Ön Türk Tarihi Sunumu Yapılacaktır.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ocak 2021, 01:42:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ön Türk Tarihi Sunumu Yapılacaktır.  (Okunma Sayısı 2711 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Boran
Ziyaretçi
« : 31 Mart 2011, 22:46:04 »

   10 Nisan 2011 Pazar Günü Kadıköy'de ki Anma sonrası saat: 14.30'da Töre Dergisi Merkezindeki otağımızda Türkolog Mehmet KÖMEN "Ön Türk Tarihi" adlı sunumu yapacaktır. Tüm Türkler davetlidir.      
    Yer: Park Sokağı 28 Numara 6.Kat Çağlayan- İstanbul                                                                                                                Saygılarımızla

                                                                                                                    Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2011, 01:11:02 »

İstanbul'lu kandaşlarımızın katılmaları dileğiyle. Gerçekten Ön Türk Tarihi milletimiz tarafından billinmemektedir. Böyle faydalı sunumların okullarda da yapılması lazım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2011, 14:24:54 »

Sevgili Kandaşlarım...
Önce Türk besmelesi anlamında ön-Türklerde kullanılagelmiş ve bugün dahi Türk Asyasında kullanılmakta olan bir terim ile başlayalım sohbetimize; MENGÜ TENGRİNİN KÜCÜDÜR...
Ve bundan sonra da Yüce önderlerimiz Tanrıkut Oğuz Kaan, Tanrıkur Cingiz Kaan, Tanrıkut Kemal Atatürk, Tanrıkut Atsız Beğ ve geçen hafta uçmağa varan Rafet Körüklünün ruhlarının kut'u için 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından da Gayuri Türk unsurlarca anımızdan ortadan kaldırılma çabalarını ibretle ve dehşetle izlediğimiz, aziz İstiklâl marşımızla devam edelim.
Şimdi de Bendenizin kimliğimi sizlere anlatmak isterim ki ünlü ve geleceği garantili kişilerle birlikte olmaktan haz alan kandaşlarımız varsa, bu toplantıya katlanmak zorunda kalmadan, bizler gibi aciz kişilerle zaman harcamak zorunda kalmadan aramızdan ayrılabilsinler.
Ben kandaşınız S. Kemal Ermetin 1956 yılının 26 haziran günü Türklüğe ömür vakfetmek görevi ile dünyaya geldim.
Eğitim sürecimin ardından ömrümü Türklük Ülküsüne vakfetmek kesin kararı ile şartlanmış ve Türkçülük mÜlküsü ile donanmış olarak görevime başladım. Bu göreve harcadığım ömür, yaşayabilmek için gerekli olan maddiyatı kazanabilmek için harcadığım zamanın çook üstünde oldu her zaman. Yüce Türk Milleti'nin bekâsı için sizlerin de ifa etmekten asla çekinmeyeceğinizden emin olduğum hemen hemen tüm faaliyetlerin doğrudan içinde bulundum sevgili kandaşlarım.
Bu cansiperane mücadelem içinde defalarca saldırılara uğradım, İhanetlere maruz kaldım, kurşunlara hedef olan bu çağdaki geçici bedenimden bir bacak kaybettim. Bu saldırıların bir uzantısı molarak 22 yaşında bir evladımı uçmağa yolladım.... Neler neler.
Ancak bu çetin uğraşa dahil olduğum ilk gün anılmak istediğim kimliğim ile ilgili verdiğim karardan sala dönmedim.
35 yıl önce verdiğim bu kararım şuydu
Kemal Ermetin Türklüğün bekçi köpeğidir.
Asla türklüğün kanaat önderlerinden birisi olmaya uğraşmadım.
Türklüğün yerel bir bekçi köpeği olmaya soyundum yıllar önce ve bu düşüncemden de hiç taviz vermedim.
Zaman zaman ABD uşağı imam Fethullah'ın köpeklerinin kahpece saldırıları dahil her gayritürk odağın hayasızca saldırılarına maruz kaldıysam da 2000 yılından itibaren yayınlamakta olduğum TÖRE Türkçe Düşünenlerin Dergisi ve TÜRK YOLU Antiemperyalist Dergi'ler ile ve yayımladığım Türk Millî kimliğinin kayda geçmesi çabasının ürünü olan 11 bitiğ yayınlayarak savaşımı sürdürdüm ve sürdürmeye devam etmekteyim.
Bize saldırılar, ithamlar veya seviyesiz hakaretlere benzer bir seviyesizlikle cevap verme durumuna asla düşmedim. zira saçmalıklarla vakit harcamak bir TÜRKÇÜ için son derecede büyük bir lüks olduğu için konuyu daha fazla uzatmaya gerek duymuyorum.
Atasözünde ataların buyurduğu gibi; İt Ürür, Kervan yürür...
Türkçülük kervanı da tabii ki yürüğmeye devam edecektir.
endeniz, kandaşınız ve yüce Türk kimliğinizle Sizler de bu kervanı kollamaya soyunmuş bekçi köpekleri olarak nefes alabildiğimiz sürece görevimizin başından ayrılmayacağız.
Tanrı hem Gücümüzü hem Kutumuzu Arttırsın.
Bugünkü bilgilendiricimiz Türk dünyasında haklı bir yeri olan ünlü Türkolog; Fikir adamı; Atsız beğ'in yılmaz takipçilerinden; benim de kan kardeşim, can kardeşim Mehmet KÖMEN.
İzmir'de yaşamakta olan Kömen Beğ, değerli zamanının önemli bir kısmını TÖRE'ye vakfederek, lûtfetti ve bu toplantı için 700 kilometre yol kat ederek İstanbul'a geldi ve bugün bizleri şereflendirdi.
Kömen'in yayınlanarak bizlerin istifadesine sunulmuş olan TÜRÜK İSİĞİNDE TÜRK KAVRAMI, günümüz Türkçesinde açılımı Türük İnanç Sistemi İçinde Türk Kavramı adlı muazzam eseri ve TÜRÜK BİŞL YAZISI YAZIM KURALLARI adlı Orhun Yenisey yazıtlarında kullanılmış yazının okunma ve üstelik yazımının öğretildiği bir temel eseri mevcut.
Kömen'in, benim yıllardır bizzat yakından takip ettiğim yıllar süren büyük ve özverili bir çaba sonucu yakın zaman önce bitirdiği ancak henüz bitirdiği yayımlanmamış 56 ciltten oluşan ve az sonra bizzat kendisinin tanıtacağı ve bu eserden alıntılar sunacağı bitiği yanında hazırlığı hemen hemen tamamlanmış olan bitiğleri de bulunmakta.
Kendisine bizleri varlığı ile şereflendirdiği için varolsun diyoruz...
Tanrı Kutunu Arttırsın. Yüce Tanrı beldesinde kendisini Tanrıkut Cingiz Han'a, Tanrıkut Mete Han'a, Tanrıkut Cengiz Han'a, Tanrıkut Kemal Atatürk'e, Tanrıkut Atsız Beğ'e komşu ve yoldaş etsin.

   S. Kemal Ermetin
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.159 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.