ÖZELEŞTİRİLER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ocak 2020, 15:01:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖZELEŞTİRİLER  (Okunma Sayısı 2478 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BirATSIZ
BirATSIZ
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12


TANRI TÜRK'ü KORUSUN


« : 27 Ağustos 2014, 02:53:16 »

Kandaşlar ilk önce yönetim kurulunda ki arkadaşların ne kadar çok çalıştığın ve hakettikleri taktiri göremediklerini anlayabiliyorum ama bunun yanında bu otağın yeni bir üyesi olsamda otağımızın ileri gitmesini sağlamak için kendimide içine katarak öz eleştirilerde bulunmak istiyorum . Sizlerde kabul edersiniz ki ileri gitmenin tek yolu eksiliklerimizi bulmak ayrıca otağın  mensubları arasında rahatsızlıkları olan ırkdaşlardanda ricam bunları dile getirmeleridir .


1 ) Gördüğüm kadarıyla otağda küfür etmek konusunda bir sıkıntı yok şüphesiz ki insan doğasının bir parçasıda öfkedir ama bu durum gelceğin Mete Hanlarını Atillalarını yetiştirecek olan Ay Yüzlü Güzel Konçuyların aramıza katılmasında nasıl bir etkiye sahip ? Özellikle hanım üyelerimizin otağıda daha çok rol almasını istiyorsak bu duruma bir denge getirmeliyiz . En azından 'küfür içerir' gibi bir sembol kullanabiliriz ama naçizane görüşüm küfürü mümkün olduğunca buradan uzak tutmak yönündedir

2) Bazı kandaşlarımızın bilhassa yeni üyelerimizin yaptığı hatalara karşı gerçekten çok sert tepkiler verdiğine şahit oldum Turancılık gibi yüce bir Ülküden bahsediyorsak her kandaşımızın gönlünde bu ateş yanmalı bu şekildeki fevri çıkışlar yada azarlamaların bu konuda yardımcı olacağı düşüncesinde değilim . Sevgili kandaşlar bazı üyeler deyim yerindeyse sütten ağızları yandıkları için attıkları her iletinin sonuna bir hatam varsa affedin lütfen şeklinde ifadeler ekliyorlar  bu durumun ne kadar acı bir olay olduğuna kulak vermenizi diliyorum . Türklüğün yücelmesinin tek yolu olarak inandığımız Türkçülük , Türk kanıyla atan her yürekte ve Türk adının geçtiği her yerde yankılanmalıdır ki Ülkümüze erişebilelim ama maalesef otağımızın duvarları mahkeme duvarı olma yolunda ilerlemekte . Fevri çıkışlar cezalandırlamalıdır fikrindeyim

Zahmet gösterip okuyan tüm kandaşlara teşekkür ederim . Doğru ve yanlış bulduğunuz yerleri belirtirseniz sevinirim .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vaktiyle Bir ATSIZ Varmış ...
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.989


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2014, 07:32:06 »

Burası kurt ini, Türkçülük okulu ünvanlı turkcuturanci.com, öncelikle kan olarak Türk olanların buluşma alanı bilgilendirilme alanıdır. Türkiye de ve dünyada bu otağ harici Türkçülük yolunda savaşım veren başka bir oluşum yoktur, burada sanal iş yapılmaz, burada verdiğimiz savaşın gerçekte karşılığı neyse her zaman bir karşı karşıyayız. Bazen aramıza çakalların sızdığını biliyoruz, onlar ki otağa yeni gelenlerin bize karşı duruşlarında ayırt edemememizin tek nedenidir, aradan günler geçtikçe yeni üye olan kandaşımızın değeri her an bizim yanımızda artarak devam eder. burada söz her üyeye eşit hak olarak dağıtılmıştır, kimse kimseden üstün değildir, üstünlüğün kanda olduğunun bilincindeyiz.

turkcuturanci.com öksüzdür!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
BirATSIZ
BirATSIZ
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12


TANRI TÜRK'ü KORUSUN


« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2014, 17:38:53 »

           Veysel Bey gerçekten anlıyorum ve takdir ediyorum ama bunun yanında otağımızın şu an ki halinden daha da öteye gidebilmesi için söylediklerime dikkat verilmesini istiyorum . Yığın yığın üye atılmış otağıdan ve atılan üyelerinde hesapları silinmek yerine soysuz bir piç olduğu için atıldı v.s gibi ifadeler var . Otağa sırf düzeni bozmak için katılan Tuncelili salağın atılmasını bende cânı gönülden isterim ama iletisi değiştirilip " size anamı getirdim " yazılmış bu bence edebi muaşşerte uygun bir durum değil . Saygılarımla
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vaktiyle Bir ATSIZ Varmış ...
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.989


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2014, 17:56:38 »

Edebe uydun olmaması tartışılabilir lakin o orospu çocuğunun anası için kaçınılmaz sonu biz belirliyoruz, böyle bir sıçmığı acuna taşıdığı için suçludur o Fahişe!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2014, 18:03:54 »

Kandaşım önerilerin için sağ olasın. Ben de seninle aynı şeyleri düşünüyorum. Elimizden geldiği kadar küfre müdahale ediyoruz ama küfür etmeyenimiz yok. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. Kendimizi tutamadığımız zamanlar oluyor.
Bayanların da küfür nedeniyle aramızda olmadığını düşünüyorsun ama bu otağda bayanlar azsa bunun nedeni kadınların saçına, giyimine milli meselelerden daha çok önem vermeleridir. Bu konuda bayanların da özeleştiri yapması gerekir aslında, ama ben böyle düşünüyorum.

