GÜN OLA HARMAN OLA, TÜRKÇÜLER KAZANA!!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 03:27:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÜN OLA HARMAN OLA, TÜRKÇÜLER KAZANA!!!  (Okunma Sayısı 5981 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 22 Eylül 2011, 21:59:16 »

17 Ekim Ankara toplantısının ardından yazmaya karar verdiğim bu yazı için çok düşündüm, yakında yılı dönecek olması dolayısıyla bazı olayların iç yüzünü Türkçü kandaşlarımızın da bilmesi gerektiğini düşündüm çünkü ortalıkta Türkçüyüm diye dolanan kepazelerin gerçek yüzlerinin bilinmesi gerekliliğine inanıyorum, Türkçülük birebir yürek işidir dil canbazlığı ile yanına topladığı bir kaç çapulcunun poh pohlamaları ile iki  Bozkurtun karşısına yaklaşık 3 katı çakalla çıkılmayacağını bilmeyenlerden Türkçü olmaz ki bu kadar çakalın ortasına aldığı Bozkurtlardan dayak yiyenlerden hiç olmaz.

17 ekimde  Ankara hakikaten o günün sabahı çok soğuktu, milletin çift kazakla dışarı çıktığı günde biz Adanalılar kısa kollu süveterler ile günü karşılamıştık. Kandaşlarımızla buluşmanın vereceği hazı düşünerek soğuga aldırmıyorsakta yanımızdaki genç Börülerin tıtrediği gözümüzden kaçmıyordu, Gün yükseldikçe soğukun beli kırılıyor bizim kan biraz biraz oynamaya başlıyor ve Bozkurt misali sanki av zamanıymış gibi tetikte bekliyorduk, neyin ne olacağı o gün  belli değildiki o kadar Bozkurtta bizim çağrımıza kulak vererek oraya geldiklerinden bütün sorumluluk bizdeydi.

İlk karşılaşmalar başlamış, her ilden gelen kandaşlarla kucaklaşmalarımız büyük bir neşe içerisinde ve öyle mutlu bir görüntü oluşturuyordu ki bunu satın alacak bir değerin icat edildiğini sanmıyorum. Bir Bozkurt yaklaştı yanıma ama bende öyle bir heyecan var ki amca  Kameçe sizmisiniz dediğinde hayır kam amca dediğimi hatırlıyorum Peynir Bu Boğaçhan dı, hemen yanında da bizim her zaman zararda olan Tüccar Ruh adam 07 vardı, o kucaklaşma anını unutmam mümkün değil, dev gibi bir adam yanında neredeyse bir seksenlik bozkurtu cüce bırakmış ve Türkçülük uğruna çıktığımız bu yolda yanımdalardı.

Aradan bir yarım saat geçmişti galiba yaklaşık 30 Bozkurt Türkiyenin her ilinden Ankaranın kucağı sayılan Kızılayda bir birleri ile kucaklaşmışlardı, herkesin yüzünde mutluluk, gözlerinde parıltı bir birlerini seyrediyorlardı. Daha önceden belirlenen pastaneye gidip orada sohpet için yola çıkmadan evvel Boğaçhan yanıma gelerek ağabey burada çakal kılıklı tanımadığı  birisinin yanlarına oturarak Türkçülerin toplantısının burada mı olacağını sorduğunu söyledi, kim olduğunu yani oradakilerden hangisinin olduğunu sorduğumda çakal iz azdırmıştı.

