Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Bilim-Teknoloji => Konuyu başlatan: AliTurancı üzerinde 08 Şubat 2012, 22:33:26Konu Başlığı: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: AliTurancı üzerinde 08 Şubat 2012, 22:33:26
Bu konuyu 2.açışım.İlk konumda açıklayıcı bir cevap veremediğim için kaldırılmıştı.

Proje Adı:Türklerin buluştuğu twitter-facebook tarzı bir site.Forum demiyorum sosyal paylaşım sitesi.1-Yahudi asıllı bir ateistin kurduğu facebookta mı sohbet etmek istersiniz.Yoksa Türkler tarafından kurulmuş bir site demi?

2-Ya da askere,Başbuğumuza,şehitlerimize,Türklüge hakaret ,küfür edilen bir sosyal paylaşım sitesinde mi gezinmek istersiniz yoksa Sadece Türklerin olduğu bir sosyal paylaşım sitesi kullanmak istersiniz?

3-Pkklıların,Ermenilerin bulunduğu sosyal paylaşım sitesi ortamında mı bulunmak istersiniz yoksa Türklerin bulunduğu bir sanal ortamda mı  .Bulunmak isterisiniz?

Proje hakkında;

Fikirlerinizi belirtin.Yapılmalı,yapılırsa nasıl olur?Yapılırsa kullanır mısınız.Sitesinin adı ne olmalı.

Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 08 Şubat 2012, 23:00:35
 Yap kardeşim, yaptın da tutan mı oldu? Ama internet ortamında en az bu otağ kadar sıkı denetlenmesi gerekir. Soysuz piçlerin ve mankurtların saldırısına uğrama ihtimali çok yüksek olur. Ayrıca feysbuk gibi salak ortamlarda özel hayatıyla ilgili paylaşımlar yapılır ki buradaki soydaşlarımızın özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Kimseyi fişletmeyiz, sen sanıyormusun ki o bilgiler yedeklenmeyecek. Onunla uğraşmak yerine bu otağı nasıl daha geliştiririz, nasıl daha kitleselleştiririz ve Türkçü hareketi nasıl bir başlık altında toplarız gibi şeylerle uğraşmak lazım gelir. Sanal alemden kendimizi tatmin bir yere kadar, gerçek hayatta nasıl daha aktif oluruz bunu planlamak lazım.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: AliTurancı üzerinde 08 Şubat 2012, 23:21:45
Bazı sözlerinize katılıyorum.Kuracağımızı olan sistemi kullanma şekli kullanıcıya ait olacak.Yani özel hayatını paylaşır veya paylaşmaz  ona bağlı.

Şu da var gelişen internet ortamında da sesimiz çıkması teşkilatlanmamız gerek.Daha doğrusu Türklerin kuduğu ,Türklerin bulunduğu ortamlar yaratmak gerek.
Otağın gelişmesini söyle sağlarız:Otakla,kurulacak sistem beraber hareket eder.Otağa yeni Kandaşlar kazandırmış oluruz.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: YABGU üzerinde 08 Şubat 2012, 23:56:19
Otag zaten gerekli birlikteligin olusmasinda on ayak oluyor eger cok site kurmak istiyorsaniz video paylasim sitesi kurmaniz daha mantikli olur zira burda video yapmak konusunda yetenikli kandaslarimizin yonetiminde guzel bir propaganda saglar gozlerine sokariz okuyupta anlamayanlarin tabi denetimi ve yasakli videolari denetliycek bir kadroda kurulmasi gerekli ayriyetten ileride kisa filmle ilgilenen kandaslarimizda bu paylasim sitesinden eserlerini paylasabilirler tavsiyem budur.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Esref1989 üzerinde 09 Şubat 2012, 00:53:27
Bir site kurulsa çok iyi olur ama  ilk amacımız burayı geliştirmek olmalı bence de.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: AliTurancı üzerinde 09 Şubat 2012, 17:37:47
Kandaşlar,ben ortaya bir fikir attım.Bunu geliştirmek bizim elimizde.Otağı destekleycek,teşkilatlandıracak bir site kurabiliriz.Peki başka neler yapabiliriz kandaşlar.Lütfen yazalım.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Şubat 2012, 00:03:26
 Bence, tabi bu işlerden anlayacak teknik eleman olması lazım, bölücü ve sosyalist forumlara sanal saldırıda bulunup onların sitelerini çökertme takımı kurulmalı. Dün bir kaç tanesine takılayım dedim öldüm gülmekten, hakikaten Atsız Ata nın dediği gidip bütün insanlığın birleşeceğine inanırlar da bütün Türklerin birleşebileceğine inanmazlar.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 10 Şubat 2012, 12:46:10


