Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Gülmece => Konuyu başlatan: Kagan_Bahadir üzerinde 25 Şubat 2014, 23:46:23Konu Başlığı: İşte Paralel Devlet
Gönderen: Kagan_Bahadir üzerinde 25 Şubat 2014, 23:46:23
İşte paralel devlet... Ruhsar Demirel paylaşmış:

(http://i.hizliresim.com/e5XW8l.jpg)


Konu Başlığı: Ynt: İşte Paralel Devlet
Gönderen: ALBASTI üzerinde 25 Şubat 2014, 23:49:01
Hhaahahhahahahahah :)


Konu Başlığı: Ynt: İşte Paralel Devlet
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 25 Şubat 2014, 23:49:48
 Kendi genel başkanını iyi cesaret böyle sosyal medyada paylaşmış. Acaba bu Devlet, hanımlara karşı daha mı toleranslı davranıyor. Püsküüt şeklinde akıl veren danışmanı da Zühal Topçuydu, bu kadınların yüzünden rezil oldu çoluk çocuğa.


Konu Başlığı: Ynt: İşte Paralel Devlet
Gönderen: Hun Türk üzerinde 26 Şubat 2014, 01:24:28
Bu kadın iyi (...) değil Eskişehir de bu kadını bilenler biliyor. Kocası (...) tipmiş. Devlet bahçelinin etrafında sözde akıl hocalığını yapan böyle birkaç (...) var onların aklına uyuyor böyle saçma işler çeviriyor. Büyükşehir adayı akp itinin eski valisi, akp tipli bir herif. Eskişehirdeki oyları bölüp harun karacan itinin kazanmasına yol açabilir. Büyükerşenide sevmesemde akp itinden iyidir. Benim peder bey mhp lidir kendisi Eskişehirdeki mhp milletvekili olan bu kadından ve diğer milletvekilinden hiç hoşnut değil belediye adayı olan eski valiyede akp iti diyor zaten. Eski dava adamlarını harcayıp (...) partiye katarak tabanı küstürdüğünü ve partiyi pasifleştirdiğini söylüyor. Kİ söylediklerinde bence haklı.

Yönetici Notu:
1-Türkçe imla kurallarına dikkat ediniz.
2-Otağda küfür ve hakaret yasaktır.


Konu Başlığı: Ynt: İşte Paralel Devlet
Gönderen: Kagan_Bahadir üzerinde 26 Şubat 2014, 11:26:03
Konu başlığı, "Ruhsar Demirel'i nasıl bilirdiniz" değildir. Hunturk, kendisi ile ilgili görüşleriniz varsa ayrı bir konu açar değerlendirmenizi orada yaparsınız.