Eeeee ne olacak bu otağın hali!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Haziran 2020, 05:42:05


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Eeeee ne olacak bu otağın hali!!  (Okunma Sayısı 2578 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.190


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 21 Temmuz 2014, 22:26:33 »

Eeeee ne olacak bu otağın hali!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2014, 23:17:53 »

Otag canlı kalacak. Her tarafta reklam yapıyoruz. Daha dün kıçı kırık çerkezin biri otaga geldi, makaleler gücüne gitmiş. Atıldı.  Yüzlerce kişi bir kaç dakika içinde otagı görüyor. Ama üye olmaya yanaşan az kişi var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.754


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2014, 04:19:57 »

Ne mutlu Türk dogana!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.022


« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2014, 20:27:50 »

Üye sayımızın artması için daha önce dediğimiz şeyi uygulamaya geçeceğim. Ben üye sayısıyla ilgileneceğim bu hafta. Okunma sayımız da iyi bence, daha da artmalı. Konu çeşitliliği lazım. Zaten zengin bir içerik var ama artmalı. Bir de herkes bir şeyler eklemeli. Okumazsak, gözlem yapmazsak, soru sormaz çözüm üretmezsek yerimizde sayarız. Gelişmediysek bir şey eklememiş oluruz.

Bu yol yerimizde sayacağımız yol değil. Adım adım ilerleyin kandaşlarım, hem burada hem yaşantınızda. Ben iki üç  saat uyku uyurum, uykusuz değilim yorulmuyorum. Çalışıyorum da eğleniyorum da geziyorum da. Hepsine zaman buluyorum. Ben buluyorsam herkes de bulabilir. Otağ ile herkes ilgilensin. Zaman yok ki ilgilenemiyorum demeyin, her şeye yetecek zaman var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.022


« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2014, 20:31:23 »

Kandaşlarım, hazır yeri gelmişken hazır Veysel Ağabeyimiz sormuşken bir durum değerlendirmesi yapalım. Yapmamızı istediğiniz, şöyle yaparsak daha iyi olur falan dediğiniz, eksik yaptığımızı düşündüğümüz bir şeyler var mı? Aklınıza geldiği gibi yazın buraya.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 829


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2014, 21:15:00 »

Otağın canlı kalması için iyi donanımlı hazır cevap ve yerini en üst kademe yöneticilerin bile yetkisini alamayacağı yöneticiler gerekiyor Türk Töresinde elzem olan devamlılıktır. Günü birlik düşüncelerle veya anlık reaksiyonlarla yönetim kadrosunun değiştirilmesi otağı sekteye uğratıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2014, 18:28:46 »

Her şeyden önce kendimize karşı olmayı bırakmalıyız. Karşımızdakini düşüncesizce bulurken, esasen kendimizin düşüncesizce davrandığını bilmeliyiz. Sahip olduğumuz tek şey görkemli ama olağanüstü çalışmalarla bize armağan edilmiş ortak bir tutkudur. Elimizde en iyi kaynaklar varsa, bunlarla fazla değişikliğe gitmemize gerek kalmaz ve aslında bunlarla fazla değişikliğe de gidilmemelidir. Var olana, olduğu gibi saygı göstermemiz halinde, kolay bir düzenleme ile ortaya harika bir birliktelik yani görev bakımından birbirini tamamlayan kimselerden oluşan bir topluluk çıkar, çıkacaktır. Bir kimsenin özünde var olan yaratıcılığı cesaretlendirmelidir. Bu bakımdan en çok gereksinme duyduğumuz şeye karşı savaşmayı bırakalım! Zira istenilen şey, insanların kendilerine biçilen değere nasıl baktıkları konusunda bizlere epey bilgi vermektedir. Gerçek eğitimli, huysuz (kaprisli) kişilere ve olumsuzluklara iyi yaklaşan, yaklaşabilen, koşullar tarafından yönetilmek yerine onlara hâkim olan, olabilen, zevklerini kontrol altına alan, alabilen, başarı ile şımarmayan kimsedir. Nitekim bir kimse her hususu bilemez ama bildiği konular da vardır. Bilgili olduğu alanlarda, kendine özgü anlatımı ile fikirlerini, çeşitli başlıklar altında burada istifadeye sunabilir. Yahut yönetimde etkin olabilir veyahut yöneticilere yardımcı olabilir. Hepimiz ilgi duyduğumuz bir şeyin büyümesini, gelişmesini, başarılı olmasını isteriz. Bir şeyler yapabilme lüzumunu hissederiz, yaptığımız işte sevinç duymak, kendi kendimiz olmak isteriz. O halde dışımızdan gelen seslerin, hislerin etkileri ne denli büyük olursa olsun, iç dünyamızdaki yankılarının tesirini gösterelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.054 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.