Gerçek yaşamdan alıntılarla dolu bir öykü BETER BÖCEK!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 16 Aralık 2018, 05:45:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gerçek yaşamdan alıntılarla dolu bir öykü BETER BÖCEK!  (Okunma Sayısı 21834 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2014, 21:51:55 »

Beterin beteri var Esrar!!!

O gece daha yeni başlamıştı, için için adamda beterde bişeyler olacağının farkındaydı, içlerinde içilen rakılar voılkan olmuş patlıyor, lavlarını ortalığa salıyordu ama bu Betere yetmemiş olacak ki onun aklı eski adana sokaklarında gezerken  yaşadığı kafayı istiyordu, Esrar!!

sözü dolandırıp getirdiği yerde adama pat diye bunu söyledi, adam hayatında tanışmadığı bu zehire nasıl ulaşacağını düşünürken aklına her gün yanına gelen kişilerin konuşmaları geldi, onlardan birisini telefondan araması bunu bulmasına yetti, zehiri bulmasına buldu da çarşaf dedikleri o sarılan ince kağıdı unutmuş, sonradan onuda ayarladı ve Beter ile adamın iş yerine geçtiler.

Gece epey ilerlemiş neredeyse sabah olması işten değildi, dükakanın içine adımalrını attıklarında sanki kırk yıllık sevgiliymişcesine bir birlerine kenetlenerek dudaklarını birleştirdiler, aradan ne kadar zaman geçti bilinmez artık, yüz yıllarmı milenyum mu!

Vucutlarını ayırdıklarında adam betere kendi koltuğunu gösterdi oturması için, beter nazlandıysada kabul etti. Adam bir viski açtı, biraz betere doldurdu, bir kadehde kendisine, beter içkiden bir yudum aldıktan sonra sanki mermi yemiş gibi irkildi. aaaa kuru ile yaş bir arada gitmez ama, adam anlamamıştı ne kurusu ne yaşı..

İş sonradan anlaşıldı, adam hayretler içerisindeydi bu nasıl birisi ki hiç tahmin etmediği tarz bir kadın, bu bunları nereden biliyordu, nasıl alışmıştı bu pisliğe.

Beter CIGARA dediği şeyi öyle ustalıkla sarıyordu ki adam hayretler içerisinde kalıyordu ve viskileri yudum yudum değil artık kadeh kadeh sıralamaya başlamıştı o cıgarayı sararken, işk başlarda anlam veremediği bu durum karşısında artık o da alışmış kendisini işin akışına bırakmıştı.

Beter cıgarayı acaip bir şekilde yakmış, derin bir nefes almış ve arkasına yaslanmış öylece boşluğa bakıyordu, adama da teklif etti bu meret sırasıyla içilirmiş meğerse, adam anlamıyor tabi bu işlerden biraz saf. neyse o içerse bende içerim bunu der ve bir fırt çeker içine ama normal sigara gibi, o an allahı şaşar adamın ki ne yapacağınıda bilmez içerisi dumanlı, kafası dumanlı şekildedir.eleine aldığı viski bardağını sonuna kadar diker kafasına, içinde viski duman birleşmiş şimdiye kadar olmadığı kadar beter olmuştur adam.

Beter söze girer, biraz alaycı hani adam bunu içmesini bilmiyor ya, kendisi gibi usta değil!

Bu böyle içilir, şöyle içilir, çok güzeldir, rakıdan viskiden kafası daha iyidir gibi, kuru onun içtiği, yaş benim içtiğim miş bunuda söyleyelimde..

Adam betere ben bunu içemem der, içmem der, mümkün değil bir daha denemem, Ama bu beter içirtecek adama, derki ona dur o zaman bir saniye, cıgaradan derin bir nefes alır, adamın ağzını ağzına alarak içerisine üfler, buna kusma denirmiş, adamında bu hoşuna gider, cıgara içtiği gibi zararı dokunmamıştı ama....

aradan on dakika falan geçmişti ki adam kötülenir, midesi neredeyse ağzından fırlayacak, ağzından da tek kelimeyi çıkartmakda bile güçlük çekiyor, dışarı hava almaya çıkar biraz iyi gelmiştir, Beter Böceğe haydi çıkıyoruz der, menderese doğru gecenin o vakti arabayla yola koyulurlar.

Yolda adam iyicene kötülenir, midesi rahat durmuyor dışarı çıkmak için var gücüyle uğraş veriyordu, arabadan iner biraz uğraşır kusmak için ama nafile, beceremez, biraz düzelir temiz havada, menderesde usul usul giderlerken adam gene kötülenir beter ona açık olan bir yerden şekerli içecek almasını söyler, adam alır bir fanta biraz içer sonra gerçekten de bişeyi kalmaz ve geri dükkana dönerler dudakları bir birine kavuşmuş şekilde.

Beter gene aynı yere oturur, admda hemen yanına çektiği bira kasasının üzerine, bu beterin hoşuna gitmez, orada gördüğü minderi eline alır ve adamın üzerine oturduğu bira kasasının üzerine kor, canım böyle otur, rahat edersin, iç içe değil neredeyse kucak kucağadırlar şimdi.

