Otağ'ın Kuruluşunun 1. Yıl'ı Kutlu Olsun...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Ağustos 2020, 01:04:18


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: Otağ'ın Kuruluşunun 1. Yıl'ı Kutlu Olsun...  (Okunma Sayısı 9691 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SELENGA
Ziyaretçi
« : 04 Ekim 2009, 22:16:22 »

Otağ'ın kurucusu Yürekli Kam ve teknik çalışmaları yapan Sontürk Kandaşım'a sonsuz teşekkürler ediyorum...

Zaman ve emek vererek bu kutlu sayfalarda hizmet eden diğer yönetici Kandaşlarımız'a teşekkürler...

Fikirlerini ortaya koyarak katılımda bulunan tüm üye Kandaşlarımız'a teşekkürler...

Kuruluşun 1. Yıl'ı kutlu olsun...

Tanrı'nın yardımı bizler ile olsun...Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2009, 22:22:57 »

SAĞOL SELENGA,

ASIL BİZ SİZLERE CANDAN TEŞEKKÜR BORÇLUYUZ, BİR İNADA BU KUTLU OTAĞI AÇTIĞIMIZDAN DOLAYI DÜŞMANLARIMIZA BİZİ GÜLDÜRMEDİĞİNİZ İÇİN, SAĞOLUN VAROLUN.  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2009, 22:58:00 »

turkcuturanci.com'un KURULUŞ HİKAYESİ

Geçen yıl bu günlerde bir Türkçü otağa kardeşimin vasıtası ile üye oldum,gerçekten güzel bir otağ tam kafama göreydi, içeriğindeki yazılanları görünce mest olmuştum.Nitekim üye olur olmaz bende bir yazı yazdım ve aynı anda üyeliğim iptal oldu yani üyeliğime son verildi. Nedeni de otağa benim yazının ağır gelmesiydi, sonradan araya girmelerle üyeliğim açıldı fakat yazım yarı yarıya tırpanlanmıştı. İki yöneticisi vardı otağın birsi bana özelden çok büyük küfürler etti fakat diğeri o zaman tanıdığım kadarıyla iyi bir Türkçü bu yolada baş koymuş bir yiğit görünümünde gelmişti bana neyse uzatmayalım baktım olmayacak SonTürk'e dedimki gardaş yazımızı silmeyecek tırpanlamayacak bir otağ bulamayız kendimiz yazalım kendimiz çizelim kendimize bir otağ açalım.

Ben o güne kadar bilgisayarın başına oturmuş birisi değildim sağolsun soner herşeyi halletti bir otağ açtı bana. Biraz da elinden geldiğince yazıp çizmeyi öğretti böylece başladık bu kutlu dava uğruna sanaldan savaşmaya. Önümüze çok engeller çıktı ama yılmadık, zamanla bir çok Türkçü arkadaşımızda bize katıldı görülmemiş şekilde büyümeye başladık, ama şımarmadık, bazı oyunlara geldik gelmedik demiyorum arkadaşlarımızın oyunlarına, fakat hiç bir zaman Türkçülüğe bir yardım olarak gördüğüm bu otağ işini bırakmak aklımın ucundan bile geçmedi çünkü ben güç işleri seven bir mizaçtayım eğer bu iş kolay olsaydı çoktan bırakmıştım emin olun.

Bu türkçüturancı.com'un bu duruma gelmesinde en büyük emek KANIKEY, TAYMA, BABRAK, andalarıma aittir, gerçekten Türkçü arkadaşlarım ve ben bu kandaşlarımıza bu otağın gelişmesi durumu dolayısıyla ne kadar teşekkür etsek azdır.Ben canı gönülden teşekkür ediyorum bu kardeşlerime.
Bu alemde çok güzel insanlar tanıdım yiğittiler. TIEN SAN, ÇEPNI FIRUZ, TÜRKÇÜ KASIRGA, TURAN, bunlar can yoldaşıdırlar bizimle.

Aylar geçtikçe ne yiğitler gördü bu otağ, kızlarımız oldu asenalarımız binlerce kansızı cebinden çıkaracak Kanıkey, Hun kızı, Türk kızı, Al bayrak gibi, Ya bizimle yola devam eden kandaşlarım Tanrı esirgesin hepsi bir birinden cevher gözleri kanlımı kanlı yürekleri pır pır Türkçülük için. BOZKURT EREN,SELENGA, AZERKAN, MUKANNA, KOKTURUK, TOLGA, AYYILDIZ, ASENA vs. Bu kandaşlarım olduktan sonra bu otağın ilelebet yaşayacağı hakkında hiç kuşkum yok benim.

