OTAĞIMIZ LEŞ GİBİ SİYASET KOKMAYA BAŞLADI!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 17:12:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: OTAĞIMIZ LEŞ GİBİ SİYASET KOKMAYA BAŞLADI!  (Okunma Sayısı 2153 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 13 Haziran 2011, 20:19:00 »

Değerli kandaşlarım Türkiye'de son yıllarda aleni olarak düşmanların Türklüğe yüklenmesi sonucunda  istemeyerekte olsa politikaya bulaştık, asıl amacımız olan Türkçülük ülküsü ile ilgili çalışmalarımız neredeyse yok denecek kadar azaldı, Siyaset bizim işimiz değil bunu hepimiz biliyoruz, burasının bir siyasi platform değil Türkçü Otağı olduğu biinci de hepimizde var, bu bilincin olmadığı kandaşlarımıza kim olduğumuzu bildirerek gereğini yapmayanları aramızdan ötelenmesi gereğini ben hissediyorum.

Bu günden sonra yapmamız gereken olay yalnızca Türklüğe odaklanmak ve aramıza katılacak olan Türkçü adayı olan gençlerimize Türkçülüğü öğretmek olacaktır, siyasi hiç bir merkez bizim için önemli olmadığından politika haberlerini es geçeceğiz, bırakalım siyaseti meclise gidenler ile o meclise onları yollayanlar yapsınlar, asli vazifemiz olan Türkçü yetiştirme işine ağırlık verelim, ne parti, ne diğer bir siyasi oluşum bizim alakalı olduğumuz bir yapılanmanın unsuru olmamaktadır, duruşumuzu buna göre göstereceğiz.

Türkiye de ne olursa olsun, Türkçülükle ilgili olmayan siyasi bir başlık açmayacağız. kürtler bilmem nerede şu siyasetçiye şunu demiş, bizene demiş se iyi demiş bunu biz değil laf edilen siyasetçiye oy verenler düşünsün bırakalım onlar karşı karşıya gelsinler. Biz işe nerede müdahil oluruz dersek Türklüğe edilen her harekette karşılarında dik duruşumuzu olmazsa Türk vuruşumuzu gösteririz.

Kısaca kandaşlarım artık Türkçülük zamanı. TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BUMİNKAĞAN
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2011, 22:20:21 »

Sana katılıyorum @Yürekli-Kam ancak sende biliyorsunki siyaset en büyük güç TÜRK' cülük karşısında hiç bir partinin değeri olamaz mhp ve üyesi olduğum hepar da dahil.Ancak gönül razı olmuyor başımızdaki hainleri burada bağırıp çağırıp küfrederek def etmemiz mümkün değil seninde dediğin gibi TÜRK' cülüğe hizmet edebileceğini düşündüğümüz bir siyasi partiye yönelmemiz şart mücadele için böylede olunca sohbete siyaset giriyor ister istemez.Düşüncelerimiz bir kanım aksın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş.
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2011, 22:23:24 »

Senin kanın akacağına benim  kanım aksın gardaşıma bak, böyle şeyler konuşmayın, düşüncelerimiz bir kandaş ama bizim bu otağın asli işi Türkçü yetiştirmektir yani kuruluş amacı budur, tamam ben Türkçü oldum artık bunun savaşını verebilirim diyen kişi ya buradan gider Türkçü savaşçılık yapar veya kalır Türkçü yetiştirir, anlatabildim mi kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BUMİNKAĞAN
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2011, 22:29:55 »

Gayet iyi anladım kandaşım teşekkür ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2011, 22:34:42 »

Katılıyorum, kandaşım. Sonuçta artık seçimler de bitmiş bulunuyor. Otağımızda Türkçü içeriğe artık biraz daha önem verebiliriz diye düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2011, 13:16:01 »

Kandaşlar; burası ne Ümmetçi MHP'nin, ne İkinci İsmet'in partisi CHP'nin ne de yüzde bir seçmen sayısına malik olamayan Hak Eşitlik Partisi'nin siyasal paylaşım alanıdır.

Burası, Yüce Türk Milleti'nin sorunlarına çözüm üretmeye çalışan kalifiye eleman demek olan Türkçüler'in yetiştirileceği Türkçülük okuludur.

Sanırım yukarıda yaptığımız uyarılar işe yaramadı ki patlamış ödün davasını yapıyorsunuz. Siyasi söylemlerden başkasına sahip olmayan geldiği ilk iletiden beri seçimler ve bir partinin başkanının kim olması gerektiği (!) konusundan öte gidemeyen üyelerimizle yollarımızı ayırmak zorunda kalabiliriz.

İyi çalışmalar dilerim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Altemur Han
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2011, 11:37:47 »

ya arkadaşlar bi de şu 4 harflilerden bana artık gına gelmeye başladı . İlmek ilmek nüfusları artıyor 8er 10ar tane tavşan gibi ürüyorlar bizimkiler ise anca 2 çocuk yapıyorlar yeter yaa bu gidişle azınlık durumuna düşecez
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.083 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.