Beter Türkiyeye geleli daha ne kadar olmuştu ki, hiç görmediği bir adam ile şimdi yan yana kucak kucağa, dudak dudağaydı ve daha sabah da olmamıştı, geride kalan zamanda neler olacaktı acaba?

Sabah olduğunda Beter adamı aradı görüşmemiz lazım diye, adam bişey olduğunun farkına vardı yatakdan kalkıp üzerini giyinip doğru Beterin küçük kardeşinin evine gitti, çünkü sabah beteri o eve bırakmıştı, beterin gidecek yeri olmadığı için orayı tercih etmişti, adam beteri evine alamazdı.

Beter kapıdan çıktı adamın yanaklarından öptü ve arabaya binerken biraz acı çekiyor izlenimini vermek istiyordu, adam sordu ne oldu, beter eve geldiğimde banyoya gittim her yanım kan içerisinde kalmış, adam neden ki böyle olmuş, işte beter çok uzun süredir ilişkiye girmiyormuşda bunu uzun uzun anlattı konuşması devam ederken araba da sarıçam ormanlığına varmıştı. Adam gene kanıyacak mı bakalım dedi.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2014, 17:26:10 »

Beter günleri nasıl harcadığının farkında değil, çılgına dönmüş benliğini frenleyemiyor adamın karşısında.
Mekan küçük, her yan ona loş ve dumanlı, sevdi antebin beş yıldızlı otelinden iyi diye dile doladığı o hücreyi.
Adamın arkadaşları ile de tanıştı ufaktan ufaktan iyice ısındı tekrardan döndüğü Adananın o delikanlı kokan sakak ve caddelerine. Ama artık kendi yüreğinde bu duygu olmadığından kahırlanır gibi bir hali vardı, umursamazca davranıyordu bunu bildiğinden lakin genede açık vermiyordu kimseye. Adamın arkadaşları yenge, abla diyerek arkasında pervane oluyorlar gerçekten de onu yüreklice seviyorlardı, Beterde yalan söylememek gerekiyorsa onlara karşı iyi davranıyor sanki gerçekten ablalarıymış gibi elinden geldiği kadarıyla uğraş veriyordu kırmamak için delikanlıları, delikanlıları diyorum çünkü adamın arkadaşlarının en yaşlısı sanıyorum 25 li yaşlarda olmalıydılar.

Ve gene bir gece rakı masası Darvakitde kurulmuş içmek için ala açılmış, yanında süzmesi ve Beteri ile adam çakırdır.

Yusufum girer içeri ki alper ile Umutda masanın başındayken. Adam buyur eder kardeşini masayı, abi ben açım der Yusuf, Betere sanki mermi çarpmıştır hemen telefona sarılır ve adama şurdaki Kebabcının telefonunu ver bana der, 5 kişilik kebab söyler. Yenilir içilir ardından sıra Şırdanları götürmeye gelmiştir, o görevde halledilir Beter bilgisayarın başına geçmiş Türkçü parçalar dinlemekte adama bunları armağan etmektedir.

Zaman öyle geçerken facesine girmiş ömrü boyunca sevgilisi olmadığı martavallarını anlatmaya başlamış, face profilinde bulunan ilişki var yok penceresine bir şey daha yazmadığından dem vurmaktadır, adam mevzuya girer bende bilmem ama yaz lan beni,  V.T ile ilişkisi var de oraya o zaman alem bilsin, dur lan nişanlılar de tam olsun, Beter istemiyorum yan cebime ko der ki anında olayı gerçeklşetirir, akrabalarım var, kardeşlerim var falan fişlan havaları çalar ama kalkıp oynamaktanda geri kalmaz, Gençler de şahit olmuşlardır, İşte sabahların olmadığı o gece 29 EKİM dir. unutulacak gibi değil hani.

Ertesi gün akşam Beter Kıbrısa gider.

Evine girdiğinde Net başına geçer ve direk adamın sayfasına bakar, oradaki paylaşılan Türküleri beğenmez, Kıskanmıştır birilerinden, ağladığını, sızladığını çok ama çok üzüldüğünü anlatır adama, Adam üzülmemesini söylese de Beter kıbrısa geldiği gecenin sabahı Adana ya iner uçaktan. Doğru adamın yanına gider ve boynuna sarılır, hiç bir şeyin engel olamayacağı şekilde ayıramayacağı sıklıkta sarılır.

Adam Beterin bu tutumunu beğenmez, alışık değildir fazla sevilmeye, kendisine aşırı ilgi gösterilmesine, alışık değildir o kıskanılmaya çünkü onun kadınları er, yiğit kendisine güvenen hatunlar olmuştur. Ankara hariç kimse adamın boynunu bükememiştir o güne kadar ki Beterin istediği gibi olsun! Olmayacaktı bu.

Öğle sıralarıydı arabayla gezintilerdeydiler göl kenarında, Beter cebinden para çıkarttı ve yalvarırcasına torpidonun önüne bıraktı Balık yiyip rakı içelim aşkım, biliyorum yanında şu an paran yok, adama ters gelsede hani yanındaki kadın bişeyler yemeyi içmeyi arzu ediyorsa başka yolu yoktu o an tamda balıkçının önündeydiler.

