Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 24 Ocak 2015, 12:18:28Konu Başlığı: A.q Partililerine
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 24 Ocak 2015, 12:18:28
 Siz mal mısınız? Yoksa mal taklidi mi yapıyorsunuz? Güneydoğu'da piçler elektrik faturaları ödemediği için, elektrikleri kesiliyor. Bir de kalkıp "bu şehri dar ederiz" diyorlar. 'A haber' izlemekten, olmayan beyni zikilmiş a.q partililer, bunu göremiyor musunuz? Tayyibin memleketi ne duruma düşürdüğünü göremiyor musunuz? Günde beş kere eğilip kalkıp secde ettiğiniz Allahınız size hiç mi akıl vermedi? Yoksa verdi de kullanmayı mı bilmiyorsunuz? Sizin zik kadar beyniniz, "hüloooooğğğğ" demekten başka işe yaramıyor mu? "Büyük Osmanlı" diyorsunuz. Daha kendi sınırlarınızın içine hakim olamıyorsunuz. Güneydoğu'da devlet yok. Yollarda kimlik denetimi yapılıyor, polis-asker buralara sokulmuyor. Polise molotof atılıyor, polis onlara su sıkıyor. Ama a.q partisinin mitinglerinde beyni sikilmiş cahil yobazlar, "Şırnak Paris gibi bir yer oldu" diyor. Pkklı orospu çocukları ile masaya oturulup pazarlık yapıldığını da mı görmüyorsun? Ya da bunları geçtim. Vatan, millet, milliyet, Türklük, gibi kavramların sizin için hiç bir önemi yok. Ayakkabı kutuları içinden çıkan paraları da mı görmüyorsun? Bakanın kolundaki 700 bin liralık saatide mi görmüyorsun? Ya da Tayyip'in yaptırdığı 1 milyar 370 milyon TL'lik sarayın nasıl yapıldığını da mı düşünmüyorsun? Dur şimdi sizin zik kadar beyniniz bu parayı algılamaz. Onu da açıklayalım, 1. 370. 000. 000 TL. Peki bu kadar parayla  yapılan sarayı ne diyerek savunuyorlar, "Ecdadımız bize saraylar bıraktı, biz torunlarımıza bırakmayacak mıyız?". E şimdi beyni sikilmiş a.q partililer de bunu duyunca, "bak adamı görüyor musun, hem ecdadı anıyor, hem de ileriye dönük eser bırakıyor" diyor. Sanki biz Fatih Sultan Mehmet Han'ı anarken, yaptırdığı Topkapı sarayı ile mi anıyoruz, yoksa İstanbul'u alması, Avrupa'ya korku salması ile mi anıyoruz? Ya da 2. Murat Han'ı anarken, Edirne sarayı ile mi anıyoruz, yoksa Varna savaşında kazandığı zafer ile mi anıyoruz? Şüphesiz ki Tayyip yaptığı A.q sarayı ile anılacaktır. Çünkü yaptığı en güzel şey bu!


Konu Başlığı: Ynt: A.q Partililerine
Gönderen: Salur Kazan üzerinde 24 Ocak 2015, 16:22:15
Mal değiller; sosyal psikoloji, yönetim teorisi, algı yönetimi, propaganda gibi nedenleri var.

İnsanları hayırlı işler yaptığınıza ama ülkenin iyiliğini istemeyen şeytanların, vampirlerin, öcülerin size engel olmaya çalıştıklarına bir kere inandırabilirseniz, size karşı olan herkesin aslında kötü niyetli, yalancı, dış odakların kuklası, vatan haini olduğunu düşündürürsünüz.

İnsanların çok azı bu yönetim tekniklerine uyanacak kadar zekidir, sayıları azdır. Zaten yalanlarına inanmayanları öcülere verirler; çünkü ne de olsa şeytanlar, vampirler ve öcüler ile aslında kendileri kankadırlar, şeytana bile papucunu ters giydirirler. Dolayısıyla, yapılan eleştiriler dünyanın en doğru, ispatlı ve kesin şeyleri bile olsa, hatta yıldızlar gibi gökyüzüne asılsalar yine de insanları inandıramazsınız, çünkü bir kere büyücülük yapılmış, gözler bağlanmıştır.

Bu bir yönetim tekniğidir. İnsanlara, sorular sorarak gerçekleri anlatma devri eskilerde kaldı. "Delinin biri, bir kuyuya taş atmış, bin akıllı çıkaramamış" örneğine benziyor. Önce büyüyü bozmak gerekir. Devir, hakikat devri değil "yönetim" devridir. AKP bu yönetim tekniğini çok profesyonelce kullanıyor; biri ergenekoncu, diğeri Cehape zihniyeti, öteki paralel, beriki faiz lobisi, öbürü darbeci, şuradaki alevi, buradaki bilmem ne! Bunlara inandığınızda, içlerinde en doğrusunun AKP olduğuna inanmak zorunda kalırsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=eiOpT9pSnBs


Konu Başlığı: Ynt: A.q Partililerine
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 24 Ocak 2015, 16:39:16
Düşünemeyen insanlar var olduk a.q partisi her zaman önde olur.


Konu Başlığı: Ynt: A.q Partililerine
Gönderen: Kara_Kurt üzerinde 24 Ocak 2015, 16:58:55
Mal taklidi yapıyorlar tabi ki o ecdadımız saray bırakmış paris oldu falan diyen tipler neyin ne olduğunu iyi bilen etnik sıkıntılardır. Mankurt olanların savı şu chp gelse daha kötü olurdu birde yol inşat falan olmayacaktı bunlardan önce zaten rezalet almış başını gidiyordu bunlar kötünün iyisi falan. Aslında bu mankurt fikre karşı çıkamıyorum mhpye chpye falan bakınca kılıçtaroğlu gibi orhan pamuk aday olsaydı diyen kürtleri görünce ama yol geldi neler gitti ?


Konu Başlığı: Ynt: A.q Partililerine
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 25 Ocak 2015, 16:16:21
 A.q partililere göre bunlar senin kardeşin.

(http://i.hizliresim.com/Vg8Z0v.jpg)