Türkçüturancı.com Serüvenim…
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 15 Aralık 2019, 11:19:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçüturancı.com Serüvenim…  (Okunma Sayısı 25701 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2012, 12:17:12 »

11 Aralık 2010

İstanbula vardığımızda Dış semtlerde hafif kar yağıyordu ama öyle bir soğuk vardı ki insanın içerisini titretiyordu.

Kabre vardığımda bir yiğit gördüm, kendisi küçücük ama yüreği kendinden büyük Bibim      ’’ Açina Tayeçe’’! İnsanlar ruh taşır onun inceliklerine göre hareket eder, benim Bibim taşıdığı ruha kendi dileklerini empoze etmiş çala kılıç  onu ilerletiyor ki en önde bir Türkçü çeri endamında. Bu savaşta yüreğini ortaya koyan kişidir kendisi, onun gibi birisinin daha olabileceğini hayal edemiyorum, Türkçülük uğruna yapılması gereken ne olursa yok demeyen, gecesini gündüzüne katarak çeriliğinin gereğini yapan bir Açina benim Bibim, Ona sonsuz saygılarımı sunuyor Hürmetle önünde diz vuruyorum.

Otağın Bozkurtlarının İstanbullu olanlarının neredeyse tamamı o gün oradaydı, Hayli bir Türkçü kalabalığı vardı ama ben Törene yetişememiş son dağılma anında belkide bizi beklediklerinden dolayı görüşebilmiştik onlarla. İşte onlardan birisi daha ‘’Kırıkhanlı’’ gerçekten bilgisi kendisinden ilerde giden Türkçülük Haşmeti boyundan büyük bir Bozkurttu o, tanıdığıma sevindiğim kandaşlarımın arasında ilk sıralarda yer alır Türkmenoğlu Murat.

Türkçü terbiyesi ile kendisini gösteren Bilge ''Kağan Bahadır''  O her konuyu Türkçü duruşu ile Türkçülüğe bağlayan Bozkurt. Bu kandaşımı orada gördüm, varlığını hissetmek bile bu kadar sanalların arasında bize güç verdi. Türkçülük bir yerlere gelecekse Bahadır gibi Türk çocukları sayesindedir.

Mert Bozkurt ‘’Bugay’’ ve   adlarını hatırlayamadığım onlarca Bozkurt o gün o dondurucu soğukta oradaydılar, Atsız atalarına olan vazifelerini yapmış olmanın gönül rahatlığını yüzlerinde görmek bana mutluluk vermişti.

O gün çeşitli etkinlikler yaparak istanbulda kalmadan Ayrılmak zorunda kaldık, hiç uyumadan iki gün kar soğuk demeden aşırmıştık ama asla pişman olmadan yaklaşık bir gün daha yol yapmaya bir azimle devam ettik.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2012, 12:33:39 »

Burada İki yıllık Serüven bitiyor Kandaşlarım! Bir dahaki iki yılı ne zaman yazarım bilemem, otağa emeği geçen, Türkçü görüş uğruna zaman harcayan bütün kandaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yorum yapmak isteyen arkadaşlarım diledikleri gibi hislerini anlatabilirler
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.938


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #12 : 14 Ağustos 2014, 23:30:31 »

Gündem dolu, Hırsım yok!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.317« Yanıtla #13 : 14 Ağustos 2014, 23:41:48 »

turkcuturanci.com bir macera mı? Hayır! Başlık yeniden düzenlenmelidir; çünkü hakikatlere dayanan, belirgin bir biçimde net amaçları olan bir duygu, bir düşünceler yolu nasıl olur da serüven olabilir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.938


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2014, 23:58:36 »

Yıllar su gibi akıyor otağımızda, O gün otağı dondurduğumda gözlerimden yaş süzülüyordu ki Vey ırmağının delice akan o müptezel suyunu andırıyordu sanki, sonuçda biliniyordu ki zafer vardı bu sonun ve işte o günü anlatmak acı değil bir ülkünün ardından koşarken nelere katlandığımızın şıklarından birisi olacak, en kısa zamanda o dondurucu geceyi anlatacağım!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.938


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2014, 00:17:35 »

Emniyet her kafası estiğinde kardeşim Soneri bizim site dolayısıyla bir şafak vakti arayıp rahatsız ediyor ardından benim evi basarak akıllalrın da ne varsa alıp  yanına beni de ekleyerek bizim mekanlarda ki emtiaları paketleyip götürmeyi alışkanlık yapmışlardı.

