2.Dünya Savaşı Alman Ufo Çalışmaları
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Ağustos 2020, 03:28:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2.Dünya Savaşı Alman Ufo Çalışmaları  (Okunma Sayısı 7464 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 129« : 22 Mart 2010, 16:10:31 »7 haziran 1945 tarihli new york times gazetesindeki haber şöyleydi: "uçan daireler bir gizli silahtır. Almanlar tarafından üretilmiş ve ülkenin batı sınırında ortaya çıkmıştır. Amerikan hava kuvvetlerinin verdiği bilgiye göre , almanya göklerinde uçan gümüş balonlar görülmüştür.Hatta bunların bazıları neredeyse saydam yapıdadır."


Haberi izleyen günlerde UFOların alman yapımı silahlar olduğu dedikodusu hızla yayıldı.Alman silah endüstrisinin bu garip nesneleri ürettiğine inanılıyordu.UFO gözlemleri hızla artarken,özellikle iskandinavya gökleri sık sık uçan gemiler tarafından ziyaret ediliyordu.İskandinavyada alman garnizonları kurulmuş ve bunlar savaşın sonuna kadar bölgede kalmışlardı.Bu dönemde "SS" ideolojisi, yapılan bilimsel araştırmalar doğrultusunda insanlığın yararına ve çok sayıda kişi tarafından kullanılabilecek yeni enerji kaynakları aramaya yönelikti.Araştırma birimleri U-13 ve E-4, bu yeni teknolojiyi mükemmel hale getirmek için çalışıyordu.Böylece Victor Schönberger 'in uçandaire taslakları ortaya çıktı.Cisimlere Haunebu-1 ve haunebu-2 isimleri verildi. Hazırlanan plan ve çizimlerin, ünlü temascı George Adamski'nin 1952 yılında resmini çektiği ufolarıyla inanılmaz bir benzerliğe sahipti...


Almanlar 1941 ve 1942 yıllarında daire biçimli uçak üretimine çoktan girmişti bile.Ancak ilk denemelerde çok büyük yapım hataları ortaya çıktı. V-1, V-2, V-4 den sonra,1942 yılında mühendis Richard Miethe, italyan bilim adamı Giuseppe Bellonzo ile V-7 nin yeni modeli üzerinde çalışmaya başladı. Zaman geçerken Hitler'in de desteğini alan Miethe-bellonzo ekibi, Schriever-Habermohl ikilisiyle ortak araştırmaya girdiler.Böylece inanılmaz efsanevi V-7 ortaya çıktı ilk uçuş denemesi 20.813 metre, ikinci uçuşta ise 24.200 metreye kadar yükseldi.

Diğer yandan Vril adıyla bilinen uçan diskler projeside devam ediyordu. Bu projenin mimarı Schumann grubuydu ve mucize yaratan silahlar konusunda uzmanlaşmış SS E-4 bölümünden destek alıyordu. Vril-1 serisinde tam17 cismin üretildiği biliniyor. Disklerin çapı 11.56 metre idi ve 2.900 kilometre saat hızına ulaşabiliyorlardı. garip bir biçimde Vril-1 ve Vril-9 un görünümleri, amerikalı astronot Edwin Aldrige'in ay yüzeyinde gördüğü nesnelere çok benziyordu!..


