HERKES OKUSUN LÜTFEN!!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ağustos 2018, 19:36:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: HERKES OKUSUN LÜTFEN!!!  (Okunma Sayısı 20213 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 590« Yanıtla #40 : 30 Mayıs 2010, 04:03:13 »

Senin kızıl tamunu ben yarattım çocuk ondan öncede buluşuruz dert etme şimdi eylenmene bak benim şarj olmam gerekli kaçıyom sizin elemanın söüz bu hatırladınmı şarh edicem ben sizi kuşkunuz olmasın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 709« Yanıtla #41 : 30 Mayıs 2010, 14:33:10 »

Kindoğan kandaşım; ümmetçiler, ükücüler, kızıllar hepsi TÜRK' e uymayan serzenişler de bulunuyorlar. Uraltu kandaşım '' Auuuuuuuuuuuuuu' demişse sen bundan bunu mu anlıyorsun! Ben bundan bozkurt' a hayranlığını, çoşkusunu anlıyorum. Yahu hemen insanları alkolik etmek, çaşıt ilan etmek ne kadar kolay sizler için.Sanırsınız hepimiz yanyanayız. Gözünüzle gördünüz.
Bize dışardan bakıp gülen; gitsin aynada kendine bakıp gülsün! Konunun bu kadar saçma yerlere gitmesini anlamıyorum.
Müdahalem de yönetici olmamdandır. Bu hakkımı da aldıracağım bu gidişle. Zira yakında siz anda, ben kötü olurum.Gülümseme
TÜRKÇÜLER böyle şeylere takılmasınlar.Sanırsın TÜRK dört dörtlük durumda, bizde can sıkıntısından bu tür şeylere takılıyoruz.
Yolumuz birdir.Birbirimizi kırmayalım.TÜRK TÜRK'Ü KORUSUN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
İlteriş Kutluk Kağan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 399


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #42 : 30 Mayıs 2010, 16:04:07 »

Aleviliğe sığınıp Sünniliğe saldıran ve sonra da etrafı mezhepçilik yapmakla suçlayanlar Türkçülüğün düşmanlarındandır. Hele bu kişiler kendilerini Türkçü addediyorlarsa iç düşmandırlar. İç düşmanlık kadar da iğrenç ve haysiyetsiz birşey yoktur.

Alevi-Sünni dedikçe zararımıza oluyor fakat Alevilerin çok büyük kısmınında sol kökenli olduğu bir gerçektir, kimse inkar etmesin. Bundan mı kaynaklanıyor bilinmez sürekli olaylara hep sol kesimle  aynı pencereden bakanlar var.
Etrafımda ne kadar Alevi varsa, hepsi de Türk düşmanıdır. Ya hep bana denk geliyor ya da bu bölgede böyledir. Alevi olan öğretmenlerimiz Türklüğe karşı gizlice fikir empoze ediyorlar. Bunların aralarında arap olan da var Türk olanda.

Her neyse;
Türk'ün şanlı tarihine, Yavuz Sultan Selim Han gibi birine laf atmak için onun şanının ve mertliğinin yüzde birine sahip olmak gerekir en azından. Onun dışında İran Türk İmparatorluğunun Safevi Hanedanından Şah İsmail ile Yavuz Han arasında yapılan savaşın açıklaması 'Türk Cihan Hakimiyeti Mefkuresi'nden başka birşey değildir. Konunun uzmanları daha iyi bilirler tabi. Ancak Temir(Timur) Han ile Yıldırım Han arasındaki savaşta aynı mefkurenin sonucuydu.

Sözlerim hiç kimseye değildir. Üzerine alan varsa, buyrun tartışalım.
Öncelikle tüm Kandaşlarımdan özür diliyorum,biliyorum bu konuların irdelenmesi bizim her zaman zararımıza olmuştur,fakat ilteriş-kutluk-kağan
beyin hedefinde ben vardım,yoksa günler hatta haftalar önce kilitlenmiş bir konuyu neden ısıtarak ortaya sürdüğünü tahmin ediyorum, bir kaç kez Tiğince kandaş ile bazı lonularda hemfikir olmuştuk,( Yazuz Selim Han ve İsmail Atalarımız hakkındaki fikirleri hariç) ,bu yüzden ilteriş bey benide Alevi zannetti ve bana saldırmayı bir görez telakki etmiş olmalıki,beni tartışmaya davet etti. İyi bende geldim.

