Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 06 Nisan 2014, 23:33:04Konu Başlığı: OTAĞIN İÇİNDEN YILLAR ÖNCESİNDEN BİR ANI!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 06 Nisan 2014, 23:33:04
turkcuturanci.com'un KURULUŞ HİKAYESİ

Geçen yıl bu günlerde bir Türkçü otağa kardeşimin vasıtası ile üye oldum,gerçekten güzel bir otağ tam kafama göreydi, içeriğindeki yazılanları görünce mest olmuştum.Nitekim üye olur olmaz bende bir yazı yazdım ve aynı anda üyeliğim iptal oldu yani üyeliğime son verildi. Nedeni de otağa benim yazının ağır gelmesiydi, sonradan araya girmelerle üyeliğim açıldı fakat yazım yarı yarıya tırpanlanmıştı. İki yöneticisi vardı otağın birsi bana özelden çok büyük küfürler etti fakat diğeri o zaman tanıdığım kadarıyla iyi bir Türkçü bu yolada baş koymuş bir yiğit görünümünde gelmişti bana neyse uzatmayalım baktım olmayacak SonTürk'e dedimki gardaş yazımızı silmeyecek tırpanlamayacak bir otağ bulamayız kendimiz yazalım kendimiz çizelim kendimize bir otağ açalım.

Ben o güne kadar bilgisayarın başına oturmuş birisi değildim sağolsun soner herşeyi halletti bir otağ açtı bana. Biraz da elinden geldiğince yazıp çizmeyi öğretti böylece başladık bu kutlu dava uğruna sanaldan savaşmaya. Önümüze çok engeller çıktı ama yılmadık, zamanla bir çok Türkçü arkadaşımızda bize katıldı görülmemiş şekilde büyümeye başladık, ama şımarmadık, bazı oyunlara geldik gelmedik demiyorum arkadaşlarımızın oyunlarına, fakat hiç bir zaman Türkçülüğe bir yardım olarak gördüğüm bu otağ işini bırakmak aklımın ucundan bile geçmedi çünkü ben güç işleri seven bir mizaçtayım eğer bu iş kolay olsaydı çoktan bırakmıştım emin olun.

Bu türkçüturancı.com'un bu duruma gelmesinde en büyük emek KANIKEY, TAYMA, BABRAK, andalarıma aittir, gerçekten Türkçü arkadaşlarım ve ben bu kandaşlarımıza bu otağın gelişmesi durumu dolayısıyla ne kadar teşekkür etsek azdır.Ben canı gönülden teşekkür ediyorum bu kardeşlerime.
Bu alemde çok güzel insanlar tanıdım yiğittiler. TIEN SAN, ÇEPNI FIRUZ, TÜRKÇÜ KASIRGA, TURAN, bunlar can yoldaşıdırlar bizimle.

Aylar geçtikçe ne yiğitler gördü bu otağ, kızlarımız oldu asenalarımız binlerce kansızı cebinden çıkaracak Kanıkey, Hun kızı, Türk kızı, Al bayrak gibi, Ya bizimle yola devam eden kandaşlarım Tanrı esirgesin hepsi bir birinden cevher gözleri kanlımı kanlı yürekleri pır pır Türkçülük için. BOZKURT EREN,SELENGA, AZERKAN, MUKANNA, KOKTURUK, TOLGA, AYYILDIZ, ASENA vs. Bu kandaşlarım olduktan sonra bu otağın ilelebet yaşayacağı hakkında hiç kuşkum yok benim.

Öyle kurt inine gelmiş üye olmuş konulara candan kalemleri ile katılmış kandaşlarım var ki hepsinden burda bahsedemediğim için beni  affetmelerini istiyorum. Turkcuturancı.com sizlerle var olacak düşmanın kafasına balyozu indirecek güç siz olacaksınız.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞIN İÇİNDEN YILLAR ÖNCESİNDEN BİR ANI!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 06 Nisan 2014, 23:52:03
Yukarda ki konu başlığını bir başlığın altına ileti olarak 10 ekim 2009 da yazmışım, ne günler gelmiş, ne kandaşlar geçmiş aramızdan, her günün değerini bilmeliyiz.


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞIN İÇİNDEN YILLAR ÖNCESİNDEN BİR ANI!
Gönderen: Çİ-Çİ üzerinde 07 Nisan 2014, 00:48:08
Daha evvel okudum Otağın bugünlere gelişi hakkında yazdığınız daha detaylı konuyu. Haklısınız, en çok hoşumuza giden insan, kendimize benzettiğimiz kimsedir. Zaman zaman anlaşılmayan kimse olmamız mümkündür. Bu, farklı olmanın bedelidir. Herkes gibi davranan, kendisi gibi davranmayana zorunlu olarak kızar.

Teşekkür ederim.