Almanlar savaşın sonuna kadar silahlarını mükemmel hale getirmek için çalışmayı sürdürdüler. Yeni projelerine " ateş topu" adını wermişlerdi. Radyo dalgalarıyla yönlendirilen ateş toplarının tek amacı vardı: yok etmek!.. Düşman uçaklarından çıkan gazı buluyor ve radarlarını işlemez hale getiriyordu. Motorun yada elektrik sisteminin tümüyle çökmesini sağlayan ateş topları ürkütücüydü. Bu özellik, bazı UFO gözlemlerinde, UFO'nun yakın teması sırasında araba motorlarını durdurması , elektrik kesilmesi yada elektrikle çalışan cihazlardaki geçici bozulmayı akla getiriyor.
O dönemde, bugün UFO adını verdiğimiz dairesel biçimli taşıt araçları inşaa edildi, kullanıldı we tanıklar tarafından sayısız gözlem yapıldı. Şimdi bu tanıklardan birini orjinal almanca metinden yapılan çeviriyle yeniden gözden geçirelim.Çok gizli askeri belge özelliği taşıyan gözlemde tanığın adı ve kimliği açıklanmamıştır:
"Almanya'nın Bavyera bölgesindeydim.Cumartesi öğleden sonra, akşam olmak üzereydi. Karşı taraftan yüksekliği pek de fazla olmayan uçan bir cismin yaklaştığını gördüm.Çapı 8 ila 20 metre arasındaydı. Çevresine ıslık sesi yayıyordu ve cisim hafif bir titrreşim ile sarsılıyordu.Cismin alt kısmında üç yarım küre bir tanede mavi nokta vardı. Ortadaki gamalı haç resmi hemen dikkatimi çekti.Pencere benzer bir şey yoktu sadece delikler vardı. Bu ıssız mekanda ve çevrede artık çalışmayan eski fabrikalardan başka bina yoktu.Garip cisim alçaldı ve görebildiğim kadarıyla bir duvarın arkasında yere indi. Az sonra ortaya çıkan kamyon cisme yaklaştı ve uzaktan pek de seçemediğim şeyler olmaya başladı.Sadece insan formunda iki silüet görebildim. Biri uçan cismin alt tarafında diğeri ise üstündeydi.Uçan disk yüzeyi :-):-):-):-)l plakalarla kaplanmışa benziyordu. Hem alttaki üç küre hemde üst tarafta çıkış borusuna benzeyen bölümler dikkatimi çekti. Az sonra 'NSU 80 Solingen' plakalı bir araba geldi. Bunu yeşil bir volkswagen izledi.Gidip yakından bakmaya karar verdiğimde ise, uçan cisim çoktan ortadan kaybolmuştu.Yaptığım gözlemden bir hafta sonra, bu bölgede pek çok kişinin UFO gördüğüne dair raporlar verildi.Benimle aynı cismi yada benzerlerini görmüş olabileceklerini düşündüm.Benzincide çalışan bir adamla konuştuğumda onunda aynı cismi gördüğünü öğrendim."

Çetin BAL: UFO teknolojisi konusunda çalışmalar yapan ''Nazi Almanyası'' görünmezlik teknolojisi, zamanda yolculuk ve boyut atlaması konularıylada yakından ilgilenmişlerdir.Hatta bu ve benzeri teknolojilerin araştırılması için Tibet ve Hindistan taraflarına VİMANA adı verilen, destanlarda adı geçen uçan araçların tarih öncesi kayıtlarının incelenmesi yönünde bir ekip gönderildiği speküle edilmektedir.Benim kanımca o dönemdeki NAZİ bilim adamları elektromanyetik gücün bir çok doğa üstü gibi görünen fenomenlere yol açabileceğini biliyorlardı.Ve bahsi geçen teknolojilerin elektromanyetizmin gizemli yapısı içinde çözülebileceğini her nasılsa bir şekilde biliyorlardı.Ve elektromanyetizmin prensiplerini kullanarak yerçekimine karşı gelebileceklerini düşünüyorlardı.

