FBI DOSYALARINDA ALMAN UFOLARI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Aralık 2020, 01:39:33


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: FBI DOSYALARINDA ALMAN UFOLARI  (Okunma Sayısı 4295 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« : 18 Kasım 2009, 04:09:18 »

Almanya’yı işgal eden Amerikan ordusunun ilk hedefi Almanların sahip oldukları gizli silahları bulmaktı ve onları üreten bilim adamlarının ABD’ye götürülmesi emrini almışlardı. Bu emir kısa sürede yerine getirildi, çünkü Ruslar da aynı düşünceler içerisindeydi. Kısacası Amerika’nın uzay çalışmalarının başladığı tarihi Mayıs 1945 olarak gösterebiliriz.

FBI

The FBI Files (FBI Dosyaları) adlı kitabın yazarı Nicholas Redfern’e göre UFO bilmecesini çevreleyen bir çok iddiadan biri de UFO’ların dünyadışı araçlar olmayıp, radikal Alman teknolojisine dayanan dünyevi uçan araçlar olduklarıdır. Bu araçlardan bir kısmının, 2’nci Dünya Savaşı’nın bitimine yakın Amerikalıların ve Sovyetlerin eline geçtiği iddia edilmektedir.Naziler yenilgilerine az bir zaman kala UFO teknolojisinde bir hayli ilerlemiş ve hatta müttefik güçlere zor anlar yaşatmışlardı. 27 Mayıs 1954 tarihli bir CIA raporunda bu konuda şu bilgiler veriliyordu:

“Yakın zamanda bir Alman gazetesinde ünlü Alman mühendis ve uçan uzmanı George Klein’la bir mülakat yayınlandı. Klein, 1941-1945 yılları arasında yapılan bir Uçan Daire deneyinden bahsetmişti. Onun anlattıklarına göre, 1945 yılında ilk pilotlu uçandaire havalanıp 2092 km saat sürate 3 dakika içerisinde ulaşmıştı. Bu başarılı deneye üç aşamalı olarak varılmıştı. Miethe tarafından dizayn edilen disk şeklindeki araç 41.15 metre çapında idi ve hiç dönmemişti. Diğeri Habermohl ve Schriever tarafından dizaya edilmişti ve oldukça büyük önder bir halkaya sahipti. Bunun ortasında Stasyoner, yuvarlak bir mürettebat kabini bulunuyordu. Sovyeler Parg’ı işgal ettiğinde, Almanlar “Uçan Daire” projesine ait en küçük izi bile yok ettiler. Habermohl ve asistanlarından ise hiçbir bilgi alınamadı. (Belki de sahip oldukları uzay gemisi ile Antartika’daki gizli üslere gitmişlerdir) Schriever ise yakın zamanlarda Bremen’de öldü. Breslau’da Sovyetler, Miethe tarafından yapılmış olan uçandairelerden bir tanesini ele geçirmeyi başardılar. Miethe’nin Fransa’ya kaçtıktan sonra halen ABD’de yaşadığı bildirilmektedir.”

Buna benzer bir olay da İngiliz raporlarında yer alır. 1957 yılında İngiliz Havacılık Bakanlığı tarafından serbest bırakılan (İngilizlerin 30 yıllık gizlilik yasası vardır) ve “gizli” olarak tasnif edilen iki sayfalık bir belgede rastlanmaktadır. Bu belgeye göre, Alman Uçan daireleri 12 bin metre yükseklikte 2012 km/saat sürat yapabiliyorlardı.