Hatalara da büyük tepki verildiğini söylemişsin, o konuda da haklısın. Hatalara bir tepki olmalı, ama bu tepkinin dozu önemli. Hatanın içinde anlatmak istediğimiz de olursa, karşımızdakinin hatasını anlatmaya yönelik bir şey olursa bu tepki yerinde olur. Hata yapana söverek, kızarak bir kazancımız olmaz zaten. Benim otağdaki kandaşlarımızdan istediğim, birbirimizi anlamaya çalışalım. Böyle şeyler oluyorsa iletişim sıkıntısından oluyordur. Birbirimizi anlarsak sorunlar da çözüme kavuşur.

Önerilerin için sağ olasın kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BirATSIZ
BirATSIZ
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12


TANRI TÜRK'ü KORUSUN


« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2014, 18:54:47 »

Bu güzel cevabınızdan ötürü çok sevindim ve beni gerçekten mutlu etti . İleri gitmenin tek yolu eleştirmektir benim yapmak istediğim birazda üyelerimizin " ben bundan rahatsızım " demesini sağlamak . Anlayışınızdan ve hoş görünüzden dolayı çok teşekkürler...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vaktiyle Bir ATSIZ Varmış ...
Alpkurt
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 11« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2014, 19:31:37 »

Buna benzer bir gündem de Mergen Kurt ile aramızda geçmişti.İlk başta önemli olan Türk Kanı,Türk Irkıdır,sonrasında da düşünceler.İnsanlar bizleri eleştiriyor hem de çok fazla.
Marjinal Milliyetçi grup mu dersiniz,kovboy mu dersiniz.Akıllarına ne geldiyse dillerine ne vardıysa diyorlar.Çok eleştiriliyorsak vardır bir bildiğimiz bu açıdan bakıyorum duruma.
Eleştirilere kulak asıp Türk ırkından olan kandaşlarımızı da kazanmak hedeflerimiz arasında olmalıdır diye düşünüyorum.Türkler yalnızca Türkçü,ırkçı değiller.Ümmetçisi,sosyalisti,Türk-İslam sentezcisi,siyasal İslamcısı ve diğerleri...Bu kandaşlarımızın da ırkları Türk olduğuna kazandığımız takdirde Türk ırkına ve Türke hizmet edeceklerinden şüphemiz olmamalı.İnsan hayatında yanlışlar yapar fakat bu yanlışlar onun Türk Irkından olmasına engel değildir.Önemli olan davamızı iyi anlatmak ve kaybolan Türklük şuurunu geri kazandırabilmektir.
Bunun için neler yapılabilir tabiki tartışırız aklı başında insanlarız.
Bizler öcü değiliz,ırkımızın beynini kemiren safsatalara da ayak uydurmayız.Dediğin gibi kandaşım özeleştirimizi yaparız problemlerimizi hallederiz.Esenlikler olsun hepinize Ankara'dan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Şad
Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 2.650


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2014, 20:10:20 »

Hata affedilebilir ama yanlış asla! Üyeliğini silmek yerine profiline uygunsuz sözler yazarak attıklarımız, hata yapan değil, ya bizlere, ya Türklüğümüze ya da kutlu bildiğimiz davamız Türkçülüğe yanlış yapan kişilerdir.

Türklüğe, Türkçülüğe dil uzatanlara ''lütfen otağ'ı terk eder misiniz'' diyemeyiz. Kim buraya eteğinde getirip ne döktüyse misliyle karşılığını alır. Ve yine uzun süredir otağ'da küfür olmuyor. Bunun nedeni küfür edilecek adam olmadığından değil, mümkün mertebe küfür edilmesin diye alınmış ortak bir karardan dolayıdır.

Otağ'da bayanların az olması meselesine gelirsek; bayanların büyük çoğunluğu ırk bilincinden ne yazık ki uzak. Biz burada marşlar söyleyip birbirimize gaz vermek için toplanmıyoruz, gerçekleri ne kadar acı da olsa, dile getirip önüne geçmeye çalışıyoruz. Azınlıklarla yapılan evliliklere bakarsanız (Ruslarla evlenen erkeklerde genellikle kürttür.) Türk olan taraf genelde kadın oluyor. Otağ'da kadınların azlığı otağ'da sert ifadeler kullanıldığından değil, onlar pembe dizilere kapılmış oradaki bilmem ne zırto kürt ağanın uydurma karizmasıyla meşguller.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.059 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.