Hem sosyalist hem Türkçüymüş :)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 05:50:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hem sosyalist hem Türkçüymüş :)  (Okunma Sayısı 18428 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Utacı Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 111


TTK!


Site
« : 10 Aralık 2011, 20:13:47 »

Hem ırkçıymış, hem de sosyalistmiş.  Peynir Bunların sayısı da çoğalmaya başladı. Eskiden dost belliydi, düşman belliydi. Şimdi at izi it izine karıştı. Kızılsan kızıl ol, Türkçüysen Türkçü ol. Belki de babası %50 Türkçü, %50 solcu, iki kişiden şüpheleniyorlar, bu da arada kalmış.
Ümmetçi olup Türkçüyüm diyen olduğu gibi, böyle sosyalist olup Türkçüyüm diyen stalinin dölleri de var. İyi bellememiz, aramıza böyle döküntüleri almamamız lazım kandaşlar.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!

Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2011, 20:27:34 »

 Medeni halinde boşanmış yazıyor ya,kadınsızlık başına vurmuş demek. Kıraç ın da böyle gafı vardı,milliyetçi muhafazakar komunistim diye Peynir Peynir Kimisi sosyal devlet olgusunu sosyalizm sandığından böyle cahil işlerine giriyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2011, 21:34:04 »

her yerde demişimdir hala daha arkasındayım sonuna -izm ve -ist eklenmiş herşey insanı yapımı ve kusurlu saçma akıl bulandırıcı tıpkı resimde olduğu gibi .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aksungur
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2011, 21:53:02 »

Hem Fenerbahçeliyim, Hem Galatasaraylıyım dense bu kadar olur Gülümseme

Sosyalizm; Spartakus ağzıdır. Köle ve fukara ağzıdır. Böyle bir ideoloji etnik/renk farkı gözetmez.
Soysuzdur ve buna mahkumdur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2011, 22:29:37 »

Hem Türkü, hem Sosyalist nasıl olunuyor yahu. Gülümseme Hem Nazi, hemde Yahudi olmak gibi birşey galiba. Gülümseme

Şaka bir yana Turancıların içerisinde Sosyalist olanlarıda var. Bunların amacı; Olurda birgün Turan kurulursa Turan Devletinin Sosyalizmle yönetilmesini sağlamak. Tatar Türkü Sultan Galiyevde hem Turancıydı, hemde Sosyalistti. Bu arkadaşta Galiyevci anlaşılan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MAVİKURT
Mavi Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 17« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2011, 03:44:16 »

SOSYALİZMİ RED EDEN VE MİLLİYETÇİ OLDUĞUNU İDDİA EDEN SENTEZCİLER... IRKINIZA NE HİZMETİNİZ OLDU... ? BİR İDEALİNİZ VAR MI... ? SOYDAŞLARINI KOÇLARIN SABANCILARIN SÖMÜRDÜĞÜ, NATO'NUN SADIK İTİ YAPILMIŞ, BATILI EMPERYALİZMİN UŞAKLIĞINI VE KAPİTALİZMİ BENİMSEMİŞ BİR ÜLKE ÖNGÖRÜYOR, VE TÜRK'LÜĞÜNÜZDEN ÇOK ARAPLIĞA DEĞER VERİYORSUNUZ... BU MU MİLLİYETÇİLİK...? SİZ Mİ BU IRKIN MİLLİYETÇİLERİSİNİZ...? BU ZAMANA KADAR VARLIĞIMIZI DÜŞMANLARIN BECERİKSİZLİĞİNE BORÇLUYUZ SANIRIM...
bizi Ümmetçi kendini Stalin sanmış
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler Ayrılmış Sağcı-Solcu Alevi-Sünni,Köpekler Birlik Oluyor
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2011, 04:49:39 »

Ben kürdüm ama azıcık ucundan da Atsızcıyım demek gibi bir şey bu. Ya da hem hippiyim, birazda kroyum gibi. Benimde beynim durdu bu adamı görünce biraz saçmaladık  Sırıt <3 Boşanmış gençler ellemeyin adamı, kafası karışık dul bir erkek karşımızdaki. Duygularını kırmayalım. Bildiği gibi ilerlesin yolunda. Ciddiye de almayın takılsın çocuksu düşünceleriyle. Birde profilinde ''SEVGİLİM BARIŞALIMMM'' gibi şeyler yazıyor koparıyor beni deyyus  Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2011, 05:34:48 »

Aslinda kavram kargasasi yasayan bu sahistan yola cikarak bazi seyleride irdelemek lazim...

Maalesef Türkcü olduklarini söyleyen bazi kisilerin gectik Sultan Galiyevi falan övmesini Ho-Chi Minh, Rosa Lüksemburg, Chavez, Fidel Castro hayrani olduklarinida gördük. Bu Türkcü (!) kandaslar ile vakti evvelinde yaptigimiz sohbetlerimiz esnasinda Atsiz´i yerip Ho-Chi Minh, Rosa Lüksemburg gibi sosyalistleri övdüklerinede bizzat sahit olduk!