1.  Ben ne Aleviyim nede Sünni, hatta Müslüman dahi değilim, Tek Tanrı'ya inanıyorum ama bu arabın Allah'ı değil Türkü'n Tanrısı.

2. Benim bu Otağıda bulunma nedenim Din değil,öyle olsa idi neden buraya üye olayım ki? Gider  Ümmetçi bir site'ye üye olur idim ve orada
yazar çizer idim.

3. Daha öncede belirttiğim gibi,ben Türkçüyüm,ben Atatürkçüyüm,benim Din ile hiç bir işim olamaz.

Ha  sen inanırsın inanmassın beni hiç mi hiç tınlamaz,hani diyorsun ya '' Din bizim Dinimiz'' o halde al o dini ne yapar isen yap,ama benden uzak tut. Çok şey mi biliyorsun inandığın Din hakkında? Peki senin  Din'in sana ne emrediyor? Değişmez ve öncelikli emri nedir? Ben söyliyeyim,
''mümin mümin'in kardeşidir,bir müslüman Din kardeşini sevmedikçe,gerçekten mümin olamaz,ve cennete giremez vede bizden olamaz'' Peki
sen arap'ı seviyormusun? Sen kürt'ü kardeş olarak görüyormusun? Sanki  ''hayır'' diyor gibisin, eee o halde sen nasıl bir müslümansın? Senin Peygamber'in sana emrediyor, sen o Peygamber'e biad etmedin mi? '' Evet ettim '' der gibisin,  ee o halde sen Peygamberin'e nasıl karşı gelirsin?
Peygamberin'e karşı çıkarak k.rt ,arap,fars,boşnak,çerkes,arnavut,afrikalı zenci benim kardeşim değildir mi diyeceksin? Diyebilirsin, ama artık müslümanım diyemezsin,çünki bunu söylediğin andan itbaren sen bir müslüman değilsin! Git istedeğin hoca'ya, molla'ya, şeyh'e şık'a sor.

Sen hangi hak ile onca Alevi zümreyi anti-Türkçülük ile suçlarsın? Neye dayanarak edersin bunca çirkin sözü? Sen kendini ne hakla Alevi bir Türk oyludan üstün görürsün? seni üstün kılan nedir? Sünni olmak mı? Sünni olmak Türkçülük yolunda üstün bir meziyet nede mi? Öyle ise
bunun kısa adı ''sentezcilik'' hani şu ümmettçi diye küfrettiğimiz,ağıza alınmaycak sözler ettiğimiz topluluk, peki mademki düşüncelerin onlar ile aynı çizgide ise ,ne demeye onca insan'a küfür edip ,demediğini bırakmazsın?

Ayrıca eminim ki bir Türkçü olarak senden iyi bilen yoktur, bizim verdiğimiz ilk Ülkü şehitleri Alevi Irktaşlarımızdandır,sen bu düzeysiz sözlerin ile onların kemiklerini sızlatıyorsun,onlar bunca hakareti hak edecek ne yaptı bu Ülke'ye ve Ülkü'ye? İhanet mi ettiler? ha bu arada nedense benim de tanıdığım tüm vatan hainleri Sünni mezhepinden! ne tesadüf değil mi?

