Yaşanan Son Gerilim Üzerine Taraflar ve İlgililere İlan
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Ağustos 2020, 03:07:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yaşanan Son Gerilim Üzerine Taraflar ve İlgililere İlan  (Okunma Sayısı 2924 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« : 24 Ağustos 2015, 14:40:40 »

   Son günlerde Kara Kalpaklılar ve Turancı Hareket Platformu arasında yaşanan gerginliği büyük bir endişe ile öğrenmiş bulunmaktayız. Öncelikle iki kardeş gruba da geçmiş olsun diliyor, bu meselenin bir an önce asgari zararla ve kapanmayacak yaralar açılmadan sonlandırılması gerektiğinin altını çiziyoruz.
   Nedeni ne olursa olsun, sonucu tüm camiamızı ilgilendirecek bu meseleyle ilgili tarafları çözüm odaklı fedakârlığa çağırırken konumumuzu değiştirmeden ifade ederiz:

Türkçü Turancı Otağ, kendisini bir propaganda aracı ve Türkçülük Okulu olarak tanımladığından sosyal nitelikli teşkilatların üzerinde bir yerde ifade etmektedir. Otağ’ın yazarları, üyeleri ve sempatizanları arasında gerek Kara Kalpaklı gerek THP’li arkadaşlarımız yer almaktadır. Kara Kalpaklılar, geçmişte kimi duyurularında bizleri de anmış ve davet etmiştir. Keza, THP tarafımızdan ilgiyle takip edilen kardeş bir grup olarak değerlendirilmektedir. Kurt İni, bu gerilimin bir tarafı olmayı fazla bencil bulup reddetmektedir.

Zaman ve tarih en büyük yargıçtır. Gruplar, tıpkı kişiler gibi bir yaşam süresi ve karaktere sahip olurlar. Aslolan büyük Türkçülük ülküsüdür.

Tanrı Türkü korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.125« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2015, 16:36:26 »

Her iki gruba mensup dostlarımızın bulunması nedeniyle bizleri bu konuda üzdü. Söz konusu meselenin en yakın zamanda çözüme kavuşturulması tek dileğimiz. THP ve Kara Kalpaklılar teşkilatı mensuplarına turkcuturanci.com olarak önerimiz budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ölümü Öptün Mü  Hiç Onun Dudaklarından,

Issız Bir Gecede Kurtlar Ağlarcasına Ulurken?
BugaY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 396« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2015, 17:19:34 »

Yaklaşık olarak 15 yıldır Turancılık ile kimi zaman aktif kimi zaman pasif olarak içindeyim, her türlü etnik kökenin yaşadığı bir ülkede yaşamaktayız senelerdir gözlemlemekteyim Türkçü teşkilatlar sürekli olarak birbirleri ile bir kavga içindeler o ona kürtsün der o ona çingenesin der, o ona ülkücüsün der; arkadaşlar elimizde bir gen testi yapan bir cihaz yok bu kadar farklı unsurun yaşadığı bir ülkede farklı etnik kimliklerin bu teşkilatlara karışması kolay kolay önlenebilecek bir şey değildir bu kavgaların ana sebebi eğitim seviyesi midir, ahlak mıdır, görgü müdür yoksa çıkar hırsa mıdır bilemiyorum tek bildiğim şey var ki ülkede her iki metrede bir farklı etnik kökene, çaşıt insana rastlıyor olmamız kendinize başka uğraş farklı bir düşman bulun veya Turancılık'dan, Atsız'dan haberi olmayan Türklere bireysel bir şekilde bir şeyler anlatın onları bilinçlendirin emin olun ki Türkçülük için en iyisi budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2015, 23:14:50 »

 Türkçü teşkilatların birbirini yemesi ve bunu açıktan yapması kadar boş ve gereksiz bir hareket yoktur. Bir mesele varsa aranızda halledin. Yalnızca KKGH ve THP değil. Kendine Türkçü diyen, teşkilatlı ya da teşkilatsız tüm oluşumlar birbirini yiyor. Bu adamlar birbirini yemeye harcadığı zamanı ve gücü Türk düşmanlarına harcasaydı daha mı kötü olurduk. Oturup düşünsünler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2015, 11:47:07 »

Oğuz boyunun bir özelliği bu birbirleriyle uğraşmaları. Herkes liderlik oyununa kalkmış küçük olsun, benim olsun meselesi. Atsız Atamı iyice bir okusunlar bakalım, davaya en büyük zararlar kimlerden gelmiş.

Unutmayın bir zamanlar Sabahattin Ali ve Reha Oğuz Türkkan, Alparslan Türkeş gibi isimler de milliyetçiydiler. Sabahattin Ali denilen zat Gökalp'i peygamber derecesine çıkarmıştı.

Samimiyet ve fedakarlık son anlarda belli olur. Ben bu Otağ'da yetişen kandaşlarımdan ve hocamız olan Veysel abimden başkasına kolay kolay güvenmem.

Türkçülük gibi kutsal davayı komunist pasaklılar gibi savunan ve karı kızlı  ortamlarda nara atanlar kim?. Bu gün yan yana yürüdüğün yoladaşını sat yada kızları etkilemek için Türkçülük oyna yok öyle.

Kutsal davamı savunan kişinin ne mal olduğunu bilmezsem ben ona nasıl güvenirim. Onun için diyorum ki kim kendine lider ararsa o bellidir. Tipini gördüğüm an adamın fenotipi kurbağa yada maymun surat, kalkmış Türkçülük oyunu oynayacak.

( Otağım ve kandaşlarım benim için altındır. Sözüm daha kendisine Türk diyemeyeceğim, ve Türkçülük yolunda kendilerini kral sananlaradır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.198 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.