Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: ATSIZALP üzerinde 03 Mayıs 2020, 23:37:52Konu Başlığı: SİZ Kİ OTAĞIMIZIN YIKILMAZ ARMADASI GENÇ YÖNETİM KADROSUSUNUZ
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 03 Mayıs 2020, 23:37:52
Bozkurtlarım, Acuna kafa tutan turkcuturanci.com'un yiğit evlatları, Serdengeçtiler!!!

Türkçülük okulu olan otağımızda siz öğreticiler son zamanlarda bayağı pasif davranıyorsunuz. Türkçülerin en önemli günlerinden birisi bugün olduğu hâlde siz ortalıkda görülmediğiniz gibi varlığınızdan da haberdar değilim. Hâlbuki bugün herzamankinden farklı olarak daha bir şevk ile otağınıza gelen misafir ziyaretçilere bir Türkçü nasıl olur göstermek için elinize bir fırsat geçmişti, kaybettiniz. Burası Türkçülük okuluydu. Fakülte oldu. Maalesef son birkaç yılda otağımızda bilgi ve beceri bakımından yönetim kadrosu ile ve faal üyelerin acziyeti, azlığı neticesinde çıtayı düşürmek zorunda kaldık.

Siz ki Türkçülüğün yıkılmaz armadası olan otağıda yönetim kadrosunda yer alan seçilmiş Türkçülersiniz. Burada kendisini Türkçü hisseden, sadece miiliyetçi bir ruh ile burada bulunan, ruhu sikilmiş Türk düşmanları tarafından ayrı ayrı izlenmekte gözlenmektesiniz. Her hareketiniz, davranışınız çok yakından takip edilmektedir.  Siz Türk düşmanlarının hedefinde olduğunuz kadar Türk çocuklarının da örnek alacağı Bozkurtlarsınız. Buna göre otağıda ki davranışlarınıza özen göstereceksiniz. Otağıda kullandığınız iletileri çok düşünerek bir Türkçüye yakışır şekilde öyle bir iki kelime birkaç cümle ile değil, Türkçe gramere uygun tam bir imlâ kuralları içerisinde yayınlayacaksınız. İletilerinizde görüşlerinizi bir - iki satırlık paylaşım yapmaktan kaçının, otağınızı çer çöp ile doldurmayın, size güveniyorum Bozkurtlarım, siz bizim temsilcilerimizsiniz.

Bizimle burada var olan bütün kandaşlarıma gerçekten saygı duyuyorum, genç Bozkurtlar genç Türkçülersiniz varlığınızla güç verdiğiniz bizlere destek olmaya daha bir gayret göstereceğinizden eminim.
Bir isteği,  sıkıntısı, açmazı, derdi olan kandaşlarımın her zaman yanında olacağım özelden bana yazabilirsiniz.
''Atsızalp''

Konu Başlığı: Ynt: SİZ Kİ OTAĞIMIZIN YIKILMAZ ARMADASI GENÇ YÖNETİM KADROSUSUNUZ
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 04 Mayıs 2020, 04:01:56
Şunuda söylemek isterim ki Otağıda yönetim kadrosunda bulunabilmeyi kaldıramayan kandaşların görevden ayrılmalarında hiç bir sakınca yok çünkü otağımızın daha fazla acziyet kaldıracak durumu, gücü kalmadı kandaşlarım.