TÜRKÇÜ İDİM HİTİT MİLLİYETÇİSİ OLDUM.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Ekim 2020, 17:09:21


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÇÜ İDİM HİTİT MİLLİYETÇİSİ OLDUM.  (Okunma Sayısı 4335 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ULUDAĞLAR
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 0


« : 25 Eylül 2015, 19:33:02 »

Bugüne kadar bir Adanalı olarak hep Türk Milliyetçiliğinin savunuculuğunu yaptım. Nihal Atsız'ın kitaplarından tutun da Ziya Gökalp'e kadar okumadığım Türkçü yazar kalmadı. Milliyetçi dernek ve partilere hem oy verdim hemde faliyetlerine aktif olarak katıldım. Atsızcılardan tutunda diğer birçok Türkçü sitesinde senelerden beri yazdım çizdim. Turkcuturanci.com'da ise ilk kurulduğu günlerden beri yazıyorum. Fakat bundan iki ay kadar önce büyük ideolojik ve düşünsel değişim geçirdim. Bu düşensel ve ideolojik değişimin sebebi aslında gerçeklerle yüzleşmemdi. Bu gerçekleri önüme kanıtlarıyla koyan ise bilimin kendisinden başka birşey değildi.
 
Yaklaşık dört ay kadar önce national geographic'in genom projesinden bir dostum vesilesi ile haberim oldu. Bu proje sayesinde artık insanlar soyunu sopunu ve atalarının kimler olduğunu öğrenebiliyordu. Aile dostumuz kendisinin bu proje kapsamında y-dna testi yaptırdığını ve atalarının kafkas kökenli olduğunu öğrendiğini söyleyince benim beynimde birden şimşekler çakıverdi. Bu benim için asla kabul edilemez bir durumdu. Çünkü ben Türk kanı taşıyan biri olarak asla ataları muhtemelen Gürcü,Çerkes vs. olan bir kafkasyalıyla dost olamaz onu kendi kalibremde biri olarak kabul edemezdim. Çünkü ben üstün Türk kanı taşıyordum o ise Gürcü, Çerkes kanı taşıyordu. Böyle bir dostluğun artık devam etmesinin imkansız olduğunun bilincindeydim. Üstelik bu durum ''Türk'ün, Türk'ten başka dostu yoktur'' prensibine de ters düşüyordu. Bu yüzden derhal gerekeni yapıp tekme tokat aile dostumuzu evimizden kovdum. Ona kendisinin gürcü, çerkes kanı taşıyan biri olarak benim gibi Türk soylu biriyle aynı ortamda bulunamayacağını çünkü ikimizin eşit olmadığını, benim kendisinden üstün olduğumu ve kendisinin kanı kırık aşağılık biri olduğunu bağırarak suratına haykırdım.

O günden sonra aile dostumuzla bir daha hiç görüşmedim. Fakat kafam soru işaretleriyle doluydu. Eskinden beri tanıdığım ve kendisini Türk ve Türk Milliyetçisi olarak bildiğim dostum kalkmış dna testi yaptırdığını üstelik birde atalarının kafkas kökenli halklarda bulununan G y-dna haplogrubunu taşıdığını söylüyordu. Olayın etkisini üzerimden attıktan sonra bu meselenin ciddiyetini kavradım. Çünkü artık insanlar atalarının kim olduğunu çeşitli bilimsel tetsler sayesinde öğrenebiliyorlardı. Sonunda bu konuyu araştırmaya başladım. Çeşitli kaynaklardan bir sürü makaleler okudum. Sonunda bende kendi atalarımın kim olduğunu öğrenmeliydim. Aslında sonucun ne olacağını önceden tahmin ediyordum. Sonuç bana göre kesinlikle Türk soylu olduğuma dair kanıtları ortaya koyacaktı.

