Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Gülmece => Konuyu başlatan: NoYaN-oLCay üzerinde 17 Şubat 2011, 20:31:07Konu Başlığı: Bu konuyu Gülmece'ye açtım... Taraf gazetesine harika şaka... :))
Gönderen: NoYaN-oLCay üzerinde 17 Şubat 2011, 20:31:07
Tgb'li gençler taraf gazetesi yazarını aramışlar ve konuşmanın ayrıntıları şunlar;

''CHP'nin ikinci katında toplantı yapıldı, darbe planlıyoruz diye uydurduk. Oysa CHP'nin ikinci katında söylediğimiz yerde toplantı salonu bile yok. Arkadaşımızın anlattığı her şeyi gerçekmiş gibi bugünkü köşe yazısında yazdı. İşte orduya da böyle tuzak kuruluyor. Yarın TGB Genel Merkezi'nde Uslu ile yaptığımız görüşmenin ses kaydını açıklayacağız''

Emre Uslu denen dalkavukta bunu köşesinde bir gün sonra yazmış;

Hodri meydan Süheyl Batum!
 
... Şimdi gelelim esas meseleye; Süheyl Batum ve TGB ilişkisine. Batum beni yalanlamak için, "Bazı gazetelerde çıkan Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyelerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto etmesi için Erzurum'a gönderdiği" iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. TGB'li gençlerin toplantısına katıldığını aktaran Batum, orada gençlere "birleşin" çağrısında bulunduğuna değindi. Bugün karşılığını aldım.
Batum'un beni yalanlaması tabii ki yalan. Öncelikle benim sözünü ettiğim görüşmeler toplantı filan değildi. Batum ile TGB'li gençler arasında Erzurum eylemini organize etmek için en az üç toplantı yapıldı, ilki CHP Genel Merkezi'nin ikinci katında, asansörden inince sol tarafta bulunan salonda yapıldı. Bu toplantıya üç TGB'li genç katıldı. Batum isterse o gençlerin adlarını da veririm. Batum'a sorum şu: CHP Genel Merkezi'nin ikinci katında üç TGB'li gençle biraraya geldin mi, gelmedin mi? Cesaretini topla bu soruya cevap ver. Bu toplantıda gençler Batum'a Erzurum'a Başbakan'ı protestoya gideceklerini söylediler. Batum'dan otobüs kiralama konusunda kendisine yardımcı olmalarını istediler. Batum da onlara yardımcı olacağına dair söz verdi.
Bunlar yalan mı Sayın Batum? Telefonlarıma çıkma cesaretini neden gösteremiyorsun? Sana anlatacağım ayrıntılar karşısında cevap vermeyeceğin için mi benim sorularımdan kaçıyorsun?
Bu toplantıdan sonra en az iki görüşme daha yaptı TGB'li gençlerle Batum. Bunları da yalanlayabilir misin Sayın Batum? Yani özet olarak TGB'lilerle Batum'un ilişkisi "fahri üyelik" veya toplantıya katılıp "gençler birleşin" çağırışından çok öte ve ayrıntılı. Hatta CHP'deki kaynaklarım Batum'un bu gençleri kullanarak CHP içinde seçim sonrasında bir darbeye hazırlandığını iddia ediyor. Bu kısmı doğru mu yanlış mı bilemem. Ama bildiğim buz gibi bir gerçek var. Süheyl Batum öyle kendisinin iddia ettiği gibi TGB'li gençlerle kerhen buluşmuş ve onlara öğütler vermiş konumda değil. Bu gençlerle en az üç defa, bir başka kaynağımın iddiasına göreyse dört veya beş defa görüşmüştür. …

Ve Tgblilerin şakayı patlattıkları an...


Türkiye Gençlik Birliği, Taraf'ın aynasızını fena yakaladı! • Güncel Meydan


Konu Başlığı: Ynt: Bu konuyu Gülmece'ye açtım... Taraf gazetesine harika şaka... :))
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 18 Şubat 2011, 00:10:36


              Ne kadarda gülünçler !.. Kendilerini uslu sanan ahmaklar bir gün olur Ülkenin ekmeğinin boğazlarına takılmış olduğunu görürler. Belli olmaz yani kulun hesabı varsa Tanrı'nın da var !!!


Konu Başlığı: Ynt: Bu konuyu Gülmece'ye açtım... Taraf gazetesine harika şaka... :))
Gönderen: Türkmen Şah üzerinde 18 Şubat 2011, 18:21:03
Bir gazetecinin başına gelebilecek en kötü şey herhalde. :D

Bundan sonra umarım kimse inanmaz Ergenekon saçmalığına.


Konu Başlığı: Ynt: Bu konuyu Gülmece'ye açtım... Taraf gazetesine harika şaka... :))
Gönderen: Giray-han üzerinde 18 Şubat 2011, 18:34:51
Darısı diğer darbe çığırtkanı liboş köpeklerinin başına.