TÜRKÇÜLÜĞÜN KALAN SON KALESİ TÜRKÇÜTURANCI.COM ÇÖKÜŞTE
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 15 Temmuz 2020, 04:04:52


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÇÜLÜĞÜN KALAN SON KALESİ TÜRKÇÜTURANCI.COM ÇÖKÜŞTE  (Okunma Sayısı 10048 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 23 Temmuz 2011, 12:19:07 »

Evet gerçekler bize acı da gelse olay bu, turkcuturanci.com açıldığı ilk günden beri yüzde olarak  istatistiklerinin en düşük günlerini yaşamakta, günlük bütün değerler yarıya inmiş vaziyette, öylesine ki günlük üye sayımız 60 lardan en son 13 e kadar inmiştir.

Şöyle düşünürsek olayın vahametini daha iyi anlarız, bu otağ battığında Türkçülüğün savaşını verebileceği başka bir ortam var mı?

Türkçüler arınmış bir gönül ile bu işi yapmalı, burası kışlık vakit geçirecek yer mi sizce, birlik ve beraberlik olmadan bu iş yapılamaz, otağın yönetim kadrosunda olan bir çok kandaşımız yaz tatili nedeni ile otağa giripte burası ile ilgilenememekte, ha demek ki burası vakit öldürecek bir yer öyle mi, vakti güzel geçirecek zamanlar olduğunda Türkçülük kalpte, olmadığında otağda.

Biz Türkçülüğü günlük düşünmeyenlerdeniz, zamanı onun için yaratırız, bizim için bu saflara çekilecek olan bir kandaş, bir kazançtır, Türkçülüğü yürekte yaşamak onu gerçeğe vurmak bu otağdan geçer, o zaman kalemize sahip çıkalım, bu kale düşerse yeniden yapılanmanın güçlüğünü bana sorun, siz sanıyorum ki bu zorlukları yaşamadığınız için anlayamıyorsunuz.

HAYDİ KANDAŞLAR, SİLKELENİN ve KENDİNİZE GELİN ve BİZLERE HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATMAYIN.

Bu davaya inanmayan kandaşlarım var ise (Otağda Türkçü yetiştirme) bize söyleyebilirler. İzmirli kurt adlı kandaş bunu bize resmen söyledi ve taktirimizi aldı, İnançlarınızı söylemek söylememekten bin kat daha önemlidir, biz kendimizi yani planlarımızı ona göre yapılandırır yolumuzu çizeriz ve kimseye de ne küseriz, ne darılırız çünkü gerçekten biz bu otağa olan gücümüzün üzerinde emek sarfediyoruz ve bu sarfiyatı yapan kandaşlarımızın da sayısı bir elin parmaklarını asla geçmez.


turkcuturanci.com bu günkü durumu ile ilelebet var olacaktır, İnanan inanmayan bütün Türklere duyurulur.

Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2011, 12:33:53 »


            Bu olayın nedeni iyi araştırılmalı ve çözüm üretilmelidir acil olarak. Ben diyorum ki ; Otağımıza candan katılan kişiler şu veya bu nedenle geldikleri gibi gitmemeliler. Çaşıt oldukları kanıtlanana kadar şans verilmeli ve gelen Kandaşlar eğitim istiyorsa yüreği Türklük aşkıyla doluysa kesinlikle bırakılmamalı sabır gösterilmelidir. Sonuçta Türkçülüğü okullarda öğrenmedik. Dışarda kendi arzumuzla ve belki bazıları da ülkü ocaklarında öğrendi. Bu nedenle çok sabırlı olmalı ve uğraş göstermeliyiz Kandaşların Türkçülüğü öğrenmesi açısından. Sürekli saçma nedenlerden sövgü ve çatışma olan yere belkide birçok kişi girmeye çekiniyor. Yüreği çarptığı halde koşa koşa gelmek istediği halde. Kişisel çatışmalar sonumuz olabilir kesinlikle. Yapmayın kandaşlar, andalar canımıza okuyanlar böyle giderse kendi içimizden çıkacak başka yere gerek yok yani !.. Üzgün Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Genç Börü
Genç Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 499


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN


« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2011, 12:57:57 »

Ağabeyim buradayız. Yıkılmayacağız ama 13 şehitten sonra çok sarsıldık ondan dolayı olabilir eçem.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2011, 13:04:33 »

Biz herzaman bu kalede olacağız,bundan kimsenin şüphesi olmasın.Doğuşumuzdan itibaren Türkçüysek,bundan sonra da böyle olacacaktır.Bu sıkıntılı günler geçecektir.TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Aşina
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 121


[☾✫] [☾✫]


« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2011, 13:21:40 »