Hitler OKÜLT bilimlerlede ilgileniyordu.Alman ırkının geçmişteki büyük bir uygarlığın (ATLANTİS'in) devamı olan üstün bir ırk olduğunu düşünüyordu.Adolf Hitler spiritüel (ruhsal) bilgilerle ve bu kanaldan yapılan dünya dışı bağlantılarla da ilgilenmekteydi.Her ne kadar da bilinen alışıldık tarih kayıtları içinde yer almasa da Hitler'in ufolar ile ilgili bir takım çalışmalar yaptığı ve hatta UFO'ları kullandığı doğrudur. İnanması hayli güç bir spekülasyona göre O zamanlar Adolf Hitler'in sağ kolu Genaral Himmler'e bu görev verilmişti. O da son derece negatif bir varlık olduğu için düşünce formu şeklinde negatif Orion'lu uzaylılardan yardım alarak çok gelişmemiş UFO araçları yaparak kullandıkları söylenebilir ama gelişmiş UFO'ları kullanmalarına ''Dünya Dışı Konfederasyon'' tarafından izin verilmemiştir... Eğer dünyaya koruyucular ve Satürn Konseyi tarafından karantina uygulanmamış ve özgür irade yasası olmasaydı, Hitler gelişmiş Ufo'ları devreye alacak ve tüm dünyayı 1 hafta içinde denetim altına alabilecekti...
Almanya'da ortaya çıkan yeni tarihi kaynaklar Hitler'in savaşın son döneminde UFO'lara benzeyen uçaklar geliştirdiğini ortaya koydu. Alman belgeseline göre 1943 yılında Naziler Avrupa'da üstünlüğünü korumaya devam ediyordu. Ancak diğer bölgelerde orduları gerilemeye başlamıştı. Bunun üzerine Hitler çareyi Pseudonym 7 adı verdiği kanatsız uçaklar üretmekte buldu. Andreas Epp adlı bir mühendisten çalınan planlarla hazırlanan prototip uçaklar, radarlara yakalanmıyor ve kendi çevrelerinde dönerek hareket ediyordu. Hazırlanan 15 prototip uçağın görünüşü UFO'lara benziyordu.
Mussolini'ye tanıttı

Hitler test uçuşları başarıyla sonuçlanınca bunları dostu İtalya lideri Mussolini'ye de tanıttı. Mussolini'nin silah danışmanlarından Luigi Romersa (84) Almanlar'ın UFO'sunu "Yuvarlaktı, ortasında çevresi tamamen camla kaplı bir kokpiti, kenarında jet motorları vardı" diyerek tarif ediyor. Fabrika hataları nedeniyle uçaklar üretilemedi. Savaşın son aylarında da Prag'da Skoda fabrikası ile beraber çizimleri ve prototipleri de yok edildi.

ADOLF HİTLER, EMELLERİNE ULAŞABİLMEK İÇİN BİLİMİN EN UÇ SINIRLARINA GİTMEYİ DE İHMAL ETMEDİ. KUSURSUZ IRK İÇİN GENLERLE OYNADI, DÜNYAYI FETHETMEK İÇİN UFO İMAL ETTİRDİ.”

Haziran 1937”de, Hitler ve Goering”inde aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar. Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı. Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh”un Gemisinin bulunduğu farz edilen Ağrı Dağı”nda bazı hikayeler dinlediler.

Bu hikayelere göre 200 nesil önce, gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüze indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu. Daha sonraları köy halkından biri; bu nesneyle karşılaşmış. İçinden çıkan insana benzeyen varlıklar adamı selamlamış. Adama gemiye gelmesini söylemiş. Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir kuş gibi uçtuğunu, adamların içeri girdikten sonra taştan yapılmış şapkalarını çıkarıp onunla konuştuğunu anlatmış.
Resimlerin çekildiği tarih: 1944


Anlatılan hikaye Almanya”ya bildirildi. Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilim adamları vardı. Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti. Bilim adamları, o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar. Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar. Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. UFO, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi. Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı. Bilim adamları gemiyi çalıştırmayı denediyse de başarılı olamadı.
Aralık 1938 yılında, bulunan UFO, büyük bir gizlilik içinde Almanya”ya getirildi. UFO araştırması için Almanya”da ki en ünlü bilim adamları Münih’in kuzeyinde kurulan bölgeleye getirildiler. Araştırma laboratuarı, başka kuvvetler tarafından fark edilmemesi için eski tuz madenlerinin bulunduğu bir bölgeye konuşlandırıldı. Fakat bu bölgenin Amerika Birleşik Devletleri ajanları tarafından fark edilmesi uzun sürmedi. Nazi bilim adamları ise, UFO ve bileşenleri hakkında birçok bilgiye sahip olmuşlardı.

Temmuz 1941”de, Amerika Birleşik Devletleri, Oz kod adını verdikleri bir ajanını bu laboratuara sokmayı başardı. Oz, buranın resimlerini çekmiş, burası hakkında birçok belge almıştı. Fakat bunların Amerika”ya gönderilmesi sırasında, Almanya”da ki Nazi hazinesini toplayan Rus birlikleri tarafından bu belgelere ve resimlere el konulmuştu. Büyük bir Rus birliği bu topraklara gönderilmiş, ondan sonraki zamanlarda da ne bu kurulan UFO üssünden ve ne de belgelerden hiçbiri bulunamamış.

