Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: Urungu yko üzerinde 18 Mayıs 2011, 13:41:01Konu Başlığı: Türkçülerin üzerinde oynanan oyuna gelinmemeli, uyanık olunmalıdır.
Gönderen: Urungu yko üzerinde 18 Mayıs 2011, 13:41:01
Türkçülerin üzerinde oynanan oyuna gelinmemeli, uyanık olunmalıdır.Yürekleri Türklük aşkıyla yanan ve Türkçülük yaparak bu uğur da hem maddi, hem manevi olarak katkı da bulunan Türk soyluların arasına giren çakal soyundan olan müptezellere geçit vermeyelim.

Türkçülükte samimi olarak gördüğümüz kişiler ve kurumlar ile aramızda ki görüş ayrılıklarını her zaman her yerde göğsümüzü gere gere yüzlerine söyleriz lakin onlar bizim düşmanlarımız içerisinde değil bilehare kardeşlerimizdirler.

Bu güne kadar Türkçüler arasına sızan cıfıtlar iki Türkçüyü soysuz karı misali arada gidip gelerek bir birlerine düşman etmeyi becermişler, bu gün itibarı ile bu asla olmayacak, TÜRKÇÜLER BU GİBİ SOYSUZLARA KARŞI HER ZAMAN UYANIK OLMAK ZORUNDADIRLAR.

Genç Atsızlar adlı gurubun önderi konumunda görülen Burkay Kılavuz adlı şahsında kendi görüşü çerçevesinde de olsa Türkçülük için yaptığı işleri bilmeyen sanıyorum yoktur, Bizim Otağımızda bu şahsın adına ve konumuna şimdiye kadar gerçek anlamda bir başlık açılmamasına rağmen bizleri nedeni bilinmeyen sebebler dolayısıyla bir kaç kez karşı karşıya getirenler işte bu cıfıtlardır. Kim ki samimi olarak Türkçülük yapıyorsa, birileri de aralarda bir yerlerde bu kişilere karşı soysuzluk yapıyorsa bizim düşmanımız olan kişiler bu soysuzlardır.

Türkçülükteki yaşamları bir nefes gibi Türkçü Turancı. com' a çatmakla devam eden soysuzlara buradan sesleniyorum!! Elinizden geleni ardınıza sakın komayın çünkü bir gün bir yerlerde gerçek bir Türkçü ile karşılaştığınızda o elinizdekini gerinize onlar nasıl olsa sokacaklardır.

Gerçek anlamda Türkçülük yapan bu ülküleme emek veren Türklerin bundan sonra çok dikkatli davranmaları gerekmektedir, her hangi bir Türkçünün diğer bir Türkçü hakkında bir yerlerden kulağına gelen sözlerin doğruluğunu karşıdakinden öğrenmesi mecburidir, bu olmadığı taktirde biz bir adım bile yol katedemeyiz, biliniz ki Türkçülük Gerçek Türk çocuklarının ellerinde yükselir, adı ile sanı ile bütün varlığı ile kendisini öne süren Türk çocuklarının sanal itlerin değil. Bir Türkçü bir adım atacağında da bunun sonradan ne getirip ne götüreceğini iyi analiz etmesi gerekiyor, ULU ORTA LAF ATAN, BİR KANDAŞINA YAKIŞTIRMA YAPARKEN İŞİN DOZUNU KAÇIRANLARDAN TÜRKÇÜ FALAN OLMAZ.

Türkçüler bir birinize iyi davranmanız kucaklaşmanız Türkülüğün menfaatinedir.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA.

yürekli-kam


Konu Başlığı: Ynt: Türkçülerin üzerinde oynanan oyuna gelinmemeli, uyanık olunmalıdır.
Gönderen: Gökşad üzerinde 18 Mayıs 2011, 16:13:52

Sonuna kadar katılıyorum. Türkçüler artık tek yumruk olmalıdırlar. Ülkemizdeki bütün soysuzlar Türk'ün karşısında birlik olmuşlar kuyumuzu kazıyorlar. Biz ayrı telden çalıyoruz. 3 Mayıs Türkçülük gününde dahi Türkçülerin birlik olamaması çok can sıkıcı bir durum.


Konu Başlığı: Ynt: Türkçülerin üzerinde oynanan oyuna gelinmemeli, uyanık olunmalıdır.
Gönderen: açina üzerinde 18 Mayıs 2011, 19:01:37
Umarım bu yazı, tüm Türkçülerin birlik olmasına olanak sağlar. Bugün güya kanlı bıçaklı kürtler ve kendilerine ulusalcı lakabı takmış eski kızıllar bile 1 Mayısta eleleyken bizlerin 3 mayıslarda 11 aralıklarda dahi birlik olamayışımız içler acısı. Bugün ayrılık değil birlik zamanı.