Türkiyedeki zenginlerin etnik kökeni.....
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Nisan 2018, 17:55:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiyedeki zenginlerin etnik kökeni.....  (Okunma Sayısı 6460 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ilteris kagan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 2


« : 09 Mayıs 2009, 14:48:45 »


  Ne yazık ki ülkemizde zenginlerin bir çoğu TÜRK kökenli olmayan insanlardan oluşmaktadır. Özellikle Yahudi kökenliler Gürciler Ermeni ve Rumlar başı çekmektedir.

   Aklımıza gelen soru acaba biz Türklerin zengin olamama sebebi zeka düzeyimizle mi alakalı olduğudur. Tabi ki hayır. Esas sorun biz Türklerin bu ülkenin sahibi diğerlerinin ise bunu benimsememesinden kaynaklanıp illegal yollara çok başvurmalarıdır....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İlteriş Kutluk Kağan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 399


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2009, 14:59:52 »

Kardeşim İsrailliler tek yürek, o yüzden dünyaya hükmediyorlar.Ama bizim aramızda komünisti var çapulcusu var, bizim gibi vatanseverde var ama azınlıktayız.Sözde aydınlarımız var(7'den 70'ini...), bölük pörçük milletiz.Ben anlamıyorum bunlarda Türk, neden milli benliklerini kaybetmişler bilinçsizler?Hadi dış güçlerin etkisi desek bir süre sonra gerçeği görüp aramıza gelmeleri gerek.Demek ki kanları bozuk arkadaş...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
syuksel
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2009, 02:26:45 »

Cevap bulunması gereken bir soru.
Neden Türkler,Dünyada ve Türkiye'de,zengin,güçlü,etkili değiller?Neden mutlu değiller?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Şükrü Yüksel
ASENA01
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2009, 13:37:49 »

Bu durum dünyayı yöneten geri planda lobinin uzun dönem bir planı olabilir.Aslında bu denli geniş düşünceler şizofreniklere göre olsa yada hayali olarak adlandırılabilirse de, tespit ettiğiniz durumda bunu düşünmemek imkansız. Hele TÜRK tarihi incelendiğinde güçsüzlük yada gerileme dönemlerimizin nedeni devlet yapımıza karışan, önemli yerlerde bulunan diğer etnik kökenlilerdir.  Bence ülkemizde yaşanan olaylar şöyle özetlenebilir.Genç cumhuriyet ve yeni kalkınma yıllarımızda amaç öncelikle ekonomik anlamda bağımsızlığımızı önlemekti.ABD yardımları vs.gibi... Bu durumla doğan boşluk değişik ideolojik görüşlerle gençlerimizi farklı yönlere itmiştir. Gelişim için gerekli olan çalışma yerine izlenecek yola takılınıp kalınmıştır.Sol kökenli denilen TÜRK soylu gençler bu yola itilmiştir.Burada onlara lider olanlar için durum farklıdır.Onlar bunu kasıtlı bilerek yapmaktadırlar.Roman türü olsa da Emine IŞINSU' nun Sancı kitabında bulunan solcu yöneticilerden bahsediyorum.
TÜRK milliyetçiliğini karşıt cephe olarak kullananlar da bir süre sonra Alparslan TÜRKEŞ tarafından TÜRK kimliğini başka kimliklerle yamamaya çalışarak dinci kisveye bürünmüştür. İdeoloji ayrılığı ve ekonomik zorluklar sayesinde düşünümez hale gelen soydaşlarımızı yönetimde güçsüz bırakırken, devletin ana zenginliklerinin başına gerek dış ülkeler gerek içimizdeki hainler ile geçmişlerdir.
Öncelikle bir an durup düşünün.Karısı ve kocası çalışan, ortalama iki çocuğu olan bir aile doğru ve dürüst ömrü boyu çalışsa da asla akıl almaz bir zenginliğe erişemez.Peki bizim TÜRK olmayan zaten çoğunluğu böyle olan zenginlerimiz bu hale nasıl geldi?
Bu sorunun en yakın cevabı; Türkiye' nin ana arterlerini satarak, oğluna gemicik alan 'sn.' başbakanımız da açıktır.Artık bu noktadan öteye ' Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.' deyişimizden gayrı birşey kalmıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onural
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 106« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2009, 17:48:48 »

Öncelikle Türk vatansever, illegal yollardan para kazanmayı düşünmez.Devletin yasalarını düşünür hangi hareketin suç hangi hareketin yasal olduğunu iyi bilir. Suç işlemeyide ne onuruna ne gururuna nede Türk lüğüne yakıştırır.Bilim adamı olur, siyasetci olur; Herşey olabilir ama malesef cok zengin olamaz.

Kimler zengin olur? Yasalara, devlete millete saygısı ve sevgisi olmayan insanlar malesef  cok zengin olur.Bunlar kimlerdir eğer akılları varsa devlet  ve millet düşmanı ahlaksızlardır.Akılları yoksa,aç mahlukat gibi parayı gördüğü yerde almak için saldırır.
Para kaçakcılıkdamıdır? Kaçakcılık yapar; Uyuşturucudamıdır? uyuşturucu ticareti yapar. Fuhuşdamıdır Fuhuş yapar. Hırsızlıktamı  para vardır hırsızlık yapar.Para kazanmak için cinayetmi işlemesi gerekir acımasızca öldürür.Doktor olur,Muhendis olur, siyasetci olur ,Hukukcu olur farketmez devam eder.
 Önemli olan Kandır, ırk dır asaletdir. Demekki çare kanı bozukları temizlemektir. Devletin sahibini asil TÜRK kanı taşıyan  soydaşlarımız, kandaşlarımız, kardeşlerimiz olmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.059 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.