktası da, Türklerin kendilerinden ziyade, Türkleri başkalarının üstün ilan ve kabul etmesi durumudur.
Bu hususları herdaim vurgulamalı ve anlatmalıyız. Kimse çinlilere veya hintlere Türkleri üstün ilan edin demedi, kendileri ettiler.

Hitler'in yahudi olduğu teorisine ben katılmıyorum, lakin kadrosunda yahudiler var. Bu gayet normal ki, Lenin ve Stalin'in ihtilal
kadroları neredeyse tamamen yahudi
veya onlara hizmet edenlerle dolu.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Nihal Atsız Ata'dır, Türkçülüğün kapısı,
O'nun mahiyetinde, çizilmiştir yapısı,

Nihal Atsız atmıştır, davaya son temeli,
Turan Yurt kurulması, O'nun birtek emeli,

Gökbilge'dir davada, bu yüzden Atsız Ata,
Tanrı her doğan Türk'e, O'nun ruhundan kata...


Alp
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2013, 22:06:12 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/turkcu-savascilardan-makaleler/sovenizm-uzerinden-turk-tarih-tezi-elestirisi-veya-hititler-nereye/


Bu makalede Hitler hakkındaki düşüncelerimi izah etmiştim. Tekraren özetlemek gerekirse:

Hitler Irkçı değil, Avrupa Şovenistidir. Irkçılıktan korkan kimseler onu Irkçı gibi göstermek istemektedirler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.