Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Kurt İni İle İlgili İsteklerimiz => Konuyu başlatan: Yürekli-kam üzerinde 09 Mayıs 2010, 03:47:03Konu Başlığı: Bozkurt Eren mahlaslı gerçek adıda o olan yiğit alp,
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 09 Mayıs 2010, 03:47:03
Otağımızın  yiğit Bozkurtları,önümüzde giden şu Genç olan bozkurtların en önünde düşmanları amansızca parçalayan  gökbörü Başkurtumuz,Tarkanımız Bozkurt Eren'dir.

Bozkurt Eren mahlaslı gerçek adıda o olan yiğit alp,bu Türkçü otağın gelişmesinde,büyümesinde ve Türk düşmanlarına verdiği amansız korkuda olan payın için yüreklerimizdeki Türkçülük aşkı adına sana minnettarız.

Bu nasıl bit vucutturki hiç dinlenmez,bu bir Bozkurt vucudu olamaz Bozkurtlarda yorulur,anlaşılıyorki sen Başkurtsun ve kandaşların için kendini feda ediyorsun,Tanrı Tanrılığını biliyorsa bunun altında kalmamalı ve sana yüreğinden geçen her şeyi vermelidir.

Bozkurt Eren ne demeli ne yapmalı sana nasıl teşekkür etmeli Bozkurt soylu Türk oğlu,

SEN KALBİMİZDESİN!!


Konu Başlığı: Ynt: Bozkurt Eren mahlaslı gerçek adıda o olan yiğit alp,
Gönderen: Bozkurt Eren üzerinde 09 Mayıs 2010, 11:59:32
   Veysel Abi,

   Kutlu davamız adına, henüz yaptığım hiç bir şey olmadığı için hakkımdaki görüşleriniz beni mahcup ediyor. Günlük koşuşturmacanın arasında kaybolup gidiyoruz çoğu zaman.

   Kandaşlarımız ile burada bir araya gelebiliyorsak sizin sayenizde oluyor. İzin verirseniz biz de size karşı borcumuzu burada ödüyoruz. Birbirini tanıması imkansız onlarca kandaş birbirini tanıyor ve bir araya gelebiliyorsa; sizin neler başardığınızı, Türklüğünüz için neler yaptığınızı konuşmak yersiz olur. 4bini aşkın üyesi, günlük binden fazla ziyaretçisi olan otağımızın Başkurt'u sensin. Tanrı bizleri ayrı bırakmasın.

   Tanrı hepimizin gönlüne göre versin kandaşlar. Esenlikle...


Konu Başlığı: Ynt: Bozkurt Eren mahlaslı gerçek adıda o olan yiğit alp,
Gönderen: KANIKEY üzerinde 09 Mayıs 2010, 19:02:57
Eren kandaşım gerek tavırların ve gerekse durumlar karşısındaki duruşun  ile yaşından daha büyük bir usa sahip olduğundan seni yürekten kutluyor ve onur duyuyorum. Her konuda güvendiğim  ender insansın ve Tanrı her zaman bu seciyeyi senden eksik etmesin emeğinin zaten hakkını ödeyemeyiz.