Arabayı park yerine çeken adamı garsonlar karşıladı. Beter önce inmişti. anahtarı valeye veren adam beterin yanına gitti, beter balık beğeniyordu, levrek, Çupra lagos güzel balıklar. Beter oradaki 3 kiloya yakın Lagosu beğendi, Balıkçı yenge o size çok fazla gelir şunlardan yapalım size çok güzel olurlar dedi, Beter kızdı, parasını ben vermiyormuyum kardeşim ne diyorsam onu yap.

Geçilip masaya oturuldu, rakılar içilmeye başladı, balık geldi ki masa kadar, az bişey yenildi ondan Adam ceyran çarpmışcasına irkildi ayağa kalktı ve Betere boku yedik dedi, uçağı kaçırdın lan, Beter Adanaya gelirken gidiş dönüşü aynı güne almış bileti, baktılar 9 dakika var chek-ın yapmaya, acele kalkıldı hava alanına  belkide 15 km var balıkçının arası ama sakin çevre yolu. Neyse yetişildi uçağa. Beterle adam vedalaşırken keşke yetişemeseydik canım diye bir fısıldadı adamın kulağına, duymamazlıktan geldi adam hava kararırken.

Beter Evine döndü ya doğru internetin başına gitti. adamın sayfasını açtı aşk sözlerini sıraladı ve onu nasıl özlediğini anlattı dili döndüğünce ama adamın hiç duymadığı kelimelerle süsleyerek.

O günün gecesiydi Camdan adamla konuşuyordu, şimdi, ne olduğunu hatırlamasada adam betere bayağı bir kızmış allah kitap koymamıştı nedense.

Beter ağlıyordu adam camı kapatmış s...m böyle işimi ne diyordu.

Uyumadı bizimki sabaha kadar, uçağa atladı koşa koşa adamın yanına, güya küsmüş, kızmış, darılmıştı ayrılacaktı ondan, hava alanında adam karşıladı beteri. Araba ile gidiyorlardı usul usul balığı yarım bıraktıkları yere doğru, balıkçıda rakılarını içtiler kalktılar, hani adama kızmış olan beter ayrılmaya geliyordu ya adanaya, hemşire olan kuzeninin evini ayarlamış derinden.
O gün öğleden sonra ve diğer gün öğleye kadar hiç evden çıkmadılar, kuzen evi betere bırakıp gitmişti.
Beter Adana ya gelirken adam ala rakı seviyor diyede bir kaç şişe yanında getirmiş ve hatta adamın arkadaşlarına da hediyeler getirmişti kıbrısdan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2014, 14:50:12 »

O sabah adamı küçük oğlu arar, babam nerdesin, yaptığın ayıp değil mi neden eve gelmiyorsun?
Adam oğlunun bu sözüne utanmıştır, kaldığı ev ila kendi evinin arası beş yüz metre ya var ya yok, kalkar üzerini giyinir ve Betere ben eve gidiyorum der, beter sorar neden diye ama sorduğuyla kalır ortada,. Kaldıkları yerin aşağısı pazar yeridir. Adam pazardan balık ve  garnitürlerini alarak evine geçer, çocuk bayağı darılmıştır kendisinbe çünkü Beter facobokdan adamın oğlunu aramış onunla konuşmaya çalışmış, güya aklından geçenler gerçekmiş gibi ona anlatarak yanında yer almasını istemiştir. Çocuk anında bunu engellemiş ve o masum beyninde fırtınalar estirmiş sonuçda babasını kaybedeceği fikrine varmıştır, işte onun içindir ki babasına karşı dik duruş göstermektedir.

Bir kaç saat sonra adamın telefonunun sesi durmaz olmuş, Beter durmaksızın aramaya başlamıştır, güya canı sıkılmaktadır orada.

Adamla Beterin kaldığı evin orta yerinde Gök kuşağı diye bir yer vardır, adam betere oraya gitmesini kendisininde geleceğini söyler, adam Gök kuşağına varmıştır ama beter orada yok, biraz bekler telefon eder ona, hemen geleceğini söyler beter. Karşıdan bir afet gelmektedir ki sormayın, süper mini eteği açık ama çok acık transparan üstü ile Beter Böcek. Adamın yanına geldiğinde bayağı utanır kendisinden bu ne demek oluyor şimdi burası Adana değil mi, Beter bunu bilmiyormuydu yoksa bildiği başka bişey mi vardı. Neyse o kendisinin sorunuydu çünkü adam için fazla bir önemi yoktu bu durumun, bir kaç açığını kpatmaya çalıştıysada verdiği firikiklerden sonra vaz geçti onun orasını burasını kapatmaya çalışmaktan.

Kalkalım dedi adam. elinden tuttu ve Beteri o durumda caddeye çıkarttı, cadde de Baraj yolu, herkesin her zaman aradığını bulabileceği yerdir orası, bir kaç yüz metre ötede Duygu kafeye otururlar, Beterin simit çay istemiştir canı.

