Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Diğer İllerimizdeki Türkçüler => Konuyu başlatan: Türk_Budunçar üzerinde 10 Mayıs 2012, 22:48:28Konu Başlığı: BOLU
Gönderen: Türk_Budunçar üzerinde 10 Mayıs 2012, 22:48:28
Tunçyürekli kandaş Boludaymışın sende bana ulaşırsan görüşelim. Başka arkadaşlar varsa onlarda ulaşsın. Bende Boludayım.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Mayıs 2012, 22:51:17
 Özel attım kandaşım. Buranın yerlisi misin, öğrenci misin?


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Türk_Budunçar üzerinde 10 Mayıs 2012, 22:58:44
Gördüm kandaş yarın öğleden sonra ararım ben görüşelim. Öğrenciyim kandaş orduluyum. Sende mi öğrencisin.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:00:01
 Evet ben de öğrenciyim. Tamam kandaş yarın görüşürüz. İstersen bu başlığı sildirelim, forumda ikili sohbet gibi açılan başlıklar kurallara aykırı, ortamı manipule ediyor. Nasıl olsa iletişim bilgisini verdik. Esen kal.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Türk_Budunçar üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:01:39
Tamam kandaş silinsin yarın bol bol konuşuruz zaten.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Erlik Adana üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:10:50
Bolulu kandaslar bana bir bilgi verebilir mi, ansiklopedik değil ama, gördükleriniz ve tecrübelerinizden. Bolu merkezde Türk ve etnik oranı nasıl?


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:14:08
 Erlik kandaş, burada 6 yıldır öğrenciyim. Merkez ve bir çok ilçesi yüzde yüze yakın yerli Türk. Merkezde üç tane muhacir köyü varmış Abant yolu üzerinde. Tabi onlar da Türk olduğu için sorun yok. Duyumlara göre Gerede'de biraz ç.rkez nüfus varmış. Ama Geredeli olup da çerkeze rastlamadım hiç. Komşu il Düzce de 72 millet var, burası temiz çok şükür.( Bir de öğrenciyle araları iyi olsa tam olacak :) )


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Erlik Adana üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:19:37
Teşekkür ederim tunç yürekli andam. Değerli görgüler aktardınız. Bolulu bir bayan tanımıştım ten rengi Türklerde rastlanmayan bir sarılıkta idi. Muhacir olma ihtimali var yani, zaten balkanli olabileceğini söylemiştim kendisine. Boluya duyduğum güven arttı.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: YABGU üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:23:06
Bildigim kadariyla Boluda Fetocularin bir cok evleri ve iyi bir cemaati var Bolulu arkadaslar daha net bir aciklama getirirler elbetteki.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Türk_Budunçar üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:28:14
Etnik olarak Türkiye'nin en temiz yerlerindendir sanırım. Bir tane çerkez köyü var diyolar ama hiç çerkeze rastlamadım.Yörük köyleri falanda varmış.Değişik bi etnik döküntü varsa oda burdaki öğrencilerdendi.Yerli halki hemen hemen hepsi Türk. fettoş evleri dediğiniz gibi var. fettoşçu öğrenciler ağırlıkta.Öğrenci nüfusu şehir nüfusuna oranla fazla olduğu için boş bırakmıyolar. Ama diğer bir çok kente göre şehir merkezinde pek göze çarpmıyolar.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: YABGU üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:31:36
Etniklerden ziyade en buyuk tehlike bu Fetolar bilgilerin icin saol kandas.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:38:11
 Buraya kekolar da dadanmaya başladı yavaştan. Öğrencinin(paranın) kokusunu aldığı gibi koştu inekler. Öğrencilerden de fizik tedavi rehabilitasyon bölümünde seçim yapılsa bdp tek başına iktidar olur. Diğer fakültelerde o kadar çok değiller, sadece biraz diğer etniklerin desteklediği emepliler falan var, o da her evrenkentte olduğu kadar. Cemaat evleri gözümüze çok çarpsa da aslında burada cemaat desteği ve esnaf abi lobisi o kadar güçlü değil. Çünkü ekonomik olarak da destek olamıyorlar öğrencilere, öğrenciler kendi cebinden karşılıyor bütün ihtiyaçlarını. İstanbulda 2 binlik dairede aylık 50 lira iaşe ödeyerek kalan cemaatçiler varsa burada 350 liralık dairede 5 öğrenci aylık 300 küsürer iaşe ödeyerek zor kalabiliyor.
  Yerli halk, dış dünyaya çok kapalıdır. Dışarıdan geleni işgal kuvveti olarak görürler. Türk yuvası olsa da milliyetçilik bilinci sıfıra yakındır. Söz gelimi teröre lanet mitingi yapıldığında 150-200 öğrenci dışında yerli halktan kimse katılmıyordu, trene bakar gibi boş boş bakıyorlardı. Ekonomik olarak refah seviyesi de yüksek olduğundan, olan biteni pek takmazlar. Dünya yıkılsın umurlarında olmaz. Ama kan temiz olduktan sonra, gerekli eğitim ve şuur aşılanınca güzel sonuçlar alınabilecektir. Burada hiç kimse Türklüğün dışında kimlik bilmez, dil bilmez. Fenotip olarak da orta asyadan kopup gelmişlerdir adeta.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: YABGU üzerinde 10 Mayıs 2012, 23:50:50
Aslinda bir cok ilden ve ulkeden kandasimiz mevcut sitede sizin gibi net ve objektif bilgiler verip il il ve ulke ulke iyi bir harita cikarabiliriz. iller ve Türk devletleri altinda net bilgilere sahip olabilirz bunun ustune bir calisma baslatmaliyiz kulaklari cinlasin Antepli Bozkurt her genele sorardi sizin oranin etnik durumu ne diye.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 11 Mayıs 2012, 00:06:21
 Kulakları çınlasın da bu Antepli Bozkurt kime küstü de ortalıkta yok. Aslında küçük illerin çıkarılabilir de kozmopolit iller çok zor. Doğma büyüme İstanbulluyum, İstanbulun hiç uğramadığım ilçeleri vardır yani. Etnik yapısına dair bir oran versek yanlış olma ihtimali çok yüksek. Öyle yerlere de TÜİK in verilerinden ulaşabiliriz, memlekete göre nüfus diye.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 11 Mayıs 2012, 12:58:51
           Annem Bolu İlinin Gerede İlçesindendir. Bizim büyüklerde bende Ankara'da doğduk ve büyüdük. Bu nedenle doğru düzgün gidemediğim bu memleketimden fazla bir bilgim yok yazık ki. Tek bildiğim eskilerde yaşlılar selametçi gençlerse ülkücüydü. Benim dayımda 80 öncesinin hızlı ülkücü militanlarındandır. Tabi sonra mafyaya karışmış diye duydum ya neyse(?). Fazla görüşmüyoruz desem abartmış olurum çünkü hiç görüşemiyoruz.  


