CEMAAT,TARİKAT ELLERİYLE DİN AFYONU VE İHANET
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Kasım 2020, 13:13:45


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: CEMAAT,TARİKAT ELLERİYLE DİN AFYONU VE İHANET  (Okunma Sayısı 8050 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« : 02 Aralık 2011, 23:08:33 »

 Bu başlıkta başımızdan geçen olayları anlatacakmışız. Ben bir olayı değil de başımdan bu konuyla ilgili geçen olayları derlemek istiyorum. Hepimizin bildiği gibi cemaatler ve tarikatler özellikle gençlerimizin beyninden başlayarak soydaşlarımızı zehirlemektedir. Buradaki kasıt kesinlikle ve kesinlikle dinin gereksiz olduğu ve dinin zehir olduğu değildir. Atsız ın da defalarca bahsettiği gibi din bir ihtiyaçtır ve ruhumuzun gıdasıdır.
 Fakat din şemsiyesiyle kurulan ve büyük oranda bir kaç tane delinin(Adnan oktar,said nursi,iskender evrenesoğlu,adıyamanlı bilmem ne hoca....) etrafında toplanılarak çığ gibi büyüyen bu oluşumlar Türk milletinin bekası önünde en büyük engeldir.
 Vatan sevgisinden şüphe duymadığım yalnız cemaatin içinde olan bir arkadaşımla vicdani ret konusunu konuşurken ben bekliyordum ne demek vicdani ret,peygamber ocağına hizmet borcumuzdur. Aziz şehitlerimizin kanı yerde kalmaz,Allah yolunda cihat farzdır gibisinden cümleler bekliyordum. Aldığım cevap karşısında dumura uğradım. Vicdani reddin sivil olarak TSK ya gene de hizmet etmek zorunda kalması bile fazlalıkmış. Keşke komple ret olayı olsaymış,silahlı kuvvetlere hiç bir şekilde hizmet edilmezmiş.
 Gene başka bir abi gözüyle gördüğüm bir asistanla,yeni başladığım stajın ilk günlerinde doktor odasında gündemden bahsediyorduk. Artık hükümetin pkk ile anlaşması olayı gerçekleşecek ve anayasadan bir kaç tavizle terör örgütü üst düzeylerinin lutfedip silah bırakacaklarını sevinerek söylüyordu. Yalnız terör örgütü tam olarak bitemezmiş zaten. Bir kısmı suriyenin bir kısmı israilin kontrolunda olduğu için apoyu da diğer üst düzeyleri de sallamayan bu militanlar bir avuç marjinal olarak kalacakmış.Ve k.rt kardeşlerimizle tarihte olduğu gibi barış içinde yaşayacakmışız. Askeri operasyonla yok olması zaten en işe yaramayacak ihtimalmiş. Ben Türk Silahlı Kuvvetlerini ne sanıyor muşum muş,oysaki bizim bildiğimizden çok daha güçsüzmüş güya. Bizim geleceğimizin kaderi dağdaki çapulcuların vicdanına kalmışmış. Ben o asistana açıkça sordum,senin soyun nedir? Malum etnik döküntülere mensupsan zaten muhattapım değilsin dedim. Türk olduğunu ama daha da önemlisi müslüman olduğunu söyledi. Güya Müslüman biri ölüm ve savaş hakkında bu kadar rahat hüküm veremezmiş ve ırkçı olamazmış.
 Bu ve bunun gibi onlarca olay geçti aramda cemaatçilerle. Bir çoğunun ayrıntısını bile hatırlayamıyorum ama ısrarla ve inatla içlerinde olmaya,toplantılarına katılmaya devam edeceğim. Hatta bundan sonra daha sık katılacağım. Düşmanımızı daha iyi tahlil etmek adına onların düşüncelerini onlardan daha iyi özümsememiz gerekir. Ben dinci minci ama vatanseverdir gene de bölücü terör örgütüne en azından din namına karşı çıkarlar bu ateist örgüte diye düşünmelerini beklerdim. Hiç bir tanesine rastlamadım öyle düşünen. Hepsi düşündüğümüzün tam da aksine bölücü terör örgütlerinin sözcüleri gibi konuşmaktaydılar. Ve de en önemlisi bunların çoğunun Türk kanı taşımasıydı,fenotipleriyle tam Türk e benzeyen mankurtlar olmasıydı.                   T.T.K.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2011, 01:32:59 »