Yine diger cenahtaki ümmetci Türk-Islam sentezcilerininde (Ülkücüler, Alperenler vs.)  kendilerine "TÜRKCÜYÜZ" dediklerine bol bol sahit olduk !

Hakeza Türkcülerin bütün dinlere karsi ayni derecede mesafeli durmalarini firsat bilip burdan ekmek yiyeceklerini hayal ederek yüzlerine Türkcü maskesi takmis bazi kisilerinde (satanistler vs..) Türkcülerin arasina sizmaya calistiklarini düsünmekteyim.

Su iki iki dört kandaslar; kimki ben Türkcüyüm deyipte ömrü Türklük ugruna mücadeleler icerisinde gecmis Atsiz Ata´yi kiyisindan kösesinden elestirmeye basliyorsa orda mutlaka bir bit yenigi vardir.
Türkcülerin yolbascisi Atsiz Atayi elestirip devaminda Türk olmayan yabanci sapik ideolojilerin fikir önderlerini falan övmeye kalkisiyorlarsa bu kisi ya da kisiler kesinlikle Türkcü olmayip Türkcülerin kafasini bulandirmak icin aramiza sizmis ya da sizmaya calisan sapik guruplara mensup kisilerdir.

Türkcülügün olmazsa olmazi Atsiz´dir. Tesbihte hata olmaz; nasil ki Muhammed´in olmadigi bir Islam dini tasavvur bile edilemezse ayni sekilde Atsiz´in olmadigi bir Türkcülükte asla tasavvur edilemez!Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Göktürk Savaşçısı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2011, 07:20:05 »

Aslında bu görüntü tam olarak Türkiye'de yaşanan kavram karmaşasının tezahürüdür.Sosyalizm aslında çok geniş bir ideoloji olmakla birlikte sanırım burada kastedilen Marksizm.Marksizm'de ilk etapta herkesin ilgisini çeken vadettiği ekonomik eşitlik,kardeşlik vs.Ben bu kesimin içerisinde çok bulunduğum için bir kaç tespitime yer vermek istiyorum.Çok defa gördüğüm üzere aynı partide bulunan iki kişi bir Türk biri kürt,Türk olan Türküm demeye utanır dediğinde hemen milliyetçi muamelesi görürken kürtlerin bas bas her yerde kürtlüklerini vurguladıklarını kendiniz de görebilirsiniz.Türkiye'de malesef gençlerimiz böyle yapıların içinde öyle bir asimile edilmektedir ki adeta Türk soylu kardeşlerimiz bunların allandırıp pullandırdığı aslında kendilerinin uzaktan yakından alakası olmamalarına rağmen adeta kürtçüleştirilmektedir.Dünya genelinde ise durum tam tersidir.Dünya genelinde sosyalizm pratiklerine baktığınız zaman çok büyük bir çoğunluğunun aslında kendi milliyetçiliklerini yapmaktıklarını görebilirsiniz.Buna örnek olarak Ho Chi Mihn,Stalin,Mao,Jivkov gibi nicelerini sayabiliriz.Sosyalizm derinlerine inildiğinde görüleceği gibi insanları soysuzlaştırmayı amaçlayan çok tehlikeli fikirlere sahip zehirli bir ideolojidir.Türkiye'de de bu yüzden kürtlerin ustalıkla kullandığı bir ideolojidir.İnsanları devamlı kardeşlik,barış,eşitlik gibi safsatalarla kendi kirli yüzlerini bunların arkasına saklanarak kandırmaktalar.Rastladığınızda Türk soylu kendini sosyalistim diye tanımlayan bir gençle sohbet edin ve gençlerin nasıl beyinlerinin yıkandığını anlayın.Adeta atasına küfür edebilecek duruma gelmiş bu gençlerin ortak noktası ise malesef kürt seviciliği oluyor.kürdün ne kadar sinsi bir düşman oluğunu çok rahat anlayabilirsiniz.Türkiye'de günümüzde sosyalizm=kürtçülüktür.Bu tehlikeye karşı gençliği bilinçlendirmek de yine bize düşüyor.Bu gruptaki Türk soylular ümmetçilere ve cemaatçilere göre daha kolay uyandırılabiliyor.

TTK GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BOĞAÇHAN.
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 522« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2011, 14:18:41 »

Utacı Börü bu yaptığın terbiyesizlik.Adam kendi çapında Türklük için birşeyler çabalıyor.Zihniyeti eleştireblirsin fakat bu şekilde insanları direk olarak meydan malı yapma.Bari fotorafını sil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.241 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.