Gelelim senin Türkçülük anlayışına, sen Atsız Ata'ya biad etmiş bir Türkçüsün, bak Atsız Ata ne diyor senin dinin ile ilgili,
''Peygamberin, çevresindeki ahlak bozukluğunu görerek çareler aradığını, tedbir düşünmek için dağlara çekilip insanlardan uzakta yaşadığını ve ta eski Mısır'dan gelerek Yahudiler'e geçen "tek Tanrı" fikrini akıl ve duygusuyla kabul ederek Arap putçuluğuna karşı çıktığını görüp anlamak için yobaz olmaya, bir takım masallara inanmaya, eski Sümer'den ve Mısır'dan gelip Yahudiler aracılığı ile öteki milletlere geçen inançları ilahi hakikat diye kabul etmeye lüzum yoktur. Hele Yahudi krallarını peygamber diye Türk milletine telkin ederek milli mefahiri unutturmak suretiyle İsrailiyyatı hayat ve ahlak sistemi diye öne sürmek milli bir cinayettir,Kur'an, Muhammed'in talimatıdır. Bunun birçok delilleri vardır. Bir tanesi birçok yerinde aya, güneşe, fecre, atların köpüren ağızlarına yemin ve and verilmesidir. Yemini kim eder? İnsan eder ve kendisinden daha üstün bir varlığın adına eder, Tanrı yemin eder mi? Tanrı'dan daha üstün bir varlık olmadığına göre kendi yarattığı aya, güneşe neden yemin etsin? Görülüyor ki bu yeminler Muhammed'in gönlünden ve beyninden doğmadır ve hatta Araplar arasında İslamiyetten önceki zamanların usul ve adabınca edilmektedir. (Yobazlık bir fikir müstehasesi adlı makalesinden alıntıdır)

Sen tam olarak anlayamadın ise ben tercüme edeyim , Atsız Ata diyor ki '' Kur'an Muhammedin kendi yazdırdığı bir kitaptır, ve İslam ise yayılmacı bir politikan'ın dinselleştirilmiş bir halidir,fetihler din için değil toprak,para,ve sair için yapılmıştır.

Bunu buraya eklememin nedeni ,şimdi bilmek istiyorum , Sen Türkçümüsün yoksa müslüman mı? İkisi araında bir seçim yapmak zorundasın çünki
Türkçülük ve İslam felsefesi bir birine taban tabana zıt kavramlardır. Hadi kolay gelsin.

Tüm Kandaşlardan tekrar özür dilerim. Benim kimse'nin Din'i inancı ile bir sorunum yoktur, ben her ne kadar Tek Tanrı'ya inanıyor isen (Tengricilik) Ailem Sünni mezhepine dahildir,Şahsım da Adana/Karaisalı İmam-hatip lisesi mezunuyum.

Esen ola.
Öncelikle yanıt vermede geciktiğim için özür dilerim.

Bu sözleriniz bana yobazların Allah'ı Tayyip'i hatırlattı.Ya laiksin ya müslüman değil mi her neyse ağabey. Sana saygım var ama dinime, ırkçılığıma çamur atarsan işte orada bana saygı çerçevesinde cevap hakkı doğar.

İslam dini asırlardır Türk'ün sancaktarlığını yaptığı dindir, bunu aklı baliğ olan kimse inkar edemez. İslam benim dinimdir ve hak dindir. Bu Tanrı ile aramda bir meseledir ancak dinin birleştirici unsurlardan ikincisi olduğunu yine Atsız Ata ifade ediyor.

Kusura bakmayın herhangi bir sebepten dolayı yobazlığa karşı çıkmış veya başka sebeplerle ırkçılığa nefretle bakıp hafif bir dil ve felsefe Türkçülüğü yapmış kişilerin bir iki söz ve bakış açısının yanında KILIÇ ARSLAN'ın Haçlılara karşı verdiği mücadelede şehit düşen Oğuz erleri benim için çok çok daha önemli ve değerlidir.

İlk şehitlerimizden birinin Alevi ırkdaşlarımızdan olmasının yanında benim dedemin evinin yine Alevi ırkdaşlarım tarafından taranması her aklı başında Türk ve Türkçü gibi bunu düşünmeme yol açtı. Ve sonunda ırkdaşımızda olsa Aleviler bu gibi faaliyetlerde bulunabiliyor sonucuna vardım.
Amacım şu, burada Sünniliğin arapçılık gibi kötülenmesinin yanında Aleviliğin saf Türk inancı sayılıp göklere çıkartılmasının yanlış olduğunu belirtmek.
Yalnız bunu üstüne alanlar olursa olabilir doğaldır.

Ben burada mezhepçilik yapmıyorum. Mezhepçilik görüşlerinin desteklendiği pınarları kurutmaya çalışıyorum. Alevi Türkçü kandaşlarımız başımızın tacıdır. Ancak Sünni Türkleri arapçılıkla suçlayıp, Alevi Türkleri Türkçülükle açıklayıp göklere çıkartmak çok büyük yanlıştır ve Türkçülükte büyük tahribata yol açacaktır.