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 11 Mayıs 2012, 15:04:51
 Bolu- Ankara evliliği de çok oluyor. Ama genelde hep kızı veren taraf Bolu oluyor. :D :D Biz de mi bir tane kapıp götüreceğiz ne :P


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Türk_Budunçar üzerinde 17 Mayıs 2012, 11:45:58
Bu yazıyı okuyupta Bolu'da olan kandaşlar bize ulaşsın. Öğrenci olabilir, çalışıyo olabilir, emekli olabilir, Abant'a tatile gelmiş olabilir, yol üstü geçerken uğramış olabilir hiç farketmez bu yazıyı gören kandaşlar ulaşsın bize bi toplanalım artık.


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Z-Turania üzerinde 20 Mayıs 2014, 05:32:09
Boluya geleli 2 sene oldu.. Eğitim Fakültesinde öğrenimimi sürdürmeye çalışıyorum fakat kansızlar bu ve bu gibi durumları engelleyebilmek için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.. Zoruma giden kesinlikle onların bu gibi davranışları değil... Benim içimi parçalayan, zoruma giden, beni boynu bükük kalmaya iten mesele öksüz-yetim kalmamız... Ne sesimizi duyurabilecek bir mevki, ne de bu mevkide oturan bir kişi bulabilmekteyiz. Herkes kendi kafasına göre takılıyor hayal alemini yaşıyor.. Müptezeller çevremizi sarmış, biz çemberi yarmaya çalışan 2 ATSIZ'ız.. Bütün kandaşlarıma selam olsun. Yüce TANRI TÜRK'ü ve töresini korusun ...


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Z-Turania üzerinde 21 Mayıs 2014, 04:50:49
Burdan bütün kandaşlarıma seslenmek istiyorum.. Bolu'da ATSIZ ATA'nın izinde kim varsa en acil şekilde görüşmemiz ve bir fikir birliği yapmamız gerekmektedir. Lütfen bu çağrıya kulak verelim bir olalım biz olalım...


Konu Başlığı: Ynt: BOLU
Gönderen: Z-Turania üzerinde 22 Mayıs 2014, 02:46:38
Kandaşlarım.. Bolu'da kurumsal bir teşkilatlanma içerisindeyiz ve gerekli yerlerden onayı almış durumdayız. Şuan bize lazım olan Bolu'da ki kandaşlarımızın gelip bize kendilerini bildirmeleri.. İki gündür bu başlık altından sizlere ulaşmaya çalıştım fakat bana geri dönüş yapan yada bu başlık altından kendisini bildiren kimse olmadı.. Ben Bolulu TÜRKÇÜLER'in azınlıkta olduğunu düşünmüyorum.. Tek sorun bağlantı sıkıntımızın olmasıdır. Sitedeki yetkili kişilere rica ediyorum. Benim bir şekilde kandaşlarıma ulaşmam, bağlantı kurmam gerekmekte. Saygılarımı sunarım Esen Kalın yüce kanlı yüce kandaşlarım ..