7/8 Kasım 1957 tarihli bir FBI raporunda şunlar anlatılıyordu. (Şahit ismi sansür edilmiş) 19 Şubat 1926’da Polonya’da doğdu. 1942 yılında Polonya’dan savaş esiri olarak Berlin’in doğusundaki Gut Alt Golssen’e getirildi. Burada 2’nci Dünya Savaşı bitimine kadar kaldı. Freiburg’daki radyo teknisyen okuluna devam etti ve Laurachbaden’deki bir tekstil fabrikasında çalıştı. Şahide göre 1944 yılında, Gut Alt Golssen’in kuzeyine yakın mesafede bulunan bir havaalanının yakınlarında çalışırken, bindikleri traktör aniden stop etti. Büyük bir elektrik jeneratörünün sesine benzer bir ses duymalarına rağmen, ortalıkta hiçbir makine ya da araç görememişlerdi. Birden bir SS gardiyan ortaya çıkarak, traktörün Alman sürücüsü ile kısa bir konuşma yapmıştı. Bundan sonra traktörün motoru normal olarak çalışmaya başladı. Takriben üç saat sonra aynı bölgede, 92-138 metre uzaklıkta ve 15 metre yükseklikte dikine yükselen bir cisim görüldü. Bu araç daire şeklinde, 69-92 me çapında, 4.27 me yüksekliğinde ve koyu gri renkliydi.8 Haziran 1967 tarihli bir FBI raporunda, Miami, Florida da bir FBI bürosunda, eski bir Luftwaffe (Alman Hava Kuvvetleri) mensubundan Nazilerin uçan daireler yaptığının öğrenildiği belirtiliyordu. FBI raporunda şunlar yazıyordu: “26 Nisan 1967’de (Kaynak adı yok) FBI’ın Miami ofisine gelerek 1944’ün Kasım ayında fotoğrafını çektiği bir UFO ile ilgili şu bilgileri vermiştir.”

1943’te Alman Hava Akademisini bitirdikten sonra bir Luftwaffe mensubu olarak Rus cephesinde görevlendirilmişti. 1944’ün sonlarına doğru bu görevden alınarak, Avusturya Kara Ormanlar’daki “ÇOK GİZLİ” bir projede çalışmak üzere, test pilotu olarak atanmıştı. Bu zaman esnasında fotoğraftaki aracı gözlemlenmişti. Araç tabak şeklinde, 6.40 m çapında, radyo kumandalı idi ve aracın dış kısımlarının etrafına jet motorları monte edilmişti. Pilotun ifadesine göre dış kısım, merkezdeki stasyoner kubbenin etrafında dönüyordu. Onun görevi bu cisimle uçarken fotoğraf çekmekti. Pilot 7000 metrede çektiği bir fotoğrafın negatifini gösterebileceğini söylüyordu. Negatifin bir xeros kopyası son sayfaya iliştirilmiştir. Ayrıca pilotun hayatını riske atarak çektiğini söylediği bir hangara park edilmiş vaziyette duran daire bir cismin fotoğrafı da iliştirilmiştir.

Pilota göre, yukarda belirtilen uçan aracın dizaynı ve yapımı, nerede olduğunu bilmediği, bir Alman mühendis tarafından yapılmıştı. Pilot savaş bitiminde müttefikler tarafından tutuklanmıştı. Ona göre, bu uçan cisimle ilgili sırlar müttefik güçlerin eline geçmişti. O, bu uçan cisimleri en az bir Amerikan B-26 uçağının düşmesinden sorumlu olduğunu söylemişti.”

FBI kayıtlarından elde ettiğimiz bilgileri göre Nazilerin 1940’ların sonlarında UFO teknolojisini kullandığını görüyoruz. Peki gerek ABD gerekse Rusya bu UFO’ları neden kullanıyorlar. Bugün NASA uzaysa gemi göndererek hedef mi saptırıyor acaba çünkü bir Challenger 2003’te düştü. 2005 Temmuz ayında uzay istasyonuna gönderilen Challenger ise dökülerek uzaya gitti. Orada tamir edildi ve dünyaya zorlukla dönebildi. Acaba dünyanın diğer devletlerini korkutmamak için mi açıklamıyorlar. Ya da Uzaylılardan aldıkları bilgilerin bilinmesini istemiyorlar mı? Tüm soruların çıktığı tek kapı ise Almanya’yı gösteriyorum.

Peki O zaman şunu da düşünmek gerekir? ALMANLAR BU UFO TEKNOLOJİSİNE NASIL SAHİP OLDULAR? Sakın bunları deneyler yaparak buldular falan demeyin, bir yanda dünyanın en kanlı savaşı sürüp gidiyor. Almanlar bir sürü cephede savaşıyorlar, bir yandan da gizli silahların ve uzay gemilerinin yapımı ile uğraşıyorlar. O zaman bu bilgilerin dünyadışı akıllı varlıklardan alınması ihtimalini unutmamak gerekiyor. Almanya’yı yöneten Naziler II. Dünya Savaşını başlatamasalardı veya birkaç yıl sonra başlatsalardı o zaman dünyanın tek süper gücü vardı o da Almanya idi. Amerika’yı bile yerle bir edebileceklerdi. Füze teknolojisinde de ileri gittiler ve hatta Amerikanın doğu kıyısındaki şehirleri New York, Washington, Boston, Florda gibi birçok yeri Almanya’dan gönderecekleri balistik füzelerle vurmak üzere idiler. Amerika savaşı son dakikada kazandı. Böylece Almanya’nın yerini aldı.

