Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: Yürekli-kam üzerinde 17 Mart 2011, 21:40:46Konu Başlığı: OTAĞI İDARE EDEN BOZKURTLARA, HAFTA DA 2 GÜN ''İDARİ'' CEZA!
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 17 Mart 2011, 21:40:46
Otağımızın bu günlere gelmesine sebeb olan Değerli Bozkurt kandaşlarımıza ilk evvel sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gecelerini Gündüzüne katarak Otağın her işi ile ilgilenmeye maddi ve manevi olarak göğüs geren Otağ yöneticilerimizin bu işi yaparken Ailelerini ihmal ettikleri duyumunu ilk ağızdan almış bulunmaktayız. Otağın yönetici Kadrosunu genişleterek bu  İhmalkar kandaşlarımıza haftada 2 gün idari ceza verilmesi gerektiğini  düşünüyorum.

Bu bir şaka değildir, gerçeğin ta kendisi olup biliyoruz ki bütün arkadaşlarım gerçekten Otağ ile ilgileneceğim diyerek Aileleri ile gerektiği gibi ilgilenememekte ve ev'de sorunlar çıkmakta, suçluda yengeler veya eniştelerce Otağımız gösterilmektedir. Türkçülüğün yürek ve zaman işi olduğunu biliyoruz fakat huzursuz olmak savaşımımızı gerektiği gibi yapamamamıza neden olacaktır, onun için bu durumu oylamalarınıza sunuyorum, bu konuda görüşlerinizi buradan iletmeniz gerektiğini düşünüyorum.

İki gün Bir Yöneticinin Otağa girememesi (2 Gün süresiz yasaklı olacak) ne gibi sorunlar çıkartır bize.

Buyrun!!


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞI İDARE EDEN BOZKURTLARA, HAFTA DA 2 GÜN ''İDARİ'' CEZA!
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 17 Mart 2011, 21:58:04

             Ben Otağıma giremezsem kalpten gidebilirim. Bu da sağlığa oldukça zararlı olabilir.  :) :D . Umarım bu karar onanmaz yoksa Tanrı saklasın ilk benim işim biter. Bu durum diğer Kandaşlarımı nasıl etkiler bilemiyorum ama durum zorlayacak gibi görünüyor. Bu acı uzun süre de içten çıkmaz. :) İlk elden bilgi almanı bundan sonra engellemek iyi olacak sanırım. :) ;) :D


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞI İDARE EDEN BOZKURTLARA, HAFTA DA 2 GÜN ''İDARİ'' CEZA!
Gönderen: Genç Börü üzerinde 17 Mart 2011, 22:02:17
Kam ağabeyim böyle bir ceza bu ağabeylerimize, kandaşlarımıza verirsen yakında biz lise öğrencilerine de haftada 3 gün felan ceza verirsin sen :) En iyisi bence bu karar onanmasın ama görevliler söz versin aileleri ile ilgileneceğine...


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞI İDARE EDEN BOZKURTLARA, HAFTA DA 2 GÜN ''İDARİ'' CEZA!
Gönderen: Boran üzerinde 17 Mart 2011, 22:33:31
   Uygundur Ağabey. Yeterince yöneticimiz var.
   Eş ve çocuklarımıza zaman ayırmamız için verdiğin bu kararı olumlu buluyorum. Ayrıca cezalı ( izinli ) olmayan yöneticiler Otağımıza iyi bakacaklardır.


Konu Başlığı: Ynt: OTAĞI İDARE EDEN BOZKURTLARA, HAFTA DA 2 GÜN ''İDARİ'' CEZA!
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 18 Mart 2011, 07:41:49
Konunun Reytinginden anlaşılacağı üzere kabul görmedi  bu görüş ;D, Demekki iş başa düşecek :)