Öyle kurt inine gelmiş üye olmuş konulara candan kalemleri ile katılmış kandaşlarım var ki hepsinden burda bahsedemediğim için beni  affetmelerini istiyorum. Turkcuturancı.com sizlerle var olacak düşmanın kafasına balyozu indirecek güç siz olacaksınız.


NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ŞamanisTürk
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2009, 23:08:18 »

Yazılacaklar yazılmış, bana da nice yıllara demek kalıyor.

Tanrı Türk'ü Korusun! GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2009, 00:15:36 »

Yıllardır internet üzerinden bir çok forumda yazdım ancak otağımıza ilk geldiğim gün hiçbir yerde görmediğim sevgi saygı ve birliktelik ortamını buldum. Ağabeylerimiz ve davamıza gönül veren Türksoylu gardaşlarımızla birlikte elimizden geldiğince bildiklerimizi paylaştık, paylaştıkça büyüdük. Bizlerin birlikte olmasını sağlayan bu kutlu otağın kurucuları olan ağabeylerimize, kardeşlerimize kendi adıma çok teşekkür ediyorum... Canı gönülden inanıyorum ki, Türkçü damlalar artık sel oldu, bizlerin günü yakındır. Bu kahpelikler, hainlikler biz BOZKURTLARIN ulumasıyla son bulacaktır. Tüm gardaşlarımı saygı sevgiyle kucaklar paylaşımlarının devamını dilerim. Tanrı daima yardımcımız olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2009, 00:56:44 »

 Otagimizin kurulus yil dönümü yüce milletimize,Bozkurt soylu yönetici ve üye soydaslarimiza,hayirli ugurlu ve kutlu olsun. Tanri Türk´ü Korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2009, 11:37:17 »

 Sana katılmamak mümkün değil Azerkan ağabey, ilk geldiğim günden beri bu otağ diğer Türkçü otağlardan çok farklı, yöneticilerin hepsi yeni Türkçülere karşı büyük bir sevgi ve saygı içindeler. Diğer otağlarla karşılaştırılamayacak seviyeye sahip üyeleri ve yöneticileri var. Tanrı değerli yöneticilerimizden razı olsun. Tanrı daima yanımızda ve yardımcımız olsun.
 Otağımızın 1.yılı tüm kandaşlarıma hayırlı olsun!!!
 Tanrı bizi nice mutlu senelere beraber ulaştırsın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

K A L K A N
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.926


YAŞAMIMIZI DÜŞÜNCELERİMİZ YÖNETİR


« Yanıtla #7 : 05 Ekim 2009, 12:24:41 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş YapınAYLAR ÖNCESİNE KADAR ARANIZA KTILMADAN ÖNCELERİ DİĞER SİTELERDE BOŞLUKTA GEZİNİYORMUŞUM.SİZLERİ TANIMAYA BAŞLADIĞIM İLK ANLARDAN İTİBAREN BİR OTAĞ'IDA BULUNMASI GEREKEN TÜRK ÖZÜNÜN KARDEŞLİK KAN  BAĞINI  GÖRÜNCE AİLENİN BİR BİREYİ OLARAK ARANIZA KATILARAK TÜRKÇÜLÜK GÖREVİMİ YERİNE GETİRDİĞİME İNANIYORUM. OTAĞ'IN KURULUŞUNDA VE EMEĞİ GEÇEN TÜM KANDAŞLARIMA TEŞŞEKKÜR EDERİM. TANRI'NIN İZNİYLE  BERABERLİKLER İÇİNDE NİCE YILLAR DİLEĞİYLE ESEN KALIN.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SEN  TANRI   DEĞİLMİSİN ,  ADINI    YARGILATMA
SANA   TANRI   DEYİNCE ,  DİNİMİ     SORGULAMA
YA  ADAM  ET  BUNLARI , YA  BERABER  YAŞATMA
KANI  BOZUK  OLANLAR  "TÜRK'ÜM" DİYEMESİNLER
𐱃𐰀𐰴𐰾𐰃𐰤 𐰴𐰀𐰞𐰴𐰀𐰣
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #8 : 05 Ekim 2009, 18:03:18 »

Tüm otag yönetimine ve üye kandaşlara birlikte nice yıllara .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
cankız
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 25« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2009, 18:18:21 »

Türk milletinin refahı uğruna sanalda bu otağın bulunması bir şanstır bizlere, ne mutluki Kurt ini varda bizde içerisindeyiz.1. YAŞ GÜNÜMÜZ HAYIRLI VE KUTLU 0LSUN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.218 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.