KURT İNİ'İN BOZKURTLARI, LÜTFEN BURAYI OKUYUN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ekim 2020, 22:46:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KURT İNİ'İN BOZKURTLARI, LÜTFEN BURAYI OKUYUN!  (Okunma Sayısı 2154 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« : 25 Mart 2011, 15:39:54 »

Değerli Bozkurtlar, hergün en az bir saatimi çalan sizin nereye ne attığınız konusundaki otağda ki araştırmalarımdan artık yoruldum, lütfen şu yazdıklarıma biraz özen gösterin.

Otağımızda yaklaşık 60 bölüm vardır, bunların tamamı da işlevsel yani faaldir.

Benim sizlerden şikayetim şu!

bir kandaşım Dhp ile ilgili başlık açıyor, Türkçünün günceline, Partiler adlı bölümümüz yok mu?.  bir kandaşım o gün olan bir spor olayını konu açıyor Türkçünün günceline,, Türk sporu adlı bölümümüz yok mu?  Mhp ile ilgili başlıklar açılıyor Türkçünün günceline, Partiler adlı bölümümüz yok mu?. Türk'ün düşmanı olan ermeni ile kürt ile veya Türkün düşmanlığına yakışan birileri ile ilgili başlıklar açılıyor Türkçünün günceline, Türkün dostu ve düşmanı adlı bölümümüz yok mu?. Kürt kızlarının güzel resimlerini başlık açıyorsunuz Resimler adlı bölümümüz yok mu? böyle uzuyor gidiyor, ben arkanızdan bu başlıkları gerekli olan yerlere taşıyorum, siz de gelip açmış olduğunuz başlıkları bulamıyorsunuz. Türkçülere bilgi vermek amaçlı başlık açıyorsunuz Türkçünün günceline peki Türkçü öğreti bölümümüz yokmu? Ha?

Bir konu açıyorsunuz örnek Libya, sizden yarım saat önce o başlık açılmış siz altına benzerini tekrardan açıyorsunuz, bu şuna benziyor olmadı değil oldu da, Kandaşımızın birisi Şu Erbakan öldüğünde açılan başlığa ilet attı ertesi gün erbakanın ölümü ile ilgili yeni bir başlık açtı. Bu olmaz arkanızdan bilinki konuları düzenleyenler var kolay değil bunları taşıyıp birleştirmek, rast gele yere başlık açılmaması konusunda sizlerin yardımına ihtiyacımız var

LÜTFEN DİKKAT!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #1 : 25 Mart 2011, 16:32:57 »

Ağabey naçizane bir önerim olacak.

Otağda çok fazla konu başlığı var bir başlık anasayfadan geriye düştüyse bulmak neredeyse imkânsız (senin de dediğin gibi kimin hangi başlığı nereye açacağı belli olmadığı için). Tartışılması ya da okuması önemli olan bir başlık açıyorsun, o sırada daha önemsiz bir konuya (örneğin "esenleşme" gibi) birden senin başlık 1 saat içinde tarihin karanlığına gömülüyor.


Önerim şudur: Otağ 2 ya da 3 başlıktan ibaret olsun. Bir tanesi Türkçünün Günceli olur. Bu herşeyi kapsar günlük siyasi olaylar, haberlere yorumlarımız gibi. Bir de Türkçüler'den Makaleler olur orda da okuması tartışması diğer başlıklara nazaran daha uzun süren, vaktimiz olduğunda girilecek yazılar olur. Diğeri de Türk'ün Başbuğ ve Yolbaşçıları olur; orda da Türk büyükleri, Atsız Ata ve diğer Türkçülerle ilgili paylaşımları yaparız. Takibi de kolay olur, yazdığımız şeyler de boşa gitmez.

Ana sayfanın en altındaki güncel iletileri gösteren bölüm de yine kalır hem otağ'ın hareketliliği görünür hem de sürekli bilgisayar başındayken takip kolaylaşır.

Şu anki durumda otağ'a 1 gün girmezsen herşeyi kaçırıyorsun tüm başlıkları girip çıkman hem çok zor oluyor hem kafa karıştırıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2011, 16:44:50 »

Onbaşım sizin bu önerinizi bir kaç sefer geçmişte denedik ve başarılı olamadık. Sorun o zamanlar şundan kaynaklandı; sen bir konu açıyorsun biraz ilgilenip gittiğinde veya bir kaç gün o konuya dokunmadığında 10 sayfa geriye düşerek yok olup gidiyor artık o başlık ziyaretçi aramalarına kalıyordu. Kandaşlarımız bundan şikayetçi oldular, dedilerki aradığımız konuları bulamıyoruz belirli konular içeren bölümler açılsın ve bunu yaptık.
Çok az bir dikkat ile rayında gidecek bir sistemdir bu ama önce otağı bir gün incelemen gerekli, ben en iyisini bilirim mantığı ile otağa dalanlar işte karşımızdalar, adam azarbaycan ile ilgili başlığı Türkçünün günceline atıyor neden peki bizim Turan coğrafyası adı altında belkide gelmiş geçmiş bütün Türkçü otağların bu konularla ilgili olan bölümlerinden daha kapsamlı bir bölümümüz yokmu. Kandaşımız gelmiş TSK ile ilgili başlığı alakası olmayan bir bölümde açmış, halbuki TSK adlı bölümümüz var olmaz böyle şey.

Kandaşlarımız kesinlikle dikkat edecekler, zor bişey değil bu isteğimiz bir gün otağı gezmeleri gerekiyor bu yeni gelenler için ya Tarkanlara, Bağaturlara ve diğer yönetici kesime ne demeli, gir bölümlere bir bakın, olmaz böyle şey, Otağ çorbaya dönüyor bilginiz olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.