Aynı muhabbet,berberdeyim oda benim gibi karadenizli o yüzden değiştirmiyorum 15 yıldır.Vatanımı çok seviyorum parayla askerliği satın alıyorum dedim bu yeni çıkan yasayla dalga geçmek babında.Bizim berber tayyor takımından en doğrusunu yapıyorlar dedi,şimdi ölen askerler şehit bile sayılmazmış neden çünkü düşman belli değilmiş vede çocuğu ölenler vatan sağolsun derken devletten alacakları parayı hesap ediyorlarmış.
Hangi ata evladını paraya değişir.
Diyorki düşmanla savaşmıyoruz hani düşman dedimki krtlerin alayı düşman,öyleyse öldürelim hepsini dedi bana uyar dedim ama din kardeşiymişiz hangi dininse.Birde itiraf almış olduk bizim cahil berberden itlerin yüze başka arkadan başka konuştuklarına gündüz normal gece terörist olduklarına dair.Neyse yola getireceğiz.
Senin dediğin gibi beni asıl kahreden Türk'lerin hainliği,cehaleti,işkembesi için yaşaması ve bunlar hiç az değil.İst yaşayanların başına gelme ihtimali yüksek helede benim gibi çok dolaşıyorlarsa,işleri gereği,bağdat caddesinde hıristiyan misyonerler hello deyip elime bir kağıt verdi.B
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2011, 01:37:59 »

Atillapars, alemde Orospu çocuğunu mu tüketeceksin, orospu çocuk doğurur biliyorsun gelir o da bizi bulur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2011, 01:59:45 »

Köy,  kasaba, ilçe, şehir. Ahmet, Mehmet,  Ali, Veli  muhbet her yerde aynı sadece yerler vede isimler ayrı.
CAANIMMM VATANIMIN her köşesinde olan olaylar  oynanan  senaryolar  edilen muhabbetler hep  aynı.  Aslında insanımız her şeyin farkında biliyor ammmmaaa dedimide orada bi duruverip eskiden şöyle idi  demiyormu  muhabbetin ortasında işte  insanın dilide bağlanıyor  dişide  bir yere geliniyor kafada duruyor konuşacak  hal kalmıyor  ağzımızda. İçerde  çöktük diyorsun ,  bize birşey olmaz diyorlar.  Dışarda  durumumuz içler acısı diyorsun , bize birşey olmaz  diyorlar.  ULAN BİR ADAM  GÜNDE 3 EKMEK YESE AYDA 90 EKMEK EDİYOR ODA 63 LİRA EDİYHOR NEREDE  BU RAHATLIK DİYORSUN BANA NEDEN UĞRAMIYOR DİYORSUN  ,,HALİMİZE BİN ŞÜKÜR DİYORLAR YA , işte tam  burada  şahsen ben im  kafa beyin dönüyor ama  insan naçar durumda kalıp elinden birşey gelmeyişine kahrediyor.

CANIMM VATANIMDA  çok büyük bir  cinayet işleniyor  bununda en yuklardakinden en aşağıdakine kadar herkes farkında herkes  bu  cinayete ortak sesleri bu yüzden cıkmıyor neden  İTE SOPA  ATMAYACAKSIN İTİ KORKUTACAKSIN Kİ SANA İTAAT ETSİN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2011, 02:09:41 »

Yok Kam Yok bu böyle gitmeyecek şu an dünyanın en bolluk ama en şerefsiz haysiyetsiz kimin eli kimin götünde belli olmayan insanların milliyetini özünü inkar ettiği para nerdeyse ona yalandığı piç bir çağdayız. Tanrı bizi böyle deniyor olabilir bizde bunlara uyarsak geriye birşey kalmayacak.3.mü 4.mü bilmem savaşlar yakındır akkoyun karakaoyun belli olacak.Barış denilen saçmalık bittiğinde göreceğiz yüze gülüp sırttan vuranların erkekliğini bu sefer mağarayada saklanamazlar.

Dünya bu kalabalığı gerginliği fazala çekemez.Banada uyar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2011, 14:20:44 »

 Türk ün eli sobaya cısss etmeden aklını başına almıyor ya,el sobaya yandı gitti,hissizlik başladı,bundan sonra başka bir yerlerini de yakmak lazım ki aklını başına alsın. Tarihte devletsiz kaldığımız 50 yıllık fetret benzeri bir döneme girebiliriz de ardından gene İlteriş Kaanları yetiştirmek gene bize düşer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2011, 18:49:07 »

Mesele Türklerin Islam inancindan kaynaklaniyor desek önümüzde fars, pestun, arap, kürt, cerkez, arnavut, hatta gürcülerin müslüman olanlari örnegi var ki bunlar Islam´in "kavmiyetcilikle" ilgili cizgisini takmadan kendi milliyetciliklerini en üst safhada yapiyorlar.

