Yürekli-kam 31 Aralık 2010
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ocak 2020, 05:16:37


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yürekli-kam 31 Aralık 2010  (Okunma Sayısı 1324 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.986


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 08 Mart 2018, 10:06:00 »

AKP VE GÜLEN GERÇEĞİ.

Akapenin iktidarının ardından akıları kurcalayan yani iş işten geçtikten sonra aklımıza takılan birkaç konuya değinmek gerekliliğini hissttiğimden sizinle bunları paylaşmak amaçlı bu düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Ortam Türklüğün aleyhinde çalışan iç ve dış çaşıtlarla dolu şu günlerde ve neredeyse her istediklerini de elde ediyorlar çünkü bu iktidarın ben bu gibi alış verişleri kolaylaştırmak amaçlı olarak birileri tarafından Türk milletine pazarlandığına inanıyorum. Fettullah Gülen, Vural savaş, Medya, Bazı Genel kurmay başkanları ve Türk milletinin Mankurt kesimi de akape yi bize pazarlayanların maşaları durumundadır.

Fettullah gülen ömrü boyunca hayal edipte uğruna dışarıdan aparttığı milyarlarca doları harcayıp bu günlere getirdiği davasının ürünlerini, İnsanoğlunun her zaman hayal ettiği Liderlik konumunu bırakıp ta neden Ülkeden kaçtı . Ülke tam Fettoşun arzuladığı kıvamda değimlidir şu an, kendi dikip yetiştirdiği ağacın meyvelerini başkalarının yediğini görmüyormu ki bazıları tarafından milliyetçiliği bile olduğu söylenen bu adamın ömrünün son günlerini düşmanı olduğu dinin mensubu olduğu bir ülkede sanki Mahkum gibi yaşamaktadır. Fettullah gülen yoksa orada Mahkumudur?

Akapeyi bizim ülkemize pazarlayan güçler acaba Fettullah güleni ülkede istemiyorlarmı, Fettoş Sürgün mü?

Yoldan sokaktan birisini çağır, Türk olsun olmasın, olmasın bu ülkede yaşayan birisi olsun sorun ona, diyin ki ömrünün son günlerini nerede geçirmek istersin, düşünmeden alacağın cevap Ülkemdir. Peki neredeyse Milyonlarca müridi olan bu şahıs neden az kalan ömrünün son günlerini Öz Vatanında geçirmek istemesin, burada suçu da kalmadı yani ülkeye giriş yasağı falan yok, neden gelmiyor peki, acaba Başkaları tarafından Türkiye’ye giriş yasağımı var? Yada akape gizli hesaplarını gerçekleştirmek için Fettullah Gülen’i işine karışacağı korkusu ile Aforoz edip kendilerine yaklaştırmıyor mu, Fettullah a inanan kesimi de bu şahsın hasta olduğunu ve orada tedavi gördüğünü söyleyerek en azından onların oylarından mahrum olmamak için kendi işlerini gerçekleştirene kadar oyalıyormu,

Bu sorular her zaman aklımdadır benim fakat fettoşun orada bu kadar uzun kalacağını kestirememiştim, yoksa Fettullah Gülen Öldü mü?

Vural savaş denen Cumhuriyetçi geçinen ama bence Dincilerin hedeflerine ulaşmakta faydalandıkları ateşe en dayanıklı maşa olan adam akapenin büyük bir çoğunlukla ve yüksek hızla iktidara gelmesinin bir numaralı müsebbibidir. Türban ile Başörtüsünü karıştırarak Cumhurbaşkanlığı köşküne Başörtüsünün giremeyeceğini bunun Cumhuriyete aykırı olduğunu bütün tv kanallarından avazı çıktığı kadar bağırarak Müslüman olan milletin tepkisini alarak oyların büyük bir çoğunlukla bu partiye gitmesine neden olmuştur. Bağırdın da ne oldu şimdi o Kutlu Köşkte kim oturuyor. İcra makamında iken kanunların görünebilir kısımlarına makyaj yaparak sanki kendi işlerini güzel yapıyormuş intibasını millete vermeye kalkan bu zihniyet nedense meseleyi kökten halledecek olan yapılanmalar önlerine getirildiğinde Demokrasi havarisi kesilerek bunları halletmeye asla yanaşmamaktadırlar, Bu adam Vural savaş Benim gözümde suçludur ve Dincilerin davalarını iktidar olması yolunda satın aldıkları bir zat da olabilir. Vural savaş denen adamın akape nin iktidara gelmesi için ettiği yardımı başka hiç kimse etmemiştir.