Neyse iz azdıran iti unutup biz pastahanenin yolunu tuttuk, kızılayın bir köşesinde güzel bir yermiş oraya doğru bir birimizle sohpet ede ede giderken telefonum çaldı, arayan Boran dı.
Ağabey diyordu, Tayma denen Caner burada, yanındada  bir sürü çakalı var
Nerdesiniz dedim
Ağabey Kızılay meydanına geliyoruz
Sakın bırakma çakalları geliyorum
dedim ve  o bizim Türkçü toplulukta yanımda bulunan hiç bir kandaşıma bundan söz etmeyerek anında Kızılay meydanına döndüm.
Boran orada değildi, telefon ettim nerdesiniz gardaş
Geliyoruz ağabey dedi.
Aradan iki dakka geçmedi, Boran ortada bir Bozkurt edası ile yanına takılan çakalları Eçesine getiriyordu, içim ferahladı, sabah ki üşüdüğüm anları hatırladım ve Tanrıya şükrettim ki ısınacağım bir anı bana yarattığı için.
Direk Tayma denen şerefsize yöneldim, on santimetreden yüzüne ben araba benziyormuyum lan göt dedim çünkü her yazısında bana Adanalı olduğum için arap diye hakaret ediyordu, ben kürde benziyormuyum peki diyerek soruma soru ile cevap verdi,
Hemde en piçine lan diyerek yüzüne inen tokatın etkisini sorusunun cevabı ile aynı anda hissetti,
Sendeleyerek düzeldikten sonra bana terbiyesiz dedi Peynir ilk benim vurduğumu söyleyerek kancık misali ağız dalaşına başladı ama benim işim ağız dalaşı değil ben döğüşçüyüm, ya döverim ya dövülürüm ama döğüşürüm.
Yanıdaki çakallarının korkak bakışları karşısında ne yapacağının kararını veremeyen Yayma benim Çakal sürüsüne dalmam ile galiba tokatın etkisini yitirip kendisine geldi ki son yumruğum da Yaymaya nasip oldu.

Çakal sürüsü bile olsa sürüsünde rezil olan çakal başının bütün bu yaşadıklarını unutup o günün akşamında Ankarayı bastık diyerek face BOK ta saz çalması bizim üzüntümüzdür çünkü bu adam Türkçüyüm diyor ve yanına aldığı kandırdığı Bozkurtları ama gerçek Bozkurtları yanlışa sürüklüyor, buna birileri dur demeliydi biz dedik, bu şahsın yani Tayma denen kişiliksizin sanalda güzel şiirleri var, gerçek bir Türkçünün ağzından çıkacak değerde olan şiirler lakin şiir yazmakla yürek kuvvet bağlamıyor yürek anadan doğmadır ki Başemediğin yüreğe piçlik yaparak onun ailesi ile uğraşmak ta tam bir şerefsizliktir, bu onu da yaptı lakin şimdi gene bu sefer yanına başka gerçek çakal kanları toplayarak Türkçülük oynamaya başlamış hayırlısı bakalım.

Bizde af tek seferdir, yüreği olmamasına rağmen eğer gerçek Türkçülük yapacak bize Türkçü fikirde rakip olacaksa şiirleri hatırına  başımız gözümüz üzerinedir ama yok çakallığa devam ederse bendeki yürek dışardadır yani avuç içimde isteyene sunarım.

GÜN OLA HARMAN OLA, TÜRKÇÜLER KAZANA!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2011, 22:06:48 »

15000'e yaklaşan üye sayısı ile, bir gün tüm Türkçülerin toplanacağı bir otağın üyesi olmak her kula nasip olmaz. Gerisi teferruat benim için.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2011, 22:09:01 »

Zaten onlarda on beş bin'in içerisindeler Bibim Gülümseme)))
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2011, 22:24:40 »

Çakallığını bilen çakaldan değil, kurtluk taslayan çakaldan uzak duracaksın. İşte bu arkadaşlar da tam bunun kanıtı. Türkçü oluşumlar içerisinde kendini Tanrı zanneden, sadece kendi düşüncelerini benimsetmeye çalışan bu güruh, yetmezmiş gibi bir de diğer Türkçü oluşumlara da dil uzatıyor, engellemeye çalışıyor..

Tanrı ıslah etsin..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Altay Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 287


« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2011, 03:27:57 »

Esenlikler Yürekli-Kam kandaş, o senin bahsettiğin "tayma" denen kişi, şu görüntüdeki k*rt değilmi?

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2011, 06:22:17 »

Budur kandaşım ama o pöşunun fotomontaj olduğu söyleniyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.478


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2013, 03:19:32 »

Bunlar yaşandı!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.234 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.