Orkun yazitlarinda Bilge Kagan atamizin Türk irkinin icinde bulundugu tehlikelere isaret etmesi bu savi destekliyor. Demek ki sikinti taa o zamanlardan varmis ki taslara uyari hatta vasiyet niteliginde o yazilar yazilmis.

Türklerin bir kismi Uygularlar döneminde mani dinine gecmis asimilasyon tehlikesi ile karsi karsiya kalmislar, et yemenin yasak oldugu bu dinin Türklerin sonunu getirecegi görülmüs ve bu dinin genel olarak Türkler arasinda kabulunden vaz gecilmis. Yine bazi Türk boylari Hiristiyan, Musevi, Budist olmus ayni Tabgaclar gibi diger yabanci kavimler arasinda asimile olup kaybolmuslar. Yine Misir, Hindistan, Pakistan, Suriye gibi cografyalarda yakin tarihte ise kürtler arasinda bir hayli Türk unsur Islam dinini kabul ettikten sonra ki dönemlerde asimile olmus.
Velhasil Türkler hangi dini kabul etmis ise dindas olduklari kavimler arasinda asimile olan taraf olmus. Atsiz Ata´nin isaret ettigi gibi Türklerin kabul ettikleri ücüncü din olan Islam inanci ise Türklerde ki milli suurunun büyük ölcüde kaybolmasina sebep olmus.

Burdan su sonucu cikartiyoruz demek ki sorunun temelinde daha baska nedenler var. Bu belki asiri hos görülü olmamizdan kaynaklaniyor, belki merhametli bir millet olmamizdan kaynaklaniyor belkide baska seylerden kaynaklaniyor bilemiyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2011, 18:52:34 »

 Kandaş dindar olmayla dinci olma arasındaki çizgiye dikkat etseydik daha farklı olurdu. Bence Türk milletinin çok rehavete kapılmasından ve tedbirsiz olmasından geliyor bunlar başına. O kadar olumlu ve erdemli özelliğimiz var da olumsuz hiç mi bir şeyimiz yok diyenlere bu özellikleri verebiliriz. Yumurta bir yere dayanınca faaliyete geçme gereği duyuyoruz. Ulan al işte,önünde müsait zamanın varken,arkan rahatken yapsana,neden hep var olma yok olma seviyesindeyken harekete geçiyorsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2011, 21:01:59 »

Ben bu olayların başlangıcı olarak Yavuz Selim'i dikkate alırım her zaman.Kasırga andanın hoşgörülü olduğumuz tezine katılmakla birlikte herhang bir dinin milli şuuru tam olarak etkilediğine inanmıyorum.Bu bir etkidir ama bunun karşılığı benliğini unutmak değildir ki diğer milleterde bunun açıkça örneği görülür.Türk'ün ayaklanamamasının tek sebebi vardır o da kardeş kavgasıdır.İslam birliği içinde bile devletin direkt olarak kavga ettiği mezhebe inanan Türk'ler vardır.Şah İsmail'i ayakçı gösteren,Timur'a anası farsi idi diyen,Cengiz Han'ı tümden saymayan ve Türklerin tarihinin Selçuklu ile başladığına inanan milyonlarca insan yaşıyor Türkiye'de.Bunu bizzat kendim tecrübe ettim.Öncelikle kendi aramızdaki problemleri çözmeliyiz,bunu din veya onun etkilerini tartışarak yapamayız.Ben hristiyan doğdum öyle yaşarım,diğeri alevidir bir diğeri sünni.Ne olursa olsun aramızda düşünce ve ülkü birliğini sağlayamadıkça cemaatti oydu buydu diye kendimizi kandırırız.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2011, 21:08:53 »

Cemaatlerin gafletine dengesizligine basit bir örnek verecek olursak, Yıllardır filistin ve bilimum yerler için her cuma vesair günlerde gösteri yapan göz yaşı döken cemaatler müslüman uygur halkı için tek bir damla göz yaşı dökmeyerek kılını kıpırdatmamıştır.Neden böyle yapıyorlar diye düşünüyorum aklıma hemen şu geliyor Uygurun müslümanlıgından önce Türk'lükleri ön plana çıkıyor yani uygur için tepki verip gösteri protesto yaparlarsa ırkçılık yapmış gibi hissedicekler kendilerini fakat ey cemaatler sen müslüman oldugu için acısını sıkıntısını duy en azından tepki ver samimiyseniz!! ama nerde! onuda düşünecek akılları,idrakleri varmı acaba diye düşünüyorum!! yoksa uygura yapılan işkence zulüm başka yerde yapılmıyor mübalağa değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.243 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.