Ben aslında burda yeniyim ama farkettim ki bende Türklük ve Türkçülük ağır basıyor şans eseri burayı buldum fazla birikimim ve bilgim yok ama burada değişik bölümlere girip güncel olsun, tarihi olsun,edebi olsun, kültür olsun inceleme fırsatı buldum farklı açıdan bakma şansı yakaladım. Anladım ki inandığı şey ne olursa olsun Türklüğünü üstün tutanlar için herşey daha kolay ve daha anlaşılır. Ben önce Türküm diyenlerdenim. Ayrıca her gün muhakkak bu siteye girmekteyim ve konulara katılmaya çalışmaktayım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2011, 13:37:21 »

Bende Hakan kandaşıma(Abime yürekten katılıyorum) BAŞKURT'um Yürekli Kam! Burası okulsa eğer saygılı olmaları şartıyla samimiyeti hissedilen insanları eğitmeli şans tanımalı hemen yasaklanıp atılmamalı Ben 2 ay önce geldiğimde çok farklıydım şimdi başkayım acemiyim fakat yüregimiz TÜRKlük için çarpıyor ilk üye oldugumda ismimin baş harleri bile küçük yapmışım bilinçsizlik ve acemilik işte iştahla yazmaya başladım yazım hataları vardı aceleyle 3 tane ileti attım çok güzeldi çocuk gibi sevindim.Çünkü yıllardır özlemini çektiğim içimizdeki sıkıntıları yazacak benim gibi düşünen insanları bulmuştum  Gümüş Kurt kandaştı galiba yazım kurallarına uy diye ileti atmış görmedim sonra iletiyi atarken hata oluştu dedi sayfaya giremedim süresiz yasaklamış Yazım kuralarına uymadıgın için ve hemen çıkış yaptıgın için süresiz yasaklısın yazıyordu.  Benim için çok kırıcı üzücü oldu hani özlemi çektigin hayalini kurdugun birisine sarılmak isterken sana tokat atar ruh halin perişan olur bu otağda büyük özveriyle meydana gelmiş Türkçülerin buluşma hareket noktası benim için o an sevdiğime sarılmak gibi sevinçli bişeydi birden tokat atar gibi yasaklanmak psikolojik olarak ağır bişeydi    bu gibi durumlarda kısa süreligine yasaklamak tekrar şans vermek gelişme olmassa (çeşitli konularda) atarsın.Atma ve yasaklama sınırları tekrar gözden geçirilirse eminim daha verimli olur   samimi ve seviyeli eleştiriler bizi daha da ileri noktalara taşıyacagı kanaatindeyim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2011, 14:03:40 »

Tengiz bu Otağ işini benden daha iyi bilen birisinin olacağını hiç zannetmem, otağlarda önemli olan trafiktir, ne kadar çok paylaşım yaparsan o kadar trafiğin artar ki tabii olarak biz burada o trafiğin peşindeyiz, Otağa üye olanlar o trafikten gelir buraya. Bizim amacımız da bu trafiğin içerisine Türkçü bilgileri doldurarak milletimize ulaştırmaktır, üye olanların çokluğu o trafiğin güçlülüğünü gösterir.

Ben orada üye sayısını örnek olarak gösterdim ki otağın düşüşünü görün diye, üye olanlar yada olmayanlar bizim umurumuzda bile değil maksat bilgileri o üye olacaklara iletebilmektir, kişi bir yazınızı okusunda canı ister üye olsun isterse olmasın, üye olduğunda bize bağ mı bağışlııyorlar, öylesine üye olan kişi zaten tek üye olduğuyla kalır, dediğim gibi üye olanların sayısı bizim onlara ne kadar ulaşabildiğimizin göstergesidir.

Otağa gelen ziyaretçi sayısına bakın 2000 lerden 648 Ziyaretçi inmiş , bu düşüş devam ederse bizim için hiç te iyi değil demek ki çalışmıyoruz kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2011, 14:58:31 »            Önemli olan her zaman niteliktir nicelik değildir desekte, yaptığımız işin adı Turancılık davası olunca sayısal durumda önem taşıyor Kandaşlarım. Tengiz Kandaşım, sen değerli paylaşımlarınla bize katkı yapıyorsun sürekli. Gönül isterki bu yazıları milyonlar okusun ve etkilensin. Yoksa kendimiz zaten bunları biliyoruz ve senden daha fazlasını öğreniyoruz. Burada okul görevi olduğundan sayıların çok artmasını dilerim kendi adıma. Çok fazla kişiye bu bilgiler iletilsin ve yararlananlar çoğalsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2011, 15:03:57 »

İyi bir SEO çalışması bu sorunun çözümüne sitenin erişilebilirliği açısından çok yararlı  olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2011, 17:15:48 »

Bu SEO çalışması nasıl bir şey biraz açsana Necati!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.222 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.