Bu süre zarfında bir yandan bu konuyu araştırmaya devam ediyor diğer yandan ise Abd'ye gönderdiğim örneğin sonucunu bekliyordum. Yaklaşık olarak üç ay kadar sonra sonuç neyse ki elime ulaşmıştı. Bu testin sonucunun beni büyük bir ideolojik ve düşünsel değişime uğratacağından habersiz sonuca göz atmaya başladım. Sonucu okudukça bir yandan atalarımın kimler olduğunu öğreniyor diğer yandan ise gözlerim doluyor ve büyük bir şok geçiriyordum. Çünkü sonuç Türkiye'deki diğer birçok insanın sonucu ile aynı çıkmıştı. Yani atalarım aslında bize okullarda öğretildiği gibi ortasyadan gelmemiş binlerce yıldır zaten anadoluda yaşamışlardı. Bende Türkiye'de yaşayan milyonlarca insan gibi bu kadim anadolu uygarlıklarını kuran insanların torunuydum. İşte bu gerçekler beni büyük bir ideolojik ve düşünsel değişime itti. Malesef bilgisizliğimden ötürü hem dostumu kaybetmiş hemde yıllarca bu topraklara ait olmayan ve Kemalist devletin uydurduğu Türk Milliyetçiliğini yaparak boşa zaman kaybetmiştim.

Derhal Türk Milliyetçiliğinden vazgeçerek bu toprakların tarihini yani gerçek atalarımın tarihini öğrenmeye başladım. Bende Türkiye'deki çoğu insan gibi Hitit kanı taşıyordum. Ben bu gerçeği öğrenmiştim fakat dışarıdaki birçok insan Hitit kanı taşımasına rağmen kendisini hala Türk sanıyordu. Atalarının binlerce yıldır Anadolu topraklarında yaşamasına rağmen Kemalist devletin uydurduğu tarih yüzünden atalarının ortasyadan gelen çekik gözlü Türkmenler olduğunu düşünüyordu. Allahım bu bu nasıl bir gaflet uykusuydu ? Bu nasıl bir cahillikti ? Bu nasıl bir delaletti ? Bu nasıl bir ihanetti ? Hitit kanı taşıyan insanlar asimile olmuşlar üstelik stockholm sendromu da yaşıyorlardı. Onları asimle eden birkaç milyon azınlık Türkmen'in dilini konuşuyorlar ve milliyetçiliğini yapıyorlardı. Bu böyle daha fazla devam edemez dedim kendi kendime. Bu gerçekleri artık herkes bilmeli ve bütün Anadolu çocukları atalarının gerçek tarihini,dilini,kültürünü öğrenmeli. Bu gaflet uykusundan derhal uyanılmalıydı. Böylece bu gerçekleri anlatmayı bir misyon edindim kendime.

Buradan siz değerli turkcuturancı.com'da yazan başta otağımızın kurucusu Veysel TOP kardeşime ve diğer üyelere sesleniyorum. Gelin bu Türkçülükten vazgeçelim. Hitit-Hatti gibi Anadolunun kadim halklarının milliyetçiliğini savunalım. Anadolunun bu kadim uygarlıklarına sahip çıkalım. Çünkü biz çekik gözlü Türkmenler, Kazaklar, Özbekler ve Uygurlar gibi ortasyalı değiliz. Bizim atalarımız binlerce yıldır aynı yerde yani zaten Anadoluda yaşamışlar. Belki şuan Türkçe konuşuyor olabiliriz lakin belliki çeşitli savaşlar neticesinde atalarımız malesef dillerini ve kültürlerini yitirmişler. Bu dilleri ve kültürü yeniden bu coğrafyada diriltmek ve Hititlere-Hattilere sahip çıkmak yani bu toprakların değerlerine çıkmak bizim görevimiz olmalı.