Oturduklarının arasından on dakika geçmemişti ki kalkalım buradan dedi Beter, adam sordu neden, buradaki kadınların hepsi telekız, bunlar orospu, bizi,de görenler onlardan zannedecek, kalktılar hava kararmak üzereydi, dışarda acaip bir yağmur başlamıştı, bir durup bir yağıyor, her yağdığında sel alıyordu.

Dükkana geçtiler acilen. Dükkan zaten çoktandır çalışmıyordu, adam beter ile ilgilenmekten dükkanı boşlamış sadece akşamları açılır olmuşdu mekan.

Aradan bayağı bir zaman geçti, adamın arkadaşlarından da gelen giden yoktu o gün neden se!

Adam Beterin Kıbrısdan getirdiği Ala ları içerken Beterde onun tadına alışmış olmalıydı ki artık su içer gibi içiyordu rakıyı, Kuru yada yaş demiyor her ikisinide götürüyordu pervasızca. Beteri anlıyordu adam, kuruya vurmaz sa hiç bir şey onun kafasını yerine getiremiyordu, yani alkol etkilemiyordu Beteri. İşin enteresan yanı onun kafa işi her zaman kolay haloluyordu sorun çıkmıyordu.

Saatler az buçuk ilerlemiş  sıkılmayada başlamışlarmıydı desek adam Betere kalk gidiyoruz dedi, kalktılar biraz ilerde ki bir bara oturdular, orada çalan çocuklar adamın çok yakınen tanıdığı kişilerdi, bara girdiklerinde kapıda karşılandılar, oturup içerlerken Beter nedense hiç mutlu olmuyordu, olamıyordu. Ya çalanları beğenmiyordu ya servisi. onun için beğenmeme sebebi çokdu ortamın çünkü üniversitelilerin gittiği bir yer olduğundan Betere bir  kaç basen küçük gelmişti orası, gelen giden kendisine bakıyordu bu nedir böyle diye.

Kalktılar adam Beteri eve bıraktı.

Telefon çaldı beter çok kızgındı, güya kendisi yalnız bırakılıyordu orada, adam olacağı bu kadar dedi ve uyudu mutlu olduğu yatağında. Sabah saat 06 cıvarı telefonu çaldı adamın beter gemiyi azıya almış bağırıp çağırıyordu, kıskançlık krizine girmişti, adamın facebok sayfasını incelemiş çok eski tarihlere kadar inmiş oraların hesabını soruyordu aklı sıra, adam ona Siktir git dedi o saatte!

Akşam olacaktı Beterin telefonu çaldı, yanında bir bayan arkadaşı varmış, karataştan geliyorlarmış balık yemekten, banada getiriyormuş, adam istemem dedi yanımada gelme, herşey bitti.

Geldi Beter adamın yanına İnci oteline davetlilermiş, yanında birisinin olması gerekiyormuş. adam çaresiz kabul etti ama aralarının bozuk olduğunuda hissettiriyordu betere. Beter üzerini hazırlanmak için izin istedi gitti, saat 8 gibi buluşuruz dedi.

Adamın telefonu çaldı arayan Beterdi nerdesin diye soruyordu, adam ona sen nerdesin dedi, beter sen yorulma seni evden alırız dedi, Alrız, birden çok kişi, kiminle alırsınız dedi adam, yanımda kız arkadaşım var!!!! yanında kız arkadaşı varmış adam sinirlenir ama ne yapsın yarın gidecek nasıl olsa kurtulacaktı beterden, bir gün daha diyerek sularda buluşalım dedi ona şadırvanın önünde!

Adam dolmuşa bindi sulara gitti, onu orada bekliyorlardı beterler.

İnci oteline vardılar.Adamın birisinin adını sordular resepsiyona, oradamıydı, sordukları kişi oranın genel müdürüymüş, gevşek bir adama benziyordu, lakayt, ama terbiyeli konuşuyordu, beterin gene üzeri transparan, gene açık saçık. Adam şimdiye kadar olmadığı durumları yaşıyordu, bu ne lan dedi kendi kendisine nereye düştüm ben.

Çaylarını kahvelerini içtiiler müdür düğmeye bastı biirisini çağırdı, inci otelinin barının müdürüymüş gelen. Beterler önde adam arkada aşağı bara indiler. Mükemmel hazırlanmış mekan, 4x4 derler ya öyle, dikkat çeken tek şey içerde garsonlar, orkestra elemenlerı ve bayan solistten başkası yoktu, bunlar içeri girerken çalmaya başlamışlardı hafiften parçaları. Yerleri gösterildi köşede birleştirilmiş bir kaç masadan oluşan loş yer.

Beter galiba o barı kapatmıştı hoşlandığı adam için ama adam masaya otururken araya mesafe bırakmıştı,.

Rakılar söylendi adam ben içmesem dedi, beter içmesini söyledi ona rica etti bu gece onunmuş çünkü. Adam düşünmedi gerisini ala varmı dedi ve başlandı masadaki sanatçı ile birlikte şarkılar söylenip rakılar içilmeye. Beter ile adamın arası hala mesafeliydi adam o masanın erkeği olduğunu biliyordu ama asla olağan dışı bir harekette bulunmuyordu, beter sigaraya uzandı aldı içinden bir tane ve adamın yüzüne baktı, hiç değilse yak şunu. Adam yaktı sigarayı beterde iyicene sokulmuştu artık adama, yeniden keşfediyordu ona kendisini çok sevdiğini söylerdi kulaklarına fısıldayarak.

