Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: YigitKam üzerinde 06 Şubat 2012, 22:16:19



Konu Başlığı: Türkçüturancı.com' da biz kelle sayısı istemiyoruz, bize Türkçü güç lazım.
Gönderen: YigitKam üzerinde 06 Şubat 2012, 22:16:19
Türkçüturancı.com şimdiye kadar kimsenin Oyuncağı olmadı, inanın bundan sonrada olmayacak.

Bizim otağımız her kim olursa olsun onun belirli saatlerde gelerek stres atma yeri değildir, bazı arkadaşlarda farkettiğimiz sonuç budur, kişi geliyor bir iki başlığa gün içerisinde gıkını çıkaramadığı olaylara olan sesizliğini, bir kaç satırlık sert iletilerle gidermeye çalışıyor.

Otağımızda çok değer verdiğimiz kandaşlarımız var, onlar kendi bilgilerini bizimle ellerinden gelenin fazlasını vererek paylaşmakta, bu bizim gözümüzden de olası olduğu gibi kaçmamaktadır. Bu kandaşlarımız bizim karşı olduğumuz düşüncelerini dahi paylaştığında kesinlikle bunda bir iş vardır diyerek önemle açtığı başlığı takip ediyoruz. Bazılarıda varki onun atmış olduğu iletiyi okumaya dahi gereksinme duymuyoruz, klişeleşmiş sözleri ezberleyerek neredeyse her başlığa aynı anlamı taşıyan iletileri ile göze çarpıyorlar, bunlar çok bilmiş olmalarına rağmen hani bizim arada bie makale serileri olurya işte o başlıklara katılacak düşüncenin D si olmamakla beraber pişkinliklerine  devam ederler.

İşte bu duruma bir son veriyoruz, bu otağda arada bir bazı arkadaşların nedensiz şekilde adlarının altında süresiz yasaklı yazdığında garibinize gitmesin, bu kişiler ileti sayıları yüzlerle sayılan ama tek makalesi bulunmayan kişiler olacaktır. Beni saymayın otağımızı ''kolej'' şekline getirmeye çalışacağız, ben Türkçüyüm benim kendime has bilgim var , bunuda kandaşlarımla paylaşırım diyenler ile ben Türkçülüğü öğrenmek istiyorum diyenler bu otağda kalacaktır. Türk töresine ve ahlakına aykırı tek kelimede otağda barınma işine son verilecektir, geleneklerimize aykırı davranışlarda uzaklaştırılma sebebi olacaktır.

Biz kelle sayısı istemiyoruz, bize Türkçü güç lazım.


Konu Başlığı: Ynt: Türkçüturancı.com' da biz kelle sayısı istemiyoruz, bize Türkçü güç lazım.
Gönderen: YigitKam üzerinde 19 Şubat 2012, 17:37:00
Otağımıza üye olan kandaşlarımızın eğer Türkçülük hakkında bilgileri yoksa öğrenmek amaçlı burada bulunuyorlarsa onlardan açılan başlıklara yorum beklemek gibi bir düşüncemiz yok lakin böyle kandaşlarımızın otağı gezerken önlerine gelen kendi düşüncelerini yansıtmaları istenen başlıklara yorum yapmalarını da bizden beklememek gibi bir isteklerinin olacağını sanmıyorum, Kandaşlarım yaşınızı, öğretim durumunuzu, başlık hakkındaki düşüncenizi sorduğumuz yerlerde cevap hakkınızı kullanınız, anketleri cevaplayınız.

Ricadır.