Gelin hep birlikte ;''SİYASİ İÇTİMAİ MEZHEBİM HİTİTCİLİK, HATTİCİLİKTİR'' diyelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ozmış
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 64« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2015, 20:49:03 »

Oooo sende mi Anadolu çomarı çıktın, neyseki ben büyük büyük dedelerimin tarihini, göç ve benzeri olaylarını kısaca soy ağacımı bildiğim için sorun yok.
En büyük Türk Milleti. Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çilemse gelsin alsın, kaderimse yağlı urgan
Türküm ben ölürümde kelepçede bağlı durmam
Olmuşsam vatana kurban, şeref ve ar sayarın
Var olsun ve yaşasın Oğuz'un nesli varsa yarın

Ölüm var üzeri karla kapalı
Ölüm var bedeni kanlı yaralı
Ölüm var üzerime damladı yağmur yağar
Elim Azrail'e bağlı

Anlamı yok gülün, dikenin, demir parmaklıkların
Anlamı yok ki, yalan olacak, yarın anlattıklarım
Anlamı yok susmanın, küsmenin, öyle kasmanın
Bugün değil, yarın kim olacağın önemli aslanım

Her tarafta isyan var, bak her tarafta zulmeden
Dünya pimi çekilmiş bi bomba, görmez kul, neden?
Dokuz adım kaldı, artık durmam bana dur desen
Zaten gözüm yok dünyada, son giydiğim çul kefen

Aklımda kalan var, tamir olmaz yaram var
Memleketimi satmak ister, satılmış adamlar
Helâl sandığın haramlar, doğru sandığın yalanlar
Görmüyorsun gardaş namusuna gurşun atan var
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2015, 21:25:15 »

Geri zekâlı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
ADSIZ:ALP
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 49


Avşar.


« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2015, 21:30:28 »

Burası mizah otağı değil.
Yönetici kandaşlarım bence şu avelin gönderisini silseniz çok iyi olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı


Şahikalar üstünde meydan okur bu erler,
Yaklaşacak düşmana mezar olur bu yerler,
Bağlayamaz bir kuvvet bu kasırga milleti,
Tarihlere sorun ki bize “Ölmez Türk” derler.
Işbara Alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2015, 22:25:03 »

Aptal herif kendisi Türk çıkmayınca yarası gocunmuş ve Türkiye'deki bütün insanları Hititli sanmış. Türkiye'deki insanların çoğunluğunun Hititli olduğuna dair en ufak bir argümanda sunmamış.

Bu andavallar milattan onbinlerce yıl önce bu topraklarda yaşayan Hititlerin diğer halklara karışıp yok olduğuna inanmaz da daha 1000 yıl önce orta asya bozkırlarından kopup gelen Türklerin diğer milletler arasına karışıp kaybolduğunu düşünür. Gerizekalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.594


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2015, 19:01:31 »

Bunlar sırasıyla geliyor değil mi Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
TÜRKŞAT
TÜRKŞAT
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 16


Oğuz Han'dan Atatürk'e, Ötüken'den İstanbul'a


« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2015, 11:05:49 »

ANADOLUDA


Anadoluda ilk defa bir devlet kutan Hititler Roma ve Bizans döneminde helenleşmişlerdir. yani Rumlaşmışlardır. TÜRKLER anadoluyu bizanstan fethedip anadoluya yerleşince rumların çoğu Bizans topraklarına doğru kaçmışlardır.kalanlar ise cumhuriyet döneminde mübadeleyle yunanistana gitmişlerdir.yani hititler ve rumlar Türklerle  hiç karışmamışlardır. kaldıki hititler ve rumlar Türkleştiyse bu nasıl oldu. nasıl Türkçe konuşmaya başladılar. Türkleşmeleri için onların azınlık Türklerin ise çoğunluk olması gerekir.buda çok küçük bir azınlığın türkleştiğini gösterir. demekki ben hititim diyen kişide bunlardanmış.Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AlpTürkHan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 25


Kün Tuğ Bolgıl Kök Kurıkan


« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2015, 19:13:50 »

Sana simdi bırsey derdım de atılmışsın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.244 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.