GERÇEK BİR OLAY!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 21:13:44


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: GERÇEK BİR OLAY!  (Okunma Sayısı 7761 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 02 Aralık 2011, 17:48:21 »

Dün, yeğenimin gittiği bir ilköğretim okulunda yaşananları aktaracağım sizlere.  Yeğenim ilkokulda 3. sınıfta. Bilirsiniz ilkokulda veliler, çocuklarına, okulda dışarıdan ne idüğü belirsiz, abur cubur yemesinler diye beslenme çantası verirler. Her aile keendi evinde çocukları için , bütçelerine göre sağlıklı yiyecekler hazırlayıp okula gönderirler. Yeğenimin öğretmeni geçen hafta yaptığı toplantıda, bir öğrencinin okul başladığındanberi beslenme çantası getirmediğini, diğer öğrencilerin yiyeceklerine musallat olduğunu, velisini çağırıp, durumları kötüyse yardım edebileceklerini, ancak çocuğun diğer çocukların beslenmelerine ortak olmaması gerektiğini uygun bir dille anlattığını söyledi. Bu çocuğun annesi dün okula gelip, olay çıkarmış. Kend
lerinin kürt olduğunu, çocuğunun dışlandığını, aşağılandığını söyleyerek bağırıp çağırmış. Okul müdürüne ve öğretmene de tehditler savurmuş. Kocasının İzmirde hapiste olduğunu, çocuğunun dışlanmaya devam ederse pkk yı bu okula yığacağını, okulu başlarına yıkacağı tehditleri savurmuş. Bunun üzerine okul vlileri toplanıp, çocuklarının can güzevnliğinin tehlikede olduğunu belirtmek için okul müdürüyle görüşmeye, gerekirse Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet edeceklerini söylemişler. Sizlere bu gün geldiğimiz noktanın vehametini göstermek için, okul müdürünün yanıtının yorumsuz olarak veriyorum.

   "Sayın veliler. Milli Eğitim Müdürlüğüne yapacağınız şikayet, bu kadın ve çocuğunun okuldan atılmasına değil, benim ve sınıf öğretmeninin atılmasına yol açacaktır.Bütün ulusal medya buraya üşüşecek ve kürtler aşağılanıyor, Eskişehirde Türkler ırkçılık yapıyor diye günlerce yayın yapacaklardır. Bunu göze alıyorsanız buyrun gidin, şikayet edin."
   Ancak kararlı veliler, müdürü dinlemeyip, Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet dilekçesi vermişler. Sonuç? Kürt bir öğrenciyi aşağıladığı için sınıf öğretmenine ve okul müdürüne kınama cezası, Kürt aileyede, durumları iyi olmadığı için , valilikten para yardımı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2011, 17:59:09 »

K.rtleri her yerde yardıma muhtaç insanlar olarak gösterirsen,her yerde polisten dayak yiyen zavallı garibanlar olarak gösterirsen,her yerde 2.sınıf muamelesi yapılan ezilmiş halk olarak gösterirsen ve bunu bütün avrupada yankı uyandıracak şekilde bağıra bağıra gösterirsen böyle tepene çıkarlar böyle çaresiz bırakırlar Atalarımızın gelip medeniyet kurduğu topraklarda şimdi 2.sınıf insan muamelesini bizler görüyoruz.Lanet olsun bizi bu konuma getirenlere lanet olsun dini araç olarak kullananlara ve bu milletin duygularını sömürenlere.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2011, 18:29:49 »

Benim bu yazınıza ileti atmam serbet mi Bibi??
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2011, 18:32:14 »

Buyur Kameçem. Dilediğin gibi hemde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2011, 18:42:41 »

Böyle iktidarı çay tepsisine otutacaksın, böyle milli eğitim bakanının eline o çay tepsisini vereceksin, bakan alacak dallama tepsiyi milli eğitim müdürünün yanına götürecek, iktidarı müdüre ikram edecek sonra müdürün yanına ben geleceğim , iktidar elindeyken onu kürdün kıblesine domaltıp sikeceğim.

Böyle müdüre benimki lüks kaçar ama bir seferlik nimetlensin Orospu çocuğu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aksungur
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2011, 18:45:11 »

Pozitif ayrımcılık var Türkiye'de.
Sorun burada.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2011, 18:48:25 »

Pozitif ayırımcılık var Gülümseme)))

Bizde böyle negatif  Gülümseme iktidar yanlılarına pozitif oluruz gardaş, nasıl  Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2011, 18:49:35 »

Yazıyı okuyunca İnsanın sinirleri alt üst oluyor bu ve buna benzer şeyleri ilerki yıllarda daha çok ve sık sık duyacagız taki bu dağ kaçkınlarına hadlerini bildirene kadar hemde Temelli bildirecegiz hiç kimse bişey yapmasa bile 3-5  yürekli yapar yapabildigi kadar.Öğretmenlerin veya toplumdaki insanları tedirginligi çekinmesi nereye kadar devam eder millete diş çıkaran ısırmaya çalışan itin dişi dökülmeli. 1,5 kıçı kırık teröristi otorite sahibi olarak süpürmeyen 30 yıldır bela eden yetkililere mi düz çekek yoksa bu çakallaramı! Eskişehir gibi yerde böyle şeyler oluyorsa durumlar çok kötüye gidiyor demektir.kuru lafa susan halktan bişey çıkmaz,biz böyle değilde farkılı şeylere birebir şahit olduk hepsininde Antep uşakları ..... icabına baktı
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2011, 22:33:18 »

Bu konu ırkımızın iç sızlatan yaralarından biridir, bu konu hükümetleri eleştirmekle kapatılacak bir konu değildir, bu konu TÜRK ırkına din adı altında verilen afyonun irdelenmesi ve ırkımızı bu konuda elimizden geldiğince uyarmaktır!