Adı Türk medyası olan fakat icraatları ile Türk düşmanlığının bir numaralarının başında gelen bizim yazar çizer takımının asıl hedefleri olan Cumhuriyetimizin yapı taşlarını yerinden oynatma görevini çok güzel yapmaktadırlar. Bir zamanların Kominist Enternasyonal kesiminin yorgun savaşçıları bu günlerde İslami kesimin akıncıları haline dönüştüler. Amerikanın Irak’ı ilhak edeceği günlerde Türk milletini türlü yalanlarla kandırarak Müslüman olan ıraktan soğutan bu zihniyetin amacı Türklüğü töhmet altında bırakarak güçsüzleştirmektir. Hani Irakın füzeleri ta istanbulu vuracak güçteydi, bizim medya bunu günlerce yazdı çizdi, Irakın füzelerinden kaçmak isteyen Adanayı terk ederek çevre illere veya köylere giden binlerce kişiyi gördüm ben, peki sonuç Saddamın değil füzesi bir topu bile olmadığı anlaşıldı ama biz o günleri tez unutarak medyanın yeni yalanlarla Ülkeyi karıştırma planlarına alet olmaya devam ediyoruz. İşte bu medya çıkarları doğrultusunda akapeyi pohpohlayarak iktidar etti ama dincilerin ilk ağızlarına sıçtığı kesimde yine bunlar oldu. Bir çok Gazeteci işinden oldu, bir çok gazete ve televizyon kanalı bunların zamanın da el değiştirdi veya kapandı.

Akapenin bir seçim öncesi kurularak büyük çoğunlukla iktidarı ele geçirmesinin en önemli etkenlerinden biriside Büyükanıt Paşanın şu @ Muhtırasıdır, Muhtırayı verip gereğini yapmadan üç yada beş gün sonra çark ederek geri dönüş yaparsan, karşıdaki de bunu kullanırsa bundan daha büyük bir destek olmaz, yoldan geçen adama parti kurdursan ezilmişliğini bu millete ispat ederek gözlerinin önüne onu iyi ce yerleştirebilirsen inanın bana mazlumdan yana tavrını tarihin her safhasında gösteren bu millet o yoldan geçenin partisini de başımıza iktidar yapar, bu büyük hatayı bir seçim öncesinde Genel Kurmay başkanımız yapmıştır ve büyük hatadır ve suçludur. Hilmi Özkök denen Hoca kökenli Genel Kurmay Başkanının da gizli hareketleri mide bulandırıcı olduğundan bizce hatalı davranmıştır, akapeyi şımartan ve yüze çıkartanların ilklerindendir bu paşa. Boyu posu ile yakışmadığı bu camiaya fikirleri ve davranışları ilede ters düşmüş, ordumuzun mümtaz kişiliklerinin suçlu gibi gösterilmesinde baş rol oynamıştır.

Ordumuzun Başarılı Generallerinin emekli veya hala görev başında olduğuna bakılmaksızın göz altına alınmasını engelleyemeyen bunalara sesini kısan diğer bir paşada, say adı kutlu, kendi kurtlu İlker Başbuğ paşadır. Tarih bunların ne olduğunu elbet yazacaktır.

Anlayacağınız Akapeyi iktidara taşırken ve iktidarlarını güçlü ve dokunulmaz yaparken bunlara yardım ve yaltakçılık yapanlardan bazıları bu çevrelerdir diyorum ve bu benim görüşümdür, hedefleri uğruna Fettoşu ülkeden süren ve ülkede kendisine karşı gelebilecek güç olan bütün Atatürkçü, gerçek Cumhuriyetçi kim varsa zındana atan bu iktidarın milletçe alaşağı edilmesi kendilerinin silahıyla olabilir ancak. Biz Türkçüler bu Kevaşelerin kullandıkları silahlardan bir şey anlayamadığımız için yada şöyle diyelim bizim törelerimize bu silahların Türk’e yakışmayacağını bildiğimizden bize birlik olmak ve elimizden geldiğince Türk milletini ayıktırmak düşmektedir. Tanrı Türk milletini Korusun Ne Mutlu Türk Doğana!

Yürekli-kam 31 Aralık 2010
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.044 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.