ZAMAN KÜS KALINACAK ÇAĞ DEĞİLDİR!! Bütün Türkçülere sesleniyorum
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mayıs 2020, 12:51:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: ZAMAN KÜS KALINACAK ÇAĞ DEĞİLDİR!! Bütün Türkçülere sesleniyorum  (Okunma Sayısı 16763 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 25 Eylül 2010, 16:43:11 »

Bütün Türkçülere sesleniyorum!..

ZAMAN KÜS KALINACAK ÇAĞ DEĞİLDİR!

Türk ili Büyük tehlike altında iken, Türk düşmanları pervasızca Türklüğün üzerine çullanmışlarken, kanında Türklüğün emarelerini taşıyan hiç bir Bozkurt sıcak evinde kös gelip yatamaz, yatmamalıdır.

Türkçülükle az veya çok tanışmış, öz Türk çocuklarının bu taşın altına ellerini koymaları artık zaruridir. Bunun aksi Vatana ihanettir. Bu işin sonu ya hep, ya hiçtir! Bu, Türklüğün varolma savaşıdır!

Malesef oradan, buradan duyduklarımıza göre bazı Türkçü savaşçılar elde olmayan nedenlerle bu davadan uzaklaşmak yolunu seçmişler, Türkçülüğe küsmüşler! Tabii ki, en kısa ve kolay yoldur bu olay... Evlerinde yan gelip yatarak Türklüğün başına gelecekleri uzaktan izlemek onlara daha cazip gelmiş, bahanaleri de yıllardır birlikte savaştıkları arkadaşlarının yapılmaması gereken hareketleri yapması ama Türkçülüğün içerisinde bu yok ve olmamalıdır!

Tek çatı altında Türkçüleri birleştirmek çabası, beklediğim en son insandan geldi ''BAŞKAL TÜRK''! Tanrı ömrüne kut versin!  Kendisi ile tanışmış olduğumuz son 3 yıl içerisinde şahsi hiç bir meselem olmamasına rağmen, elde olmayan sebeblerle aramıza giren nifağın unutularak böyle bir adımı atacağını rüyamda görsem hayra yormazdım. Kanda ki, hakimiyet bu olsa gerek, Türk çocuğu yeri ve zamanı geldiğinde ne yapması gerekiyorsa; kanının emrettiğini kendi meselelerinin önüne çıkarmasını bildiğinin bir ispatıdır bu... Bizim yapamadığımızı BAŞKALTÜRK kandaşımız yapmış ve büyük bir Kut almıştır. Kendisine bu yürekli davranışının ardından Türkçülük davamız için teşekkürlerimi şimdi sunuyorum, kabul etmesi de dileğimdir.

Birlik ve Beraberlik uğruna kardeş sitemiz uluturkculuk.com'da ki üye kandaşlarımızın da bir an bile duraksamadan aramıza katılmaları taktire şayandır, Türkçü duruş bunu gerektirirdi yaptılar, Tamamına saygılarımı sunuyorum. Tanrının gölgesi üzerlerinden asla eksilmesin.

Davaya küstüğünü söyleyerek aramıza katılmayan adları bende saklı kandaşlarımı da aramıza bekliyoruz, onlar kendilerini bilirler, kendileri istedikleri kadar bu yolda duracaklarını belirtseler de bu dava onların orada dikilmelerine izin vermez! Ya geleceksiniz, ya da geleceksiniz. Başka alternatifiniz yok.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Makaraç Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 23« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2010, 16:57:36 »

ZAMAN KÜS KALINACAK ÇAĞ DEĞİLDİR!!, gerçekten zaman Türklüğümüzün aleyhine çalışıyor, bütün düşmanlarımız ayaklanmış vaziyette iken Türkçüleri birleştirmek amaçlı olan sanal ağlardan reele uzanmak fikrine küsmek akıl alıcı değil. Şimdi sanaldayız fakat buralardan tanışıp gerçek hayatlarında bu işin devamını getiren o kadar Türk var ki, buralardan yetişmesek nasıl bir birimizle iletişim kurupta yakınlaşacağız, Türk'e düşman olanlarında sanal ağlardan bizleri takip ederek varlığımızın gücünü araştırdıklarınıda unutmayalımTTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2010, 18:22:57 »

