Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Gülmece => Konuyu başlatan: Erlik Adana üzerinde 16 Ocak 2012, 18:03:19Konu Başlığı: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: Erlik Adana üzerinde 16 Ocak 2012, 18:03:19
(http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/304455_225316994182305_130780340302638_585038_3272855_n.jpg)


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 16 Ocak 2012, 18:25:50

            Hatlar epeyce karışmış doğrusu ama şunu demeliyim ki ; zamanında kadıncağıza çok söylendik ! ''Çocuğu askerliğini İstanbul'da yapıyor. Hem de Bahriyeli !.. ''  Şimdileri bilemezdik tabi. Oğlunu askere göndermeyi de bırak artık kimseyi askere göndermeyecekler artık. Bu Hanım birçok adamdan delikanlı imiş. Zamanında malum pisliklerin anasını ağlatıyordu. Kimse kızmasın kandaşlarım gerçekleri irdelemek gerekir diye düşünüyorum. ''Yiğidi öldür hakkını yeme ''


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: Delikurt27 üzerinde 16 Ocak 2012, 19:41:12
65 den 40 a inmiş 14 den,15,16, 17 ye çıkmış çillerce gaflar :) zamanında bayagı gündem olurdu gafları

 Hakan kandaşın dediği gibi: Olumlu olarak gördüğüm yönü döneminde terör en alt seviyeye gelmişti bir çok liderin veremediği kararı cesurca vermişti.


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: ULAK_ KURT üzerinde 16 Ocak 2012, 21:26:44
Erkeklik bazı organlar ile ölçülmez.

Çiller'in ne kadar değerli bir devlet "adamı"  olduğu yeni yeni anlaşılıyor.

Bazı gaflar yapmış olabilir.

Ama hiç bir zaman "terörist bizim evladımız" demedi.


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: Altay Kağan üzerinde 17 Ocak 2012, 05:32:24
Fetoş tutkunu (hayranı) olan Çiller'e değer biçiliyor, ilerde burda tüm fetoş tutkunlulara değer biçilir ise hiç şaşırmam!


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: ULAK_ KURT üzerinde 17 Ocak 2012, 07:25:21
Fetoş tutkunu (hayranı) olan Çiller'e değer biçiliyor, ilerde burda tüm fetoş tutkunlulara değer biçilir ise hiç şaşırmam!

Çiller'in fetoş hayranlığı yargısına nasıl vardınız ?


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: Erlik Adana üzerinde 17 Ocak 2012, 09:00:12
              Ne garip adamlar var.

              Bayan Çiller, döneminde Gülen hareketi bu denli güçlü olmadığı için bir önleyici çaba göstermemiştir. Bayan Çiller güçleneceğini anlasa bile bir çaba gösteremezdi. Bayan Çiller anlayıp bir çaba gösterse, bunu Türkçülük değil de koltuk davası adına yapacağı için bizim için yok hükmünde olurdu.

              Üç dönem öncesinin yarı-başvekili için Türkçülük indikatörlüğü fazla âli bir mevkii değil mi sizce?
              Ne ise...
             
              Bizim Otağ'a ilk üye olduğum sıralar adını vermek istemediğim bir forum sitesi vardı, Türkçü propaganda yapıyorlardı. Orada şekilden şekle girmiş, bir dönemin en ileri (!) sanal Türkçülerinden bir zat vardı. Zatı'na kefil değilim, tanınmışlığından böyle söylüyorum. Bu kişi, Doğu Perinçek'e (hafızam yanıltmıyorsa Ergenekon Tertibi yeni var olmuştu) övgüler diziyor, Tarık Akan'ı cemaatle savaşan yiğit bir kişi olarak görüyordu. Ona göre ülkede sol ideolojinin tek sebebi yobazlıkmış. Din baskısı Tarık Akan gibi saf Türk çocuklarını (!) sol fikre yönlendiriyormuş. İslam'dan kurtulsak sol fikir de yok olacakmış.

                Karşıt-Sosyalist söylemlere başladım. Sldan dönme kişilerin asla Türkçü olmayacaklarını iddia ettim. Türkçülüğün sadece din şovenizmi karşıtı salak bir ideoloji olmadığını -belki anlarlar diye- Ferhan Şensoyvarî bir üslûpla dile getirdim. Atsız Ata ile ilgili yol gösterdim, bu kişilerin hüc'muna maruz kaldım. Fetullah Gülen'in ajanı olduğumu, babamın Adana'nın araplarıdan olduğunu öğrendim sayelerinde. O siteden uzaklaştırdılar beni. O şahıs özel yolla bana ulaşıp beni öldüreceğini belirtip adres istedi, sokak adını ve soyadımı verdim arzu ederse beni hiç bir zorlukla karşılaşmadan bulabileceğini belirttim. Hatta isterse kendisinin bana bir adres vermesini, beni yorulmadan öldürmesini sağlayabileceğimi söyledim. Birkaç yıldır o postaya cevap bekliyorum.


Şimdi buyur al kıssadan hisseyi.
Tanrı ırkımızı korusun!


Konu Başlığı: Ynt: Bayan Çiller Yazı Yazarsa
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 17 Ocak 2012, 13:19:50


              Boş söylemlere gerek yok !!! Bir Kandaş hemen etiketi koymuş yani !.. Burası Türkçülük Otağı Türkçü otağı. Tabi bazı değerlendirmeleri yapacağız. Bizlerin bir önderi bir partisi mi var ? Yapılan olumlu olumsuz işleri değerlendirmek birilerine yandaş olmak anlamına gelmez. Çiller'i anımsayan mı var artık ? Bir kandaşın açtığı paylaşımla bizde değerlendirmelerimizi yansıttık.