İslam dinine tekrar dönersek. TÜRK'ÜM, TÜRKÇÜ'YÜM, MÜSLÜMAN'IM.
 İletiyi gönderirkende kimseyi kastetmedim, kimseye özel yollamadım. Sözlerimin sonuna kadar arkasındayım. Yanlışım varsa söyleyin, doğru bulursam düzeltirim.

Tanrı Türk'ü Korusun!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
İlteriş Kutluk Kağan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 399


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #43 : 30 Mayıs 2010, 16:14:01 »Gelip Türkçülerle dalga geçen ve bunu da kendi çapındaki arkadaşlarıyla paylaşan, bir halt yaptım sanan zavallı olduğunu düşünüyorum.

Zira iki saatir yaptığın tek şey otağı meşgul etmek ve gayri ciddi tavır içinde olmak.

Sen kimsin bana "Gözüm" diye hitap ediyorsun?!

Ulan önce Türkçe yazmayı öğren. MSN mi burası?Atın şunu Gülümseme

Kızılca soysuzlardan biri olsa gerek.  


Ulan arap piçi kim olduğunu bilyom ben senin yakında delillerim it oğlu sen bu garibleri kandırırsın bok herif.

Sırıt Sırıt Sırıt Sırıt Sırıt GÖK TANRI ÜLGEN'DE SENİ GÜLDÜRSÜN KİNDOĞAN  Sırıt Sırıt Sırıt Sırıt Sırıt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
ASENA-01
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 709« Yanıtla #44 : 30 Mayıs 2010, 16:17:52 »

İlteriş Kutluk Kağan nasıl sünniler arapçılık yapıyorsa; Aleviler de kızıllaşmıştırlar. Bu iki mezhep içinde tek olan ise TÜRK' lüktür.
İlteriş Kutluk Kağan nasıl sen müslümanım dediysen; başka bir düşüncede inandığın İslam' da ırkçılık ile ilgili ayetin ne olduğunu sorar. Ben kendi adıma seni anlama sürecindeyim. Çünkü TÜRK' ün dinle işi olur sözünün; senin düşüncelerinde ki anlamını çıkarmaya çalışıyorum.Dinle işimiz bizim sadece TÜRKÇELEŞTİRMEK adına olur diye düşünüyorum ve seninde öyle düşündüğünü zannediyorum.Nasıl KILIÇ ARSLAN başbuğumuzdan bahsettiysen; diğer başbuğlarımızında farklı dinlerden olduğunu hatırlatırım sana.
TÜRK' lükte tek geçerli olan TEK TANRI' lı inanç sistemidir aslında. TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
İlteriş Kutluk Kağan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 399


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #45 : 30 Mayıs 2010, 16:23:37 »

İlteriş Kutluk Kağan nasıl sünniler arapçılık yapıyorsa; Aleviler de kızıllaşmıştırlar. Bu iki mezhep içinde tek olan ise TÜRK' lüktür.
İlteriş Kutluk Kağan nasıl sen müslümanım dediysen; başka bir düşüncede inandığın İslam' da ırkçılık ile ilgili ayetin ne olduğunu sorar. Ben kendi adıma seni anlama sürecindeyim. Çünkü TÜRK' ün dinle işi olur sözünün; senin düşüncelerinde ki anlamını çıkarmaya çalışıyorum.Dinle işimiz bizim sadece TÜRKÇELEŞTİRMEK adına olur diye düşünüyorum ve seninde öyle düşündüğünü zannediyorum.Nasıl KILIÇ ARSLAN başbuğumuzdan bahsettiysen; diğer başbuğlarımızında farklı dinlerden olduğunu hatırlatırım sana.
TÜRK' lükte tek geçerli olan TEK TANRI' lı inanç sistemidir aslında. TTK.
Farklı dinlerden başbuğlarımızı sayabilir misiniz lütfen? Yok demiyorum ona göre birşey diyeceğim. Tengrici olanlar hariç tabi ki de.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 30 Mayıs 2010, 16:24:45 »