Sanatçılar değişti, garsonlar değişti, saatler değişti ama o masanın ruhu ile salonun ruhu hiç değişmedi o saate kadar.

Adamın kafası hala takıntılıydı neden hiç müşteri gelmiyor diye düşünüyordu, hesabı ödemeye kalksa belki cebindeki ile normal masanın hesabını öderdi de ya mekan kapatıldıysa? Sarhoş olamıyordu adam düşünmekten, , solistler masadan hiç gitmiyor, oradakilere şarkılara eşlik ettiriyor oyuna kaldırıyorlardı, sanatçılar iki kişi olmuştu birisi kız diğeri erkek ve her ikisi ile de beterlerin yakın ilişki içerisinde oldukları anlaşışılyordu, yani önceden tanışıyordu bunlar.

Zaman ilerledi, adam kalkalım artık dedi, şefi çağırdı hesap dedi, Beter hesap ödendi diyince utanmak neymiş adam o gün öğrendi, adammısın sen lan dedi içinden kendisine.

Otelden çıktılar, Beterin kız arkadaşı sürüyordu aracı, adam dedi ki ona bizi dükkana götür ben orada ineceğim, dükkana geldiler adam inerken Beterde indi arkasından bavulu elinde. Adam defol git diyemezdi ya kendisine güvenen birisine hemde bayana ama bu işin ilerlemesini de hiç istemiyordu. Sabaha kadar uyumadılar Antebin beş yıldızlı otelinde sabah o gün olmayı bilmiyordu ama neşeden, adamda artık işi akışına bırakmıştı, çok konuştular koklaşırken aralarında, hayatlarında yeni planlar yapılmıştı artık. Beter adama bu dükkandan iş çıkmaz kıbrısa gel ortak rentacar açalım, başına bir iki kişi koyar biz seninle dünyayı gezeriz diyordu, anlayacağınız adananın karanlık delikanlı sokaklarının gülü Beter böcek sonunda emeline ulaşmıştı çünkü adam da kabul etmişti her şeyi, oluruna varır ancak diyordu, Betere dedi ki benden umut yok, ben bu işleri yapacak adam değilim ama genede gel diyorsan varım. Beter bırakır mı işin ucunu bağlantılarını bile yaptı işin.

Diğer gün pazardı, sabah oldu, yakındaki bir yerden sıkma börek yediler, çaylarını içtiler ellerinde koca bir valiz ile yola çıktılar beteri havaalanına bıraktı adam, beter kıbrısa uçmuştu o sabah!!


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2014, 14:35:18 »

Beterin Kıbrısa gittiğinin ertesi günüydü, gece vakti aradı adamı kadıncağız rolünde. Çok özlemişti, hasretine dayanamıyordu, öyle yakarıyordu ki taşa anlatsa bu nidasını taş dahi insafa gelir de Beterin isteğine boyun eğerdi, adam da öyle yaptı ertesi gün ilk Kıbrıs uçağına aldı biletini ve beteri aradı dedi ki geliyorum.

Hava karardıktan sonra iner Kıbrısa, nedense heyecansız. Kapıda karşılar onu Beter, bütün şıklığı ile karşısındadır sevdiği kişinin bütün havası da üzerindedir o gün.

Koşar adama sarılır, öper koklar elinden tutar ve kapıda bekleyen Limuzin vari mersedese davet eder şöföre haydi gidiyoruz işte sevdiğim kişi geldi der, Gidilecek alan 50 km falan Girne, yolculuk Beterin hayatı gibi tersinden işlemekte trafikte, adam biraz şaşırsada Kıbrısın trafiğinin ters olduğunu hatırlar ve şaşkınlığı geçer. Eve gelirler, adama kendinden umulmayacak şiddet ile sarılır beter, bir kaç saat sonra hevesi geçince yemeğe davet eder. Özel hazırlandığı belli oluyor beterin. masada kuş sütü eksik, adamı az buçuk tanıyan Beter onun sevdiği yemeklerin bütününü aynı anda yaptığı yetmemiş gibi birde Türkiyede adamın erişemeyeceği çeşitleride eklemiştir menüye.

Ala rakılar hazırlanmış şişe şişe ki adam içinde yüzmek için balıklama daldı rakı deresine. çünkü bu hayatın başka türlü burada yaşaması mümkün görünmüyordu onun için. Rakı masasında balıktı diğer odadan arta kalan zamanında, bir masa bir oda, bir masa bir oda derken saatler epey ilerlemiş betere haydi biraz dolanalım şu şehirde demiştir.

