Köy Enstitüleri Komünist Yuvası mıdır..?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 23:29:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Köy Enstitüleri Komünist Yuvası mıdır..?  (Okunma Sayısı 1990 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
☾š™ÂϜϓſϞ™Â☾š
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 204


Herkes Olma - TÜRKÇÜ Ol Yeter..!!!


« : 30 Mart 2016, 05:30:47 »

Köy Enstitüleri Komünist Yuvası mıdır..?
Yüce Başbuğumuz ATATÜRK ölümünden bu yana, Türk milleti üzerinde oynanan oyunlar ve politik anlamda destek bulan kargaşalar, iç huzursuzluk, zayıf bırakılan ekonomi, yetersiz eğitim ve Türk milletini destekleyen vakıfların, kuruluşların çeşitli iftiralarla kapatılması….
Bu yukarıda bahsi geçen durumlar, bir milletin uyanışını engellemek, kendi ekmeklerinin yağını düşünmek, kendi menfaatleri doğrultusunda iyi niyetli bir milletin üzerinden çıkar sağlamanın öyküsüdür. Ne yazık ki Cumhuriyet ‘in ilk kurulduğu yıllardan bu yana oynanan oyun hiç değişmedi, gerek din, gerekse siyasi fikirler üzerinden faydalar sağlamaya çalışanlar oldu.. Türkiye ve Türk milleti geri bırakılmışlığın kucağına oturtulmaya çalışıldı. Bunu yaparken eğitimi kullanan pervasızlar bizlere yaptıkları her haysiyetsizliğin hesabını vereceklerdir!
Türk milleti, siyasi ve ekonomik anlamda, ne Kasile Mordahay (kari maks) ne de Edım Simit yanlısı bir çizgide olamaz. Çünkü her iki sistemin temeli de sadece kapitalizme hizmet ederek dış güçlerin menfaatlerini kollamaktadır. Türk milletini ne sağ ne sol, ne alevi ne suni diyerek birbirinden ayrıştıramayacaklar!

Daha düne kadar Köy ENSTİTÜLERİNİ , kominist yuvası ilan eden, acuzeler ve buna destek veren, Türkçü geçinen lemurlar, haysiyetsizler, şunu iyi bilsinler ki , ne köy enstitüleri ne de halk evleri böyle bir siyasete oyun olmamıştır. Bazı aşağılık, satılmış alçaklar, köylünün, çiftçinin bilinçlenmesinden rahatsız olan yabancı kökenli sermaye babaları ,%90 köylüden oluşan bir milletin çoğunluğunu , güçsüz bırakmak için uyguladığı bir oyundur.Başbuğumuz köylüye, gerek eğitim gerekse mesleki anlamda gelişme göstermesini sağlamak için böyle bir yapılandırmaya gitmişti… Başbuğumuz ‘’ Köylü Milletin Efendisidir ‘’ derken ,daha yeni kurulan bir ülkenin genel çoğunluğunu bilerek , o çoğunluğa hakimeyeti layık görmüştür… Bu rantçı piçler efendiliği Türk Milletine layık görmedikleri için, kendi hükümlerine boyun eğen, her şeye sürü gibi evet diyen bir millet yaratmak istediklerinden her türlü yolu deneyerek köylünün eğitimsiz kalmasını sağlamışlardır!

KANDAŞLARIM! Bir fikire kanaat getirmeden evvel düşünmeliyiz, çevre şartları , siyasi durum, her olayı zamanına göre incelersek bildiklerimiz gerçekçilik doğrultusundan şaşmaz ve daha anlam kazanır…
Başbuğumuz ölmeden evvel bir çok girişimlerde bulunmuştur. Tüm çalışmaları O’dan sonra, nitelikli biri daha olmadığından, kurulum aşamasında kalmış vuku bulup maksadına ulaşamamıştır. İşte bizler oyarım kalan, tamamlanamayan, büyüyemeyen ağaçların meyvesinden beslenerek bu güne geldik. Eğer bu ülkede eksik giden bir şeyler varsa, bunun nedeni , büyüyemeyen Cumhuriyet’tir.. Neden büyüyemedi?, ya da büyümesine izin verilmedi?....

Batıda Balkanlar’da Rusya, doğuda Amerika’nın büyük oğlu İsrail….. Rusya sosyalizmi, Amerika emperyalizmi, Türk milleti üzeride dayatınca, milletimizi sağ ve sol olarak ikiye bölerek sürekli çatışma ve kargaşa hali yaratarak gerek iç huzura gerekse ekonomiye sekte vurmuşlardır. Bu günün Türkiye’sinin temelini atmışlardır. Türkiyeyi bir sömürge ülkesi haline getirmişlerdir. Bizler içte birbirimizi yerken onlar da bizi yemeye başlamışlardır. Kazanan Amerika olduğu için, tepemizde Amerika bayrağı olmasa da onun bir eyaleti konumundayız …VE ARTIK BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI GELDİ !!!

KANDAŞLARIM!,TÜRK milleti hiç bir ekonomik fikrin tekelinde değildir,kendi töresi, kendi sistemi, kendi inancı ile çağlar açıp, çağlar kapayan bir milletin torunlarıyız. Ekonomik ve teknolojik durumlar ne olursa olsun, insan hala tabiatına yenik bir canlıdır. Hangi kıyafeti giyerse giysin, ölüm kaçınılmaz sondur.. Ve ne kadar imkana sahip olursa olsun insanoğlunun istekleri hiç bitmez ve bu istekler sonsuz bir şekilde çarklı gibi ilerleyen kapitalizmi besler. Sonların olduğu bu acunda , sadece erdemlerin, onurun, ahlakın ve yüce karakteri ile yaşayan TÜRK milletinin seciyesi sonsuzdur….

Ne paranın kölesi , ne de soyu bozuk , varlığının bilincinde olmayan insanımsılardan değiliz.. Bizler YÜCE TÜRK MİLLETİYİZ!! Silkelenin ve kendinize gelin! SOYUMUZU SOYLAYALIM, BÜTÜN GÖKYÜZÜ TÜRK’ÜN ÇADIRI OLSUN, TANRI TÜRK’ÜNÜ KORUSUN!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Türk'ün geçmişine olan ilgisi ve merakı Tanrı'ya doğru ilk adımdır..!!!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.17 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.