Soneri bu siteyi kapatması için tehtid ediyorlardı, sen prof olamazsın, sen hoca olamazsın bu site senin başına her zaman iş açar, sen fişlenirsin seni kimse kabul etmez diyerek Bozkurtuma geleceği hakkında kahinlik yapıyorlardı, biliyorsunuz bu siteyi Soner kurdu onun bilgisayarından hayata gözlerini açtı, babamın evinde. Site ile ilgili bir soruşturma açıldığında ilk el attıkları kişi benim Bozkurtum soner oluyordu kurucu olduğu için.

Hani hakkımızda açılan onlarca dava ve geleceğini kesinlikle Türklüğün geleceği için alakalı bir Türkçününde yok olmaması babında düşünce sarmalındayız.

Soner Dinamik bir Türkçü, hepimiz biliyoruz ki Türkçü bir profösör gerçekten bu camiaya lazım, kardeşimin profösör olması içinde bu otağın kapanıp onun hakkında soruşturma açılmaması gerekiyor.

Soner bana karşı seslenmiyor ama biliyorum ki bütün sorumluluk bende, çünkü emniyet soneri alıp gittiğinde ben onu içerde emniyete gidene kadar tutuyorum lakin sonuca hükmetmek istiyorum, bu savaşımın karşılığında ne elde edeceğim, sıradan Türkçülük savaşı mı verelim yoksa Türkçülüğü hakettiği yerlerde mi savunalım bir yere taşıyalım.

Ve o gün karar verdim, kuru kuru savaşmaktan sa bir Türkçü prof yetiştireceğim, soneri yanıma çağırdım ve Otağı bu gece donduruyoruz dedim, sen hakettiğin yere geldiğinbde yeniden açacağız, kardeşimin gözleri güldü, onun isteğinin bu olduğunu biliyordum ama her zaman gözlerinden gözlerimi kaçırıyordum.

Otağı dondurduğum o geceyi bir daha asla yaşamak istemiyorum, bir sonraki yazım o gece olacak!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.938


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #16 : 25 Mayıs 2015, 14:36:43 »

Tek başına yalnız ve mağrur adam!


Ve o gece

Zaman durmuştu derler ya değil işte dört nala o saate doğru yaklaşıyordu, bizim mekanda yanımda 20 ye yakın kandaşım toplanmıştı, benim ağzımı bıçak açmıyor sadece rakı kadehi açıyordu, ses yok kimsede sadece saate ve otağda bu konu ile ilgili olan başlıkta yazılanlara bakıyor onları izliyorduk, yüreğimiz ağlıyordu sağanaktan önce!

Son Türk evde hazırlığı yapmış bekliyor otağ dondurulacak, sitede binlerce kişi ne yapıp ne yazacağını bilmeden  öylesine bişeyler karalıyorlar ama içlerinin acıdığını ve ağladıklarını hissedebiliyordum, turkcuturanci.com donduruluyordu, Kardeşimi aradım tamam dedim, zaman geldi gereğini yap
Abi tekrar düşün dedi eminmisin
Kapat  oğlum dedim ama artık göz yaşlarımı tutamıyor hıçkırıklara boğuluyordum, ekranda otağ kaybolduğu anda mekandan dışarı çıktım ve iki makine iki jarjör araya gitti, otağımız beş yıl sonrası açılmak üzere dondurulmuştu.

Bir çok Türkçü otağın kapanmasına üzülmedi bunu gördüm, duydum ama onlar yürekli-kam ın hırsını bilmiyorlardı, sadece ihtiyar bir adam diyorlardı akılları sıra, bende ki bu hırsla madeni ertirim buna inanıyorum hırsım kanımdan gelir denizde yürümeyen gemiyi karada şahlandırırım, atalarımızdan bunu gördük biz.

Ve tam bir yıl sonra otağımıza geri döndük, hasret bitti!

İşin ilginç yanı şu otağı ilk açtığımız günlere dönmüştüm sanki, Tek başına yalnız ve mağrur adam!!!Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
BAYCU NOYAN
Kurultay Bozkurdu
Normal Üye
*****
ileti Sayısı: 673« Yanıtla #17 : 18 Eylül 2017, 19:57:45 »

Sırada Çi-Çi ve TanHu Emre var, varlıklarıyla otağımıza gerçekten kalite kattılar, sonra baturgan, Ulaş, yemek yemeyen gıda mühendisi Karaer, Otağımızdan kaçıp kaçıp yakaladığımız adını benim verdiğim Karagerey.
Bu başlık devam edecek!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.123 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.