Milletimizin bir kısmı uyanıp, k.rtlere karşı tavır sergilese de maaleseftir ki; hâlâ bir kısmı ( bu kısımda sakalına tükürdüğümün dürzüleri ve onlara inanan mankurt ökezlerden oluşur ya da batıcı, hümanist geri zekâlılardan ) onları kendilerine kardeş ve haklı görmektedirler.

k.rt köpeklerinin son zamanlarda özellikle medya ve hükümetinde desteğiyle popüler hâle gelmesi öncelikle bu sebeptendir ki; eğer ırkımız bu konuda hassas ve tavizsiz olsaydı bu aşşağılık hükümet ve yandaşları bunu yumuşak yanımız olarak görüp, bu keneler üzerinden siyaset yapmaz ve onları milletimin daha da sever ve savunur hâle gelmesine sebep olamaz başka meşgaleler arayışına girerdi.

Eleştirilerimizi hükümet çerçevesinde tutmak bu şekilde düşünen soydaşlarımızı kendilerinin haklı olduğuna daha da inandırmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Düşüncelerimizi en temelinden, açıklayıcı ve ispat edilebilir şekilde, inandırılabilir ve gerekirse yumuşak bir üslûp ile anlatabilirsek bu p.çlerin gerçek yüzlerini ırkımıza daha kolay ve net anlatabileceğimizi düşünüyorum.

TÜRK dışında her türlü etnik kökenin yerle göklere sığdıralamadığı bu dönem, aslında aklı başında olan ve tarihle az ya da çok ilgilenen kişiler için " Tarih Tekerrür Ediyor " tümcesini akıllarına getirir ki; osmanlı zamanında devşirme ve gayri_TÜRK etnikler ne ise; şimdi de maalesef o!

Kimi takmış hacı, hoca, tekke, sakal, nur, huri, cennet bahçeleri gözlüğü;
Kimi takmış özgürlükçü, realist, hümanist gözlüğü;
Kimi takmış bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın gözlüğü....

Gözlüğü çıkarmak akıllarına bile gelmez çünkü, beyinleri düşünme yetisi yitirtilerek boşaltılmış; insan hayvanına dönüştürülmüşlerdir.

" Atatürk'e küfür edenlerin üzerinde Atatürk resmi olan paraya muhtaç olmaları ne komik değil mi? "

Beyni olan, düşünebilen, ırkını ve devletini, millî kültür ve reflekslerini yitirmemiş ve yitirtmeme adına çaba sarfeden tüm SOYDAŞ'larıma Esenlikler dilerim.

Bizleri bu acuna asker millet olarak gönderen Ulu Tengri'm Budunum'a Kut Vere!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2011, 00:50:42 »

Kandaş Benim Hükümetleri eleştirdiğim hatta düz çektigim nokta 1,5 kıçı kırık pkk ya karşı yeterli bir galibiyet,üstünlük, sağlamak,yok etmek için gerekli gayretleri göstermemeleridir. Layıkıyla mücadele edilmişmidir terörle buna evet diye biliyormuyuz? ABD güdümündeki terör mücadelesiyle bir yerlere varamayız ABD tavşana kaç tazıya tut diyor kendisi 10 bin km ilerden gelip sudan sebeblerle Ülkeleri alt üst ediyor Biz 30 yıldır adı konulmamış bir savaşın içindeyiz ve gurur kırıcı olan şey yanıbaşımızdaki başıboş bölgeyi kandil,zap,havaşin vs dağlara erişip yok edemiyoruz.Bizim yerimizde Abd olsaydı bu dağları kimyasal silah dahil her şeyi yapar gerekirse düz ovaya çevirir yok ederdi bunu yapacak güçmü yok bizde? var neden yapamıyoruz? işte sorun bu!! bir vatandaş olarak yetkililere,Hükümetlere düz çekme öfkelenme hakkımız değilmi? Diğer genel k.rt sorunu meselesi başlı başına ayrı bir sorundur bu sorunu çözmenin yolu sağlam Türk oğlu Türk yöneticiler ve Halkımızın özverisiyle fedakarlıgıyla olur. herhangi bir Türkle sorun yaşayan k.rt enigi başlıyor ben pkk yım şöyleyim böyleyim diye zırvalıyor yukardaki örnek gibi işte bu  pkk çakallarını bir şekilde kazıga oturtmayan   yöneticilere ne kadar öfkelensek azdır
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.