İlteriş kandaş biz burada din işine bakmıyoruz ve biz getirip önümüze mezhebini koyanlarında mezheplerine iyi demiyoruz ve demeyeceğizde,Alevi kandaşlarımıza tölerans gösterildiği söyleminede evet katılıyorum biraz öyle oluyor ama onlarınki din işine benzemiyor ondandır,tabiki din işidir ama bu kandaşlarımızın tarih boyunca ezilmişliklerini unutmamak gerek,Aleviliği din yapısına bürüyerek önümüze koyanlarıda asla yanımızda barındırmadığımızı sen bilirsin.
İlteriş sen yukarda yazdığın bütün konularda haklısın örneğin 12 eylül öncesi bütün koministlerin çoğu kendilerine alevi diyorlardı ama Alevimiydikiler,kendilerine alevilik sıfatını yakıştıran kürtlerden başkası değildi bunlar,hiç bir şey bilmesemde o günleri yaşadığım için bu konuları iyi bilirim.
İlteriş birde şimdiki alevi kandaşlarımıza şöyle bir bakarsan onların dinle falan alakalarının olmadığını görürsün, ama Türkmen olanlardan bahsediyorum,ne namaz kılarlar ne oruç tutarlar bizim gibi yani benim gibi,camiye bile öldükten sonra giderler.Alevi kandaşlarımızın yaşam tarzları ile bir ayrıcalığı var,ben örneğin hayatlarını Türkçe yaşamalarına hayranım,ya biz bu tipte kandaşlarımıza alevi demeyeceksek tanıyamayız ki,biz onları bir mezhep olarak değilde Türklüğün renklerinden bir kısım olarak görürüz,bir gurup Türk kendilerine alevi diyorlar ve bu gurup kendine has bir yapıya sahip,ne yapmalıyız tarih boyunca böyle bilinmiş böyle gelmiş,biz bu kandaşlarımızın ya işte siz şu mezheptenseniz bende buyum dediklerini görmediğim için töleranslıdırlar,

devam edecek....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 709« Yanıtla #47 : 30 Mayıs 2010, 16:28:18 »

Farlı dinler derken İlteriş Kutluk Kağan musevi (ki buna tek örnek Hazar Devleti); Hristiyan(Buna da tek örnek İtil Bulgar Devleti),Şamanizm( Cengiz Han) demedim.Seninde anladığın gibi Tengricileri kast ettim.TÜRK varolduğundan beri müslüman değildi demek istedim.
Tabii Uygur TÜRK'lerinin mani dini ve düşünsem bir kaç inanç sistemi daha bulurum ama genel anlamda hepsi Tengrici idi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
İlteriş Kutluk Kağan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 399


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #48 : 30 Mayıs 2010, 16:32:26 »

Tengriciliğe farklı din diye bakmıyorum zaten. Bugün Tek Tanrı'ya inanan her Türk Tengricidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
ASENA-01
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 709« Yanıtla #49 : 30 Mayıs 2010, 16:38:28 »

İlteriş Kutluk Kağan ben seni anlıyorum.Gerçekten iyi anlıyorum.Ailemde beş vakit namazını kılanlar dolu.Müslümanlığa karşı düşmanlığım olsa en başta onlarla ilişkim kalmaz ama hangi din olursa olsun yanlışlık var bizde.
En basitinden inandıkları dinin TÜRKÇESİNİ bilmiyorlar.Annem hiç durmaz kuran okur. Ben derim ki yahu ne diyor aç bir TÜRKÇESİNİ oku.Ben bundan sana hayır, fayda geleceğine inanmıyorum.Kadın inanmış bir kez. Hala devam ediyor.
Biz bunlara birşey yapamayız.Bebeklikten böyle görmüşler.Lakin kendi çocuklarımıza; gençliğimize en azından TÜRKÇE dinlerini yaşamasını sağlayabiliriz.
Bu konu hakkında yazmayacağım.Zira deist olarak zaten benim İslam la işim olmaz.Ömrümün 25 Yılı yalnızca islam la geçti.
Örtünme de dahil (tabii geleneksel) herşeyi denedim  ama İslam bana göre değildi. İşin özü kim neye inanıyorsa inansın ama bizim işimizin TÜRK' lük olduğunu unutmasın.Hızla anlamsız cümleler kurmuş olabilirim.Umarım anlamışsındır.Esen kal.TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.06 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.