Nazilerle UFO’ların yakınlığı hakkında birçok belge ve söylenti mevcut. II.Dünya Savaşı”nda Nazi”lerin bu UFO’ları kullandığı söylentisi var.Gerçekten bu teknoloji savaşta kullanılabilmişmiydi? Yada buna fırsat oldumu? Bunu kimse bilmiyor ama bir gerçek varki oda ortalığın bunca dumana boğulduğu bir yerde mutlaka bir gerçek payı olmalı..!
                                                                                                                             ALINTIDIR...

                                                                                                   


Savaş hazırlıklarından dolayı  zaten içinde bulundukları durumdan memnun olmayan içlerinde Ainstainin de bulunduğu bir gurup Alman bilimadamı çalışamadıkları gerekçesiyle Adolf Hitlere şikayette bulunmuştur.Adolf Hitler bunun üzerine bir bahaneyle bilimadamlarından Türkiyeye geçmesini ve çalışmalarını orda sürdürmeye devam etmesini istemiştir.Bu Alman bilimadamlarından Ainstain Türkiye devlet başkanlığına mektup göndererek bizzat çalışmak için izin istemiştir.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #1 : 24 Mart 2010, 14:30:49 »

20.yüzyılda ilk olarak ufo çalışmaları Almanlar tarafından yapılmıştır.Bunu takiben Amerika ve Rusya çalışmalarını gizli olarak sürdürmüştür.Ufo dediğimiz şey muhtemelen bir antigravitasyon jenaratörüdür.Yerçekimine karşı koyarak yerçekiminden kurtulan bir tür sistemdir.Ama asıl mesele bunu nasıl yaptığıdır.Bir yelkeni düşünün yelken rüzgar nedeniyle itilmez rüzgara karşı koyan bir yüzeyi olduğu için itilir.Bu da yerçekimine karşı koyduğu için uçabiliyor.Eğer söz konusu yerçekimi ise yerçekimi olmayan bir ortamda çalışmayacakmıdır?Bu araçların söylenceye göre dünya dışı olduğu ve uzayda seyahat için en hızlı ve en uygun araç olması gerektiği belirtiliyor.Uzayda yer çekimi yokmudur?Bilime göre evet.
Aslında çekim iki faktörden oluşur.
1-Kütle çekimi
2-momentumdan oluşan çekim.

Uzayda çekim vardır.Ama yer çekimi değil.Uzayda bulunan yıldız ve gezegenlere ait çekim alanları tıpkı  yeryüzündeki rüzgar akışı gibi karmaşık bir akışla akmaktadır.Bu akışlar güneşin ve gezegenlerin enerji durumu ve konumlarına ve diğer yıldızların durumlarına ve galaksi sistemlerinin durumuna bağlıdır.
Enerjitik bakımdan bizim uzay boşluğu sandığımız şey bir iğne ucu kadar bile boş alan barındırmaz.Her yer bu bilemediğimiz atomaltı bir çekimsel alanla doludur.Aslında uzay boşluğu tanımı yanlışdır.Uzay boşluğu diye bir şey yoktur.Belki şöyle desek daha doğru olur katı alan boşluğu.Ama biz molekül seviyesine odaklanmış bir zihniyetle düşünüyoruz en süptil molekül bağı gazlardır.Uzayda bir arada bunları görmediğimiz yere boşluk deyip çıkıyoruz.Ama uzayda atomlardan oluşur birbirine bağlanmamış atomlar.
Bilimin karanlık enerji diye yana tutuşa aradığı ama bir türlü çözemediği kavram.
Bu kavram
Çin kültüründe               :Ying ve Yang
Doğu dinlerinde              : Çi enerjisi
Hint dinlerinde               : Prana
latin gizem öğretilerinde   : Aurora
İslam tasavvufunda        : Esir maddesi