Bu arada kaçıp gizli üslere giden ve UFO teknolojilerini geliştiren Alman grubunun olduğu da birçok belgelere göre ortaya konuluyor ve varlıklarını büyük bir güç olarak sürdürüyorlar. Amerika da bunu biliyor ama bir şey yapamıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2009, 20:29:28 »

            Kandaşım, herzamanki gibi ilginç bir konuyu paylaşmışsın. Bu konularda tam araştırmasamda bu olayları hep düşündüm. Bu abd denen ülkeden her türlü pislik çıkar hiçbir şey beni şaşırtmaz. Bazen diyorum ki gökten taş yağsa bunlardan bilirim. Esen Kal.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
URUNGU_
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 82« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2009, 22:47:25 »

Burhan Yılmaz'ın Türkler'in Kültürel ve Kozmik Kökenleri kitabında Hitler'in ufoyu Atatürk'ün ölümünden 1 ay sonra Ağrı dağından çaldığı yazıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gerilir zorlu bir yay
Oku fırlatmak için;
Gece gökte doğar ay
Yükselip batmak için.
Mecnûn inler, kanını
Leylâ’ya katmak için.
Cilve yapar sevgili
Gönül kanatmak için.
Şair neden gam çeker?
Şiir yaratmak için.
Dağda niçin bağrılır?
Feleğe çatmak için.
Açılır tatlı güller
Arılar tatmak için.
Göğse çiçek takılır
Solunca atmak için.
Tanrı kızlar yaratmış
Erlere satmak için.
İnsan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Ve……………………
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için…

Hüseyin Nihal ATSIZ
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2009, 12:28:21 »