ZAMAN KÜS KALINACAK ÇAĞ DEĞİLDİR!!, gerçekten zaman Türklüğümüzün aleyhine çalışıyor, bütün düşmanlarımız ayaklanmış vaziyette iken Türkçüleri birleştirmek amaçlı olan sanal ağlardan reele uzanmak fikrine küsmek akıl alıcı değil. Şimdi sanaldayız fakat buralardan tanışıp gerçek hayatlarında bu işin devamını getiren o kadar Türk var ki, buralardan yetişmesek nasıl bir birimizle iletişim kurupta yakınlaşacağız, Türk'e düşman olanlarında sanal ağlardan bizleri takip ederek varlığımızın gücünü araştırdıklarınıda unutmayalımTTK.

Bugüne kadar bir kaç kere denenmiş fakat, soyu ve kanı bozuk bir kaç şerefsizin araya fitne fesat sokmaları yüzünden sekteye uğrayan Türkçülerin gerçek yaşama inme olayı, Tanrı izin verir ömrümüz de vefa ederse; gerçekleştirmeyi düşündüğümüz olaylardandır.

Şu an yapılanma ve toparlanma sürecindeyiz. İl, il toplantılar ve tanışmaların akabinde elimizde olan imkanlarımız doğrultusunda dergi, dernek türü Türkçülüğün gerçek yaşamda temsil edildiği faaliyetler hayata geçirilecektir.

Şimdilik ilk amacımız, yapılan bir çok kahpelikler yüzünden davaya küsmüş, köşesine çekilmiş bir çok kandaşımızı aramıza katmaktır. Ve önümüzde ki en yakın zaman olan 11 Aralık'da dosta güven, düşmana korku verecek çoğunlukla; Atsız Ata'yı kabri başında tek yumruk olmuş evlatları olarak anmaktır.

Tanrı yardımcımız olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BASKALTURK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 174« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2010, 19:30:30 »

Yurekli anda, Turkluk mevzubahis oldugunda akla gelen her degeri teferruat saymayan bizden degildir! Turk irk'i ve Turkluk ile yasadigimiz bu topraklarda hic bu kadar ugrasilmamisti, icimizde ki ser odaklari, etnikler ve Turkumsuler el ele verdiler ve bizleri bitirmek icin and icmis gibi calismaktalar!

Kendi vatanimiz'da ve dahi oz dedelerimizin kanlari ile sirf biz rahat edelim diye biraktiklari bu topraklarda neredeyse''Turkuz'' diyemez hale getirildik.

Arkadaslar;

 Turk olan kim varsa Turkcuyum diyen kim varsa sahsim ve Yurekli Kam soydasimin yaktigi bu mesale'nin buyuk bir yangin yerine donmesi icin elinden geleni yapmalidir! Bana yada burada baska bir arkadasima kus olan kim varsa ben onlardan ozur diliyorum, zaman kusluk vakti degildir! Cocuklarimizin gelecegi icin bu luksumuz yok beyler.

Yurekli andam ayrica rica ederim ne demek tesekkuru kabul etmek? Yaptigimiz olay davamizin ihtiyaci olan bir olaydi ve asla tesekkuru hak etmedim! Turkluk adina yapilmis hic bir adimdan tesekkur beklemiyorum! Esas teklife hic dusunmeden otag kapilarini agzina dek actigin icin sen sagol, sen varol degerli Yurekli!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2010, 19:34:47 »

            Ne güzel. Umarım birgün tüm TÜRKÇÜ kandaşlarımız bir çatı altında birleşir, tek yürek olurlar. Hepinize ulu Tanrı kut versin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TürkGücü13
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4


« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2010, 19:46:37 »

Tüm Türkçüler bir arada olmalı!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2010, 20:40:56 »

          Birlik olanın, işbirliği yapmış olanın, örgütlü olanın -Türkler kadar şerefli ve yetkin olmasa da-  istediğini yapmak konusunda ne denli başarılı olduğunu bize şu son halkoylaması göstermiş olsa gerek. % 95lere varan boykot oranı bize gösterdi ki: örgütlü davrananlar nasıl da ülke gündeminde önemli hale geliyorlar! Onlar bir sürü gibi yönlendirilerek bunu yapmışsa da Türk Milleti örgütlenerek yapamaz mı? Yapamaz diyorsak Türkçü değilizdir, yapabiliriz diyorsak birlik olmalıyız!
          
           Ulu Türkçülük otağıyla birleşmenin bir ilk adım olmasını, devamında tüm yurdumuzun Türkçülerinin ve nihayet Şanlı turan'ın birleşmesini umarak..

Düşüncelerimizi anlattığınız için yüreğinize sağlık Kam Eçe.

TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2010, 21:03:06 »

Türkçülerin birleşip bir güç olmaları konusu sitelerden çok Türkçülerin birebir iletişimleri sonucu daha kuvvetli olacaktır. Bizim otağımızın değerli Bozkurtlarına çok önemli görev düşmektedir.

a) Otağ dışından tanıdığınız Türkçü yada Türkçülüğe meyilli olan arkadaşlarınızı kesinlikle buraya getirmeye çalışacaksınız, Gelecek  Bozkurt, Türkçülüğün ana temasını değişik yerlerden yoz bir şekilde değil de Atsızın gözüyle görüp tanımaları gerekir Türkçülüğü.

b) Bir davayı veya düşünceyi, o davanın liderinin ağzından ve onun dünya görüşünden devamını sağlamak önemlidir. Bizim davamızın Lideri Atsız'dır, Atsızın bize vermiş olduğu terbiyeyi bizimde Bozkurtlara aktarabilmemiz için tek bir merkezden aynı dili konuşanların, aynı görüşü benimseyenlerin idaresinde gurup olması lazım, bizde buna turkcuturanci.com diyoruz.

c)Türkçü düşünceyi her kesime duyurup onlarla birlikteliği sağlamak için, bulunduğunuz bütün ortamlarda Bu otağın tanıtımının yapılması ve burasını bilmeyen kandaşlarımıza adresin verilmesi gerekmekte.

d) Diğer otağlardaki arkadaşınız olan kişileri, burayla oranın mukayesesini yaptırmanız gerekli. Biliniz ki Türkçülüğün sizden başka savaşçısı yok, bütün davranışlarınızı buna göre tasarlamanız gerekli. Tanrı yardımcınız olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2010, 21:04:00 »

Türkçüler arasına fitne fesat sokan, birleşmeden rahatsız olup, yapılmak istenen atılımı küçümseyerek alçak dağları da geçtim kumdan tepeleri ben yarattım edasında olan sağ da sol da çemkiren her kim ise; günü geldiğinde layık olduğu muameleye tabi tutulacaktır!

Ömür dediğinin iki nefes arası olduğunu bilmeyen internet bebeleri; Türkçülük ülkülemi için ''ömrümüz vefa ederse'' yapacağımız işlerin ulviyetini anlayacak zeka ve algılama yeteneğine sahip değildir.

Şimdi herkes ağamız, paşamız olsun ne de olsa sanaldayız, iki satır yazı yazıp, yollamak bir tuşa bakar. Gün ola devran döne!.. Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur derler...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2010, 21:11:14 »

Oğuz'um biz onları gerçekte de gördük, bak ne güzel biliyorlar neyi ne zaman yapacağımızı, gelirler görürler, tanışırız. Ben birinin sülalesiyle tanıştım, diğerleri ile de hep beraber tanışırız, ak göt kara göt çıkar meydana...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.399 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.