Gece saat 2 suları Girnenin en kuytu deniz köşesindeler ellerinde biraları ile tamda kıyıda oturmuşlar sohpet ediyorlar adamın da beterinde kafaları güzelleşmiş şarkılar, türküler söylüyorlardı artık. Şişe şişe rakının üzerine bira güzel gitmiştir. Yalnızdırlar, Adam başlar bildiği marşları mırıldanmaya Yufka yüreklilerle der usul usul sonra avazı çıktığı kadar bağırır karmakarışık insanların olduğu meydanda TÜRKÜZ LAN!! Sıkıca sarılır o köhneleşmiş Girne limanında adama Beter, eve doğru sallana sallana bağıra çağıra yol alırlar.

Ertesi gün sabah adam bir ürpertiyle uyanır, Beter adamın üzerine çıkmış kendi işi ile ilgilenmektedir, şaşırır kalır ama öyleyse buda böyle der, doyumsuzluk had safhada doruklardadır o anlarda kahvaltıdan evvel. Adam yataktan çıkar doğru buzdolabına oradan aldığı buz gibi bira şişesini diker kafaya ve için için der ki kendisine layığını yaşıyorsun, senin şu yaşamında ayık olmana luzum yok, bu berbat hayat ancak böyle geçiştirilir, kendisine kızmaktadır ki öyle böyle değil, o gün küçük oğlunun doğum günüdür, öyle böyle değil o yavruyu öylece bırakıp çıkmıştır evden. işte buna ve benzeri daha önce beter uğruna yaptığı hareketlere kızıyordur, sabah uykudan mutlu sonla uyanmasının ardından dolaba koşarak içkiye sarılması boşuna değildir yani. Kahvaltıyı hazırlamış bekler adamı masada adam yan odada bir bira daha eklemiş devam etmektedir içmeye, kalkar masaya gelir bir kaç lokma alır özenle hazırlanmış Kahvaltı sofrasından ve Betere Rakı sofrasını hazırlamasını söyler.

Huzuru yoktur, içkiden çıkarmaya başlar hıncını, şişeler boşalmakta yatak örtüleri bozulmaktadır Girnede. Handikap yaşadığının farkında olduğundan adamın ruhu acımakta lakin işi olmazına doğru sürmektede kararını vermiştir delice yaşamayı sürdürürken. sanki aylar geçti aradan ve akşam oldu o bedbaht günde. Mangallar yakıldı Kasaptan özenle seçilmiş et parçaları düzüldü üzerine, ala rakı açıldı başladılar karşılıklı mangal keyfine, anlatıyordu Beter böyle bir anı daha önce yaşamadığını özenle seçtiği kelimeler ile adama. Tuttu furitti misali mangal başında geçen Türk anlarrının sonrasında odalar bir birine karışmış her yer darmadağın olmuş şekilde sabaha merhaba derler.

Adam sıkılmıştır 2 günün ardından bileti alır ve geri döner evine, Evinde oğlu buruktur, sanki oyuncağını kaybetmiş gibi davranır babasına. Utanır balasından babası ama biçaredir olaylar karşısında akıntı onu nereye sürüklerse artık ama çocuklar o akıntının içerisinde olmayacaktır asla. Koy verdi sel kendisini nereye kadar götürecekse artık, oğluna da anlattı olan biteni, büyük oğluda herşeyin farkındaydı uzaklardan çünkü Beter Böcek ona yakınlaşmış olan bitenleri az buçukda olsa kafasına göre anlatmış, çocuk Babasının her isteğini yapmakta hür olduğunu bildiğinden istemesede pek karışmamıştır bu işe.

Adamın çok ama çok sevdiği bir Komutanı vardı, mesleği asker olan, ona tapardı adeta. Geleceğini söylemişti yanına o günde komutan, adam kakara günlerin ardından sanki ışığa çıkmış gibi sevindi bu haberi alınca.

Komutan geldi sarıldılar bir birlerine sanki aynı anadan çıkmışda bir ayrılık üzerine yıllarca bir birlerini görmemişcesine. masalar kuruldu Darvakitde içkiler içildi, Gitarist çağrıldı vanlı canlı parçalar, istek üzerine çalındı, herkes söylüyordu, herkes mutluydu, Komutan adama bir daha bana Komutanım deme, aslolan sensin, asıl Komutan sensin sen bana bunu dediğinde utanıyorum ağabey dedi. Adam olsun her halukarda söz sabit kalsada unvan senindir dedi ama bir dahada ona komutanım demedi. Komutanın kardeşide yanındaydı, adama öyle davranıyordu ki oğullarından bile bu şekilde bir davranış görmediğini biliyordu, sonradan oğullarının neden bunun gibi davranmadığını anlatacağız sizde anlayacaksınız zaten. Sabaha doğru Komutan adamı evine bırakarak gitti, ertesi gün daha aradan tam bir gün geçmeden Beter böcek devreye girdi ve Adanaya doğru yola çıktığını söyledi adama.

Beter indi uçaktan adam karşıladı onu aldı doğru dükkana getirdi, akşam olmuştu, Komutanda adanadaydı, telefon etti ağabey ben geliyorum, burada canım çok sıkılıyor (Komutan izinli olarak gelmişti Adanaya baba evine) gel dedi, gel Z. de burada, komutan az buçuk biliyordu aralarındaki münasebeti.

