Uydu Adı Altında Mavi Lazerli Silahları Uzaya Fırlatacağımız Günler Gelecek
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Temmuz 2020, 07:20:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uydu Adı Altında Mavi Lazerli Silahları Uzaya Fırlatacağımız Günler Gelecek  (Okunma Sayısı 1368 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 06 Aralık 2017, 22:56:42 »

Biz maalesef ki füzyonla hidrojen bombaları üretemiyoruz, nötron bombardımanı yapıp atomu parçalayamıyor atom bombaları üretemiyoruz. Bunları yapsak dünya ayaklanır BM toplanır hemen ambargo der, zart der zurt der bizi engeller. En başta da bu bombaları üreten ülkeler böğürür, karşı çıkar.

Gönül ister nükleer silahları üretelim tüm dünyaya fırlatıp dünyayı imha edelim. Ama nerdeeee. Keşke başka ülkelerden tedarik etsek de saldırsak o da yok. İncirlik gibi nükleer çöplük haberleriyle sadece tv'den iki dakkalık haberler izlemeye mahkum oluyoruz.

Bu silahları ya gizlice üretmek gerek ya da tüm dünyayı uyutup tepelerine silah istasyonları kurmak gerek.

İletişim veya istihbarat uydusu görünümü verilerek uzaya geliştirilmiş mavi lazerli silahlar fırlatılsa kötü mü olur. Frekansı ve etkisi artırılan bu lazerli silahlar ile düşman orduları ve halkları dağıtılır, imha edilir. Onlar bizi karada beklerken biz onlara atmosferin en üst tabakasından saldırmış oluruz ve beklemedikleri , alışılmamış bir saldırı gerçekleştirmiş oluruz. Düşmanı yakıp yok ederiz.

Bu lazerli ışın silahları kullanılıp tehdit görülen ülkelerde orman yangınları çıkarılsa fena olmaz. Hatta diğer ülkelerin uydularına da bu şekilde zarar verilse onların iletişim ağı bozulsa ne süper olacak.

Veya uzay istasyonu adı altında büyük yarıçaplı mercek veya paneller kurulup ve bu mercekler sayesinde gelen güneş ışığını odaklayıp bir ülkede yangınlar, afetler başlatılsa bize kim karşı gelebilecek. Mevsim normalleriyle, sıcaklıklarıyla oynayan bir ülkeden herkes korkmayacak mı. Bu panellerle belki stratosfer tabakasını genleştirecek tüm sinyallerde parazit oluşturacak ve ağlara hasar verebileceğiz.

Antarktika , Kuzey kutup ve Grönland gibi buzulların olduğu yerlere ışınlar tutulup deniz seviyesini yükseltip Hollanda gibi hayatı setlere bağlı ülkeleri su altında bırakabiliriz.

Büyük manyetik silahlar yapabilsek mesela , manyetik dalgayı gökyüzüne saçıp uçakların motorunu bozabilir, pervanelerini durdurabiliriz. Manyetik dalgaya dik meydana gelen elektrik akımıyla tüm iletkenleri potansiyel elektrikle donatıp bozabilir, yakabiliriz. Bermuda Şeytan üçgenindeki manyetik sıçramaya benzer alanlar oluşturabilir dünyaya korku salabiliriz.

İnşaat firmaları ve inşaat hizmeti adı altında yabancı ülkelerde çalışmalar yapıp fay hatlarına dinamitler döşeyip depremler oluşturabiliriz, tsunamiler yaratabiliriz.

İklim silahları üretip düşman ülkelere hortumlar, kasırgalar salabiliriz.

Umarım türlü türlü silahlar üretip dünyayı ele geçireceğimiz günleri göreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.214 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.