Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: HasanTahsin üzerinde 13 Aralık 2013, 18:53:27Konu Başlığı: Otağ için önlem alınmalı !
Gönderen: HasanTahsin üzerinde 13 Aralık 2013, 18:53:27
Sevgili kardeşlerim;

Bilindiği üzere bundan önce bir tehdit üzerine otağ kapanmıştı. Bir kişi otağı dava açmakla tehdit etmişti.

Son gelen demokratikleşme paketi ile de "nefret suçu" diye bir şey ortaya konuldu.

Benim otağdan istediğim şunlar :

1) OTAĞDA YAPILAN PAYLAŞIMLAR KAMUYA AÇIK OLMASIN..
2) PAYLAŞIMLARI SADECE OTAĞA ÜYELİĞİ KABUL EDİLMİŞ KİŞİLER GÖREBİLSİN VE YORUM YAZABİLSİN.
3) ÜYELİĞİ KABUL EDİLEN KİŞİ 48 SAATTE 1 KEZ ÇEVRİM İÇİ OLMAZ VE YORUM YAZMAZSA ÜYELİĞİ KENDİLİĞİNDEN SİLİNSİN. YANİ ÇEVRİM İÇİ OLMASINA RAĞMEN YORUM YAZMAZSA DA ÜYELİĞİ KENDİLİĞİNDEN SİLİNSİN.

Böyle olursa malesef kesin birileri gene çıkacak ve tehdit edecekler. Bu önlemlerle bir kalkan oluşturmuş oluruz. Otağın ömrü daha uzun olur böylece diye düşünüyorum.

Zaten turkcuturanci.com'un reklama ihtiyacı yoktur. Sağda solda 1 kere duyuru yapılsa 2000 tane eski üye direk buraya üşüşür. Altta korkularından dolayı üye olamayan 2000,3000 kişinin biriktiği günler çok eski günler değildir.

Böyle bir önlem alınmasını otağ yönetici ve kurucularından rica ederim. İyi günler.


Konu Başlığı: Ynt: Otağ için önlem alınmalı !
Gönderen: Erlik Tanrıöğen üzerinde 13 Aralık 2013, 21:58:45
Bu Otağın var olma amacı Türkçü olmayan Türklere de milletimizin faydası için nasıl düşünüp yaşaması gerektiği hakkında yol göstermektir. Yürekli Kam yıllar önce sanal alemde örgütlenen Türkçülerin esas sorunlarını çok iyi analiz ederek kendi kısır tartışmalarımız yerine bu mücadeleyi eğitim seferberliği haline getirmiştir.

Bahsettiğiniz nedenlerde büyük haklılık payı var. Aynı şeyleri düşünüyoruz. Ama ulaştığınız sonuçlar bizimkilerden biraz farklı. Biz milletimize Türkçülük fikrini yasal sınırlar çerçevesinde iletmek istiyoruz. Önemli olan Biz değiliz, milletimizin gelişimidir.

Yürekli Kam inandığı değerler uğrunda kimseden korkmuyor. Son ziyaretimde kararlığını tekrar gördüm. Ama kahrolduğum husus kendi yaptıkları değil, kendini Türkçü zanneden kimi cahillerin yaptıkları nedeniyle bin bir bela ile uğraşması.

Bu öneriler çok geldi. Hiçbirine yanaşmadı Koca Kurt. Bizce ve onca yegane çözüm, Türkçülerin şuurlu davranmasıdır. Birkaç basit önlem ile kurtulabileceğimiz sorunlarla uğraşılmamasidir. Ne zamana kadar mi? Milletimiz uyanana kadar.


Konu Başlığı: Ynt: Otağ için önlem alınmalı !
Gönderen: Evrenuz üzerinde 13 Aralık 2013, 22:37:59
Otag kapatilmadan birkac ay once akp'ni genclik kollari ageline bakiyorken orada birinin Otag hakkinda " bunlari biriniz ilgili yere sikayet etsin " e benzer birseyler yazdigini okumustum ancak umursamamistim . Simdi biraz hatirliyorum belki onlarinda katkilari olmustur Otagin kapatilmasina . Benim ageli kurma deneyimim yok ancak belki yurtdisinda yedek ageli gibi birsey kurabiliriz .Ben elimden geldigince bilgim becerim kadar yardimci olurum.
 Esenlikler


Konu Başlığı: Ynt: Otağ için önlem alınmalı !
Gönderen: Erlik Tanrıöğen üzerinde 13 Aralık 2013, 22:42:40
Yurtdışında yaşayan Türkçüler ilk sırt çevirenler oldu bozkurt! Kendilerine dokunulma ihtimali olmadığını bile bile hiçbir yardıma girişmediler! Söyletme bizi yiğidim boşver. Konu kilitlenecek.


Konu Başlığı: Ynt: Otağ için önlem alınmalı !
Gönderen: Evrenuz üzerinde 13 Aralık 2013, 22:49:31
Ben varim yardima dayanismaya paylasmaya .