Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: Kagan_Bahadir üzerinde 28 Şubat 2015, 19:32:12Konu Başlığı: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: Kagan_Bahadir üzerinde 28 Şubat 2015, 19:32:12
Gördüğüm lüzum üzerine Turkcuturanci.com üyeliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum.
Bu site ile bir ilgim kalmamıştır.


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 28 Şubat 2015, 19:56:43
Esenlikler Kagan kandasim. Suan tam birlik icinde en cok calismamiz gerekirken, senin bilgin silahinla Otag' dan ayrilmani istemeni, aciksasi benim gönlüm sahsen razi degil kandasim.


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: ALBASTI üzerinde 28 Şubat 2015, 20:38:09
Gördüğüm lüzum üzerine Turkcuturanci.com üyeliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum.
Bu site ile bir ilgim kalmamıştır.

Doğrudur Kağanım, gerçekten üzüldüm gittiğine, Tanrı yolunu açık etsin!


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: ALBASTI üzerinde 28 Şubat 2015, 20:43:03
Bak silindin, bu bir ayrıcalıktır lakin hani o Orangutana benzeyen zombi var ya o ilelebet burada bizim piçimiz olarak kalacak!


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: Tengiz Kağan üzerinde 28 Şubat 2015, 22:11:15
Hayırdır Kağan ne için otağdan ayrılmak istedin? Demekki davandan vazgeçtin senin gibi hainlerin yeri yoktur burda defolup gittin.


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: ALBASTI üzerinde 28 Şubat 2015, 22:21:36
Kağan asla hain değil, o Tam bir Türkçüdür,

Ben onun ızdırabını çok iyi anlıyorum da ilerde neyin ne olduğunu daha iyi anlayacaktır diye umuyorum, Çünkü çakalların Bozkurtlarla dans ettiği asla görülmemiştir, Kağan iyi bir Bozkurttur kandaşım!


Konu Başlığı: Ynt: Üyeliğimin Sona Ermesini Talep Ediyorum
Gönderen: ALBASTI üzerinde 28 Şubat 2015, 22:50:16
Burada bakın size bişeyler anlatacam Kağan da dinlesin,

Bundan üç beş yıl önce bizim bir Ankara Türkçü toplantımız vardı, Türkiyenin her yerinden gelen bir çok kandaşımızla orada buluştuk! Aralarında hani şu birleşik Türkçü cephe diyorlar yada Antalyalı Türkçüler onun liderliğine soyunan bir müptezel var Kurtkaya oğlu Kürşad lakaplı adı veli. Bu Velinin aklı finans işlerine iyi erer, Türkçülük adı altında bir çok faaliyetleri olsa da sonuç da bu finansa bakar, bu adam da Ankaradaydı, bunun Türkçülük faaliyeetleri de benim gerçekten çok hoşuma gidiyordu o zaman, işte Ankara toplantısı esnasında beni bir kandaşım aradı ve Bursadan  beş altı kişilik bir Türkçü gurubunun orada olduğunu ve bu Veli için geldiklerini söyledi. O gurupdan Kayserili bir kandaşın bana söylediği bu Velinin onun nişanlısını taciz ettiğini dolayısıyla bu işi burada bitireceğini söylemesi manidar olsa da benim onu vermem gibi bir şeyin mümkün  olmayacağını bilmemeleri yüzünden Ankaranın göbeğinde Kızılayda Bursadan gelen bu kişilerle gerçek bir kapışma yaşadık,. Daha sonraları bu Kayserili Bozkurtun bana bu Velinin pisliklerini anlatması sonucunda da Bunu Otağdan uzaklaştırarak ilişkiyi kopardım.

Veli denen çocuk şimdi Antalyalı Türkçüler adlı gurubun yöneticisi konumunda olduğunu sanıyorum.

İkinci mevzu

Bizim otağdan attığım bir embesil vardı, adı Göktuğ Kurçoğlu, herkes bilir ki bu yavşak bana yüzde yüz biad eden otağın harbi gevşeklerinden birisiydi, inanın bana benim karşımda duramayan hiç bir üye bu otağda barınamaz, yağcıları ve yalakaları asla burada barındırmam. Hani ben bu Zombi kılıklı yaratığı otağdan attım ya, üyelerden bir kısmı atıldıklarında SÜRESİZ YASAKLI bölümüne alınır, bunuda oraya almıştım, geçen gün bu bölümün adını APTAL OLDUĞU İÇİN ATILDI olarak değiştirdim. Zombi bana facebokda özel iletiden yazmış

''Veysel ağa, aptal olduğu için atıldı yazmışsın benim hesaba. Hayırdır?''

İşte böyle.. Bu zombiyide neden attım otağdan: Türkçü bir kız beni aradı ve bu Zombinin kendisini rahatsız ettiğini söyledi, yani ahlaksızlık hani veli denen zımbırtının yaptığının aynısı, ve bu zombi de Antalyalı Türkçülere dahil olmuş.

Güzel kardeşim Kağan Bahadır Küçükalcan da Anyalyalı Türkçülerin bir neferi, Antalyalı Türkçüler arasında Kağana benzer o kadar Bozkurt var ki bir kaç götten cıkan osuruk o güzelliği asla kokutamayacak, gerçeklerle elbet bir gün yüzlleşilecektir.

Kağanımızla yollarımız şimdilik buraya kadar ama yüreklerimiz aynı atıyor, ben buna inanıyorum!