Komutan girdi içeri adam ayağa kalktı buyur etti kendisini, Beter Böcekle tanıştırdı, facebokdan tanışıyorlarmış daha öncesinden ama yüz yüze ilk burada tanıştılar,

İçkiler içiliyordu beter bilgisayarın başında istek parçaları yayına sokuyordu, acıkılmış olmalı ki Komutan kebab söyledi yenildi, daha sonra ağabey buradan çıkalım bir eğlence yerine götüreyim sizi dedi, Beter anında olmaz burası güzel diye çıkış yaptı araya bir soğukluk girmişti Komutanın o isteğiyle. Beter adamla yalnız kaldığı bir anda BU S. DENEN OROSPUNUN ÇOCUĞU BENİ OROSPUMU ZANNEDİYORDA BÖYLE BİŞEY SÖYLEDİ DEDİ. adam bayağı bozulmuştu, Beterde hakılıydı davranışında ama komutanın içinden kötülük geçmediğininde farkındaydı çünkü orası bir iş yeriydi ve gelen giden çok oluyordu oraya, Beterin böyle bir yerde bulunmasını belki hazmedemiyordu insan olarak ama adam beterin komutana OROSPU ÇOCUĞU demesini kaldıramamıştı, seni eve bırakayım bu işde burada bitti bir daha beni arama dedi. Beter ağlıyordu ben ne yaptım böyle oldu diye, Komutanın arabasına bindiler Atatürk caddesinde ki beterin kız arkadaşının evine gittiler, arabadan inince bittimi dedi beter adam bitti dedi. Beter bak dedi bitmesin en azından ben senin yanına gelebileyim izin ver buna dedi adama sarıldı adam olmaz dedi yalvardı yakardı adamın zaten umurunda değil ki sonuçta bir kadın ve bayağısından. Apartmanın kapısını zor da olsa açtırabildiler Beterin arkadaşına o saatte, asansöre bindiler yukarı çıkarken Beter adama sarıldı onu isterdiğini söyledi, kadın asansörün kapısında bekliyordu asansörde bunlar aşağıda komutan aradan yarım saatten fazla geçmişti, kadın kapıda komutan aşağıda asansörde ikisi. Adam Komutanın yanıan indiğinde ağabey ayrılmanız bayağı uzun sürdü diyerek güldü.

Ertesi gün Komutan gene adamın yanındaydı, kardeşi sorun yaratıyormuş ailesine, buna bir iş ayarlayabilirmiyiz dedi, bakalım neden olmasın S, o iş kolay, şu Z. işini halledelimde dedi.

Akşam gene Beter yanlarındaydı, sanki hiç bişey olmamış gibi davranıyordu, utanmazlığın son hadleri, komutanın dün gece olanlardan haberi vardı ama beterin kendisine OROSPU ÇOCUĞU dediğini bilmiyordu, adam bütün olanlalrı bildiği içinde yamulup duruyordu ortalık yerde, en güzeli içmekti gene başladılar, ve adam Betere Kıbrısda Komutanın kardeşine bir iş ayarlamasını ama temiz bir iş olmasını söyledi, iş çığrından çıkmıştı artık nereye kadarsa adam da beterin gönlünü almış bok deresinde yüzmeye başlamıştı bunuda biliyordu.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2014, 16:51:10 »

Adamın dükkanının yanıbaşında bir kişi vardır, elektronikçi, iki kardeş birlikte yapmaktalar bu işi, ''Suat S.''

Suat dünyadan kebihaber ama her şeyin en iyisini bilirim diyen kişilikte bir arap, kişiliksiz, herkesin işine karışan tipten seveni hiç yok ama onu dövmek isteyenler bir sürü, o cıvarda olup biteni buna soracaksın, ondan lafı alır berikine, berikinden alıt ötekine işte böyle birisi, önceleri adama hiç yakınlık duymayan Suat sonradan her nasıl olmuşsa olmuş yakınlaşmayı sağlamış artık adamın yanından da ayrılmaz olmu. Böyle olunca daha önceleri bu nu aralarına almayan diğer esnaflarda ufak ufak konuşur olmuşlar.

Suat'ın karısı bir adamla işi pişirerek onunla kaçmış Suat sap gibi ortada kalmış, yürek olmadığı için da yanıbaşında başkasıyla yaşayan nikahlı eşine bişey diyememektedir, tabi bunda taşıdığı kanında alakası var. Karşı taraftan çekinmekte nikahlı eşine seslenememektedir.

Adamö Suatı yavaş yavaşda olsa pişirmeye çalışmakta onun her hangi bir ihtiyacında her zaman yardımcı olmaktadır, örneğin karısını kaçıran adama karşı seslenemediğinden bu olayı da adamın başına yıkmış biraz olsun o korkulu geçirdiği gecelerden kurtulmuştur Suat efendi.  Mahkemeler sırasında Adamı koruması olarak yanında götürmüş, karısının altından başka adama kaçtığını unutarak mahkeme salonlarında erkeklik yapmıştır. Kimsesizdir, adam ona arap olması nedeniyle soğuk davransa da acımaktadır.

