Turan Elleri'nde Neler oluyor?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mayıs 2020, 00:43:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Turan Elleri'nde Neler oluyor?  (Okunma Sayısı 1772 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hmztly
Ziyaretçi
« : 10 Eylül 2010, 10:21:19 »

Esenlikler kandaşlarım;

Otağımızdan, Türkiye'de olan-bitenler hakkında bilgi ve yorum alış-verişinde bulunabiliyoruz, ne mutlu bize. Ancak şu anda örneğin Kazakistan'da Turancılık, milliyetçilik, Türkçülük adına ne gibi etkinlikler oluyor, kim neler yapıyor, örgütlenmelerimiz ne durumda... Bu gibi başlıkları inceleyip, paylaşabileceğimiz AYRI bir "kategori" açılmalıdır bence. Bahsettiğime çok benzer bir sistem " Türk Dünyasından Haberler" başlığı altında yer alıyor ancak daha geniş kapsamlı ve düzenli bir şekilde inceleme yapabilmemiz için bence ayrı bir yer açılmalıdır.


Bir de aklıma gelmişken, Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.atsizcilar.com
'da bulunan onbinlerce üyeye ulaşıp etkinliklerimizi burada sürdürebilmek gibi bir olanağımız yok mudur? Ne oldu bilmiyorum ama kapandı gitti sessizce orası. Ayrıca bu otağ hakkında görüşleriniz nelerdir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2010, 11:06:33 »

Kandaşım Turan ellerinden haberlerin yer bulabileceği bir bölümümüz var, oralarda olan biten her şeyin haber niteliği olarak yer aldığı bir bölümdür burası.

Gelelim Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.atsizcilar.com
hakkındaki düşüncelerimize; Biz Türkçüyüz, Türkçü olan her kurum yada kuruluş bize kardeş olur, Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.atsizcilar.com
da bunlardan biridir ve bu otağ Türkçü yapılanmanın sanaldaki öğretmenidir. Sanalda Türkçülerin buluştuğu ve Türkçülüğün öğretildiği bir site. Ben oraya üye olduğumda sanal ile ilk tanıştığım gündü, elim klavyeye değmemişti o güne kadar, o siteyi gördüğümde öyle bir sevinmiştim ki benim gibi düşünenlerin olduğunu görünce, o siteye attığım ilk iletinin ardından yasaklandım, din ile ilgili bir adama ırkı ile hitap ettiğim için.

Orada en çok sevdiğim kişi Gökyeleli Bozkurt adındaki yöneticiydi, Adamdaki Türkçülük fikri deniz, derya ama ahlak sıfır. Aramızda bazı tartışmalar oldu bende sonradan öğrendim Gökyeleli haklı ama ama bizlere karşı yapmış olduğu küfürler yenilir yutulur cinsten değil, Türkçülüğün kalesi olan bir yere sahip kişinin böyle davranması gerkmiyordu yani yanlıştı. Göyyeleli az yada çok beni tanımış olmalıdır allaha bile boyun bükmem ben, az bişey politika bilmiş olsaydı şu an onunla yan yana savaş veriyor olabilirdik, ben sonradan bu sanal ortama girdiğimden Gökyeleli tabiki kişileri benden iyi tanıyordu ama bende yanımdaki insanları satmayacak kadar en azından onlar beni satmayana kadar bırakmayacağımı bilmesi gerekirdi.

atsizcilar.com' un Türk düşmanlarına karşı olan tavırlarını her zaman taktir etmiş birisiyim ben, bazıları diyorlar ya hani geleni atıyorlar gideni atıyorlardı diye her babayiğidin harcı değil öyle davranmak, orası Türkçülerin otağı idi Türkçü terimlerin yani şu andaki kullanılan sözcüklerin neredeyse tamamı oradan üretilmiştir, orası tam bir Türkçü yuvasıydı. Az Türk olanların yada Türkçülüğe meyilli olmayan Türk lerin orada barına bilmesi mümkün değildi.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
un açılmasının da birinci nedeni atsızcılar.com dur, eğer onlar beni ilk iletimde yasaklamamış olsalardı bu otağda şimdi açılmamış olacaktı. Türkçülük kurumlara bağlı bir düşünce değildir, birisi gider diğeri gelir ama kanı ila canı ile Türk olanların yapması zorunlu olan bir iştir sanalda Türkçülük yapmak, itin köpeğin yapacağı iş değildir. Türkçülük bir Kavramdır bu işe kavram kargaşası bulaştıranların yapabileceği iş değildir. Şu an sanalda Türkçülük yapanların pek çoğunun bu davaya zararları olmaktadır, gönl isterdiki atsızcılar.com tek başına kalsaydı da tek bir yapıda bu iş yapılıyor olsaydı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.11 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.