Ötükenli Bilge Kandaşım ne güzel tespitin var.Bu konularda bilgim pek yok ama  Gökten taş yağsa amerikadan bilirim şu cümlenin güzelliğine baksın herkez.Evet her şeyi bilemeyiz ama yağılarımızın palazlısı amerikanın bilim ve teknolojide tehlike ve tehdit de ne kadar ileriyi gittiğinin farkında olmak ne doğru bir yaklaşımdır günümüzde yaşam ve Türklük kavgası veren yiğit kandaşlarımız için.Evet kandaşım bazı kandaşlarımızın kötü haberlerden moralinin bozulup biraz ürktüğünü sezdim ama yinede böyle şeyleri söylemek zorundayım Gökten taş da yağacak ve dediğin gibi bu katiller sürüsünün şu dünyanın güzelim acunun cehennem yerine dönmesinde ki parmakları çok büyük olacakdır.Tanrı masumları yani Türkün kendi özünden sonra korumakla görevli olduklarını ve Yüce Türk budunu korusun.Ben sıkıcı siyaset konularından ara ara başımızı kaldırıp mümkünse pek alışılmamış olan biraz uç gibi gelen bilim konularına eğilmemiz gerektiğinide düşünüyorum.Kandaşım Türkçünün şu anki oluşu duruşu neredeyse mükemmel yada mükemmele çok yaklaştı.Abd nin ve batının bir gün muhakkak karşısına dikilmek zorundayız.Ama Türkçülüğümüzü çok sevmek bir başına bizi cenkde ancak  uçmağa vardırır eğer zaferde istiyorsak dünyanın bugününden ve özellikle karanlık ve saklı geçmişinden geleceğe doğru yürümek için bilimsel bulgu ve ve bilgi cevherleri çıkarmaktan başka çaremiz yoktur.Türk genci ufo saçmalık deyip geçerse pramitleri araştırmazsa ezoterik okült ve derin arkeoloji gibi konulara bunlar fantastik fenomenler derse inanın bana daha beter durumlara düşeriz.
Bir kaşığın bakışlarla ve düşünce gücüyle bükülmesinin artık ne kadar mümkün bir şey olduğunu biliyoruz.
Benim kandaşlarımdan ricam yazdıklarıma uçuk kaçık şeyler gibi bakmamaları ve onları zaman ve imkanları varsa etüd etmeleri yada en azından olabilirde olmayabilirde ama ben aklımın bir köşesine koyayım şunuda eğer doğruysa bana ilerde kolaylık sağlar zihniyle davranmaları tüm soydaşlarımın hem şahsi bağlamda hem ailesel bağlamda hemde tüm budunumuz ve uruğumuz adına büyük yarar sağlayacaktır.Bazı şeyleri henüz kavrayamayabilir insan ama en azından bilincini kavrayamadığı şeyden kaçar halde tutmazsa hepimiz için iyi olacak.Dünya ve yaşamın sırlarını insanlığın en ileri ülkeleri bile çözmüş değildir.Batının yaptığı insanının ilgisini ve kültürünü bu yönde tutmak devlet ve girişimciler olarak yatırım yaparak her geçen gün bilinmezlikte ve bilimin uç noktalarında ilerlemektir.Parada ekonomide dünya üstünde söz sahipliğinde kaybettik hiç değilse bilgide kaybetmeyelim.
Genç bozkurtlar son sözüm size 24 saat aynı konular aynı şeyler zihninizi kapatır.Hiç ara vermeden aynı tür kitaplar ve aynı konular aklınızı rahatsız eder.Boş zamanlarda gerek bilimsel gerekse bilimin uç noktaları diye tabir edilen konularada eğilin bu yaşça büyük kandaşlarımız için çok elzem değil belki onları böyle bir yorgunluğa ısrarcı olarak davet edemem aile geçindiren çoluk çocuk sahibi kandaşlarım var hatta torun sahibi bile var.Bunca yaşın yorgunluğu üzerlerinde olduğu halde boş zamanlarını halen Türkçülüklerini ilerletmeye ve genç kardeşlerine yol göstermeye adamış yiğit ağabeylerinizin de kıymetini bilin ve siz gençler bizler için çok önemlisiniz canımızdan bile önemlisiniz çünki siz hayatımız boyunca kendimizi adadığmız ve hiç bir şeye değişmeyeceğimiz şu öksüz Türklüğümüzün devamı yarınların gür sesi geleceğimizsiniz.Yaşasın genç Asenalar yaşasın genç bozkurtlar diyorum.
Haydii ! şimdi kavgamıza kaldığımız yerden devammm!
TANRI TÜRKE YAR OLACAK.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2009, 13:32:04 »

                Harika Kandaşım, sen tam benim kafadansın. Ben de küçük yaştan beri farklı türde kitap okumayı severim. Tarih başta olmak üzere bilim dallarıda ilgi alanımdadır. Ufuk çizgimin geniş olduğunu söylerler. Belki çok düşünmekten belki sıkıntılardan Psikiyatri kliniğine bile yatacaktım vaz geçtim.  Gülümseme Biraz deli olmanın kimseye zararı olmaz değil mi ?  Peynir Sen bu zazılarına devam et kimse okumazsa ben okurum.  Gülümseme Göz Kırp Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2009, 14:45:08 »

Kandaşım delilik Eski Türklerde bir çok hatırı sayılır Er kişininisminin önüne eklenirdi.Tanrı çılgınları sever.
Zor zamanlarda en önde hep onlar vardır.Delilik ve deha adlı bir yazı yazmayı düşünüyorum yazı Ulu önderimizi konu alacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2009, 17:38:14 »

Senin her yazını okumaya çalışıyorum Uraltu ağabey çok değişik konuları ele alıyorsun. Diğer yazılarını da büyük bir zevkle okuyacağım. Sadece ben değil, bütün otağın beklediğini biliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

_kubilay_
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 18


« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2010, 13:43:17 »

arkadaşlar farklı ve güzel bir konuya değinmişsiniz bu konularda merakı olan arkaaşlara turgut gürsanın yer atlındaki gizli örgütler ve hitler almanyasının gzili tarihi adlı kitapları tavsiye ederim bu konulara gerçek biliglere ulaşabilrsniz


Y.n: Msn dilinde ileti ekleme. Herkes görsün diye değiştirmiyorum. Bu ne biçim bir yazı? Ne kelimeleri doğru düzgün yazmışsın ne de noktalama işaretlerine, büyük-küçük harf uyumlarına dikkat etmişsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.186 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.