Karısı başkasına kaçan Suat efendi aralıkda kalmış, ağabeyinin evinde sığıntı olarak yaşamaktadır, bir lokma yediren abisi beş katını sofra başında Suatın ağzına sıçarak ödetmektedir. ona adam olmadığını, adam olsa karısının altından kaçmayacağını söylemiş bir yer bulup yanından siktirolup gitmesini istemiştir, bunu kendisi anlatmıştır adama. Bir gün gece Suatı ağabeyi eve almaz, adamın yanına gelir ağlayarak durumu anlatır, adam ona üzülmemesini kendisini durumu düzelene kadar misafir edebileceğini söyler ve alır kendi evine götürerek ağırlar Batağa GİRMİŞ OLAN KREDİ KARTLARINI adamın pos makinasından döndürerek düze çıkmayı amaçlasada karşılığı olmayan harcanmış paraların akibeti karanlıktır, anlattığına göre karısı Suatın altından kaçmadan evvel boşaltmıştır kartların içini.

Suatın tek kurtuluşu adamdır, ona öyle bir bağlıdır ki dediğine göre ne ana ne baba sadece ağabeyi olarak adamı bilmektedir, öldese ölecek, vur dese vuracak, çünkü adam ona daha önceleri yaşamadığı şerefli bir hayatı 3 yada beş ayda tattırmıştır. Adamın her an yanındadır, adam için ağabeyine bile rest çekmiştir artık Suat efendi.

Suat adamın yanından ayrılmak isremesede ona her gün dikte ettiği şey bir iş tir, adam bunu ilk önce istanbulda çok sevdiği bir arkadaşının yanına gönderir çalışsın diye, beğenmez Suat oradaki işi, geldiğinde adamın arkadaşını karalar ağabey senin hakkında konuşuyor diye, adam suatı tanıdığı için kes der Tamam!

Araya Beter girer, Beter sıkca gelip gitmeye başlamış adanaya ve Suat da olmayan aklından ne geçirdiyse Ağabey Z ablaya benim için söylesende Kıbrısa kapağı atabilsem der. Adam inat etmiştir söylemez ve Suat ilede tanıştırmaz ilk başlarda Beteri. Suatın adam olmadığını bildiğinden, Beterinde ondan geri kalmadığı bilinciyle mi yaptı nedir Çok geç tanıştı Suat ile Beter.

Karısını Facebokda kaybedeb Suat Facebokdan yeni bir karı bulmanın hevesi ile neredeyse netten hiç çıkmıyordu. Her akşam adamın yanına gelerek olanı biteni anlatıyor bazende ağlıyordu. Beterin adını öğrenen Suat Faceden arkadaş olmuş onunla adamdan habersiz. Betrer Suatı da satın almıştır artık, kendisinin adanada olmadığı zamanlarda Suattan alıyordu Adam ile ilgili haberleri. Suat adamı satmıştı, velinimetini, efendisini.

Not;
İlerde Beter böcek ile adam ayrıldığında Suat Adamın bilgisayarında olan bütün bilgilerini depolayarak Beterin hizmetine sunmuştur, Bunun mükafatı olarakda şu an Kıbrısda bir yerlerde çalışmaktadır pezevenk!!!
Hani Komutan demiştik, komutanın kardeşi için iş, işte o kardeşde Kıbrısda Adamın bastırması ile iş başı yapmış, orada Suat ile Bu diğer kardeş Adama karşı beterin yönlendirmeleri ile cephe açmış suat değilde diğer şahıs bayağı adice yalanlar ve küfürler ile adamın göremeyeceği yerde saldırmaktadırlar., Suatın saldırmama nedeni de her an adamın kucağına oturacağının bilincinde olmasıdır.

Kendisine OROSPU ÇOCUĞU denilen komutan da bir bahane bularak arasını açtığı adama karşı boktan bir facebok sayfasında savaş açmıştır, sonradan ben yoktum işin içinde desede yalanına ancak kendisinin inandığının bilincindedir.

Bunları anlattık ki konuşma aralarında geçen isimlerin kim, nasıl kişilikler olduğu bilinsin!!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2016, 21:35:24 »

Şerefini, haysiyetini maddiyata satan kişilerin arasında bulunduğunu öğrenmek kadar lanet bir durumun olduğunu sanmıyorum, herkes mi piçleşmiş çevremizde, neden sağlam sevdiklerimize uzak kalıyoruz.

Beter böcek serisi öyküler halinde devam edecek, ucuz bir fahişenin satın alınanlar vasıtasıyla rüyasında göremeyeceği duyguları yaşamasının iç yüzünü günü geldikçe gerçek isimler üzerinden ele alacağım. faşist duyguları kanıksadığı ruh haline dönüştüren yosma, çarkı feleğin çemberinde ters dönecek!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #16 : 11 Nisan 2017, 23:41:25 »

Kevaşe,
Bu öykü daha bitmedi!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #17 : 12 Nisan 2017, 00:04:54 »

Sen ki bir damla göz yaşına satıldın, çünkü değerin, ederin buydu!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.399


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #18 : 12 Nisan 2017, 00:07:17 »

Biliyorsun değil mi, o satın aldığın kolpaların  tamamı fos çıktı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.061 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.