olarak bilinir.Bu madde atom altı bir yapıdır.Uzay boşluğu dediğimiz yerde bununla doludur.Yeryüzleride her şeyin özüdür.maddenin en küçük yapı birimi atomdur.Bu söylem bu madde ortaya çıkarıldığında gülünç kalacaktır.En küçük yapı birimi atomsa atomunda özü bu enerjidir.Bunun sırları ortaya çıkmadan bunun işleyişi tanımlanmadan ufo tabir edilen asıl adı Va-mu-na (Mu'nun uçuş öğretisi)olan bu sevk sistemi yapılamaz.Evet bazı çalışmalar olmuştur.Belli odaklar tarafından yönetilen.Fakat bu çalışmalar yine o odaklar tarafından kendileri için risk söz konusu olduğundan durdurulmuş engellenmiş örtülmüş gizlenmiştir.
Kim bu odaklar derseniz dünya dışı negatif varlıklar diye genelleme yaparak geçiştirmeyi uygun gördüğümüz bir tür ırk denedebilir.Ve bunlara yüzlerce yıldır hatta binlerce yıldır hizmet eden kökleri çok eskiye dayanan insan işbirlikçileri.Sonuç şu durki bu niteliğini henüz bilemediğimiz araçlar atomları değil atom altı bir yapıyı iktirecek şekilde düzenlenmiş sevk sistemleridir.Bu yüzden ister uzay boşluğu sandımız alanda istersede bir gezegenin atmosferli ve yer çekimli bir ortamında havayı sıvıyı yada katıyı değil serbest atomlar diyebileceğimiz atom altı yapıyı iktiren sevk sistemleridir.Bunun için yoğun bir enerji alanı yaratman gerek.Bu enerji alanı için yüksek ve devamlı bir enerji kaynağı gerek.Bütün bunları kusursuz bir şekilde yapabildiğinde itim gerçekleşecek.Ve arac bu enerji alanın içinde akıp gidecek.Mu  İmparatorluğundaki Tek tanrıya adandığı üstündeki sembollerle belirtilen ejderha binicileri araçları gibi mesela.Böyle bir filo vardı çok değil 12000 yıl önce Ejderha süvarileri diye.
Dikkatli gözler için kutsal metinlerde bir çok işaret vardır.Örneğin Kuranda müddesir süresi metaforsal bir anlatımla bu tür sevk sistemlerine işaret çeker ama metaforları çözüp anlıyabilirisen.Dabhan (Parçacık hızlandırıcılı sevk sistemi).Veya Sultan güç gibi

Göklerin sınrlarından geçin geçebilirseniz geçemezsiniz üzerinize  helak edici bir şey sardırtılır ama geçmek için size bir sultan kuvve gerekir.(Ayet)

Yine mahabbarata da oldukça açık betimlemeler
incil ve tevratta betimlemeler ve başka metinlerde efsane ve destanlarda açık bir şekilde betimlemeler vardır.Kısaca böyle bir şey için ilk olarak Elektiriğin tanrısı olman gerek.Yani sınırsız bir şekilde bağımsı elektirik üretebilmen gerek.Onun için dünya dışılar gecikmez gelirse biz yeraltı köstebekleri olarak elimizde kaleşnikof üzerimizden vnlayarak geçişlerini bol bol seyretme imkanı oacak bu da tembelliğin,her olguyu olmaz öyle şey diyerek reddetmenin her hakikatı hayalcilik sanarak kromagnen ve neandartel zihniyetini genetik olarak taşımanın ve hala sürdürmenin sonucu ve boş zevklerin kuşaklardır esiri olmanın bir cezası olacak.Sağ kalan evlatlar bu akıbetlerden ders alacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YILDIRAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 35« Yanıtla #2 : 29 Mart 2010, 17:38:05 »

Ruslarda Amerkanlilarda uzaya gitmeklen böbürlenirler ama bunu yatsin kalksin Almanlara dua etsinler! Fikir ve projede almanlarindi, ama savasi kaybettiklerinden dolayi almanlarin uzaya gitme calismalari usa`lilarin ve ruslarin eline gecti. Bu konu üzerine calisma yapan tüm mühendisleri kendi aralarinda paylastilar ve kendi ülkelerine getirtip yerlestirdiler..........
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim ve hakikati bilmektir. Yoksa, okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. "
M. K. Atatürk
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.282 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.072s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.