          Bunlar zaten Türk oldukları halde Türk düşmanı olan gafiller ! Tunçyürekli Kardaşım, güzel bir yorum yapmışsın. Gerçekten Türkbirliğine karşı olmaları traji komik bir olay. İti kopuğu severler kendi öz budununu ötelerler. Gaflet delalet ve hıyanet işte bu.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Şubat 2012, 14:37:09
 Ankaralı Göktürk kandaşım, ben bunların çoğunluğunun Türk olduğuna inanmıyorum. Ülkemizdeki zehirli ideolojilerin çoğunluğunu doğal haliyle k.rt ve laz piçleri oluşturuyor. 70 li yılların komünist önde gidenlerine bakarsanız hep k.rt soysuzu, Karadenizde devgenç gibi soysuzlar da gürcü, laz ve rum piçlerinden oluşmakta. Ümmetçi veya diğer osmanlıcı adem i merkeziyetçi düşünce sistemleri de çoğunlukla çerkez, arnavut, boşnak, arap gibi daha geri planda kalan ama daha sinsi etnik pisliklerden oluşmaktadır. Ama içlerinde az da olsa var olan Türk soylulara gerçekten acıyorum. Nitekim iki kardeşin birinin Türk milliyetçisi diğerinin sovyet köpeği olup kardeşi kardeşe kırdırma olaylarının da olmadığını söylemek olmaz.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: ULAK_ KURT üzerinde 10 Şubat 2012, 15:04:54
"Proje Adı:Türklerin buluştuğu twitter-facebook tarzı bir site.Forum demiyorum sosyal paylaşım sitesi"

Aliturancı,

Siz face-twitter  seviyesinde Türkçe bir paylaşım  programı yapın,  dünyadaki bütün Türkler  kullanır. Hatta Türk olmayanlar dahi kullanır.

Bu arada siz de maddi olarak epey kalkınırsınız.


Yeter ki yapın.

çin ülkesinde QQ  adlı  face+ MSN   benzeri çince  bir program var.  Herkes onu kullanıyor. Bizde neden olmasın ?


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: AliTurancı üzerinde 10 Şubat 2012, 15:09:43
Kandaşım ben işin maddiyatında değilim.Olabilir,fikrin için teşekkürler.


tunçyürekli demişsin ki bir saldırı takımı yani (Hacker Takımı) kuralım demişsin.Yapılmaz diye bir şey yok.Çok basit yöntemlerle amaca ulaşırız.Ancak bunu yaparken otak tehlikeye girer.Yani düşman kazanırız,otağa saldırı yeriz.Bunu yapan sağlam timler var.Biz ne yapabiliriz bu gibi timlere destek çıkabiliriz.

Hani eğer yapalım yine de diyorsan Hacker arkadaşlara söyler.Belirli kişilere eğitim sağlayabilirim.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Boran üzerinde 10 Şubat 2012, 15:21:20
Ali Turancı . İstanbuldamısın? Öyleyse tanışalım senle.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Tunçyürekli üzerinde 10 Şubat 2012, 15:31:17
 Aliturancı kandaşım, zaten otağımızın yeterince düşmanı var. En başta da telekomünikasyon kurumu var. İlk fırsatta kapatmayı düşündüğü sitelerden. Ama sitemizi biraz daha gezersen, yavru otağımızı görürsün. Kurucularımız önlemini almış. Buraya bir şey olduğunda toplu halde o otağa geçeceğiz, bilgileri de yedeklemiş sanırım. İşin teknik ayrıntısını pek bilmiyorum. Ama böyle bir gücünüz varsa kullanmanız güzel olur, sonuçta şöyle yapın, böyle yapın diye talimat verircesine konuşmak bizim haddimiz değil. Duruma göre değerlendirir en iyisini siz bilirsiniz. Bu arada yürekliboran kandaşım, İstanbulla ilgili bir buluşma olursa ben yüreklikam abiye söylemiştim, başlık açarız İstanbul buluşması diye. Bilmiyorum, sizin de niyetiniz varsa bir hafta sonu, kalabalık toplanmayı isterdim çok. Esen kalın.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: AliTurancı üzerinde 10 Şubat 2012, 15:38:05
İstanbul buluşması için şimdilik katılabilirim diyemem.Proje konusunda sağlam adım atabilmek için sponsor arayıpiolabilirliğini sorgulayacağım.Son bilgileri burada siz kandaşlarıma yazarım.


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: ALDACI üzerinde 17 Aralık 2014, 22:10:06
Kandaşlarım zaten Türkçüler için kurulmuş bir bet var buyurun gelin.

http://turkcuyuz.biz/


 :GokTurk:


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: ALBASTI üzerinde 17 Aralık 2014, 22:18:22
Ne güzel bir ad, ama siz Türkçüsünüzde biz neyiz?
Siz neden bizden uzaktasınız peki... bizimde bağlantımızı orada paylaştınız mı?
:)


Konu Başlığı: Ynt: Türklerin Sosyal Medyası
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 17 Aralık 2014, 23:52:12
Ne güzel bir ad, ama siz Türkçüsünüzde biz neyiz?
Siz neden bizden uzaktasınız peki... bizimde bağlantımızı orada paylaştınız mı?
:)
Ben bir kac defa Otagi orda paylasim yaptim, ancak hernedense otomatikmen geri iletiler silindi.